Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 0:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
 "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam" 
Autor Wiadomość
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Johnny99 napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Sąd RP uznał, ze została potraktowana uczciwie. Właściciel TvTrwam nie skorzystał z prawa do odwołania się od wyroku.


Masz ten wyrok? Bo z tego, czego ja się doczytałem, to uznał raczej powództwo za przedwczesne. Poza tym, skąd masz (kolejny raz) informacje, że ktoś nie skorzystał z prawa odwołania? Ostatnie info w tym temacie, na jakie ja natrafiłem, było takie, że czekają na uzasadnienie wyroku.


Tutaj masz o wyroku - kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd. Zapowiedzi złożenia skargi kasacyjnej do NSA skończyły się skargą w Brukseli i oświadczeniem, że środki prawne w Polsce zostały wyczerpane (to mi mocno utkwiło w pamięci).


Cz lip 05, 2012 12:56
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Alus napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Jajko napisał(a):
"Rzeczpospolita" dotarła do raportu NIK, z którego wynika, że firmy, które miały być w lepszej kondycji finansowej niż TV Trwam, nie są w stanie zapłacić za koncesję. "Decyzje KRRiT nie były w pełni uzasadnione interesem publicznym" - mówi Paweł Biedziak, rzecznik Najwyższej Izby Kontroli.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... e=warszawa


Czyli mówiąc wprost - Rada teraz rżnie głupa. W uzasadnieniu Rady można przeczytać, że uwzględniła "trudną sytuację finansową, uniemożliwiającą dokonanie jednorazowego wydatku". Przecież to jest po prostu paradne. Dla Trwam koncesji nie było, bo nie było jakichś długoterminowych gwarancji utrzymania blablabla. Teraz się okazuje, że za to koncesje dostały podmioty, które są w tak trudnej sytuacji finansowej, że nie są w stanie zapłacić nawet za samą koncesję :shock: Jest to skandal. Mogą się komuś nie podobać protesty, ale, jak widać, od początku były one uzasadnione.

Rada rżnie głupa, o. Rydzyk robi ze zwolenników głupa wmawiając im, że TVTrwam zniknie bez multipleksu - na którym wczesniej czy później miejsce będzie miał.
A promocję rada mu zafudowała wartą kilkanaście milionów zł.

Alus! "O.Rydzyk robi ze zwolenników głupa"
Uzasadnij to, oczywiście nie potrafisz, bo jest to niemożliwe gdyż jest to zwykłe pomówienie.
Sięgnij do Biblii, którą tak doskonale potrafisz się posługiwać i przeczytaj sobie co tam napisane na temat sądzenia.


Cz lip 05, 2012 12:58

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Cytuj:
Alus! "O.Rydzyk robi ze zwolenników głupa"
Uzasadnij to, oczywiście nie potrafisz, bo jest to niemożliwe gdyż jest to zwykłe pomówienie.
Sięgnij do Biblii, którą tak doskonale potrafisz się posługiwać i przeczytaj sobie co tam napisane na temat sądzenia.


No właśnie Gito sięgnij do Biblii bo przecież ty tu najwięcej osądzasz podobnie jak Rydzyk.


Cz lip 05, 2012 13:03
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Czy można prosić o zaniechanie argumentów ad personam?


Cz lip 05, 2012 13:10
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
il_mondo_create napisał(a):
Czy można prosić o zaniechanie argumentów ad personam?

Prosić możesz ale oni tak zawsze....... z reszta sam wiesz.

Na marginesie: zdecyduj się na jeden nick, bo rozdwojenia jaźni dostanę ;)


Cz lip 05, 2012 13:12
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Jak wiadomym było ludziom myslącym, ze Palikot nie zdejmie krzyża w sejmie, tak wiadomym jest, że TVTrwam znajdzie się na mulipleksie.
Rada sprokurowała dla o. Rydzyka przewspaniały, chyba nawet nieoczekiwany dar - super promocję.
Każdy, kto choć trochę pomyśli, ma tego świadomość....i nie jest to sądzenia, ale konstacja faktów.


Cz lip 05, 2012 13:19

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Cytuj:
Czy można prosić o zaniechanie argumentów ad personam?


Jesteś jeszcze nowy i mało o nas wiesz. Pora się przyzwyczaić do tego wszystkiego. :D

Ale denerwuje mnie kiedy Gita upomina Alusa o sądzenie, a sama tu najwięcej sądzi aż brak słów.


Cz lip 05, 2012 13:19
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
il_mondo_create napisał(a):
Czy można prosić o zaniechanie argumentów ad personam?

Często nie można i dlatego czytając ostatnie zdanie zalinkowanego artykułu, podaję przykład wyjątkowego cynizmu Dworaka:

http://media2.pl/media/93780-NIK-pomoze ... cesje.html


Cz lip 05, 2012 13:22
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
P.S.Nawet w Rzeczpospolitej trafiają się artykuły dostrzegające podwójne standardy KRRiT:
http://www.rp.pl/artykul/793961,908363- ... fonii.html


Cz lip 05, 2012 13:27
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Alus napisał(a):
Palikot nie zdejmie

Alus napisał(a):
TVTrwam znajdzie się


Alus napisał(a):
konstacja faktów.


Ja rozumiem, że jest gorąco.
Jednak najwyższa nawet temperatura nie sprawia, że w przyszłości zaczynają pojawiać się fakty :roll:
W przyszłości to są plany, zamierzenia, domniemania, ewentualnie dywagacje.
Fakty są tu i teraz, ewentualnie w przeszłości.

Gita, mnie chodzi o argumenty wobec współforumowiczów, typu: Pani nie zmienia bielizny zbyt często, a na forum to pisze, albo Pani tu najwięcej wyraża opinii, albo Pani jest najgorsza, albo Pan na pewno jest R1977 albo jest Pan zapewne gejem, w dodatku starzejącym się, albo Pan jest po prostu głupi.

A Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oczywiście za karygodne odejście od Konstytucji w przyznawaniu koncesji powinna stanąć przed Trybunałem Stanu. Nie dziwi, że Pan Dworak broni się jak rozszalała osa, którą złapano do słoika.


Ostatnio edytowano Cz lip 05, 2012 13:36 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Cz lip 05, 2012 13:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Kozioł napisał(a):
Tutaj masz o wyroku - kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd. Zapowiedzi złożenia skargi kasacyjnej do NSA skończyły się skargą w Brukseli i oświadczeniem, że środki prawne w Polsce zostały wyczerpane (to mi mocno utkwiło w pamięci).


Ja piszę to, co wiem, więc daruj sobie rzucanie pustych oskarżeń. Nie możesz po prostu poczekać, jak to się skończy?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz lip 05, 2012 13:32
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Alus napisał(a):
Jak wiadomym było ludziom myslącym, ze Palikot nie zdejmie krzyża w sejmie, tak wiadomym jest, że TVTrwam znajdzie się na mulipleksie.
Rada sprokurowała dla o. Rydzyka przewspaniały, chyba nawet nieoczekiwany dar - super promocję.
Każdy, kto choć trochę pomyśli, ma tego świadomość....i nie jest to sądzenia, ale konstacja faktów.

Alus! Super promocję, czy super reklamę?
Ja uważam, że super reklamę.


Cz lip 05, 2012 13:41
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Johnny99 napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Tutaj masz o wyroku - kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd. Zapowiedzi złożenia skargi kasacyjnej do NSA skończyły się skargą w Brukseli i oświadczeniem, że środki prawne w Polsce zostały wyczerpane (to mi mocno utkwiło w pamięci).


Ja piszę to, co wiem, więc daruj sobie rzucanie pustych oskarżeń. Nie możesz po prostu poczekać, jak to się skończy?
Trzeci raz to już tobie wyjasniam. Drugi raz daję link.


Cz lip 05, 2012 13:56
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Oj Gita, Gita.
Ty już wiekowa kobieta jesteś. Ostatnie lata życia przed Tobą a Ty je marnujesz na jakąś głupawą telewizję i polityczne urojenia, w dodatku pisowskie. Nieszkoda Ci?


Cz lip 05, 2012 14:13
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
achad napisał(a):
Oj Gita, Gita.
Ty już wiekowa kobieta jesteś. Ostatnie lata życia przed Tobą a Ty je marnujesz na jakąś głupawą telewizję i polityczne urojenia, w dodatku pisowskie. Nieszkoda Ci?

Nieszkoda mi.
P.S.Znałam jednego takiego młodzieniaszka, który już dawno nie żyje, a wymądrzał się podobnie jak Ty.

A merytorycznie masz coś do powiedzenia na temat np. podwójnych stadardów KRRiT, wniosku do TK złożonego przez RPO, lub kontroli NIK w KRRiT???


Cz lip 05, 2012 14:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL