Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 17:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Zamieszany w sprawę kradzieży złotej DOXY (bo mu ją ukradli) 
Autor Wiadomość
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Zamieszany w sprawę kradzieży złotej DOXY (bo mu ją ukradli)
Kuriozalny wyczyn platformianego wymiaru sprawiedliwości.
Kompletne jaja z praworządności.

Cytuj:
Znany redaktor TVP Katowice Jacek Skorek trafił w środę do policyjnej celi. Czym zawinił? Trzy lata temu padł ofiarą włamywaczy. Wtedy wezwano go na rozprawę sądową, która się nie odbyła. Później trzykrotnie zapomniał odebrać wezwanie do sądu.

W sekretariacie Sągu Rejonowego w Rudzie Śląskiej wyjaśniono, że najwyraźniej ktoś zapomniał powiadomić go o odwołanej rozprawie.

Teraz minęły trzy lata, a do mieszkania redaktora zapukała policja. Miał kwadrans na wyjście z domu. - Funkcjonariusze poinformowali mnie o nakazie doprowadzenia do sądu w związku ze sprawą włamania. Podobno trzykrotnie nie odebrałem listu poleconego z sądu – tłumaczy dziennikarz.

Skorek na ponad godzinę trafi za kratki, gdzie czekał na transport do rudzkiego sądu.

Okazało się, że policjanci zupełnie niepotrzebnie dowieźli go na rozprawę, bo … ta się nie odbyła z powodu choroby sędziego. Faks z tą informacją sąd przesłał do rudzkiej komendy. - Przykro nam, że doszło do takiej sytuacji. Tym bardziej, że z panem Jackiem znamy się od lat, współpracujemy ze sobą, jest mieszkańcem naszego miasta - mówi Krzysztof Piechaczek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.


http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sl ... omosc.html

Słuchajcie, dopóki jeszcze mam tu możliwość pisać bo wnet mi Administracja buzię zamknie:
To się naprawdę dzieje i mamy jesień roku 2012 !!

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Cz wrz 27, 2012 15:46
Zobacz profil
Post Re: Zamieszany w sprawę kradzieży złotej DOXY (bo mu ją ukra
W sądach i prokuraturach RP czy to I, II czy też III zawsze był bu...l. Nie rozumiem więc co ma do tego PO....ale rozumiem tego co to pisze, on pała taka nienawiścia do PO, ze wnet oskarży ja o nieurodzaj w Sudanie i silne mrozy na Grenlandii.

O niewydolnosci Sadów i wszelkich prawników pisze sie od wielu wielu lat, a przynajmniej od 1989 r. czyli od kiedy można było o tym pisać.
Homini oczywiscie odkrył po raz kolejny amerykę...a to tylko po to by pokazac jaki to on prawy i sprawiedliwy Polak katolik jest.


Cz wrz 27, 2012 17:30
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 13, 2012 12:36
Posty: 963
Post Re: Zamieszany w sprawę kradzieży złotej DOXY (bo mu ją ukra
Kolejne skandaliczne, bezprawne zatrzymanie w wykonaniu platformianych służb, tym razem już klasycznie, jak u śp. Pani Posłanki Barbary Blidy, o szóstej rano.

Cytuj:
W sobotę o 6 rano warszawska policja zatrzymała narzeczoną Piotra Staruchowicza. Skuto ją kajdankami i zatrzymano na 48 godz., bo... nie zajęła odpowiedniego krzesełka na stadionie Legii. – Jestem zaszokowany. To jawne łamanie prawa – mówi prof. Piotr Kruszyński z Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Do mieszkania Katarzyny Ceran policja przyszła o 6 rano dzień po derbowym meczu Legii i Polonii. – Zostałam zawieziona na komendę na Wilczą. Po trzech godzinach dowiedziałam się, o co chodzi – opowiada „Codziennej”. Policja konwojowała ją skutą kajdankami z Wilczej do Pałacu Mostowskich, a stamtąd na komisariat na Dzielnej, na którym spędziła noc „na dołku”.

Ceran postawiono zarzut z art. 54 ustawy o imprezach masowych – miała nie słuchać wezwania przez megafon do zajęcia krzesełka. Działo się to na Żylecie, gdzie kibice dopingują na stojąco i nie wiedzą nawet, które krzesełko jest im przydzielone. – Ochrona mogła co najwyżej podejść do każdego z kibiców i wskazać mu, gdzie ma usiąść – mówi mecenas Krzysztof Wąsowski, obrońca Katarzyny Ceran. – Byłem na meczu z żoną i ten zarzut można by postawić nam i każdej z 7 tys. osób na Żylecie. Wybrano akurat narzeczoną Piotra Staruchowicza – mówi.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli podjął decyzję, że nie zajmie się sprawą w trybie przyspieszonym. Zatrzymanie nazwał bezzasadnym. – Zatrzymano mnie, bo jestem związana z Piotrkiem – mówi „Codziennej” Katarzyna Ceran.

http://niezalezna.pl/33301-bezprawne-za ... j-starucha

To wszystko się dzieje za Twoje i moje pieniądze

_________________
Jezus Chrystus jest Panem Świata i Wszechświata, jest Królem Polski, mojej ukochanej Ojczyzny.
Króluj nam, Chryste !!


Cz wrz 27, 2012 18:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL