Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 14:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Uzdrowienia fizyczne za wstawiennictwem...
o. Damiana mówi:
"Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem" , "Pan Bóg uzdrawia osobę, która tu przyszła o kulach, ma na imie Justyna" ,"Przed internetem Pan Bóg uzdrawia teraz Teresę z bulimi, jak ja to mówię (o. Damian) ona zaczyna płakać , szlochać" Pan Bóg uzdrowi kobietę z bezpłodności, urodzi dziecko, będzie to chłopczyk, nada mu na imie Józef"

Czy z tymi imionami to wielka ściema, czy ktoś weryfikuje autentyczność tego co wypowiada ojciec ?

Żródło:
Nagrania spotkania otwartego 17.11.2012
Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne…
http://mimj.pl/

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Śr gru 05, 2012 7:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz maja 24, 2007 16:10
Posty: 530
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
pójdź, zobacz...
może i Ty dostąpisz uzdrowienia, a kapłan wypowie Twoje imię... ?

Chodzę na te Msze od kilku lat do niewielkiego Kościoła - więc znam ludzi "z widzenia".
Wielu z nich przychodzi co miesiąc.
Jest wśród nich taka Pani, która zawsze szła o dwóch kulach, powłócząc nogami.
Miała w sobie wiele pokory - nigdy nie prosiła by ktoś jej miejsce ustąpił, a jak widziała kogoś starszego - to ona miejsce zwalniała. Mimo że długie stanie w jednym miejscu wyraźnie sprawiało jej ból... Nie klękała na podniesienie, przeistoczenie, adoracje - po prostu nie była w stanie, pochylała tylko głowę z szacunkiem.
Siedziała zawsze na krzesłach obok miejsca, w którym z reguły stoję.
Często patrzyłam na nią ze smutkiem, myśląc sobie o tym jak wielki krzyż musi nieść.
Po jednej z Mszy, na adoracji kapłan wypowiedział słowa, że "Pan dotyka osobę, która od wielu lat chodzi o kulach"
Spojrzałam na nią z nadzieją, ale ona nawet nie podniosła głowy. Powiedziałam do Boga z wyrzutem, że jak może robić takie nadzieje tej kobiecie skoro to nie jest prawda?! Kapłan wypowiedział kolejne zdanie: "Pan prosi, by osoba uzdrowiona podniosła kule do góry i przyszła tutaj, przed Najświętszy Sakrament podziękować za otrzymaną łaskę". Nikt się nie poruszył... ludzie w Kościele zamarli, zapanowała taka cisza, jak nigdy. W końcu kapłan po bardzo długiej chwili modlitwy powiedział: "Pan chce cie uwolnić od niepewności. Alino, wstań, podnieś kule do góry i podejdź do Jezusa"
Ta Pani nie miała śmiałości wierzyć, że chodzi o nią, ale odważyła się spróbować.
"Wyszła z łodzi" jak to potem skomentował Kapłan.
Do tej pory chodzi na te Msze Święte i jest w grupie modlitwy wstawienniczej, prosząc Pana o kolejne uzdrowienia dla kolejnych osób. Kule odrzuciła tamtego wieczoru. Śmieje się teraz tylko, że Pan nauczył ją chodzić, a ona najchętniej by już życie na kolanach spędziła, dziękując i uwielbiając Boga.

Chwała Panu :)
błogosławionego dnia +


Śr gru 05, 2012 9:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Szuba robisz offtopa, piszesz nie na temat. Nikt cię nie pyta o co komu się stało lub nie.


Śr gru 05, 2012 10:24
Zobacz profil
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
ravella

Ale o co ci chodzi?
O to, ze Bóg uzdrawia? Bo w to akurat wierzę i to mocno.
Czy o to, ze "przez internet"?

Jeżeli o to drugie to jest to tylko niefortunne sformułowanie do którego sie przyczepiłaś. Bóg uzdrawia i łączy internetowych do tego nie potrzebuje. Ksiądz po prostu zrobił skrót myślowy.

Ot i wszystko.....czy masz jeszcze jakis problem?


Śr gru 05, 2012 10:25

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 19:56
Posty: 195
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
ravella napisał(a):
Uzdrowienia fizyczne za wstawiennictwem...
o. Damiana mówi:
"Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem" , "Pan Bóg uzdrawia osobę, która tu przyszła o kulach, ma na imie Justyna" ,"Przed internetem Pan Bóg uzdrawia teraz Teresę z bulimi, jak ja to mówię (o. Damian) ona zaczyna płakać , szlochać" Pan Bóg uzdrowi kobietę z bezpłodności, urodzi dziecko, będzie to chłopczyk, nada mu na imie Józef"

Czy z tymi imionami to wielka ściema, czy ktoś weryfikuje autentyczność tego co wypowiada ojciec ?

Żródło:
Nagrania spotkania otwartego 17.11.2012
Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne…
http://mimj.pl/

Wysłuchałem tego nagrania jest interesujące. Ojciec ma dar jasnogadania bo mówi "natanowskim" językiem. Ciekawe czy ma łączność bezpośrednią z bogiem w Plusie czy Orange. Wie, że 2 miesięczny płód to Józio, a czemu nie Dyzio?


Śr gru 05, 2012 10:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
TQu napisał(a):
Wysłuchałem tego nagrania jest interesujące. Ojciec ma dar jasnogadania bo mówi "natanowskim" językiem. Ciekawe czy ma łączność bezpośrednią z bogiem w Plusie czy Orange. Wie, że 2 miesięczny płód to Józio, a czemu nie Dyzio?

To śmierdzi wróżeniem.

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Śr gru 05, 2012 15:56
Zobacz profil
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Szuba - podał(a) przykład - bez znaczenia jest czy jest to prawda czy też nie....
Podano przykład niesamowitej pokory i skromności zwykłej kobiety - po co robić z tego grę w kręgle?


Śr gru 05, 2012 16:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Wielokrotnie byłam na Mszach Św. i spotkaniach prowadzonych przez wspólnotę Miłość i Miłosierdzie Jezusa oraz jej opiekuna duchowego Ojca Daniela.

Z imionami nie ma ściemy, a zweryfikować można słuchając świadectw uczestników spotkania i czytając komentarze na stronie http://mimj.pl/category/spotkania/ . oraz świadectwa.
Kilkakrotnie byłam świadkiem jak podczas modlitwy o uzdrowienie fizyczne stojące obok mnie osoby doświadczały spoczynku w Duchu świętym. Jedna ze znajomych starszych pań została w ten sposób uzdrowiona.

Pan uzdrawia nie tylko podczas transmisji na żywo przez internet, ale też podczas słuchania nagrań archiwalnych. Widziałam osobę, która dawała świadectwo, że ktoś z jej rodziny został uzdrowiony słuchając w szpitalu nagrania na płycie CD sprzed wielu miesięcy .

Bóg przecież nie jest ograniczony czasem i przestrzenią.


Śr gru 05, 2012 17:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Helleki, ja też rózne dziwne zdarzenia widzałam ale czy możesz potwierdzić i zaświadczyć ten konkretny przypadek ? Przecież to już jest wróżba.
"urodzi dziecko, będzie to chłopczyk, nada mu na imie Józef"

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Śr gru 05, 2012 19:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Byłam na tym spotkaniu i słyszałam na własne uszy, tak mniej więcej Ojciec Daniel powiedział: "urodzi dziecko, będzie to chłopczyk, nada mu na imię Józef". Powiedział też, że za jakiś czas (nie pamiętam dokładnie jaki ) ta osoba złoży świadectwo.

Trzeba więc spokojnie poczekać .

Ojciec Daniel ma wiele charyzmatów. To nie jest żadna wróżba, tylko charyzmat poznania, czy też proroctwa.


Śr gru 05, 2012 23:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
helleki napisał(a):
Z imionami nie ma ściemy, a zweryfikować można słuchając świadectw uczestników spotkania i czytając komentarze na stronie .....


Dokładnie, można to zweryfikować ale nikt tego nie robi.

Rozmowa z ks.Józefem Augustynem, jezuitą, profesorem Wyższej Szkoły
Filozoficzno-Pedagogicznej "Ignatianum" w Krakowie, redaktorem
naczelnym kwartalnika jezuickiego "Życie Duchowe
Cytuj:
Msze takie mają znamiona manipulacji. Ludzie, którzy twierdzą, że
zostali uzdrowieni podczas nabożeństw mogą udawać uzdrowienia, by
stać się sławni w swoim środowisku. Jako wierzący wiemy, że szatan
potrafi "czynić podróbki imitujące prawdziwe cuda".

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Cz gru 06, 2012 3:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 18, 2011 0:17
Posty: 139
Lokalizacja: Gotania, Lubelskie
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
Weryfikacją jest dawanie świadectwa.

Przecież jeżeli kilkanaście osób staje i mówi do mikrofonu przed 3- 4 tysiącami ludzi zgromadzonymi w kościele i kilkoma tysiącami przed internetem, to muszą mieć coś do powiedzenia, a nie tylko po to aby się popisać.

Sama zostałam uzdrowiona na podobnym spotkaniu i dawałam świadectwo po aby oddać chwałę Bogu.


Cz gru 06, 2012 10:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 03, 2012 6:27
Posty: 141
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
helleki napisał(a):
Weryfikacją jest dawanie świadectwa.

Przecież jeżeli kilkanaście osób staje i mówi do mikrofonu przed 3- 4 tysiącami ludzi zgromadzonymi w kościele i kilkoma tysiącami przed internetem, to muszą mieć coś do powiedzenia, a nie tylko po to aby się popisać.

Sama zostałam uzdrowiona na podobnym spotkaniu i dawałam świadectwo po aby oddać chwałę Bogu.

Co mówia o tym lekarze, czy również potwierdzaja te prawdziwe cuda.
Czy czasem lekarze nie są zazdrośni, że maja konkurencję, tracą pacjentów i oczywiście kasę.

_________________
Boskość Moja Pozdrawia Boskość wszystkich ludzi.


Pt gru 07, 2012 14:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 12:01
Posty: 1123
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
duch św mówi kogu Jezus uzdrowił


So gru 08, 2012 8:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 04, 2011 20:22
Posty: 296
Post Re: "Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem"
ravella napisał(a):
Uzdrowienia fizyczne za wstawiennictwem...
o. Damiana mówi:
"Tomaszu, Pan cię uzdrawia przed internetem" , "Pan Bóg uzdrawia osobę, która tu przyszła o kulach, ma na imie Justyna" ,"Przed internetem Pan Bóg uzdrawia teraz Teresę z bulimi, jak ja to mówię (o. Damian) ona zaczyna płakać , szlochać" Pan Bóg uzdrowi kobietę z bezpłodności, urodzi dziecko, będzie to chłopczyk, nada mu na imie Józef"

Te msze święte naprawdę są takie wyjątkowe jakieś dziwacznie brzmiące, kosmiczne. Czy ten ojciec jest pod stałą opieką psychiatry ?

_________________
*****


Pn gru 10, 2012 3:49
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL