Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 8:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Były biskup Wesołowski nie żyje 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cawilian napisał(a):
Poczekajmy jeszcze na porównania abp W. do Stalina bądź Hitlera i będzie można spokojnie zamknąć wątek.


Apad napisał(a):
No dokładnie. Czy o Hitlerze i Stalinie też nie wolno mówić źle ponieważ obaj nie żyją?


@Cawilian

Prorok?

@Apad

Ja tak nie twierdze. Niemniej nalezy byc oszczedny z porownaniami "z grubej rury". Mamy sie teraz spierac, czy rzeczony arcybiskup (byly, czy nie byly) byl lepszy czy gorszy od wyzej wymienionych dwoch wasatych panow?

Cawilian napisał(a):
Niekoniecznie. Jeżeli miał takie pojęcie o komputerze, co przysłowiowa "pani Krysia", to mógł w ogóle nie zdawać sobie sprawy.

W procesie takie rzeczy mozna by sprawdzic. A tak to zostajemy w oparach doniesien prasowych teorii spiskowych.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Pn sie 31, 2015 23:34
Zobacz profil
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cawilian napisał(a):
Alus napisał(a):
A byłemu arcybiskupowi pracownicy Watykanu, w okresie sierpień 2013 do 2015r, podrzucili tysiące filmów o treści pedofilskiej, włącznie z filmikami gwałtów na dzieciach.....
http://niebezpiecznik.pl/post/hacking-team-hacked

To jest tylko o zamówionym przez CBA trojanie. Jeżeli jednak można bez problemu "podkładać pedofilię" dowolnej osobie, to można i zmusić czyjś komputer, żeby bez wiedzy i zgody użytkownika, pobierał dowolne dane. Pedofilskie też. Wcale nie trzeba mieć fizycznego dostępu do komputera. Zwłaszcza gdy delikwent używa Okienek albo Jabłuszka.


Cawilian napisał(a):
Kael napisał(a):
Jezeli widzial "dziwne" filmy na swoim komputerze, mogl sam zglosic je prokuraturze, ze ktos mu je wgral.
Niekoniecznie. Jeżeli miał takie pojęcie o komputerze, co przysłowiowa "pani Krysia", to mógł w ogóle nie zdawać sobie sprawy.


Czyli cały Watykan, to "kłębowisko żmij i kretów (kard. Bertone), w sobie tylko znanym celu wrobiło niewinnego, niekumatego abp w pedofilię......dobre :brawo:


Wt wrz 01, 2015 7:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Bez poznania ducha bp. Józefa Wesołowskiego, nie można nic powiedzieć.
Jak go poznać?
Wysłuchawszy chodź jednego kazania, wykładu, artykułu-książki, jak odprawia Mszę Świętą, jak wyglądał jego jeden dzień życia, cokolwiek prócz opierania się na medialnych artykułach, wtedy można coś powiedzieć o człowieku, poznawszy go i istotę jego problemu lub fałszywego oskarżenia. Wielu dziś źle myśli i mówi o bliźnich odwracając uwagę od siebie, swoich problemów. Za tym idzie oskarżenie dalej i dalej na innych.
Nie wolno iść na skróty, uderzając bez miłosierdzia bliźniego, choćby ze względu na siebie samego, bo tak samo się zostanie potraktowanym i poczuje się jak to jest.

Cytuj:
2Sm12.5 Dawid oburzył się bardzo na tego człowieka i powiedział do Natana: "Na życie Pana, człowiek, który tego dokonał, jest winien śmierci.
7 Natan oświadczył Dawidowi: "Ty jesteś tym człowiekiem.

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Wt wrz 01, 2015 8:16
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 11, 2015 20:55
Posty: 187
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
bert04 napisał(a):
Cawilian napisał(a):
Poczekajmy jeszcze na porównania abp W. do Stalina bądź Hitlera i będzie można spokojnie zamknąć wątek.


Apad napisał(a):
No dokładnie. Czy o Hitlerze i Stalinie też nie wolno mówić źle ponieważ obaj nie żyją?


@Cawilian

Prorok?

@Apad

Ja tak nie twierdze. Niemniej nalezy byc oszczedny z porownaniami "z grubej rury". Mamy sie teraz spierac, czy rzeczony arcybiskup (byly, czy nie byly) byl lepszy czy gorszy od wyzej wymienionych dwoch wasatych panow?

Cawilian napisał(a):
Niekoniecznie. Jeżeli miał takie pojęcie o komputerze, co przysłowiowa "pani Krysia", to mógł w ogóle nie zdawać sobie sprawy.

W procesie takie rzeczy mozna by sprawdzic. A tak to zostajemy w oparach doniesien prasowych teorii spiskowych.

Jeden proces się już toczył. Kanoniczny. Na arcybiskupa została nałożona najwyższa z możliwych kara, w obu instancjach, odwołanie zostało odrzucone.
Ale zawsze można bredzić, że trzeba poznać "ducha". A ponieważ z natury rzeczy "ducha" nigdy do końca nie poznamy, takie gadanie służy jedynie temu, by rzecz zagadać, i by przestępca uniknął sprawiedliwości.


Wt wrz 01, 2015 8:25
Zobacz profil
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Alus napisał(a):
Cawilian napisał(a):
Alus napisał(a):
A byłemu arcybiskupowi pracownicy Watykanu, w okresie sierpień 2013 do 2015r, podrzucili tysiące filmów o treści pedofilskiej, włącznie z filmikami gwałtów na dzieciach.....
http://niebezpiecznik.pl/post/hacking-team-hacked

To jest tylko o zamówionym przez CBA trojanie. Jeżeli jednak można bez problemu "podkładać pedofilię" dowolnej osobie, to można i zmusić czyjś komputer, żeby bez wiedzy i zgody użytkownika, pobierał dowolne dane. Pedofilskie też. Wcale nie trzeba mieć fizycznego dostępu do komputera. Zwłaszcza gdy delikwent używa Okienek albo Jabłuszka.


Cawilian napisał(a):
Kael napisał(a):
Jezeli widzial "dziwne" filmy na swoim komputerze, mogl sam zglosic je prokuraturze, ze ktos mu je wgral.
Niekoniecznie. Jeżeli miał takie pojęcie o komputerze, co przysłowiowa "pani Krysia", to mógł w ogóle nie zdawać sobie sprawy.


Czyli cały Watykan, to "kłębowisko żmij i kretów (kard. Bertone), w sobie tylko znanym celu wrobiło niewinnego, niekumatego abp w pedofilię......dobre :brawo:
Nie zupełnie rozumiem, w jaki sposób moje wypowiedzi dotyczyły "całego Watykanu".


Wt wrz 01, 2015 8:30
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Andrzej67 napisał(a):
Jeden proces się już toczył. Kanoniczny. Na arcybiskupa została nałożona najwyższa z możliwych kara, w obu instancjach, odwołanie zostało odrzucone.
Łżesz.


Wt wrz 01, 2015 8:33
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cytuj:
Nie zupełnie rozumiem, w jaki sposób moje wypowiedzi dotyczyły "całego Watykanu".

Całego czy części, ale przecież nie będziesz 'dowodził", że to wraże siły zupełnie nie związane z duchownymi manipulują i wrabiają "niewinnego" pedofila.
Towarzysza abp w ohydnym procederze, zakonnika Gila tez te wraże siły zmusiły do dobrowolnego przyjęcia kary?


Wt wrz 01, 2015 10:27
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Alus napisał(a):
Cytuj:
Nie zupełnie rozumiem, w jaki sposób moje wypowiedzi dotyczyły "całego Watykanu".

Całego czy części, ale przecież nie będziesz 'dowodził", że to wraże siły zupełnie nie związane z duchownymi manipulują i wrabiają "niewinnego" pedofila.
Towarzysza abp w ohydnym procederze, zakonnika Gila tez te wraże siły zmusiły do dobrowolnego przyjęcia kary?
Rozumiem. Chcesz dowieść, że to wszystko robota Watykanu. Nie mam pojęcia, jak to uczynisz, ale mnie do tego nie mieszaj.


Wt wrz 01, 2015 10:45
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cawilian napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
Nie zupełnie rozumiem, w jaki sposób moje wypowiedzi dotyczyły "całego Watykanu".

Całego czy części, ale przecież nie będziesz 'dowodził", że to wraże siły zupełnie nie związane z duchownymi manipulują i wrabiają "niewinnego" pedofila.
Towarzysza abp w ohydnym procederze, zakonnika Gila tez te wraże siły zmusiły do dobrowolnego przyjęcia kary?
Rozumiem. Chcesz dowieść, że to wszystko robota Watykanu. Nie mam pojęcia, jak to uczynisz, ale mnie do tego nie mieszaj.

Ależ nie - dokonał tego Tusk z PO :badgrin:


Wt wrz 01, 2015 10:56
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Tak myślałem, ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z kompetentnych źródeł.


Wt wrz 01, 2015 10:58
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cawilian napisał(a):
Tak myślałem, ale zawsze dobrze mieć potwierdzenie z kompetentnych źródeł.

Dorzucę ci jeszcze - w przypadku o. Maciela i afery pedofilskiej w USA też mieszali palce.


Wt wrz 01, 2015 11:01

Dołączył(a): So kwi 11, 2015 20:55
Posty: 187
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cawilian napisał(a):
Andrzej67 napisał(a):
Jeden proces się już toczył. Kanoniczny. Na arcybiskupa została nałożona najwyższa z możliwych kara, w obu instancjach, odwołanie zostało odrzucone.
Łżesz.

Bezczelnie kłamiesz i publicznie obmawiasz. Gdybyśmy żyli w czasach kodeksu Boziewicza musiałbym Cię wyzwać na pojedynek, aczkolwiek nie wiem czy publiczni oszczercy nie byli pozbawieni zdolności honorowej. Musiałbym Cię wówczas po prostu obić po mordzie. Na szczęście (dla Ciebie) te czasy minęły i to se ne vrati.
Proces kanoniczny arcybiskupa w pierwszej instancji zakończył się 27 czerwca 2014 r. Trybunał kościelny wymierzył najwyższą z możliwych kar. Arcybiskup miał 2 miesiące na złożenie apelacji, co wg Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej uczynił. Biuro prasowe Stolicy Apostolskiej pytane o aktualny stan procesu wyjaśniło 30. sierpnia, że trybunał kościelny odrzucił ostatecznie, w II instancji apelację arcybiskupa i utrzymał wyrok pierwszej instancji. Wyrok nie został ogłoszony, żeby nie zakłócać przebiegu procesu karnego przed trybunałem watykańskim. Można to bardzo łatwo sprawdzić, kilkoma kliknięciami. Nie jesteś wykluczonym cyfrowo staruszkiem czy staruszką, więc Twoich oszczerstw ignorancją usprawiedliwiać nie można.

Dla porównania - o. Maciel, o którym tu też była mowa, a którego przestępstw nikt nie neguje, został przez trybunał kościelny potraktowany dużo łagodniej niż Wesołowski.


Wt wrz 01, 2015 11:37
Zobacz profil
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Andrzej67 napisał(a):
Wyrok nie został ogłoszony, żeby nie zakłócać przebiegu procesu karnego przed trybunałem watykańskim.
Cieszę się, że sam się przyznajesz do pomyłki. Choćbyś to robił w taki dziwny sposób.


Wt wrz 01, 2015 11:47
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Cytuj:
Dla porównania - o. Maciel, o którym tu też była mowa, a którego przestępstw nikt nie neguje, został przez trybunał kościelny potraktowany dużo łagodniej niż Wesołowski.

Przestępstwa o. Maciela zostały ujawnione po jego śmierci.
Watykan orzekł, że o. Maciel dopuścił się najcięższego i niemoralnego zachowania. licznych przestępstw.. Prowadził życie pozbawione skrupułów i autentycznych uczuć religijnych.


Wt wrz 01, 2015 12:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Były biskup Wesołowski nie żyje
Alus napisał(a):
Przestępstwa o. Maciela zostały ujawnione po jego śmierci.


Bzdura. Pomijajac sledztwa, ktore nie zakonczhyly sie procesem, pierwsze postepowanie watykanskie rozpoczelo sie w 1999 roku. Drugie - w 2005 roku. Wyrok, a raczej orzeczenie, zostalo wydane w roku 2006. O. Maciel umarl w roku 2008.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt wrz 01, 2015 12:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL