Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
 Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko !! 
Autor Wiadomość
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Ks. Lemański działał na rzecz wrogów Kościoła dlatego tak jest przez nich wspierany. Dobrze że za judaszową działalność został odsunięty by dalej nie szkodzić Kościołowi za co zbierał poklaski od wrogów Kościoła. Tacy księża judasze są obecnie wielkim zagrożeniem Kościoła, to oni w niedługim czasie doprowadzą do ukrzyżowania Kościoła od wewnątrz. Zdradzą Jezusa i będą wprowadzać w Kościele judaszowe zmiany, od nauki, przez Słowo Boże do zmian w Mszy Św. Wszystko wywrócą do góry nogami.


Pn sie 25, 2014 13:02
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
quas napisał(a):
Ks. Lemański działał na rzecz wrogów Kościoła dlatego tak jest przez nich wspierany. Dobrze że za judaszową działalność został odsunięty by dalej nie szkodzić Kościołowi za co zbierał poklaski od wrogów Kościoła. Tacy księża judasze są obecnie wielkim zagrożeniem Kościoła, to oni w niedługim czasie doprowadzą do ukrzyżowania Kościoła od wewnątrz. Zdradzą Jezusa i będą wprowadzać w Kościele judaszowe zmiany, od nauki, przez Słowo Boże do zmian w Mszy Św. Wszystko wywrócą do góry nogami.

A może ci księża judasze niszczący Kościół działają na zlecenie papieża Franciszka fałszywego proroka Antychrysta....Maria z Irlandii nie przewidziała tego?


Pn sie 25, 2014 13:35
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
andej napisał(a):
Popiera Hosera. Lemański jest zobowiązany do posłuszeństwa. Występowanie na forum ublicznym z krytyką Kościoła jest przejawem walki z Kościołem,. Takie sprawy załątwia się na forum wewnętrznym.

To znaczy na jakim forum? "szeregowi" członkowie Kościoła sa z tego forum wykluczeni?

Wewnętrzne forum wygląda tak, że Hoser spotkał sie osobiście z Lemańskim dopiero przy ostatniej okazji. Oboje maja swoje za uszami.
Jestem bardzo ciekaw co dokładnie przeskrobał Lemański. I czym sie tu różni od Franciszka.
Ups, wiem czym : Franciszkowi to wolno :)


Śr sie 27, 2014 10:49
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Cytuj:
Jestem bardzo ciekaw co dokładnie przeskrobał Lemański.

Tym, że w pewnym momencie nie przystopował.
A pozwał sobie na krytykę choćby niestosownego języka np w kwestiach in vitro, aborcji.
Z tym językiem to wielu duchownych ma problemy - ostatnio któryś z biskupów (nie pamiętam nazwiska) powiedział, że lekarz ma prawo odmówić wskazania mordercy, który zabije nienarodzone dziecko.
Niemałe wygibasy czynił później rzecznik KEP ks Kloch, odpowiadając i równolegle unikając odpowiedzi, na pytanie redaktorki czy prof Chazan, który zabił setki nienarodzonych zasługuje na miano nawróconego mordercy.
W końcu wybrnął tłumacząc, że podobny język, jaki zaprezentował biskup, jest mu obcy.


Śr sie 27, 2014 11:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Alus napisał(a):
Niemałe wygibasy czynił później rzecznik KEP ks Kloch, odpowiadając i równolegle unikając odpowiedzi, na pytanie redaktorki czy prof Chazan, który zabił setki nienarodzonych zasługuje na miano nawróconego mordercy.


Jak dla mnie, zasługuje. Zadowolona?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr sie 27, 2014 11:39
Zobacz profil
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Niemałe wygibasy czynił później rzecznik KEP ks Kloch, odpowiadając i równolegle unikając odpowiedzi, na pytanie redaktorki czy prof Chazan, który zabił setki nienarodzonych zasługuje na miano nawróconego mordercy.


Jak dla mnie, zasługuje. Zadowolona?

Mnie to obojętne.
Chodzi jedynie o rozwagę wypowiadających się duchownych.


Śr sie 27, 2014 11:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Jakos nikt nie bierze pod uwage pewnej istotnej sprawy. Ks. Lemanski byl ksiedzem-pomostem miedzy KrK, a ludzmi ktorym nie wszystko sie w Kosciele podoba. To kolejna ofiara fanatykow darzacych do podzielenia spoleczenstwa. Starzy, zadufani w sobie biskupi, nie dostrzegaja miecza Damoklesa ktory wisi nad ich glowami.


Śr sie 27, 2014 22:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Mnie się nie wszystko w Kościele podoba, a ks. Lemański nie był dla mnie żadnym pomostem.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz sie 28, 2014 9:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Alus napisał(a):
Kael napisał(a):
@MARIEL, mam wrazenie, ze to nigdy przelozonych nie interesowalo. Ksieza, ktorzy odchodza ze wzgledu na problemy z celibatem tez musza sie przekwalifikowywac.
Ale moze jest jakas forma pomocy dla suspendowanych kaplanow?

Bo inaczej ks Lemanski tym bardziej bedzie udzielal wywiadow, zeby nie umrzec z glodu.

Jeśli w znanym osobiście przypadku księdza diecezjalnego na misjach w Moskwie, nikt ze zwierzchników nie martwi się z czego będzie żył, gdzie mieszkał, przez 3 miesiące po powrocie do kraju, między uzyskiwanymi wizami na 3 miesiące, ani za co kupi bilet do Rosji, to tym bardziej suspendowany nie będzie budził większego zainteresowania.
"Suspensa nie zwalnia od obowiązku pracy. Każdy kapłan ma wyższe wykształcenie, ma potwierdzone umiejętności. Każdy sprawny człowiek mający odpowiednie możliwości ma obowiązek zarobienia na swoje utrzymanie."
(Ks. Abp Henryk Hoser)
http://gosc.pl/doc/2134359.Zatracil-zmysl-Kosciola

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Cz sie 28, 2014 9:34
Zobacz profil
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Działalność kapłanów judaszy polega na tym że np. jest spora grupa ludzi która powróciła by do Kościoła gdyby nie mówiono w nim że Jezus oddał swoje życie za nasze grzechy. Więc wychodzą do nich Judasze i mówią im że Jezus nie umarł za ich grzechy. Mówią ludziom to co oni chcą usłyszeć, odpowiadają na ich warunki, mówią ludziom kłamstwa które oni chcą usłyszeć.
Takie działanie zostanie w Kościele użyte do ukrzyżowania Kościoła od środka na końcu czasów, tak się dokona zdrada Jezusa. Ci którzy będą prowadzić Kościół będą zmieniać jego nauki i jego prawdę, do potrzeb życia w grzechu ludzi. Grzech i życie w grzechu stanie się motywem do wprowadzanych zmian w Kościele przed wstąpieniem antychrysta.

Dlatego za Franciszka widać jak występują kapłani judasze i do takich zmian w Kościele już robią intensywne przymiarki. Temat zmian Kościoła aby jego nauki przystosować do grzechu panującego w świecie jest już podnoszony. Będzie to największa zdrada Jezusa w historii. Zmienianie nauk Boga, aby były bardziej przystosowane do dzieł szatana, do grzechów w których ludzie chcą żyć.

Na początek świat tonący w grzechu rozwiązłości, nieczystości, oczekuje zmian od Kościoła w kwestii Bożego Sakramentu Małżeństwa i sodomitów. Franciszek ma to na papieże, te oczekiwania świata do zmian, czyli do zdrady Jezusa. Po to przeprowadził w świecie sondaż i teraz jest na papierze gdzie świat tonący w grzechu chce zmian Prawa Bożego, które jest błędne i które trzeba pozmieniać dla grzesznego świata i grzechów które on żąda od Boga aby je zaakceptował.


Cz sie 28, 2014 10:54
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Elbrus napisał(a):
Alus napisał(a):
Kael napisał(a):
@MARIEL, mam wrazenie, ze to nigdy przelozonych nie interesowalo. Ksieza, ktorzy odchodza ze wzgledu na problemy z celibatem tez musza sie przekwalifikowywac.
Ale moze jest jakas forma pomocy dla suspendowanych kaplanow?

Bo inaczej ks Lemanski tym bardziej bedzie udzielal wywiadow, zeby nie umrzec z glodu.

Jeśli w znanym osobiście przypadku księdza diecezjalnego na misjach w Moskwie, nikt ze zwierzchników nie martwi się z czego będzie żył, gdzie mieszkał, przez 3 miesiące po powrocie do kraju, między uzyskiwanymi wizami na 3 miesiące, ani za co kupi bilet do Rosji, to tym bardziej suspendowany nie będzie budził większego zainteresowania.
"Suspensa nie zwalnia od obowiązku pracy. Każdy kapłan ma wyższe wykształcenie, ma potwierdzone umiejętności. Każdy sprawny człowiek mający odpowiednie możliwości ma obowiązek zarobienia na swoje utrzymanie."
(Ks. Abp Henryk Hoser)
http://gosc.pl/doc/2134359.Zatracil-zmysl-Kosciola

Suspensy udzielił kard. Dziwisz ks. Natankowi, dużo bardziej medialnemu niż ks Lemański, otwarcie atakującemu i pomawiającemu cały kler KK w Polsce.
Ale kadr, Dziwisz nigdy nie kreował się na świętego męczennika atakowanego przez wraże siły pod przywództwem suspensowanego księdza, jak czyni to abp Hoser.


Cz sie 28, 2014 11:44
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Na prawdę? Abp Hoser robi z siebie męczennika?. Gdzie o tym napisano w antykatolickiej GW, czy na rynsztokowym portalu głosrydzyka?


Cz sie 28, 2014 12:42
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
gita napisał(a):
Na prawdę? Abp Hoser robi z siebie męczennika?. Gdzie o tym napisano w antykatolickiej GW, czy na rynsztokowym portalu głosrydzyka?

Rzucisz mięsem i myślisz, że tym zmienisz postrzeganie?
Zabawny jest ten atak na głosrydzyka, bo zawsze w nim jest podana jest linia dźwiękowa do autentycznych wypowiedzi.
Ty tego nie pojmiesz, wszak o Rydzyk największy współczesny męczennik chrześcijański daje przykład od lat.....nieistotne 8 błogosławieństw.....


Cz sie 28, 2014 12:47
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Alus napisał(a):
Suspensy udzielił kard. Dziwisz ks. Natankowi, dużo bardziej medialnemu niż ks Lemański, otwarcie atakującemu i pomawiającemu cały kler KK w Polsce.
Ale kadr, Dziwisz nigdy nie kreował się na świętego męczennika atakowanego przez wraże siły pod przywództwem suspensowanego księdza, jak czyni to abp Hoser.

Jak kard Dziwisz suspendował ks. Natanka, to nie było na niego nagonki, ponieważ suspendowany ksiądz nie występował przeciwko nauczaniu Kościoła, które nie podoba się "postępowym" środowiskom i mediom, które mają takie poglądy. Na abp Hosera, co chyba przegapiłeś, postępowe media się zaczęły atak kreując go na prześladowcę ks. Lemańskiego.


Cz sie 28, 2014 12:58
Post Re: Wesprzyjmy bpa Hosera w sprawie Lemańskiego i nie tylko
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Alus napisał(a):
Suspensy udzielił kard. Dziwisz ks. Natankowi, dużo bardziej medialnemu niż ks Lemański, otwarcie atakującemu i pomawiającemu cały kler KK w Polsce.
Ale kadr, Dziwisz nigdy nie kreował się na świętego męczennika atakowanego przez wraże siły pod przywództwem suspensowanego księdza, jak czyni to abp Hoser.

Jak kard Dziwisz suspendował ks. Natanka, to nie było na niego nagonki, ponieważ suspendowany ksiądz nie występował przeciwko nauczaniu Kościoła, które nie podoba się "postępowym" środowiskom i mediom, które mają takie poglądy. Na abp Hosera, co chyba przegapiłeś, postępowe media się zaczęły atak kreując go na prześladowcę ks. Lemańskiego.

Kto tu przegapił.....Ks Natanek nie występował p-ko nauce Kościoła????
Toż całe jego działanie jest nacechowanie totalna wrogością wobec nauczania KK, budowaniem własnego Kościoła, zrzeszaniem swoich wyznawców z kraju i zagranicy.
Ot kardynał Dziwisz rozsądnie pojmował, iż wszelkiego rodzaju "tłumaczenia", wykazywanie własnego miłosierdzia, nie służą ani jemu, ani ks. Natankowi, ani całemu Kościoła......stare, mądre porzekadło powiada ciszej nad tą trumną.


Cz sie 28, 2014 13:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL