Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Kard. Glemp w szpitalu - ma raka 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Były prymas Polski kardynał Józef Glemp trafił do szpitala - informuje serwis niezalezna.pl. 82-letni duchowny został przewieziony do warszawskiego Szpitala Bródnowskiego. Według dziennikarzy "nie poruszał się o własnych siłach".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-pry ... omosc.html

Będą operować? W tym wieku?

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt gru 04, 2012 20:24
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
http://info.wiara.pl/doc/1382474.Prymas ... sie-dobrze


Wt gru 04, 2012 20:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Hmm, no to jest poważnie chory (rak i perspektywa operacji), jak chce jedno źródło, czy też to były tylko rutynowe badania (oba źródła o tym piszą), ale wszystko jest ok (jak podaje inne pojedyncze źródło)?
Ciekawe.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt gru 04, 2012 20:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Od razu widać że to jakiś spisek, no nie?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 05, 2012 7:37
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
O ile wiem to o stanie zdrowia pacjenta informacji udzielają jedynie lekarze i to TYLKO osobom najbliższym. Nie wolno im tego typu informacji udzielac nikomu postronnemu....a juz dziennikarzom w szczególności!

Horda wściekłych pismaków rzuciła się jak hieny na padlinę......kiedy wreszcie założy im się kagańce na mordy?

Na razie to wiarygodny jest portal wiara....bo podał konkretne źródła.


Śr gru 05, 2012 10:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
humalog napisał(a):
Horda wściekłych pismaków rzuciła się jak hieny na padlinę......kiedy wreszcie założy im się kagańce na mordy?


Cóż za piękne świadectwo umiłowania dla wolności słowa i mediów.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 05, 2012 10:40
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Takie miłowanie jakie ich działanie......


Śr gru 05, 2012 11:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Wolność słowa polega m.in. na tym, że inni mają prawo mówić i pisać rzeczy, które nam się nie podobają. Czym innym jest powiedzieć, że nam się nie podobają, a czym innym wzywać do "założenia im kagańców na mordy".

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 05, 2012 13:55
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Johnny - humalog ma własną wersję ewangelii i nakaz miłowania (czegokolwiek i kogokolwiek) traktuje z wielkim "dystansem". Nie przegadasz - próbowałem :)


Śr gru 05, 2012 14:13
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Nie ma to jak mieszać Ewangelie , Boga i wszystkich świetcyh, by pokazać jakim to sie jest doskonałym.
Zresztą włóczykij czyżbyś zapomniał, że z Toba to nie mam zamiaru o niczym gadać.....

Cytuj:
Wolność słowa polega m.in. na tym, że inni mają prawo mówić i pisać rzeczy, które nam się nie podobają


Wolnośc słowa nie polega na tym by każdemu i zawsze nawet do d.... zaglądać.
To co ty piszesz to nie wołanie o "wolnośc słowa", ale pochwalanie głupich ludzi, którzy musza wszystko wiedzieć i zapominaja, że prawo do prywatności jest ważniejsze od chorej i degenerackiej ciekawości.


Śr gru 05, 2012 14:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Jaki nikogo nie pochwalam, z całą pewnością natomiast wolność słowa polega m.in. na tym, że ani humalog, ani nikt inny nie może sobie autorytatywnie ustalać, którzy ludzie są "głupi" albo czyja ciekawość jest "chora" i "degenerancka", i w związku z tym należy im "założyć kagańce na mordy".

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 05, 2012 15:11
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Jajko napisał(a):
Były prymas Polski kardynał Józef Glemp trafił do szpitala - informuje serwis niezalezna.pl. 82-letni duchowny został przewieziony do warszawskiego Szpitala Bródnowskiego. Według dziennikarzy "nie poruszał się o własnych siłach".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/byly-pry ... omosc.html

Będą operować? W tym wieku?

Moją sąsiadkę operowali w starszym wieku i pożyła po operacji jeszcze 6 lat.


Śr gru 05, 2012 15:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Kilka lat temu przy okazji chorego innego duchownego nasz prymas wyraził się, że choroba to kara za nasze grzechy....Było dosyć głośno o tym w mediach.

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Śr gru 05, 2012 16:03
Zobacz profil
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
ravella napisał(a):
Kilka lat temu przy okazji chorego innego duchownego nasz prymas wyraził się, że choroba to kara za nasze grzechy....Było dosyć głośno o tym w mediach.

Może jakieś źródło.


Śr gru 05, 2012 16:10
Post Re: Kard. Glemp w szpitalu - ma raka
Johnny99 napisał(a):
Jaki nikogo nie pochwalam, z całą pewnością natomiast wolność słowa polega m.in. na tym, że ani humalog, ani nikt inny nie może sobie autorytatywnie ustalać, którzy ludzie są "głupi" albo czyja ciekawość jest "chora" i "degenerancka", i w związku z tym należy im "założyć kagańce na mordy".


Na tym włąsnie polega wolność słowa....a jak pismaki poczuli sie obrażeni to mogą mnie podac do sądu.
Wszystko w temacie


Śr gru 05, 2012 17:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL