Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 4:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Następna strona
 Atak na Kościół 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
zefciu napisał(a):
Jajko napisał(a):
Bardzo ładnie powiedziane, Magdaleno! Ja po prostu brzydzę się kurzem, którego niektórzy nie widzą lub nie chcą widzieć. A ja go palcem, jak Perfakcyjna Pani Domu, pokazuję. I to wielu zniesmacza...A tu trzeba szmatę wziąć i wyczyścić.
Mnie zniesmacza taka udawana troska na tyle iż istnieje ryzyko, że spawię się na klawiaturę. Nie możesz napisać zgodnie z prawdą "Sprawia mi satysfakcję pisanie o grzechach kleru", tylko musisz udawać iż troszczysz się o Kościół? Pisałem już, że masz przestać mieć innych dyskutantów za idiotów. Nikt przecież na Twoje krokodyle łzy się nie nabierze.

Ja się mogę nabrać, ale ja nie wchodzę w grę, bo jestem:
1. krótko na forum :shock:
2. młody 8)
3. i głupi. :lol:

Pozdrawiam :D

_________________
Uśmiechnij się

:)


Śr sty 09, 2013 17:38
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Oj zefciu, zefciu- a skąd pewność, że on tu 'służbowo' nie pisze? Po nim takie teksty spływają jak woda po kaczce. Nie jesteś pierwszy, który to zauważył i mu to w oczy napisał.
Zareaguje kolejnym wątkiem o podobnej tematyce.
Ja już nawet nie czytam jego wpisów, wolę Twoje i innych riposty. Pisanie z jajkiem to jakbyś automat miał za dyskutanta.


Śr sty 09, 2013 17:39
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Staram się "dopiec" wierzącym w taki sposób, żeby nie mogli się mnie doczepić

stąd

Jajko napisał(a):
W końcu ktoś mnie rozumie :)


;)


Śr sty 09, 2013 17:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
No tak...

Ja się mogę nabrać, ale ja nie wchodzę w grę, bo jestem:
1. krótko na forum
2. młody
3. i głupi.

Pozdrawiam

_________________
Uśmiechnij się

:)


Śr sty 09, 2013 17:57
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
@Zefciu

Przyjrzyj się innym antyklerykałom na tym forum. Na ich tle @Jajko winien mieć aureolę zamiast rogów. Bo co tu dużo pisać, stara się być niegrzeczny w sposób kulturalny ;) . I tą klasę ma. Zgodzisz się, że lepsze takie wyrafinowanie niż prymitywne: a u was murzynów biją ??
Trzeba też przyznać, że @Jajko ma swój wkład w rozwój tego forum, gdyż niektóre jego tematy cieszą się popularnością. Cóż uradzić, że często dyskusja rozwija się tak daleko, że staje się offtopem, grunt że userzy "zacieśniają więzi" :D .

Tak w ogóle, to @Jajko byś mógł założyć własny wątek na ifno z kraju i ze świata o złu made in KK, a nie w cudzym przewodzić...


Śr sty 09, 2013 18:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
Z tego co pisze, to nie może.


I już 2001 post. Czas upływa... :D

_________________
Uśmiechnij się

:)


Śr sty 09, 2013 18:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Dzięki Val za dobre słowo.

Mariel: "dopiec" czyli pokonać siłą spokoju i argumentu.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 21:00
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
czarekcezary napisał(a):
To może by teraz poinformować ludzi o tym, co DOBRE w Kościele, bo o tym jakoś się nie słyszy...


No właśnie...jakoś się o tym nie słyszy...ciekawe dlaczego?

Naprawdę nie wiesz :o ...dobro działa w ciszy i nie czyni przy tym hałasu, to zło jest głośne, jazgotliwe.

Val napisał(a):
@Zefciu

Przyjrzyj się innym antyklerykałom na tym forum. Na ich tle @Jajko winien mieć aureolę zamiast rogów. Bo co tu dużo pisać, stara się być niegrzeczny w sposób kulturalny ;) . I tą klasę ma. Zgodzisz się, że lepsze takie wyrafinowanie niż prymitywne: a u was murzynów biją ??
Trzeba też przyznać, że @Jajko ma swój wkład w rozwój tego forum, gdyż niektóre jego tematy cieszą się popularnością. Cóż uradzić, że często dyskusja rozwija się tak daleko, że staje się offtopem, grunt że userzy "zacieśniają więzi" :D .

Tak w ogóle, to @Jajko byś mógł założyć własny wątek na ifno z kraju i ze świata o złu made in KK, a nie w cudzym przewodzić...

Mam podobne zdanie jak Val.
Jajko czasem przynudza tym usilnym, upierdliwym wyszukiwaniem afer, zła, ale nie przekracza granicy chamstwa, cynizmu.


Śr sty 09, 2013 21:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Podkreślam po raz n-ty: NIE WYSZUKUJĘ AFER I ZŁA. Odsyłam do wiadomości z głównych stron dużych portali. To nie jest wyszukiwanie. Niby drobiazg, ale jednak istotna różnica.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 21:44
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Jajko napisał(a):
Podkreślam po raz n-ty: NIE WYSZUKUJĘ AFER I ZŁA. Odsyłam do wiadomości z głównych stron dużych portali. To nie jest wyszukiwanie. Niby drobiazg, ale jednak istotna różnica.

Też czytujemy, ale czy każda głupota, pycha, zasługuje na roztrząsanie i osobny temat?
Dodatkowo życie już chyba każdego nauczyło, że tak w komunie jak i aktualnie najlepiej jednak czytać między wierszami.
Podkolorowywanie, ubarwianie ma służyć przyciąganiu czytelnika do portalu, gazety, bo za tym stoi konkretna kasa.


Śr sty 09, 2013 22:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
To czy zasługuje czy nie, to zupełnie inna sprawa. FAKTEM JEST, że ja tego NIE WYSZUKUJĘ.
Sugerowanie, że wyszukuję jest manipulacją, gdyż sprawia wrażenie, że poświęcam temu dużo czasu i wysiłku, a więc że po pierwsze mam niezłego świra na tym punkcie, a po drugie, że skoro tak się naszukam, to znaczy że tego zła w zasadzie nie ma, no bo ja muszę je specjalnie wyszukiwać, więc nie ma o czym gadać.

To tak w ramach wyjaśnienia.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 22:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
Może i rzeczywiście nie wyszukujesz, ale z pewnością wyszukują gazety, portale itp., z których masz te informacje...

_________________
Uśmiechnij się

:)


Śr sty 09, 2013 22:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Ale to już zmienia postać rzeczy. Od tego jest prasa by wyszukiwać różne rzeczy i je do wiadomości podawać. A może to "życzliwi" prasę informują? Nie wiem, nie wnikam, przekazuję informację.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Śr sty 09, 2013 22:41
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
MARIEL napisał(a):
Jajko napisał(a):
Staram się "dopiec" wierzącym w taki sposób, żeby nie mogli się mnie doczepić

stąd

Jajko napisał(a):
W końcu ktoś mnie rozumie :)


;)


A da się " dopiec" prawdziwie wierzącemu?


Cz sty 10, 2013 4:43
Post Re: Atak na kościół
czarekcezary napisał(a):
Jajko napisał(a):
Bardzo ładnie powiedziane, Magdaleno!

Zgadzam się :)
Jajko napisał(a):
Ja po prostu brzydzę się kurzem, którego niektórzy nie widzą lub nie chcą widzieć. A ja go palcem, jak Perfakcyjna Pani Domu, pokazuję. I to wielu zniesmacza...A tu trzeba szmatę wziąć i wyczyścić.

Jak sobie wyobrażasz to "wyczyszczenie"? Kto ma tego dokonać? Szanuję twoje starania, ale ty nie wystarczysz... Myślę, że potrzebne jest zaangażowanie wiernych, a aby wierni się zaangażowali, potrzeba interwencji kapłanów. Ja myślę, że księża czasami zbyt delikatnie ukazują zło w kościele na kazaniach. Przynajmniej niektórzy. A jeśli chodzi o zło pochodzące od kleru? No to już nie wiem... Myślę, że jesteśmy trochę bezradni.
(Ale szacunek do księży mam, żeby nie było :mrgreen: )

A może byś też czasami zauważył coś dobrego? Ukazał dobro w Kościele tym, którzy widzą tam jedynie zło? A może to robisz, lecz nie na tym forum?

Pozdrawiam :)


Czuję, że Cię rozczaruję...
W pewnym sensie WSZYSCY jesteśmy " najemcami" włącznie z klerem.
Właścicielem mieszkania jest Bóg - skoro Bóg Jest właścicielem mieszkania to kiedyś do tego mieszkania wróci.
Skoro wróci będzie chciał , by oddano Mu mieszkanie w takim stanie w jakim je zostawił.
Bóg może mieć jednak malutki problem , ponieważ najemcy są dość leniwi i sprzątać im się zbytnio po sobie nie chce.
Co w takim razie pozostanie Bogu? - zakasać rękawy i zabrać się do pracy samemu...a sprzątanie lekkie nie będzie.Kurz ma to do siebie , że osiada z powrotem.


Cz sty 10, 2013 5:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL