Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Watykan królestwem hipokryzji 
Autor Wiadomość
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Cytuj:
Misu słodki, po pierwsze poproś kogoś (mogą być rodzice), żeby ci wytłumaczył różnicę pomiędzy "słyszeć" a "akceptować".


Przeczytałeś to co napisałeś? Moze tak, ale z cała pewnościa nie pojałes niczego. Kiepski jestes w te klocki.

Cytuj:
Po drugie: równie dobrze mogę wnikać w klasyków marksizmu-leninizmu.


No cóz, jeżeli nie widzisz różnicy pomiedzy Nauka Koscioła, a marksizmem i leninizmem...to ja już na to nic nie poradzę. Moge tylko atwierdzic, ze masz wyjatkowo nikła wiedze o jednym jak i o drugim. Nie moim zadaniem jest nadrabiac Twoje braki edukacyjne.

Cytuj:
Po trzecie, misiu słodki, sam nie wiem jak prymitywnie prosta musi być analogia żebyś ją zrozumiał: wyznawcy socjalizmu tak samo głosili, że jest to świetny ustrój, tylko ludzie do niego nie bardzo dorośli... I "w miarę rozwoju socjalizmu, walka klasowa zaostrza się"...


Jak wyżej...kłania się brak wiedzy w temacie.

Cytuj:
Po czwarte, "wogóle", misiu słodki, to poproś panią od polskiego niech ci pożyczy słownik ortograficzny, bo na sprawdzianie "conajwyżej" dwójkę dostaniesz.


Brawo!!! Znalazłes jeden bład ortograficzny!!!! No rewelacja! pewnie sprawdziłes w edytorze :lol:
Za moch czasów "inteligencie ortograficzny"...dwóje dostawało sie za trzy błedy ortograficzne, nie za jeden.
Tak wiec musisz sie bardziej postarać...szczególnie w zakresie pogłebiania swojej ubogiej wiedzy.
Masz cos wiecej do powiedzenia? Oczywiscie jeżeli chodzi o ortografie lub interpunkcje...bo merytorycznie to sie lepiej nie pogrążaj dalej.

P.S.
"Misiu słodki" to możesz sobie mówic do swojego chłopaka lub dziewczyny. Chyba jednak bardziej do chłopaka, skoro próbujesz tak pisac do mnie.
Mnie niestety Twoja orientacja nie skusi, tak więc daruj sobie to (dla mnie) obrzydliwe spoufalanie...i dalej baw sie w Pana od ortografii....chłoptasiu


Śr wrz 05, 2012 14:12
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
humalog napisał(a):
Cytuj:
Po czwarte, "wogóle", misiu słodki, to poproś panią od polskiego niech ci pożyczy słownik ortograficzny, bo na sprawdzianie "conajwyżej" dwójkę dostaniesz.
Brawo!!! Znalazłes jeden bład ortograficzny!!!! No rewelacja!

Liczyć też nie potrafisz, jak się okazuje, misiu słodki. Nawet do dwóch. Porażka polskiej edukacji.


Śr wrz 05, 2012 14:19
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Jakby to powiedzieć, by nie skłamać, by nikogo nie urazić, a nadto, by nie uchybić regulaminowi?

Sztuka dyskusji nie polega na obrażaniu współdyskutantów ani nie na wyszydzaniu wartości, jakie oni cenią.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 05, 2012 14:27
Zobacz profil
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Cytuj:
Liczyć też nie potrafisz, jak się okazuje, misiu słodki. Nawet do dwóch. Porażka polskiej edukacji

Jeżeli to wszystko co masz do powiedzenia....to żegnam.

Babcia moja mawiała: "Nie dyskutuj z głupim, bo ściągnie cie do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem"


Śr wrz 05, 2012 15:51

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Moja mówiła nie mieszaj się z plowami, bo cię ś....... zjedzą. (Zakladam ,że wiemy co to plowy)


Śr wrz 05, 2012 18:01
Zobacz profil
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
mareta napisał(a):
(Zakladam ,że wiemy co to plowy)

A nie masz na myśli plew przypadkiem? :roll:


Śr wrz 05, 2012 18:06
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Kiedy pierwszy raz usłyszałem przypowieść o kąkolu w zbożu, widziałem już jak rośnie kąkol w zbożu i byłem przerażony, że Pan Bóg się pomyli i wraz z kąkolem spali też dobre zboże, w tym na przykład mnie :(
Nie mogłem spać przez to, a gdy zasnąłem to płakałem.
W końcu doszło do rozmowy z mamą w tej sprawie.
I mama bez żadnej wątpliwości wyjaśniła mi, że Pan Bóg z całą pewnością sobie poradzi. Jest przecież Bogiem :)
I taka jest moja wiara :-D

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Śr wrz 05, 2012 18:21
Zobacz profil
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
dobrze ci, masz mądrą mamę.


Cz wrz 06, 2012 6:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Jajko napisał(a):
Walczę czy nie walczę, ale nie wyszukuję. Te informacje są na pierwszych stronach portali, więc nie trzeba ich wyszukiwać. Rozumiesz?


Jajko, od kiedy onet jest dla ciebie wiarygodnym portalem?

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Wt wrz 11, 2012 13:07
Zobacz profil
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
"Paolo Gabriele został w sobotę skazany przez sąd w Watykanie za kradzież tajnych dokumentów na trzy lata pozbawienia wolności. Kara została natychmiast zmniejszona do półtora roku za zasługi dla Kościoła w przeszłości i wyrażenie skruchy."
http://fakty.interia.pl/raport/skandal- ... 50078,8075

Nie spodziewałam się, że ubiegnę założyciela wątku ;)


So paź 06, 2012 13:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Ten proces to niezła farsa. Trwał tydzień, był niejawny, a oskarżonego trzymano w tym czasie w celi tak małej, że nawet rąk rozłożyć w niej nie mógł, a na dodatek cały czas paliło się w niej światło (przynajmniej tak mówili dziś w Faktach). Dobrze że na stos go nie skazali....

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So paź 06, 2012 22:04
Zobacz profil
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Jajko napisał(a):
Dobrze że na stos go nie skazali....

A nie szkoda? Byłoby więcej używania ;)


So paź 06, 2012 22:07
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Jajko napisał(a):
Ten proces to niezła farsa. Trwał tydzień, był niejawny, a oskarżonego trzymano w tym czasie w celi tak małej, że nawet rąk rozłożyć w niej nie mógł, a na dodatek cały czas paliło się w niej światło (przynajmniej tak mówili dziś w Faktach). Dobrze że na stos go nie skazali....


Jestes zwolennikiem humanitarnego podejscia do przestepców?
Cela z wszystkimi wygodami (najlepiej z widokiem na morze), wyżywienie jak w drogiej restauracji. Obowiązkowo TV (satelita), internet i klawisz na każde zawołanie?
Procesy (nawet te o zdradę?) w pełni jawne przy błyskach fleszy....i najlepiej by ciągnęły sie latami?

Jak dla mnie to i tak nazbyt łagodnie sie z nim obchodzono. O ile wiem to na proces czekał w areszcie domowym i udzielał wywiadów. Co najciekawsze wciąż pobierał pensje.

Taaak strasznie go ta "katolska inkwizycja" pokrzywdziła, az ciary przechodzą. A przeciez to tylko zwykły...zdrajca, a nie jakis tam straszliwy złodziej.

1,5 roku z wysoce prawdopodobna perspektywa ułaskawienia.....normalnie straszliwe sredniowiecze.

A ty dalej czytaj "Fakt" :D


So paź 06, 2012 22:21
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
Wg. artykułu z Interii pensję nadal pobiera, też ciekawie ;)

Humalog, idźże już spać - napisał: mówili w Faktach, nie: czytałem w Fakcie.


So paź 06, 2012 22:24
Post Re: Watykan królestwem hipokryzji
No rzeczywiście soryy :D
No to niech pisze wyraźniej...że chodzi o Tefałen :P


A nie mówili tez, ze biedakowi w oczy świecili lampa na przesłuchaniu i łamali palce w szufladzie, no i ze siedział na odwróconym stołku ?


So paź 06, 2012 22:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL