Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 3:09



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
 "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Czy rozumiesz, że szkodą są również "utracone korzyści"? TV Trwam została pozbawiona nie tego, co już ma, tylko tego, co mogła i powinna była dostać, gdyby została potraktowana uczciwie. Jest to taka sama dyskryminacja, jak każda inna.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz lip 05, 2012 7:57
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Johnny99 napisał(a):
....gdyby została potraktowana uczciwie....
Sąd RP uznał, ze została potraktowana uczciwie. Właściciel TvTrwam nie skorzystał z prawa do odwołania się od wyroku.


Cz lip 05, 2012 8:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Kozioł napisał(a):
Sąd RP uznał, ze została potraktowana uczciwie. Właściciel TvTrwam nie skorzystał z prawa do odwołania się od wyroku.


Masz ten wyrok? Bo z tego, czego ja się doczytałem, to uznał raczej powództwo za przedwczesne. Poza tym, skąd masz (kolejny raz) informacje, że ktoś nie skorzystał z prawa odwołania? Ostatnie info w tym temacie, na jakie ja natrafiłem, było takie, że czekają na uzasadnienie wyroku.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz lip 05, 2012 8:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
A to ciekawe (linkuję, żeby pokazać że nie jestem uprzedzony, a raczej bezstronny):

"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK, z którego wynika, że firmy, które miały być w lepszej kondycji finansowej niż TV Trwam, nie są w stanie zapłacić za koncesję. "Decyzje KRRiT nie były w pełni uzasadnione interesem publicznym" - mówi Paweł Biedziak, rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz lip 05, 2012 8:54
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Jajko, ale to nie od dziś wiadomo. Dlatego TVN i chyba Polsat kupiły u nich część udziałów. A KRRiT dała im kredyt na bardzo dobrych warunkach, wręcz komfortowych.

Nawet jeśli TV TRWAM nie ma tak dużego majątku ( 90 milionów), to jednak te jakieś 30 milionów ma i jest w stanie opłacić roczną opłatę.
Stąd nie kwestionuję, ,że coś mogło być nie halo z przyznawaniem koncesji, jednakże nachalna propaganda w celu przyznanie koncesji podlega u mnie krytyce.


Cz lip 05, 2012 9:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Jajko napisał(a):
"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK, z którego wynika, że firmy, które miały być w lepszej kondycji finansowej niż TV Trwam, nie są w stanie zapłacić za koncesję. "Decyzje KRRiT nie były w pełni uzasadnione interesem publicznym" - mówi Paweł Biedziak, rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa


Czyli mówiąc wprost - Rada teraz rżnie głupa. W uzasadnieniu Rady można przeczytać, że uwzględniła "trudną sytuację finansową, uniemożliwiającą dokonanie jednorazowego wydatku". Przecież to jest po prostu paradne. Dla Trwam koncesji nie było, bo nie było jakichś długoterminowych gwarancji utrzymania blablabla. Teraz się okazuje, że za to koncesje dostały podmioty, które są w tak trudnej sytuacji finansowej, że nie są w stanie zapłacić nawet za samą koncesję :shock: Jest to skandal. Mogą się komuś nie podobać protesty, ale, jak widać, od początku były one uzasadnione.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz lip 05, 2012 9:42
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Nachalną propagandę uprawiają rządowe i inne media pod cenzurą propełowskich opcji.
Tyle kłamstw ile usłyszałem w tych mediach w ostatnich latach, pod rządami PO, nie usłyszałem przez cały czas PRLu.
Poza tym, w czasach PRL nikt normalny nie dawał się okłamywać poprzez media i prasę, bo było powszechnie wiadomo, że telewizja kłamie. Rozumieliśmy to nie pokrętnie, tylko jednoznacznie: trzeba słuchać i oglądać uważnie i wychwytywać fałszywe nuty w przekazie. Robiliśmy to i sprawnie oddzielaliśmy przez przynajmniej lata 80-te prawdę od fałszu sączonego w mediach rządowych.

Dziś ludzie tego nie umieją, bo założyliśmy fałszywie, że po roku 1990 media będą mówić prawdę i tylko prawdę. Polacy wpadli w te sidła po uszy i chwytają tak karkołomne bzdury, propagowane przez propełowskie media, jak to o rzekomych samobójczych tendencjach pilotów Tupolewa nad Smoleńskiem, czy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, które były, jakoby, bezpośrednią przyczyną katastrofy lotniczej. Dziś Polacy łykają praktycznie wszystko, co obejrzą w telewizji.

Dlatego tak ważne jest byśmy jako Państwo, dopuścili media alternatywne do powszechnego dostępu. Media alternatywne, to nie są takie, które MUSIMY łykać, czy bez opamiętania popierać, albo się z nimi utożsamiać. Media alternatywne to takie, które dementują kłamstwa mediów rządowych i mainstreamowych. Dlatego są takie ważne.

Podkreślałem i powtórzę raz jeszcze:

Dzień w którym przestaną nadawać Radio Maryja i Telewizja TRWAM, to będzie dzień, w którym uczciwi, przyzwoici Polacy powinni opuścić Polskę i zacząć walczyć o jej wolność poza jej granicami, gdyż tu na miejscu trwać będzie, nieskrępowany już niczym, bratobójczy terror.

A jeśli ktoś wątpi, czy Telewizja TRWAM jest katolicka, niech sobie ją wreszcie obejrzy przez kilka dni. Jeśli nadal będzie miał wątpliwości, to niech zastanowi się, czy on sam jest katolikiem.
Króluj nam Chryste!


Cz lip 05, 2012 9:46

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 16:54
Posty: 19
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
il_mondo_create napisał(a):
A jeśli ktoś wątpi, czy Telewizja TRWAM jest katolicka, niech sobie ją wreszcie obejrzy przez kilka dni. Jeśli nadal będzie miał wątpliwości, to niech zastanowi się, czy on sam jest katolikiem


Bardziej przypomina telewizje sekciarską z zabarwieniem politycznym.

il_mondo_create napisał(a):
Dzień w którym przestaną nadawać Radio Maryja i Telewizja TRWAM, to będzie dzień, w którym uczciwi, przyzwoici Polacy powinni opuścić Polskę i zacząć walczyć o jej wolność poza jej granicami, gdyż tu na miejscu trwać będzie, nieskrępowany już niczym, bratobójczy terror.


Polacy mają opuszczać Polskę z powodu głupiej telewizji?? :roll:


Ostatnio edytowano Cz lip 05, 2012 10:00 przez abert, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 05, 2012 9:54
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Dawno mnie nie było a tu dalej konflikty czyja strona ma rację. Nawet w wakacje nie dacie sobie spokoju? Trudno Trwam nie uzyskało koncesji nie ma więc co płakać jak za rok kolejna.


Cz lip 05, 2012 9:59
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Jajko napisał(a):
A to ciekawe (linkuję, żeby pokazać że nie jestem uprzedzony, a raczej bezstronny):

"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK, z którego wynika, że firmy, które miały być w lepszej kondycji finansowej niż TV Trwam, nie są w stanie zapłacić za koncesję. "Decyzje KRRiT nie były w pełni uzasadnione interesem publicznym" - mówi Paweł Biedziak, rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa

To, że zalinkowałeś ten artykuł faktycznie świadczy o tym, że jestes bezstronny. :brawo:
Zalinkowałam ten artykuł pod swoja notką:"Telewizja cyfrowa do Trybunału Konstytucyjnego"
Zalinkowałam tam dwa artykuły, pierwszy z ND.


Cz lip 05, 2012 10:00

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Cytuj:
To, że zalinkowałeś ten artykuł faktycznie świadczy o tym, że jestes bezstronny.


Skoro napisał że jest bezstronny tzn że tak jest. Czego nie można powiedzieć o tobie.


Cz lip 05, 2012 10:04
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Vulkan, czy mógłbyś powstrzymać się od argumentów ad personam?
Takie argumenty świadczą nie najlepiej o znajomości regulaminu, o kulturze osobistej, a nade wszystko świadczą o braku innych argumentów.
A w razie braku argumentów - po prostu - nie wypowiadamy się w ogóle.
Króluj nam Chryste!


Cz lip 05, 2012 10:16

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Jak na razie nie widzę tu żadnych sensowych argumentów z obydwóch stron a jedynie głupoty. Na głupotę odpowiada się głupotą :)


Cz lip 05, 2012 10:18
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Johnny99 napisał(a):
Jajko napisał(a):
"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK, z którego wynika, że firmy, które miały być w lepszej kondycji finansowej niż TV Trwam, nie są w stanie zapłacić za koncesję. "Decyzje KRRiT nie były w pełni uzasadnione interesem publicznym" - mówi Paweł Biedziak, rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa


Czyli mówiąc wprost - Rada teraz rżnie głupa. W uzasadnieniu Rady można przeczytać, że uwzględniła "trudną sytuację finansową, uniemożliwiającą dokonanie jednorazowego wydatku". Przecież to jest po prostu paradne. Dla Trwam koncesji nie było, bo nie było jakichś długoterminowych gwarancji utrzymania blablabla. Teraz się okazuje, że za to koncesje dostały podmioty, które są w tak trudnej sytuacji finansowej, że nie są w stanie zapłacić nawet za samą koncesję :shock: Jest to skandal. Mogą się komuś nie podobać protesty, ale, jak widać, od początku były one uzasadnione.

Rada rżnie głupa, o. Rydzyk robi ze zwolenników głupa wmawiając im, że TVTrwam zniknie bez multipleksu - na którym wczesniej czy później miejsce będzie miał.
A promocję rada mu zafudowała wartą kilkanaście milionów zł.


Cz lip 05, 2012 11:14
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
...


Cz lip 05, 2012 12:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL