Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Prześladowani przez Polskich księży.... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Winni się głupio tłumaczą bo jak wyznałaś był to "uzdrowiciel-zielarz". Ten "uzdrowiciel" jest u ciebie na pierwszym miejscu.


N lip 08, 2012 11:48
Zobacz profil
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Iroon napisał(a):
Winni się głupio tłumaczą bo jak wyznałaś był to "uzdrowiciel-zielarz". Ten "uzdrowiciel" jest u ciebie na pierwszym miejscu.

Wydaje Ci sie, że lepszy w manipulacji jesteś od Urbana :D ....zapominasz jedynie, że prawdziwy mój wpis znajduje się na portalu, a kłamstwo ma krótkie nogi.
Napisałam: Mój mąż zanim zdiagnozowano u niego uchyłki jelita grubego pojechał z kuzynem do takiego "uzdrowiciela zielarza" i tamten zdiagnował u niego chorobę Parkinsona.
Przywiózł masę ziół, maści i przerażony podzielił sie nowiną.
WYŚMIAŁAM TĄ DIAGNOZE, WYWALIŁAM TO ZIELSKO I MAZIDŁA
.
Nie wstyd Ci tak manipulować?


N lip 08, 2012 12:15

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
To w końcu u kogo on był u uzdrowiciela czy u zielarza. Bo tak zmanipulowałaś i nie odpowiedziałaś na proste pytanie


N lip 08, 2012 12:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Alus napisał(a):
Wyśmiałam tą "diagnozę, wywaliłam zielsko i mazidła.
Mąż poddał się... terapii, głównie otrębami....

Ktoś już cie pytał i nie odpowiedziałaś, podaj dokładny przepis na te otręby, czy były to otręby owsiane i ile razy dziennie zajadał.


N lip 08, 2012 12:29
Zobacz profil
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Oczywiście że owsiane. Są polecane przez lekarzy w przypadkach niektórych schorzeń. Zwykle się je mieli i zaparza w szklance i po ostygnięciu wypija.


N lip 08, 2012 12:54

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Alus napisał(a):
Zielarstwo od początku ludzkości służyło ludziom i nigdy nie było i nie jest traktowane w kategorii szarlatanerii.
Bo też zielarze nie posługują się jakimiś nieznanego pochodzenia mocami.




Alus napisał(a):
Mąż mój .... pojechał z kuzynem do takiego "uzdrowiciela-zielarza" .....
Przywiózł masę ziół, maści......
Wyśmiałam tą "diagnozę, wywaliłam zielsko i mazidła.



Musisz sie okraślić za kim jesteś, chyba że masz ciasny umysł bo piszesz takie bzdety. Zachowujesz sie jak horągiewka, raz zachwalasz zielarstwo, a pózniej "wywalasz zielsko"


N lip 08, 2012 13:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Val napisał(a):
Oczywiście że owsiane. Są polecane przez lekarzy w przypadkach niektórych schorzeń. Zwykle się je mieli i zaparza w szklance i po ostygnięciu wypija.

Ciekawe czy wiadro tych otrąb wystarczy na kurację. Jak dawkować. Najlepiej niech odpowie Alus bo już wyleczyła swojego mąża, ona to jak prawdziwa szamanka.


N lip 08, 2012 13:15
Zobacz profil
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Naprawdę nigdy nie słyszałeś o wspomagających kurację otrębach?? Polecają go głównie gastrolodzy. Można też ot tak stosować, ale nie więcej niż 2 łyżki dziennie. I zawsze jako dodatek np. do sałatek, kanapki itd.

Na forum e-chirurgia.pl:
Witam mialam te same dolegliwosci po laparaskopowym usunieciu pecherzyka przez 9 lat.Gastrolog polecila mi spozywanie otreb pszennych z jogurtem 3 razy dziennie po 1 lyzce. (...)

Tak samo przy antybiotykach otręby działają osłonowo i można je stosować wspomagająco.

Tak nawiasem- skąd ta silna niechęć do Alus? Jakieś niewyrównane rachunki?


N lip 08, 2012 15:09

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Val napisał(a):
Oczywiście że owsiane. Są polecane przez lekarzy w przypadkach niektórych schorzeń. Zwykle się je mieli i zaparza w szklance i po ostygnięciu wypija.

Val, na innym forum piszą, że płatki owsianne odwapniają, zawierają kwas fitynowy, który wiąże w organiźmie nie tylko wapń, ale też: magnez, cynk i żelazo, czyniąc je w ten sposób nieprzyswajalnymi.
Inny pisze że był u lekarza i powiedzial, ze nie mozna jesc płatków na wodzie ponieważ zawierają one szczawian.
W książkach dietetycznych z lat początku lat 90 głośno mówiło się właśnie o tym że płatki owsiane odwapniają kości przykładem tego była znaczna część mieszkańców Szwecji, którzy płatki owsiane jedli na wodzie...
Co o tym sądzisz, odnieś sie do tego.

_________________
*****


N lip 08, 2012 18:11
Zobacz profil

Dołączył(a): So wrz 10, 2011 8:40
Posty: 234
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
TQu napisał(a):
Najlepiej niech odpowie Alus bo już wyleczyła swojego mąża, ona to jak prawdziwa szamanka.

Prawdziwa, prawdziwa szamanka, pewnie chłop ma teraz dzury w kościach.


N lip 08, 2012 18:31
Zobacz profil
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
anmara- proszę czytać uważnie: cała ta dyskusja dotyczy

OTRĘBÓW OWSIANYCH, a nie PŁATKÓW OWSIANYCH. Pies to nie kot, otręby to nie płatki :D


N lip 08, 2012 18:48

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Czy po tych otrębach nie ma skutków ubocznych np. "rżenia"

_________________
*****


N lip 08, 2012 20:09
Zobacz profil
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Zamiast robić offtopa, to nie lepiej spytać wujka google? Przy otrębach trzeba pilnować, aby nie przekroczyć max dawek, o których to pisałam i najlepiej, aby był w postaci zmielonej i stosować jako dodatek. Jest zdrowszy niż płatki owsiane. Tak w ogóle, to do czego Ci to info potrzebne?


N lip 08, 2012 20:15

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
Iroon napisał(a):

cytat "Otrzymuję wiele listów z groźbami skierowania na mnie skargi nawet do Watykanu. Przyjmuję to wszystko po Bożemu. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać o słuszności moich poglądów. Mówię to, co wiem i co praktykuję od wielu lat z pozytywnym skutkiem"

Ta osoba powina wnieś skargę na policję bo to są już groźby i zastraszanie. Na to już jest "paragraf"


Pn lip 09, 2012 4:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: Prześladowani przez Polskich księży....
TQu napisał(a):
Ta osoba powina wnieś skargę na policję bo to są już groźby i zastraszanie. Na to już jest "paragraf"

Niewątpliwie jest to niezgodne z nauką kk. Ale jeszcze nikomu z tego powodu "korona nie spadła"
Nie takie przestępstwa dokonują i zostają bezkarni.

_________________
*****


Pn lip 09, 2012 7:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL