Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 2:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
Biografia św. Edyty Stain, jak się nawróciła to rodzina się jej wyrzekła. Rodzona matka nie chciała jej widzieć.


So kwi 07, 2012 17:37
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
Andy72 napisał(a):
alpert napisał(a):
Ależ mi sztuka dać się zabić na krzyżu wiedząc, że trzy dni później zmartwychwstanę :D

Oj, nie chciałbyś tak cierpieć jak Chrystus, naprawdę.

Byli i są ludzie którzy cierpieli/cierpią podobnie lub bardziej i to bez świadomości, że trzy dni później zmartwychwstaną.
I to tym należy współczuć...


należy współczuć takim jak ty.


So kwi 07, 2012 17:38
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
NowennaPompejanska napisał(a):
Biografia św. Edyty Stain, jak się nawróciła to rodzina się jej wyrzekła. Rodzona matka nie chciała jej widzieć.

Ja słyszałem o chłopakach, których rodzice sie wyrzekli gdy dowiedzieli się ze są gejami...


So kwi 07, 2012 17:39

Dołączył(a): Śr sty 25, 2012 11:23
Posty: 302
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
NowennaPompejanska napisał(a):
Nie ma to żadnego znacznie. Dla Żydów każdy żyd jest żydem, nawet żyd ateista, obojętnie w co on będzie wierzył, byleby nie wierzył w Jezusa. Nawet Żyd wierzący w Latajcego potwora spaghetii będzie nadal Żydem dla Żydów. Ale wystarczy, że uwierzy w Jezusa, a przestanie być Żydem dla Żydów i będą go prześladować. Ten nawrócony Żyd z poprzednich postów, mówił jak jest prześladowany, opluwany i bity na ulicy w Izrealu przez innych Żydów.


Dobra, teraz rozumiem już, że Twój tydzień modlitw sprowadza się do tygodnia kultywowania ignorancji, przesądów i słodkich wyobrażeń własnej doskonałości jakże jasnym blaskiem świecącej na tle tej przebrzydłej żydowskiej nikczemności.

Co Wy byście zrobili bez tych żydów...


So kwi 07, 2012 17:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
WZasadzieNiegroźny napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
Nie ma to żadnego znacznie. Dla Żydów każdy żyd jest żydem, nawet żyd ateista, obojętnie w co on będzie wierzył, byleby nie wierzył w Jezusa. Nawet Żyd wierzący w Latajcego potwora spaghetii będzie nadal Żydem dla Żydów. Ale wystarczy, że uwierzy w Jezusa, a przestanie być Żydem dla Żydów i będą go prześladować. Ten nawrócony Żyd z poprzednich postów, mówił jak jest prześladowany, opluwany i bity na ulicy w Izrealu przez innych Żydów.


Dobra, teraz rozumiem już, że Twój tydzień modlitw sprowadza się do tygodnia kultywowania ignorancji, przesądów i słodkich wyobrażeń własnej doskonałości jakże jasnym blaskiem świecącej na tle tej przebrzydłej żydowskiej nikczemności.

Co Wy byście zrobili bez tych żydów...


Mogę tylko się zdziwić tą wypowiedzią. :o


So kwi 07, 2012 17:43
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
Biografia św. Edyty Stain, jak się nawróciła to rodzina się jej wyrzekła. Rodzona matka nie chciała jej widzieć.

Ja słyszałem o chłopakach, których rodzice sie wyrzekli gdy dowiedzieli się ze są gejami...


a co to ma wspólnego z nawróceniem Edyty Stein?


So kwi 07, 2012 17:44
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
Zarówno ona jak i te chłopaki mieli beznadziejnych rodziców


So kwi 07, 2012 17:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
Zarówno ona jak i te chłopaki mieli beznadziejnych rodziców


To nie jest wspólny mianownik. Nie ma tutaj takiego. Grzech sodomii jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Rodzice dla opamiętania własnych dzieci, aby nie szły drogą ku potępieniu wiecznego mogą nawet " wyrzec " się ich aby one się opamiętały i zaprzestały grzeszyć. Nawrócenie zaś jest wielką łaską, wielkim szczęściem i powinno być powodem do radości, że człowiek odnalazł swojego Zbawiciela a nie do wyrzekania się nawróconej osoby.


So kwi 07, 2012 17:56
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
NowennaPompejanska napisał(a):
Grzech sodomii jest grzechem wołającym o pomstę do nieba.

Bogini Nuit przemówiła tymi słowy:
Napełnijcie się również miłością i wolą kochania, tak jak tego chcecie, kiedy, gdzie i z kim chcecie! Lecz zawsze ku mej chwale.

"Wszystko, co czynicie jest prawe, jeśli jest w tym radość"

Zatem kochajmy się :D


So kwi 07, 2012 18:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
Grzech sodomii jest grzechem wołającym o pomstę do nieba.

Bogini Nuit przemówiła tymi słowy:
Napełnijcie się również miłością i wolą kochania, tak jak tego chcecie, kiedy, gdzie i z kim chcecie! Lecz zawsze ku mej chwale.

"Wszystko, co czynicie jest prawe, jeśli jest w tym radość"

Zatem kochajmy się :D


Wolna wola.

http://www.youtube.com/watch?v=J47EyUcPkmM


So kwi 07, 2012 18:12
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
NowennaPompejanska napisał(a):
Wolna wola.

Pewnie że tak. W końcu napisane jest: czyń swoją wolę, niechaj bedzie całym Prawem


So kwi 07, 2012 18:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
Wolna wola.

Pewnie że tak. W końcu napisane jest: czyń swoją wolę, niechaj bedzie całym Prawem


jasne.
Zobacz sobie filmik wyżej, abyś potem kiedy umrzesz, może w bliskim już czasie, nie tłumaczył się, że " ale ja nie wiedziałem".


So kwi 07, 2012 18:20
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
Podkład to z jakiej gry ? :D
Ja tu myślałem, że ktos tam był, nagrał owe piekło i filmik umieścił na YT a tu tylko takie coś...
Rozczarowałem się :D

NowennaPompejanska napisał(a):
abyś potem kiedy umrzesz, może w bliskim już czasie, nie tłumaczył się, że " ale ja nie wiedziałem".

Przeciez napisane jest:
Jest rozpad i wieczna ekstaza w pocałunkach Nuit

Naprawdę nie musisz się obawiac śmierci...


So kwi 07, 2012 18:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
alpert napisał(a):
Podkład to z jakiej gry ? :D
Ja tu myślałem, że ktos tam był, nagrał owe piekło i filmik umieścił na YT a tu tylko takie coś...
Rozczarowałem się :D

NowennaPompejanska napisał(a):
abyś potem kiedy umrzesz, może w bliskim już czasie, nie tłumaczył się, że " ale ja nie wiedziałem".

Przeciez napisane jest:
Jest rozpad i wieczna ekstaza w pocałunkach Nuit

Naprawdę nie musisz się obawiac śmierci...


skąd pomysł, że obawiam się śmierci? Katolik nie ma żadnego powodu aby obawiać się śmierci, jeżeli żyje po Bożemu i spełnia wolę Bożą.

Filmik obejrzałeś? No to git. Przynajmniej nie będziesz potem zdziwiony i nie będziesz się głupio tłumaczył.


So kwi 07, 2012 18:28
Zobacz profil WWW
Post Re: Wielki Tydzień - tydzień modlitwy o nawrócenie Żydów
NowennaPompejanska napisał(a):
Filmik obejrzałeś? No to git. Przynajmniej nie będziesz potem zdziwiony i nie będziesz się głupio tłumaczył.

Śmieszny ten filmik...

I ten strach jaki odczuwacie i próbujecie zaszczepić innym... piekne :D

Dla ukojenia tego strachu słowa z Liber CVI - o śmierci, przepełnione pieknem i miłoscią:

"W 'Księdze Prawa' napisano: 'Każdy mężczyzna i każda kobieta to gwiazda'. Tymi słowy przemówiła do ciebie Nasza Pani Gwiazd, i ty jesteś gwiazdą, członkinią ciała Nuit. Słuchaj uważnie, albowiem twe uszy ogłuszane są przez hałasy ziemi. Nieskończona cisza gwiazd delikatnie koi cię swą subtelną muzyką. Ujrzyj ją, ów pochylający się 'migotliwy płomień błękitu, wszechdotykający, wszechprzenikający, ze swymi wspaniałymi dłońmi opartymi o czarną ziemię & ze swym zwinnym ciałem w łuk wygiętym dla miłości, i ze swymi delikatnymi stopami, nie raniącymi małych kwiatów'. Wiedz, że zostawisz za sobą wszelki ciężar, kiedy tylko ruszysz na Jej spotkanie, a odczuwana przez Nuit miłość sprawi, iż staniesz się kroplą rosy, którą obsypuje pocałunkami wschód słońca."


So kwi 07, 2012 18:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL