Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 13:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
 Zamach terorystyczny w Paryżu! 
Autor Wiadomość
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Ja się trochę bawię twoim kosztem, a trochę cię podpuszczam i sprawdzam, co jeszcze wydalisz ustami, że ci ścieknie na klawiaturę – bo to jest ściek. Bluzgasz na każdego z kim rozmawiasz, a kiedy odpłaca ci się identyczną monetą, to nie zważasz zdaje się na nic. Jesteś po prostu człowiekiem prymitywnym i przez to niebezpiecznym dla otoczenia i siebie samego (jak sądzisz, jaką reputację wypracowałeś sobie u publiczności tym postem i innymi?). Może więc faktycznie nie praktykuj agresji, bo sobie z nią nie poradzisz. Za to ona poradzi sobie z tobą.

Over and out. Sapperowi zdaje się zepsułem zabawę, czegóż jednak spodziewać się po trzydziestosiedmiolatku, który zwyczajnie igra ze słowami, trochę jak pisarz zawodowy – bo to umie i przyjemność mu sprawia.


So gru 05, 2015 18:02
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Sporo sie pomyliles i to wiecej niz sam masz. :-)
Zabawy mi nie zepsules, teraz bawie sie jeszcze lepiej, bo nie musze zbytnio pisac, robisz to za mnie piszac swoj portret psychologiczny.
Wiesz, z wiekiem czlowiek staje sie nieco leniwy i nie stara sie robic tego co inni za niego robia sami. :-)


So gru 05, 2015 21:08
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Ech, no o sobie pisałem, o sobie. Nie wiem, ile Ty masz lat i mówiąc szczerze – nie obchodzi mniie to tak bardzo...


So gru 05, 2015 21:31
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
ErgoProxy napisał(a):
Ech, no o sobie pisałem, o sobie. Nie wiem, ile Ty masz lat i mówiąc szczerze – nie obchodzi mniie to tak bardzo...


Ja tez o Tobie pisalem. :-)


So gru 05, 2015 21:38
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Nie, ja naprawdę jestem rocznik siedemdziesiąty ósmy. Jak narzędzia psychochlologii mogą dawać tak dalece nieprawidłowe wyniki? Niesamowita sprawa, prawda?

Dawaj pan, coś tam jeszcze zimno odczytał.


So gru 05, 2015 22:34
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
ErgoProxy napisał(a):
Nie, ja naprawdę jestem rocznik siedemdziesiąty ósmy. Jak narzędzia psychochlologii mogą dawać tak dalece nieprawidłowe wyniki? Niesamowita sprawa, prawda?

Dawaj pan, coś tam jeszcze zimno odczytał.


Daja dobre wyniki. :-)
Nie trzeba wiecej pisac, wroc do swoich postow i poczytaj, sam przeciez je pisales to powiniienes rozumiec.


N gru 06, 2015 0:11
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
A wierz pan sobie w co chcesz. Ja nie kłamię i chyba nawet niewiele ubarwiam, za to pakuję w swoje posty tyle emocji, ile zawrzeć zdołam, bo... cholera wie, dlaczego własciwie. Jest mi to miłe. A proste umysły, jak widać, łapią się na to.

Tak na marginesie: czy niezdolność do przyznania się do błędu to cecha znamionująca niedojrzałość?


N gru 06, 2015 0:18
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
A czy potrafisz sie przyznac do celowego zasmiecania tematow?


N gru 06, 2015 0:24
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
A to zależy, co pan przez to rozumie.


N gru 06, 2015 0:25
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
ErgoProxy napisał(a):
A to zależy, co pan przez to rozumie.

Pomysl troszke.


N gru 06, 2015 1:18
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Tak rozmawiać nie będziemy, mój panie.


N gru 06, 2015 6:46

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
ErgoProxy pisze:
Cytuj:
Ja się trochę bawię twoim kosztem, a trochę cię podpuszczam i sprawdzam, co jeszcze wydalisz ustami, że ci ścieknie na klawiaturę – bo to jest ściek. Bluzgasz na każdego z kim rozmawiasz, a kiedy odpłaca ci się identyczną monetą, to nie zważasz zdaje się na nic. Jesteś po prostu człowiekiem prymitywnym i przez to niebezpiecznym dla otoczenia i siebie samego (jak sądzisz, jaką reputację wypracowałeś sobie u publiczności tym postem i innymi?). Może więc faktycznie nie praktykuj agresji, bo sobie z nią nie poradzisz. Za to ona poradzi sobie z tobą.


Mam wrażenie, że kołyszesz się nad klawiaturą.
Wrzóć jescze więcej epitetów w moim kierunku.
Stań przed lustrem i rozkoszuj się widokiem bohatera.


N gru 06, 2015 11:15
Zobacz profil
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Cytuj:
Czy Ty kumasz normalnie?
Rzucasz najpodlejsze kalumnie bez żadnych podstaw.

Stuknij tym łbem w jakąś betonową ścianę, może wskoczą Ci klepki na swoje miejsce, choć powątpiewam.
A może obudzi się Twoje schizofreniczne drugie ja, oby nieco mądrzejsze?


Bravo.... widać że nie sięgasz poziomem do ''schizofrenicznego'' Ergo i spoooooooooro brakuje...


Wt gru 08, 2015 2:04

Dołączył(a): Pn paź 17, 2011 7:29
Posty: 878
Post Re: Zamach terorystyczny w Paryżu!
Może i spoooooooooro brakuje mi do poglądów głoszonych przez ErgoProxy.

A tak na marginesie. Jesteście wzajemnymi adwokatami?

Jak napiszę coś krytycznego w kierunku equuleuss, to equuleuss milczy, a odpowiada ErgoProxy.
Jak coś krytycznego w stronę ErgoProxy, to pojawia się z odpowiedzią equuleuss.

Jakiś rodzaj schizofrenii???

Czasami pojawia się jeszcze mariamagdalena.

Plotkara.
Bo o tym co rozmawialiśmy z Nią na privie dziwnym trafem wie equuleuss.


Wt gru 08, 2015 13:25
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL