Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 7:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV Trwam 

Uważam/wierzę, że...?
O. Rydzyk walczy w obronie TV Trwam 29%  29%  [ 5 ]
O. Rydzyk walczy o większy zasięg dla TV Trwam 47%  47%  [ 8 ]
Nie mam zdania / Trudno powiedzieć 24%  24%  [ 4 ]
Liczba głosów : 17

 O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV Trwam 
Autor Wiadomość
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
gita napisał(a):
"... i przeżyli kilka ekip rządzących..." a najlepiej te z okresu PRL.
Od 5 latach wracają, jak nie oni to ich dzieci, lub wnukowie na miejsce tych, co nie podobała im się komunistyczna władza.

Czy myślisz pisząc?.....pamiętasz czasy PRL zatem wiesz, że oddziały terenowe TVP powstawały dopiero po 1989r.
Oddział kielecki został wyodrebiony z krakowskiego w 2001r.


Pn lip 09, 2012 14:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 17, 2009 10:45
Posty: 836
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
gita napisał(a):
Z bardziej znanych to Pospieszalski, który wrócił na skutek masowej interwencji widzów i jest to obecnie jedyny redaktor, który nie gra w rządowej orkiestrze i ma "AŻ" 45 minutowy program w drugorzędnej telewizji "publicznej"

Źle, gdy wyrzucają z TVP, ale gdy przyjmują z powrotem, to również źle, bo TVP jest drugorzędna. I jak tu dogodzić?

_________________
Pomóż klikając w serduszko! - Pajacyk, Okruszek, Polskie Serce i Pusta Miska
Obrazek
Mi ne mortigas, mi ne ŝtelas, mi ne kredas...


Pn lip 09, 2012 17:24
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
Czytałem wypowiedzi tego Biskupa Ryczana i jestem bardzo zaskoczony oczywiście na minus. Przecież on gadał w większości głupoty. Wielka szkoda. :(

Kiedyś w Częstochowie można było normalnie się pomodlić dzisiaj jest polityczny folwark RM i PiSu. Jakie to okrutne mieszać religie do polityki. Pewnie większość się ze mną zgodzi.

Mówią że rząd ich atakuje a ja widzę tutaj całkowitą odwrotność. Rząd chyba jest za dobry że pozwala się tak szkalować. W innych krajach tak nie ma.


Pn lip 09, 2012 18:37
Zobacz profil
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
Ciekawe spostrzeżenia zawarła w swoim felietonie M. Środa:

"Działo się! Na Łysej, przepraszam: na Jasnej Górze istny sabat antydemokratów. Biskupi jednym głosem grzmieli za multipleksem. Nie za zbawieniem, nie za miłością bliźniego czy nadstawianiem drugiego policzka, nie za pokojem, powszechną życzliwością czy grzechów odpuszczaniem, lecz za platformą (bynajmniej nie obywatelską), na której ojciec Rydzyk będzie mógł rozwijać swoje "nauki", poszerzać władzę i walczyć o własną beatyfikację."


"Jezus Chrystus na Jasną Górę nie przybył. Miłosierny Jezus i łagodna Maryja czuliby się na Jasnej Górze jak w świątyni, z której nikt nie ma odwagi wygnać kupców, polityków i demagogów. Źle by się czuli na wielkim spektaklu, w którym nienawiść do rzekomych wrogów przeważała nad chrześcijańską miłością, przebaczeniem i życzliwością."

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,116483,1209 ... Gora_.html


Pn lip 09, 2012 22:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt cze 15, 2012 21:23
Posty: 3341
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
Cytuj:
Rząd chyba jest za dobry że pozwala się tak szkalować.

Rząd chyba traktuje to wszystko jako wentyl bezpieczeństwa. Cała para w gwizdek, konkretnych działań zero...

_________________
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always.

Orkiestra!


Wt lip 10, 2012 0:55
Zobacz profil
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
Alus napisał(a):
vulkan napisał(a):
Sądzisz że w Polsce nie ma wolności słowa. Gdyby nie było to dawno by usunęli Trwam, Rydzyka do więzienia wsadzili, nie pozwalali by na marsze, gadanie głupot, obelgi. Radzę zastanowić ci się co piszesz.

O Trwam nie walczą bo ta telewizja nie zniknie. Znów manipulujesz i piszesz kłamstwa.

Wiadomo, że nie zniknie.
A dokładnie o co chodzi powiedział dziś pielgrzym w rozmowie z redemptorystą w relacji nadawaniej w TVTRwam bezpośrednio z Jasnej Góry (godz. ok 10,15).
Zakonnik pyta starszego pana z jaką intencją pielgrzymuje. Na co ten odpowiada, że przyjechał bronić TVTrwam i żeby koniecznie trzeba wykończyć komunistów, koniecznie wykończyć! :D
Skonfudowany zakonnik tłumaczy, że pan mówi zbyt wojowniczo, pielgrzymi nie posiadają oręża zbrojnego i nie przyjechal walczyć, a trzeba sie modlić o wszelkie dobro dla Polski.
I przerywa relację.


Dzisiaj retransmisja uroczystości na Jasnej Gorze i dzisiaj faktycznie słyszałam tę niefortunną wypowiedź./nie jestem pewna, czy powiedział koniecznie, ale i tak niefortunna/ Niefortunna, przede wszystkim z racji miejsca.

Przy okazji przypomnę mechanizm działania fanów obecnego układu.
Uroczystość trwająca 12 godzin, wiele modlitwy, msza święta, piękne śpiewy, ciekawe wypowiedzi i zdarza się jakiś drobny incydent.
Główny nurt przczepia się tego i wałkuje we wszystkich mediach i przypadkach.
Ty oczywiście nie masz takiej mocy sprawczej, aby tę niefortunną wypowiedź wałkować we wszystkich mediach.
Zresztą główny nurt uznał tym razem,że nie ma się czego czepić, a więc milczy.
Było trochę komentarzy/w internecie/ na temat homilii bp Rycznana, fragmentu dotyczącego demokracji, a konkretnie głosowania nad niepodważalnym zasadami chrześcijaństwa.


Wt lip 10, 2012 10:03
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
Gito, Ty chyba nie znasz mechanizmów mediów. Podstawą jest s-k-a-n-d-a-l :D
Stąd osoby publiczne korzystają z usług PR. Każda wpadka zostanie wyolbrzymiona. Takie to już urocze są media.
No i się kalkuluje- relacja wydarzenia, gdzie "nic się nie działo" zainteresuje mniej ludzi niż relacja "gdzie się działo". Media nie są instytucją charytatywną, muszą zarabiać, wiesz o tym??
Tym bardziej, że ich właściciele nie mają tyle uroku osobistego, aby na piękne zęby zachęcać do datków na ich misję.

A tak w ogóle Gito, to gdybyś słuchała co mówi o.Rydzyk to byś wiedziała, że teraz modne jest określanie mediów nie jako główny, ale mętny nurt :roll:


Wt lip 10, 2012 10:42
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
gita napisał(a):
Przy okazji przypomnę mechanizm działania fanów obecnego układu.
Uroczystość trwająca 12 godzin, wiele modlitwy, msza święta, piękne śpiewy, ciekawe wypowiedzi i zdarza się jakiś drobny incydent.
Główny nurt przczepia się tego i wałkuje we wszystkich mediach i przypadkach.

Nauczyli się ogladając rydzykowe relacje z Przystanku Woodstock :D


Wt lip 10, 2012 12:27

Dołączył(a): N wrz 06, 2009 18:43
Posty: 67
Post Re: O. Rydzyk i prawicowi politycy nie walczą w obronie TV T
http://www.sadistic.pl/nie-oddamy-wam-t ... 119479.htm :P

_________________
jestem doskonały w łóżku... potrafię spać 12 godzin bez przerwy... :)


N wrz 23, 2012 20:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL