Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 10:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Wizje Anny Katarzyny Emmerich 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Pewna osoba na innym forum wiele razy powoływała się na objawienia Anny Katarzyny Emmerich w których podobno jest coś takiego, że w którymśtam roku (gdy Emmerich żyła data ta należała do przyszłości, ale obecnie czas ten już minął) Lucyfer zostanie wypuszczony z piekła na ziemię. Naprawdę Emmerich miała taką wizję? Jeśli tak, to dla mnie jest to znak na fałszywość lub złe pochodzenie jej objawień, w końcu jak Bóg mógłby wypuścić Lucyfera na ziemię? To tak jakby przedszkolanka wpuściła wściekłego psa do sali z dziećmi :?

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pn wrz 26, 2005 21:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 03, 2005 17:44
Posty: 419
Post 
Incognito napisał(a):
Pewna osoba na innym forum wiele razy powoływała się na objawienia Anny Katarzyny Emmerich w których podobno jest coś takiego, że w którymśtam roku (gdy Emmerich żyła data ta należała do przyszłości, ale obecnie czas ten już minął) Lucyfer zostanie wypuszczony z piekła na ziemię.


Incognito

Tak miala taka wizje ale ja nie widze tego jako znaku na faszywosci jej objawien ale potwierdzenie tego co zostalo nam przekazane w Ksiedze Apokalipsy. Wielu innych swietych mialo podobne wizje.

_________________
Obrazek


Pn wrz 26, 2005 22:37
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 20, 2005 20:30
Posty: 469
Post 
Według Apokalipsy szatana czeka ostatnia walka, po której już na zawsze zostanie strącony do "piekła". Dlatego sama wizja nie była niczym nowym, ale tego co jest już zapowiedziane od bardzo dawna.

Czy taka wizja cię wystraszyła Incognito? Jeżeli wierzysz w Boga, to niczego nie musisz sie obawiać, ale jesli nie ma w twoim zyciu miejsca dla Boga to nie jest to dobrze. Może lepiej wcześniej pomyśleć o Bogu, za nim będzie za późno?

Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Tomasz32 -->ADONAJ ELOHENU
ADONAJ EHAD


Pt wrz 30, 2005 0:39
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Bardziej zbulwersowała niż przestraszyła, bo jak już dwa razy pisałem - przedstawia Boga jako podobnego do tej przedszkolanki, co spuszcza wściekłego psa ze smyczy wiedząc, że się rzuci na dzieci.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pt wrz 30, 2005 0:48
Zobacz profil

Dołączył(a): N wrz 25, 2005 6:31
Posty: 29
Post 
Ale o co chodzi z tym wypuszczeniem? przecież Lucyfer nie jest jakims zwierzakiem który mieszka pod ziemią jak kret, Nie wiem czy dobrze się orientuje ale chyba szatan cały czas kusi człowieka więc jest ciągle koło nas :| A btw to jaka to data? i czy stało się coś wtedy naprawde?
Imho nie mozna porównywać Boga do przedszkolanki, bardziej do Generała który wpuszcza szeregowych w tor przeszkód, jeśli go przejdą to dostaja przepustke do domu (Pana) ;] Tak mi sie wydaje ale nie mam zadnych kompetencji w tym temacie... oprócz tego że jestem wierzący.


Pt wrz 30, 2005 23:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL