Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 22:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Następna strona
 Atak na Kościół 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Magdalena_i napisał(a):

A da się " dopiec" prawdziwie wierzącemu?


Jasne. Ale to zależy od osoby. Nie wszyscy będą dawali powody by im dopiekać (czytaj: nie wszyscy, czy to prawdziwie czy letnio wierzący będą wyrażać się niezbyt logicznie, czytaj: gadać bzdury).

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 10, 2013 8:02
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Liza napisał(a):
Oj zefciu, zefciu- a skąd pewność, że on tu 'służbowo' nie pisze? Po nim takie teksty spływają jak woda po kaczce. Nie jesteś pierwszy, który to zauważył i mu to w oczy napisał.
Zareaguje kolejnym wątkiem o podobnej tematyce.
Ja już nawet nie czytam jego wpisów, wolę Twoje i innych riposty. Pisanie z jajkiem to jakbyś automat miał za dyskutanta.
A ja jestem pewien absolutnie, że spływają. Tylko po prostu jak widzę, że ktoś się zachowuje niesmacznie, to zwracam uwagę, żeby obrzydliwość nie stała się na tym forum normą. Nie chce widzieć chrześcijan rozpaczliwie próbujących się przed jajkową obłudą bronić i riposty kierowane do Jajka są do przeczytania raczej przez nich niż przez samego Jajko.
Val napisał(a):
@Zefciu

Przyjrzyj się innym antyklerykałom na tym forum. Na ich tle @Jajko winien mieć aureolę zamiast rogów. Bo co tu dużo pisać, stara się być niegrzeczny w sposób kulturalny ;) .
A ja akurat mam tę cechę, że wolę, gdy ktoś mnie męskim narządem nazwie, ale prowadzi dyskusję merytoryczną, niż gdy ktoś pod słodkimi słówkami obłudę skrywa.
Cytuj:
I tą klasę ma.
Jak SuperEkspress.

Jajko napisał(a):
To czy zasługuje czy nie, to zupełnie inna sprawa. FAKTEM JEST, że ja tego NIE WYSZUKUJĘ.
A to i dowód, że Jajko to troll. Wie że darcie ryja jest niemile widziane, ale drze ryj. Bo wie, że to innych irytuje. Zwróciłem na ww. darcie ryja uwagę moderacji.

Natomiast faktem jest iż Jajko działa jak wyszukiwarka. "Nie wyszukuję" znaczy tylko tyle, że aktywnie nie szpera by znaleźć. Co nie zmienia faktu, że działa jak swoisty filtr. Wchodzą różne artykuły czytane w necie przez Jajko. Wychodzą - jako posty na "wierze" newsy dotyczące grzechów kleru.


Cz sty 10, 2013 9:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Jak na razie to tylko jedną osobę irytuje to, że PODKREŚLAM pewne wyrażenia wielkimi literami a nie wytłuszczeniem, którego w Szybkiej odpowiedzi zwyczajnie NIE MA.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 10, 2013 10:10
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Ty to chyba jajko, nazbierałeś sobie tutaj troszku wrogów ...ciekawe ilu osobom zbyt mocno podnosisz ciśnienie krwi


Cz sty 10, 2013 14:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Atak na kościół
Cóż, Prawda niektórych uwiera...

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Cz sty 10, 2013 14:28
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Pokazuj jednak nadal " kurz" to jest potrzebne.


Cz sty 10, 2013 14:32
Post Re: Atak na kościół
Faktem jest, ze @Jajko tematów nie wyszukuje, a nawet wiele pomija.
Tematy @Jajka skłaniają mnie często do refleksji, ze człowiek jest tylko człowiekiem i obojętniej w co się przywdziewa: w ćwieki, surdut, togę, walonki, sutannę czy purpurę, to błędy będzie popełniał, błędy tym bardziej rażące im będzie miał większy wpływ na naszym życie, zdrowie, czy sumienie.

Wiele tematów @jajka żyło wlasnym zyciem i prowadziło do ciekawej wymiany myśli, wiele innych zamieniło sie w pyskówkę - nie odbiega to od innych.

Na forum poruszamy bardzo wiele spraw, wytykamu błędy i przywary komu się da. Obłuda byłoby unikanie jakiś dziedzin i @Jajko do tego nie dopuszcza.

Błędów się nie boję, boję się ich ukrywania.


Cz sty 10, 2013 14:34
Post Re: Atak na kościół
Kozioł napisał(a):
Faktem jest, ze @Jajko tematów nie wyszukuje, a nawet wiele pomija.
Tematy @Jajka skłaniają mnie często do refleksji, ze człowiek jest tylko człowiekiem i obojętniej w co się przywdziewa: w ćwieki, surdut, togę, walonki, sutannę czy purpurę, to błędy będzie popełniał, błędy tym bardziej rażące im będzie miał większy wpływ na naszym życie, zdrowie, czy sumienie.

Wiele tematów @jajka żyło wlasnym zyciem i prowadziło do ciekawej wymiany myśli, wiele innych zamieniło sie w pyskówkę - nie odbiega to od innych.

Na forum poruszamy bardzo wiele spraw, wytykamu błędy i przywary komu się da. Obłuda byłoby unikanie jakiś dziedzin i @Jajko do tego nie dopuszcza.

Błędów się nie boję, boję się ich ukrywania.



Otóż to....


Cz sty 10, 2013 15:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
Kozioł napisał(a):
Faktem jest, ze @Jajko tematów nie wyszukuje, a nawet wiele pomija.
Tematy @Jajka skłaniają mnie często do refleksji, ze człowiek jest tylko człowiekiem i obojętniej w co się przywdziewa: w ćwieki, surdut, togę, walonki, sutannę czy purpurę, to błędy będzie popełniał, błędy tym bardziej rażące im będzie miał większy wpływ na naszym życie, zdrowie, czy sumienie.

Wiesz co, ja nie potrzebuję tych postów żeby zauważyć, że każdy człowiek jest tylko człowiekiem... Wszak tyle się słyszy o błędach kleru, że trudno nie mieć dość...

_________________
Uśmiechnij się

:)


Cz sty 10, 2013 15:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
Kozioł napisał(a):
Obłuda byłoby unikanie jakiś dziedzin i @Jajko do tego nie dopuszcza.

Być może

_________________
Uśmiechnij się

:)


Cz sty 10, 2013 15:31
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
czarekcezary napisał(a):
Wiesz co, ja nie potrzebuję tych postów żeby zauważyć, że każdy człowiek jest tylko człowiekiem... Wszak tyle się słyszy o błędach kleru, że trudno nie mieć dość...
Kiedyś to był temat tabu, teraz to sie odbija jak puszczona spręzyna. W końcu się to unormuje, atmosfera się oczyści i nie będzie sensacja, że oskarżono, czy skazano księdza. Sensacją wówczas będzie, ze ktos cos chce zamieść pod dywan. Wtedy będzie zdrowa atmosfera.


Cz sty 10, 2013 15:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 18, 2012 21:47
Posty: 88
Lokalizacja: Gliwice, Śląskie
Post Re: Atak na kościół
Kozioł napisał(a):
czarekcezary napisał(a):
Wiesz co, ja nie potrzebuję tych postów żeby zauważyć, że każdy człowiek jest tylko człowiekiem... Wszak tyle się słyszy o błędach kleru, że trudno nie mieć dość...
Kiedyś to był temat tabu, teraz to sie odbija jak puszczona spręzyna. W końcu się to unormuje, atmosfera się oczyści i nie będzie sensacja, że oskarżono, czy skazano księdza. Sensacją wówczas będzie, ze ktos cos chce zamieść pod dywan. Wtedy będzie zdrowa atmosfera.

A do tego czasu kościoły będą wyglądać jak w Holandii?

_________________
Uśmiechnij się

:)


Cz sty 10, 2013 15:38
Zobacz profil
Post Re: Atak na kościół
Kozioł napisał(a):
Obłuda byłoby unikanie jakiś dziedzin
Nie ma 10 wątków każdy o innym przestępstwie spowodowanym przez drwala. Obłuda.

Kozioł - kolejny mający innych za idiotów.


Cz sty 10, 2013 15:39
Post Re: Atak na kościół
zefciu napisał(a):
Kozioł napisał(a):
Obłuda byłoby unikanie jakiś dziedzin
Nie ma 10 wątków każdy o innym przestępstwie spowodowanym przez drwala. Obłuda.

Kozioł - kolejny mający innych za idiotów.

próbujemy na tym forum odnosić się do siebie z szacunkiem, z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi.

Drwale malo wpływaja na nasze życie, nie szukamy u nich porad duchowych, nie oczekujemy ponadprzeciętnej postawy moralnej, więc mordobicie drwali nie robi na mnie wrazenia, a mordobicie biskupów zrobiłoby wielkie i wywołało szok i oburzenie. Bo drwal ma tylko rabac drzewa, a od biskupa oczekujemy znacznie, znacznie więcej.


Ostatnio edytowano Cz sty 10, 2013 15:51 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Cz sty 10, 2013 15:42
Post Re: Atak na kościół
czarekcezary napisał(a):
Kozioł napisał(a):
czarekcezary napisał(a):
Wiesz co, ja nie potrzebuję tych postów żeby zauważyć, że każdy człowiek jest tylko człowiekiem... Wszak tyle się słyszy o błędach kleru, że trudno nie mieć dość...
Kiedyś to był temat tabu, teraz to sie odbija jak puszczona spręzyna. W końcu się to unormuje, atmosfera się oczyści i nie będzie sensacja, że oskarżono, czy skazano księdza. Sensacją wówczas będzie, ze ktos cos chce zamieść pod dywan. Wtedy będzie zdrowa atmosfera.

A do tego czasu kościoły będą wyglądać jak w Holandii?

Będą wyglądać jak w Holandii lub w Rzymie (sami turyści) jeżeli będzie się zamiatać pod dywan, a co jakiś czas wybuchnie bomba. Jest epoka informacji, wręcz wiecznego szumu informacyjnego i nikt nie jest w stanie przepływu informacji kontrolować, a jakikolwiek Kosciół tym bardziej. Lepiej już budować rzeczywistość z informacja w tle, niz udawac, ze jej nie ma.


Cz sty 10, 2013 15:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1091 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL