Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Seks po bożemu 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Seks po bożemu
Sprawą księży-gejów zająłem się po raz pierwszy ponad dwa lata temu. Wtedy na jednym z profili na Facebooku znalazłem wpis dotyczący pojawienia się w darkroomie rektora miejscowego seminarium. Potwierdziłem wówczas tę historię - opowiada dziennikarz "Newsweeka" Cezary Łazarewicz

Tygodnik w dzisiejszym wydaniu publikuje okładkowy tekst "Seks po bożemu", w którym Łazarewicz opisuje, jak księża umawiają się ze sobą za pośrednictwem serwisów internetowych typu Gejowo.pl.

http://wyborcza.pl/1,75478,12546035,Dzi ... zeniu.html

Rozdmuchany i krzywdzący stereotyp czy tajemnica poliszynela?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt wrz 25, 2012 7:56
Zobacz profil
Post Re: Seks po bożemu
Potwierdza to dokładnie wszystko to, o czym mówił Mike29, za co został na początku przez niektórych forumowiczów najpierw brzydko wyśmiany, a następnie na ich wniosek, ocenzurowany :-|


Wt wrz 25, 2012 13:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Seks po bożemu
Ciekawe - to ten sam Łazarewicz, który otrzymał tytuł Dziennikarskiej Hieny Roku 2012 za artykuł lustrujący rodziców Kaczyńskich, za co wytoczył SDP proces sądowy :D

Na pewno są jacyś księża-geje, którzy się umawiają na randki. Ale chyba mamy w kraju ważniejsze problemy? Oczywiście, że sprawa jest ponad miarę rozdmuchana, z politycznych powodów. Poza tym tytuł z Newsweeka kłamie podwójnie - ani Kościół nie potępia gejów, ani nie toleruje homoksięży.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 25, 2012 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 11:06
Posty: 1316
Post Re: Seks po bożemu
Johnny99 napisał(a):
Ciekawe - to ten sam Łazarewicz, który otrzymał tytuł Dziennikarskiej Hieny Roku 2012 za artykuł lustrujący rodziców Kaczyńskich, za co wytoczył SDP proces sądowy :D

No i co z tego? SDP nie jest zbyt wiarygodną instytucją.....

Cytuj:
Na pewno są jacyś księża-geje, którzy się umawiają na randki. Ale chyba mamy w kraju ważniejsze problemy?

Acha, to wolno jedynie o "najważniejszych" problemach pisać.... a kto będzie wyznaczał, który problem jest ważniejszy?
Masz pecha, w czasach słusznie minionych istniał Wydział Prasy, Radia i Telewizji KC PZPR, który tego pilnował, ale to czasy niestety minione.

Cytuj:
Oczywiście, że sprawa jest ponad miarę rozdmuchana, z politycznych powodów. Poza tym tytuł z Newsweeka kłamie podwójnie - ani Kościół nie potępia gejów, ani nie toleruje homoksięży.

Rozdmuchane? Mało rzeczy tak ludzi kręci w naszym nabożnym katolickim narodzie, jak opowieści z alkowy rzymskokatolickich księży... raczej dziwne, że tak mało kolorowa prasa o tym pisze. Zwykle ocieka Janem Pawłem, jeśli czasem napisze coś innego, cóż tu rozbuchanego? I to ponad miarę? I jaką miarę? Wobec tego, jakie miejsce w życiu publicznym Krk chce zajmować (i zajmuje) to prasa zajmuje się nim skromnie i raczej hagiograficznie.

_________________
Religia może być źródłem zarówno błędu, jak i mądrości i światła. Jej rola powinna polegać nie na wzbudzaniu poczucia nieomylności, lecz na budzeniu poczucia pokory.(R. Niebuhr)
------------------------
Reformowani.pl


Wt wrz 25, 2012 14:19
Zobacz profil
Post Re: Seks po bożemu
Johnny99 napisał(a):
Ciekawe - to ten sam Łazarewicz, który otrzymał tytuł Dziennikarskiej Hieny Roku 2012 za artykuł lustrujący rodziców Kaczyńskich, za co wytoczył SDP proces sądowy :D

Na pewno są jacyś księża-geje, którzy się umawiają na randki. Ale chyba mamy w kraju ważniejsze problemy? Oczywiście, że sprawa jest ponad miarę rozdmuchana, z politycznych powodów. Poza tym tytuł z Newsweeka kłamie podwójnie - ani Kościół nie potępia gejów, ani nie toleruje homoksięży.

Redaktor Lis wzorem FiM odczuł "misję" oczyszczania Kościoła.
Zresztą powtarzają jedynie to co wczesniej wyprodukowali red Terlikowski i ks Isakiewicz Zaleski.


Wt wrz 25, 2012 14:26
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Seks po bożemu
Piotr1 napisał(a):
No i co z tego? SDP nie jest zbyt wiarygodną instytucją.....


No, bo obecnie jest po przeciwnej stronie barykady. Czyli, zwrot ideologiczny Łazarewicza wydaje się być oczywisty.

Cytuj:
Acha, to wolno jedynie o "najważniejszych" problemach pisać...


Nawet o d... Maryni wolno pisać, ale samemu sobie wystawia się tym samym świadectwo.

Cytuj:
Mało rzeczy tak ludzi kręci w naszym nabożnym katolickim narodzie, jak opowieści z alkowy rzymskokatolickich księży...


Zaglądanie ludziom do sypialń zwykło być domeną tabloidów i prasy plotkarskiej, rozumiem, że Newsweek od tej pory też za takową mamy uważać?

Zresztą, masz słuszność. Dlatego wywalenie takiego tematu na wierzch zawsze spowoduje zainteresowanie mas, dzięki czemu świetnie nadaje się on na przykrywkę.

Cytuj:
Zwykle ocieka Janem Pawłem, jeśli czasem napisze coś innego, cóż tu rozbuchanego? I to ponad miarę? I jaką miarę?


Kiedyś reklama Benettona z księdzem całującym się z zakonnicą wywoływała skandal. Dzisiaj, jak widzę, nawet dla protestantów dwóch całujących się księży na okładce "tygodnika opinii" to "nic rozdmuchanego". Może kiedy wasze sprawki zaczniemy rozdmuchiwać, to zmienicie zdanie?

Cytuj:
Wobec tego, jakie miejsce w życiu publicznym Krk chce zajmować (i zajmuje) to prasa zajmuje się nim skromnie i raczej hagiograficznie.


No i niby jakie ono jest?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt wrz 25, 2012 14:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 26, 2006 11:06
Posty: 1316
Post Re: Seks po bożemu
Johnny99 napisał(a):
Piotr1 napisał(a):
No i co z tego? SDP nie jest zbyt wiarygodną instytucją.....


No, bo obecnie jest po przeciwnej stronie barykady. Czyli, zwrot ideologiczny Łazarewicza wydaje się być oczywisty.

Nie łapię tych zwrotów i stron, ale jakie by nie były, jaki ma związek SDP i jego akcje z życiem seksualnym kleru?

Cytuj:
Acha, to wolno jedynie o "najważniejszych" problemach pisać...


Nawet o d... Maryni wolno pisać, ale samemu sobie wystawia się tym samym świadectwo.[/quote]

O d... Maryni można pisarstwo dobre i kiepskie tworzyć... To nie sprawa o czym się pisze, a jak.

Cytuj:
Mało rzeczy tak ludzi kręci w naszym nabożnym katolickim narodzie, jak opowieści z alkowy rzymskokatolickich księży...


Zaglądanie ludziom do sypialń zwykło być domeną tabloidów i prasy plotkarskiej, rozumiem, że Newsweek od tej pory też za takową mamy uważać?

Zresztą, masz słuszność. Dlatego wywalenie takiego tematu na wierzch zawsze spowoduje zainteresowanie mas, dzięki czemu świetnie nadaje się on na przykrywkę.[/quote]

Jaka przykrywka? Jedyne pytanie jaki sobie zdają, to czy nakład pójdzie w górę. To jest kapitalizm, inwestorzy chcą mieć zysk.

Cytuj:
Zwykle ocieka Janem Pawłem, jeśli czasem napisze coś innego, cóż tu rozbuchanego? I to ponad miarę? I jaką miarę?


Kiedyś reklama Benettona z księdzem całującym się z zakonnicą wywoływała skandal.[/quote]
Jaki skandal? Watykan zdaje się protestował, ma po prostu siłę przebicia i tyle.

Cytuj:
Dzisiaj, jak widzę, nawet dla protestantów dwóch całujących się księży na okładce "tygodnika opinii" to "nic rozdmuchanego".

Gdzie widzisz tych protestantów? Ja jestem w liczbie pojedynczej. W Polsce jakakolwiek - taka codzienna - rozmowa z katolikami o Waszym Kościele tak czy inaczej kończy się na opowiadanych plotkach o księżach z parafii i ich życiu seksualnym. Co ma niby Newsweek rozdmuchiwać?

Cytuj:
Może kiedy wasze sprawki zaczniemy rozdmuchiwać, to zmienicie zdanie?

Wiecie towarzyszu, zapiszcie sobie, że ja jestem w liczbie pojedynczej.
Jakbyście towarzyszu znaleźli sposób, żeby rozdmuchać... nikomu się nie udało, bo nawet jak ktoś przeczyta, to za pól godziny zapomni. Ja jestem za, tu rzeczywiście można rozdmuchać, tylko jak, macie pomysł? Nikt tego nie czyta.

Cytuj:
Wobec tego, jakie miejsce w życiu publicznym Krk chce zajmować (i zajmuje) to prasa zajmuje się nim skromnie i raczej hagiograficznie.


No i niby jakie ono jest?[/quote]
Dominujące wszystko.

_________________
Religia może być źródłem zarówno błędu, jak i mądrości i światła. Jej rola powinna polegać nie na wzbudzaniu poczucia nieomylności, lecz na budzeniu poczucia pokory.(R. Niebuhr)
------------------------
Reformowani.pl


Wt wrz 25, 2012 22:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 19:45
Posty: 185
Post Re: Seks po bożemu
Johnny99 napisał(a):
Ciekawe - to ten sam Łazarewicz, który otrzymał tytuł Dziennikarskiej Hieny Roku 2012 za artykuł lustrujący rodziców Kaczyńskich, za co wytoczył SDP proces sądowy :D

To ciekawe, bo za takie same potraktowanie dziadka Tuska przez Kurskiego, nie otrzymał on żadnej kary.


So wrz 29, 2012 18:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Seks po bożemu
Możecie nie karmić troli? Są ludzie na tym forum (typu Jajko), którzy nie szukają tematu do dyskusji ale sposobu na zadymę.
Szkoda czasu i argumentów.
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


So wrz 29, 2012 19:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Seks po bożemu
Jak brakuje argumentów, to najłatwiej nazwać kogoś trollem i nie dyskutować...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt paź 02, 2012 7:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL