Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Pilates, stretching 
Autor Wiadomość
Post Re: Pilates, stretching
ErgoProxy napisał(a):
O właśnie. Jak się nazywa ten obrazek po lewej? On się nazywa: awatar. Mam tłumaczyć, z jakiej religii to słowo pochodzi, co w niej oznacza i jakie zagrożenia ze sobą przynosi? Hominibus zdejmuje swój obrazek, teraz, zaraz, już.

Nie doczekasz się tego. A twoje myślenie jest tylko myśleniem życzeniowym.
Mnie się twój obrazek nie podoba. Zdejmij swój i wklej sobie Jezusa.


Wt lip 28, 2015 16:25
Post Re: Pilates, stretching
ARHIZ napisał(a):
To ja może nieco innym tonem, bom ciekaw: Hominibusie jaki sport uważasz za bezpieczny i dlaczego, oraz co sądzisz o różańcu z racji faktu, że niemal identyczny przedmiot występuje też w innych religiach?

Z racji tego, że mieszkam na wsi najlepszym sportem jest rzut pługiem przez stodołę. :D


Wt lip 28, 2015 16:29
Post Re: Pilates, stretching
Kozioł napisał(a):
@Hominibus
Mam nadzieję, że ze względu na obrzędu Majów i Azteków nie grasz w piłkę :twisted:

Nie gram i do metodystów na nauki nie chodzę.


Wt lip 28, 2015 16:32

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Pilates, stretching
Hominibus napisał(a):
Zdejmij swój i wklej sobie Jezusa.


Oj, biorąc pod uwagę, czym jest awatar/awatara, namawiasz go do rzeczy wyjątkowo perfidnej...

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt lip 28, 2015 17:15
Zobacz profil
Post Re: Pilates, stretching
Potem ludzie się dziwią, że Mesjaszy było wielu, tak wielu, że nawet policzyć się ich nie da.


Wt lip 28, 2015 18:21
Post Re: Pilates, stretching
Krótko pisząc, juz troszkę archaicznie : "pic i fotomontaż".
Co ćwiczysz (jeżeli w ogóle) nie napiszesz (i słusznie, wszystkie formy aktywnności jacyś niechrześcijanie uprawiali: jak ktos powiedział "łokieć zgina się tylko w jedna stronę") i dalej będziesz "wróżkę" prenumerował :cfaniak:


Wt lip 28, 2015 19:02
Post Re: Pilates, stretching
Mnie się wydaje, że św. Paweł takie problemy dość jasno rozwiązał.
Cytuj:
Wszystko, co się sprzedaje w jatkach, jedzcie, o nic nie pytając
Skoro chrześcijanin ma prawo kupić kawał mięcha i je zjeść nie zastanawiając się, czy przypadkiem nie pochodzi z pogańskiej uczty ofiarnej, to ma też prawo wykonywać ćwiczenie nie zastanawiając się, czy przypadkiem ktoś nie uczynił podobnego ćwiczenia środkiem pogańskiego kultu.


Śr lip 29, 2015 7:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 24, 2012 18:06
Posty: 420
Lokalizacja: Katowice, Śląskie
Post Re: Pilates, stretching
Hominibus napisał(a):
Zdejmij swój i wklej sobie Jezusa.

A skąd go wziąć? Masz jakieś foto Tego potomka Dawida? No chyba, że chodzi Ci o takiego Jezusa: http://2.bp.blogspot.com/_-adXzTRjMUg/T ... hostia.jpg (co prawda w towarzystwie, ale z pewnością to przedstawienie jest bliżej prawdy niż podobizna z Twojego awatara) :D

Szach mat!


Śr lip 29, 2015 12:16
Zobacz profil
Post Re: Pilates, stretching
Kozioł napisał(a):
Krótko pisząc, juz troszkę archaicznie : "pic i fotomontaż".
Co ćwiczysz (jeżeli w ogóle) nie napiszesz (i słusznie, wszystkie formy aktywnności jacyś niechrześcijanie uprawiali: jak ktos powiedział "łokieć zgina się tylko w jedna stronę") i dalej będziesz "wróżkę" prenumerował :cfaniak:

Nie prenumerowałem. Nie prenumeruję i nie zamierzam.
Ty chyba prenumerujesz i myślisz ,że i ja prenumeruję. Błędnie myślisz.


Cz lip 30, 2015 14:54
Post Re: Pilates, stretching
remek116 napisał(a):
Hominibus napisał(a):
Zdejmij swój i wklej sobie Jezusa.

A skąd go wziąć? Masz jakieś foto Tego potomka Dawida? No chyba, że chodzi Ci o takiego Jezusa: http://2.bp.blogspot.com/_-adXzTRjMUg/T ... hostia.jpg (co prawda w towarzystwie, ale z pewnością to przedstawienie jest bliżej prawdy niż podobizna z Twojego awatara) :D

Szach mat!

Szach i mat to ci się tylko tak zdaje zwolenniku ciemnej strony mocy. Na te twoje blogi to nawet nie wchodzę. Trzeba było sobie wkleić Lorda Vadera.
I proszę grzeczniej w odniesieniu do Jezusa Chrystusa Syna Bożego - i kpiąco Go nie nazywać ,,Tego potomka Dawida".


Cz lip 30, 2015 15:04
Post Re: Pilates, stretching
zefciu napisał(a):
Mnie się wydaje, że św. Paweł takie problemy dość jasno rozwiązał.
Cytuj:
Wszystko, co się sprzedaje w jatkach, jedzcie, o nic nie pytając
Skoro chrześcijanin ma prawo kupić kawał mięcha i je zjeść nie zastanawiając się, czy przypadkiem nie pochodzi z pogańskiej uczty ofiarnej, to ma też prawo wykonywać ćwiczenie nie zastanawiając się, czy przypadkiem ktoś nie uczynił podobnego ćwiczenia środkiem pogańskiego kultu.

Trzeba było podać przypis do tych jatek. Takie hasełka to może sobie każdy wymyślić.

,, Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego - według tego, co mówi Bóg:
Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich,
i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem.
17 Przeto wyjdźcie spośród nich
i odłączcie się od nich, mówi Pan,
i nie tykajcie tego, co nieczyste,.." 2Kor 6,14-17

Nie zawsze ilość idzie w parze z jakością.


Cz lip 30, 2015 15:11
Post Re: Pilates, stretching
ErgoProxy napisał(a):
Potem ludzie się dziwią, że Mesjaszy było wielu, tak wielu, że nawet policzyć się ich nie da.

A potem ludzie się dziwią ,że Lurker tak dużo pisze postów a nie jest biernym obserwatorem.
Zatem , a więc pośredniku ( serwerze pośredniczący) wymyśl coś oryginalnego.
A nie widziałeś jako zasiedziały bywalec tego Forum innych podobnych obrazków do mojego?


Cz lip 30, 2015 15:21
Post Re: Pilates, stretching
Jestem Posłańcem Śmierci. Z szacunkiem proszę, należnym mojej Patronce.


Cz lip 30, 2015 16:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt kwi 24, 2012 18:06
Posty: 420
Lokalizacja: Katowice, Śląskie
Post Re: Pilates, stretching
Hominibus napisał(a):
Szach i mat to ci się tylko tak zdaje zwolenniku ciemnej strony mocy. Na te twoje blogi to nawet nie wchodzę. Trzeba było sobie wkleić Lorda Vadera.


Pochlebiasz mi :), pozostanę jednak przy Yodzie (dobrze, że on nie nazywa się mistrz J/Yoga, bo to by było podwójne zagrożenie)

Hominibus napisał(a):
I proszę grzeczniej w odniesieniu do Jezusa Chrystusa Syna Bożego - i kpiąco Go nie nazywać ,,Tego potomka Dawida".

Uuu a co to, nie znamy PŚ? To może pokażesz fotkę tego Króla Żydowskiego? Też źle?

P.S. nigdy nie kpiłem i nie kpię z Jezusa. Tobie bliżej do tego :D
Lepiej przejdź na ciemną stronę mocy, Anakin Cię wzywa :)


Cz lip 30, 2015 17:26
Zobacz profil
Post Re: Pilates, stretching
remek116 napisał(a):
Hominibus napisał(a):
Szach i mat to ci się tylko tak zdaje zwolenniku ciemnej strony mocy. Na te twoje blogi to nawet nie wchodzę. Trzeba było sobie wkleić Lorda Vadera.


Pochlebiasz mi :), pozostanę jednak przy Yodzie (dobrze, że on nie nazywa się mistrz J/Yoga, bo to by było podwójne zagrożenie)

Hominibus napisał(a):
I proszę grzeczniej w odniesieniu do Jezusa Chrystusa Syna Bożego - i kpiąco Go nie nazywać ,,Tego potomka Dawida".

Uuu a co to, nie znamy PŚ? To może pokażesz fotkę tego Króla Żydowskiego? Też źle?

P.S. nigdy nie kpiłem i nie kpię z Jezusa. Tobie bliżej do tego :D
Lepiej przejdź na ciemną stronę mocy, Anakin Cię wzywa :)

Już taki jeden mi kiedyś składał podobną propozycję. Dziękuję nie skorzystam. Wolę chleb Jezusa!
Od Skywalkera wolę Jezusa chodzącego po wodzie, który daje prawdziwą nadzieję przemieniającą się w rzeczywistość. A Anakin tylko powiedział ,,przychodzę by dać wam nadzieję". Już dawno z tego filmu wyrosłem. Od filmu s-f zmyślonego przez ludzi wolę Żywego , Prawdziwego Boga -Człowieka Jezusa Chrystusa.


Cz lip 30, 2015 17:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL