Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 23:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Incydent na pogrzebie Szaniawskiego 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr wrz 16, 2009 14:36
Posty: 87
Post Re: Incydent na pogrzebie Szaniawskiego
Oczywiście, Radio Maryja nie jest doskonałe, mimo wszystko nie można go deprecjonować, wielu ludzi nawróciło się dzięki niemu, pogłębia swoją wiarę i to jest dobre. Myślę, że problemem jest to, że postać ojca Rydzyka tak mocno oddziałowuje na radiosłuchaczy, że zapominają oni po prostu często o miłości bliźniego, o tym żeby cierpliwie znosić krzywdy, w zaciszu własnego serca ofiarowac wszelkie przeciwności życia Bogu. Nie chcę oceniać ojca Tadeusza, ale często mówi co innego a robi co innego. Mówi, żeby Polacy nie tworzyli podziałów, a sam w tym po części uczestniczy.

_________________
''Kochajcie i odmawiajcie różaniec''


Pn wrz 17, 2012 9:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Incydent na pogrzebie Szaniawskiego
humalog napisał(a):
Cytuj:
Przedstawiciel ekipy która "nie będzie się kłaniała Bogu i duchownym"

Ty wymysliłeś ten slogan, czy to oszczerstwo jest głoszone przez manipulantów zwących sie katolikami, a sterowanych przez określona rozgłosnię?

Obawiam się, że to jednak radosna tfurczość homo_homini_canis_est :evil:


Pn wrz 17, 2012 10:15
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Incydent na pogrzebie Szaniawskiego
Ojciec Tadeusz jest postacią wybitną. Porusza sumienia, szarpie za serca i za umysły. Ma moc dokonywania rzeczy faktycznych, realnych i prawdziwych. Przy tym jest osobą skromną.

Myślę, że gdy Go kiedyś zabraknie, będzie nam Go bardzo brakowało przez dziesięciolecia.
I przez wiele lat będziemy się jeszcze karmić różnymi powiedzeniami ojca, lub Jego zachowaniami w określonych sytuacjach.
Tak jak było po śmierci Jego imiennika, Tadeusza Boya Żeleńskiego.

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Pn wrz 17, 2012 10:18
Zobacz profil
Post Re: Incydent na pogrzebie Szaniawskiego
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie kto zmanipulował słowa Tuska. Ty czy Twój uwielbiany guru?

Mnie Rydzyka brakowac nie bedzie, a cytowac też go nie zamierzam z powodu wyjątkowo niezrozumiałego (jakby nie polskiego) sposobu wysławiania się. Ta "karma" mogłaby spowodować niestrawność i to chroniczną.

Cytaty z jego przemówień mogą byc co najwyżej przykładem jak sie nie wysławiac by byc zrozumianym w jezyku polskim.


Pn wrz 17, 2012 10:25
Post Re: Incydent na pogrzebie Szaniawskiego
I powodowany skromnością pozwala przedkładać miłość do niego ponad miłością do Boga i na publiczną tego deklarację.


Pn wrz 17, 2012 10:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL