Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Czy to przeznaczenie Boże? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post Czy to przeznaczenie Boże?
może niektórym się to wyda dziwne pytanie, ale tak naprawdę jest to bardzo konkretne pytanie, bo nie wiem co mam myśleć o tak dziwnych faktach, które dotyczą mojej córki - można by mi zarzucić jakąś wyjątkową fascynację stygmatami,ale tak naprawdę chodzi o ogólne stwierdzenie czy to rzeczywiście jest przeznaczenie?
bardzo modliliśmy się z żoną prosząc Boga o dziecko i dał nam córkę, jest zdrowa, mądra i szybko się rozwija, jesteśmy z niej zadowoleni, ale dziwne w jej krótkim jeszcze życiu jest to, że od początku, kiedy przyszła na świat towarzyszą jej dziwne fakty, które bardzo wiążą się z darem jakim są stygmaty, otóż ze względu na to że była darem od Boga nadaliśmy jej imię Dorota, co oznacza "dar od Boga", na jej patronke wybraliśmy jednak nie św. Dorotę - męczennicę, lecz naszą Dorotę z Matowów, która nosiła stygmaty, ale kolejnym znakiem jest to, że urodziła się w dniu urodzin bł.Miriam Baouardy, która była stygmatyczką;
mógłbym to uznać za przypadek, gdyby nie trzeci z kolei fakt : chrzest wypadł w dniu wspomnienia św. Gemmy Galgani, która jak wiadomo również była stygmatyczką; teraz zastanawiam się czy dzień pierwszej Komunii Świętej nie wypadnie również w dniu wspomnienia jakiegos stygmatyka lub stygmatyczki; czy jest to przeznaczenie Boże, jakiś znak od Boga?

pozdrawiam

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Pn sie 01, 2005 21:54
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Myślę, że to czysty przypadek, stygmatyków trochę było, więc nie trudno o to - myślę, że gdybyś zaczął się na siłę doszukiwać zbieżności między tymi datami, znalazłbyś i inne powiązania. Zamiast myśleć o stygmatach ciesz się każdym dniem który możesz spędzić z żoną i córeczką :)

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pn sie 01, 2005 22:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post 
ja się cieszę z każdego dnia spędzonego z rodziną, ale mimo wszystko mnie to ciekawi, przypadek może być jeden ale raczej w przypadku trzech to może coś już znaczyć, chociaż nie musi to być znak, że moja córka będzie nosić stygmaty, może być to inny dar jakim może Bóg ją obdarzyć


Obrazek

pozdrawiam

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Pn sie 01, 2005 23:37
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 22, 2005 14:17
Posty: 476
Post 
Tomasz,twoja corka nie nosi teraz stygmatow,wiec chyba nie bedzie miec w przyszlosci...Zapytaj sie jej czy ma jakies objawienia Maryjne czy cos takiego.Jesli miałaby jakis blizszy kontakt z Maryja to moze otrzymac ten dar stygmatow...Niekoniecznie tylko z Maryja ale moze tez ze świętymi.


Wt sie 02, 2005 0:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 8:30
Posty: 964
Post 
Piekne imię :) DoroThea.... mam duży sentyment do tego imienia. Pewna osoba która je nosi i dla mnie jest prawdziwym Darem Bożym:) Proszę pozdrowić córkę. I radzę szczerze nie budować jej i swojego szczęścia na "szukaniu cudów". Ona potrzebuje ogromnego wsparcia duchowego i modlitwy od rodziców.


Wt sie 02, 2005 0:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
[...]

Tomaszu to że jakieś wydarzenia z życia córki przypadają we wspomnienia akurat stygmatyków to nic nie znaczy. Chyba największym darem jaki może dostać Dorotka to czysta wiara przekazana im przez rodziców, więc... odejdź od tego kalendarza ;)

A co do przeznaczenia, je się rozpoznaje po fakcie, chyba że wcześniej zostanie Ci objawione (I czyt z dziś ;) )...

Pozdrawiam :)

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt sie 02, 2005 9:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post 
dzięki za wasze zdanie, ja tak naprawdę nie upieram się przy tym, że ona ma mieć jakieś znaki, pytałem sie tylko z czystej ciekawości, interesowało mnie to co inni mogli by powiedzieć na ten temat, a co do Lucyfera didymosie to nie planuję by moje dziecko miało jakikolwiek kontakt z tą postacią, chyba że Bóg na to pozwoli - na co nie będę miał wpływu, ale zamierzam ją trzymać z daleka od takich spraw i robię wszystko co narazie jest w mojej mocy by przekazać jej wiarę jak najlepiej

pozdrawiam

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Wt sie 02, 2005 13:41
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 14, 2005 8:30
Posty: 964
Post 
Możesz liczyć na moje wsparcie w modlitwie, zresztą pewnie nie tyko moje :) pzdr


Wt sie 02, 2005 14:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post 
miło z twojej strony didymosie, warto się modlić za innych, przekazanie wiary jest bardzo trudne, ale konieczne, a znaki jakie Bóg mi daje są czasami trudne do odczytania, jednak jakoś sobie z tym radzę, moja córka narazie nie pokazuje jakiś specjalnych oznak bliższego kotaktu z Bogiem, ale na wszystko może przyjść czas, wszystko w rękach Boga.

pozdrawiam

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Wt sie 02, 2005 17:43
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL