Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Przyjaźń damsko-męska 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Przyjaźń damsko-męska
Tofinka, przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale mówiąc szczerze ta wasza relacja mnie niepokoi.

Przyjaciel wypełnia lukę, której ci brakuje w małżeństwie. Lukę, której w tym momencie już nie próbujesz wypełnić. Mówisz, że ty byłabyś zazdrosna, gdyby mąż miał taką przyjaciółkę. Nie chciałabyś żeby on był w symetrycznej relacji, czyli jednak coś w ten sposób z waszej więzi jest odbierane. Ty nie chciałabyś się nim dzielić...

Z drugiej strony: przyjaźń nie jest zaborcza, a Twój przyjaciel próbuje o ciebie walczyć. Nawet ze spowiednikiem. Co to ma właściwie być? Pomijam absurd pomysłu, spowiednikowi nie wolno z nim rozmawiać o tobie, istnieje tajemnica spowiedzi. Dla mnie to jest odruch "walki o kobietę, którą ktoś mi odbiera". Ale Ty nie jesteś "jego kobietą", prawda?

Jeszcze jedno pytanie: wyobrażasz sobie spotkanie w dwie pary? On ma żonę, ty masz męża... Możliwe? Jeśli możliwe, spróbujcie. Jeśli niemożliwe, to też o czymś świadczy...

Na Twoim miejscu zmieniłabym pracę. I popracowała nad luką w małżeństwie...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr mar 29, 2017 9:56
Zobacz profil
Post Re: Przyjaźń damsko-męska
Chocby caly swiat zyskal a na duszy poniosl szkodę...Nie wiem starzeje się :) i zaczynam byc pewna rozumem, ale tez czuć to sercem ze wszystko co ma chocby pozor zla nie jest tego warte - czy to przyjazn, ksiazka, serial, plakat, ubrania, jedzenie cokolwiek


Śr kwi 26, 2017 17:18

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 21:42
Posty: 88
Post Re: Przyjaźń damsko-męska
Przyjaźń damsko-męska ? - to jak wiara w garbate aniołki.


Śr kwi 26, 2017 21:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL