Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 13:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ksiądz Boniecki i Nergal 
Autor Wiadomość
Post Re: Ksiądz Boniecki i Nergal
Wczoraj dziwnym trafem na TVN24 (wiem, wiem mainstreamowe media, o szatańskich korzeniach itp., ale czasem oglądam :) ) w programie "Czarno na białym" był reportaż w którym znajdował sie wywiad z Nergalem. Jakoś tak nie bardzo wierzę w ten jego szatanizm, to chyba raczej poza człowieka zagubionego i szukającego.
Powiedział, że smiesza go ci, którzy chca go zwalczać wszelkimi możliwymi sposobami.....a szacunek zywi do tych którzy na jego wybryki wzruszaja ramionami. Gdyż jego zdaniem tylko ktoś głeboko i mocno wierzący może wzruszyć ramionami na darcie Biblii wiedząc, że to tylko dziecinny i pusty gest.


Pt lis 23, 2012 7:21
Post Re: Ksiądz Boniecki i Nergal
Tylko "dziwnym trafem"? :D ....szatańskie korzenie skutkują prowadzeniem TVReligia lub wydawaniem Żywotów Świętych......ciekawe, czy co poniektórzy duchowni po ewentualnym "dziwnym trafem" przeczytaniu życiorysu świętego z tego wydania, będę tygodniami szorować ręce :D


Pt lis 23, 2012 7:54

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Ksiądz Boniecki i Nergal
czarekcezary napisał(a):
Jak zapewne wszyscy wiemy, ksiądz Adam Boniecki otrzymał od Adama Darskiego książkę "Spowiedź Heretyka" po czym poprosił o dedykację, a wspólne zdjęcie duchownego z Nergalem szybko rozeszło się po Polsce.
Wojciech Cejrowski tak to skomentował:
Cytuj:
„Natychmiast jego przełożony powinien go obłożyć ekskomuniką, władza kościelna powinna ...skandaliczne zachowanie. To osobiście dotyka również mnie (…)”

Oprócz tego pojawiły się też jednak pozytywne opinie. A co wy o tym sądzicie?

Jeśli taki wątek już się pojawił to przepraszam. Szukałem :)


Cejrowski często uważa się za jedynego wszechwiedzącego, co niekoniecznie jest prawdą.


Pn lis 26, 2012 19:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Ksiądz Boniecki i Nergal
czarekcezary napisał(a):
Osobiście? Wiem że nie chce ci się rozpisywać ale mógłbyś mi trochę wytłumaczyć ten post?


A co konkretnie mam wytłumaczyć?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz gru 06, 2012 12:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 30, 2007 13:48
Posty: 1268
Post Re: Ksiądz Boniecki i Nergal
Dopóki znałem Cejrowskiego jedynie z programu "Boso Przez Świat" to nawet go lubiłem. Ale gdy dowiedziałem się jakie głupoty on wygaduje i jakie ma poglądy to nie mogę już na niego patrzeć.
Bo gdy wiem jakie ma poglądy to już nie jest taki sympatyczny gdy jest wśród aborygenów. Teraz gdy go oglądam to wydaje mi się ze jest wredny i obraża ludy mniej rozwinięte.
Dziwię się ze do badania obcych kultur wysłano człowieka, który wyznaje tylko jedną prawdziwą i właściwa kulturę.
W Programie Cejrowski raczej nie jest do końca sobą. Reżyser i producent programu musiał mu narzucić jaki ma być w programie. Może powinni go wymienić na kogoś kto jest otwarty na odmienne kultury nie tylko na wizji.

A skoro Nergal nie został ekskomunikowany to dlaczego ksiądz zadający się z Nergalem miałby być ekskomunikowany.


So gru 08, 2012 7:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL