Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 17:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
 "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam" 
Autor Wiadomość
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
gita napisał(a):
achad napisał(a):
Oj Gita, Gita.
Ty już wiekowa kobieta jesteś. Ostatnie lata życia przed Tobą a Ty je marnujesz na jakąś głupawą telewizję i polityczne urojenia, w dodatku pisowskie. Nieszkoda Ci?

Nieszkoda mi.
P.S.Znałam jednego takiego młodzieniaszka, który już dawno nie żyje, a wymądrzał się podobnie jak Ty.

Nigdy nie wiesz kiedy wybije Twoja godzina. Ja również. Taka natura, nie ma sie czego bać.
Ale założę się, że ów młodzieniaszek nie marnował swojego życia na jakieś głupawe telewizje, apele, demonstracje czy inne polityczne urojenia.

gita napisał(a):
A merytorycznie masz coś do powiedzenia na temat np. podwójnych stadardów KRRiT, wniosku do TK złożonego przez RPO, lub kontroli NIK w KRRiT???

Przyznam się, że nie.
Na głupoty szkoda czasu.
Zwłaszcza, że nie wiem ile mi jeszcze czasu na tym świecie zostało :D


Cz lip 05, 2012 15:53

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 16:54
Posty: 19
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
Przestańcie już wreszcie te wszelkie spory na bardzo niskim poziomie. Tyczy się to głównie aschada, vulkana i gity. Niszczycie to piękne forum i dlatego zgłaszam zamknięcie tego tematu moderacji.


Cz lip 05, 2012 16:30
Zobacz profil
Post Re: "Apel z prosba o przyznanie koncesji dla TvTRwam"
abert napisał(a):
Przestańcie już wreszcie te wszelkie spory na bardzo niskim poziomie. Tyczy się to głównie aschada, vulkana i gity. Niszczycie to piękne forum i dlatego zgłaszam zamknięcie tego tematu moderacji.

To jest właśnie stosowana metoda na katolickich forach.
Najpierw logują się lemingi i obrażają userów, ci często nie wytrzymują i wycofują się z dyskusji, jesli to nie pomaga, zjawia się ktoś trzeci, w tym wypadku abert i proponuje zamknięcie wątku.


Cz lip 05, 2012 16:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 918 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL