Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 5:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski 
Autor Wiadomość
Post NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Jak to dobrze że naszą królową jest Najświętsza Matka, jestem wdzięczny naszym przodkom za ich wiare i oddanie Polski naszej Matce. Ona nie pozwoli Polski zaprzedać szatanowi i uwolni Polskę z coraz mocnijszego uścisku szatana. Tak jak polacy ogłosili Matkę Jezusa swoją królową tak i POlska na swego króla ogłosi Pana Jezusa, niestety nie za tego rządu który służy szatanowi i do tego nie dopuści. Ale jego dni są policzone bo naszą królową jest Najświetsza Matka, która nie pozwoli aby w jej kraju, rząd słurzący szatanowi wprowadzał prawo szatana. Polacy się budzą i nie pozwolimy więcej na wyszydzanie Krzyża Pana Jezusa pod okanami prezydenta, obrażać nas katolików politykom rządu od mecherów, ograniczać naszą tożsamość i wiarę poprzez likwidację historii i religii, wprowadzać prawo szatana dla homoseksualistów, zabijania naszych dzieci i Polski i walkę z naszą królową, wiarą, Kościołem Pana Jezusa..... Kiedy to będzie dalej narastało i stanie się faktem, polacy wyjdą na ulicę i przepędzą ten rząd, bo wielu za walkę w obronie naszej wiary, tożsamości, chrześcijańskich wartości jest gotów oddać życie. Jeżeli ten rząd się nie opamięta i będzie głębiej prowadził Polskę na drogę szatana, zamiast na drogę naszej jedynej Królowej Matki, jego dni są policzone.


Cz maja 03, 2012 12:59

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Po co zakładasz kolejny temat żeby dalej prowokować i pisać głupoty??

Poza tym w Polsce jest Demokracja nie Monarchia także nie może być Królowej. :(


Ostatnio edytowano Cz maja 03, 2012 13:17 przez vulkan, łącznie edytowano 2 razy



Cz maja 03, 2012 13:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Nawet taki dzień wykorzystywać do ziania politycznym jadem...ech.


Cz maja 03, 2012 13:04
Zobacz profil
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Napewno najbardziej atakować będą Ci dla których jedyna prawdziwa królowa całej Polski, Najświetsza Matka, nie jest ich królową. Dziś wyjątkowy dzien Królowej Polski i polaków, a forum jest po to żeby o tym wspomnieć i żeby wyrazić swoje uczucia. Nie ma w tym ani jadu ani obrażania, jest wspomnienie wyjątkowego dnia dla większości polaków i mały apel do rządu i przypomnienie kto stoi na czele Polski i nam króluje. :)


Cz maja 03, 2012 13:27

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Gdzie kto króluje,monarchii już dawno nie ma. Teraz głową państwa jest prezydent.


Cz maja 03, 2012 13:30
Zobacz profil

Dołączył(a): N kwi 15, 2012 12:35
Posty: 36
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
vulkan nie potrafisz zrozumieć symboliki.


Cz maja 03, 2012 14:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 26, 2007 17:46
Posty: 2030
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
quas napisał(a):
Dziś wyjątkowy dzien Królowej Polski i polaków, a forum jest po to żeby o tym wspomnieć i żeby wyrazić swoje uczucia.

Nie wiem jak inni, ale ja na pewno nie poczuwam się do bycia "polakiem" z małej litery...

_________________
Jestem panteistką.
"Nasze ciała są zbudowane z pyłu pochodzącego z gwiazd (...) Jesteśmy dziećmi gwiazd, a gwiazdy są naszym domem. Może właśnie dlatego zachwycamy się gwiazdami i Drogą Mleczną."
(Carl Sagan)


Cz maja 03, 2012 14:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Jako Polak dzisiaj wspominam dzień Konstytucji 3 Maja o którym tutaj nikt nie pisze a szkoda.


Cz maja 03, 2012 14:40
Zobacz profil
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
vulkan napisał(a):
Jako Polak dzisiaj wspominam dzień Konstytucji 3 Maja o którym tutaj nikt nie pisze a szkoda.

Dzisiaj jest podwójne Święto:Uroczystośc NMP Królowej Polski i Święto Konstytucji 3-goMaja.
Tak się złożyło, że ja uczestniczyłam w obydwu świętach, w kościele oraz przy pomniku Wybickiego.
Jeśli natomiast idzie o Polskę vipów, to Platforma świętowała na Placu Zamkowym, a PiS na Janej Górze w Częstochowie wraz z tą lepszą częscią Polski świętowali Uroczystość NMP Królowej Polski.
P.S.Dziękuję quasowi, za wprowadzenie tego tematu.Na portalu salon24 napisałam notkę:"PiS na Jasnej Górze, Platforma na Placu Zamkowym.


Cz maja 03, 2012 15:55
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
gita napisał(a):
vulkan napisał(a):
Jako Polak dzisiaj wspominam dzień Konstytucji 3 Maja o którym tutaj nikt nie pisze a szkoda.

Dzisiaj jest podwójne Święto:Uroczystośc NMP Królowej Polski i Święto Konstytucji 3-goMaja.
Tak się złożyło, że ja uczestniczyłam w onydwu świętach, w kościele oraz przy pomniku Wybickiego.
Jeśli natomiast idzie o Polskę vipów, to Platforma świętowała na Placu Zamkowym, a PiS na Janej Górze w Częstochowie wraz z tą lepszą częscią polski świętowali Uroczystość NMP Królowej Polski.
P.S.Dziękuję quasowi, za wprowadzenie tego tematu.

lepszą częścią polski ....istota chrześcjaństwa w wydaniu radiomaryjno-gazetopolsko-pisowskim....zero pychy, zero grzechu głównego :brawo:
Człowiek nie uznając wartości i wielkosci osoby w sobie i w bliźnim, pozbawia się możliwości przeżycia w pełni własnego człowieczeństwa i nawiązania tej relacji solidarnosci i wspólnoty z innymi ludźmi, dla której został stworzony przez Boga Encyklika Contesimus annus, 1991r......nie podzielił na lepszą i gorszą część....pobłądził?????


Cz maja 03, 2012 15:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
quas napisał(a):
Jak to dobrze że naszą królową jest Najświętsza Matka, jestem wdzięczny naszym przodkom za ich wiare i oddanie Polski naszej Matce. Ona nie pozwoli Polski zaprzedać szatanowi i uwolni Polskę z coraz mocnijszego uścisku szatana. (...)

Ale pi-er-doły :roll: Opanuj się chłopie, bo jakimś fanatyzmem to bije. Napisz mi gdzie była ta "królowa Najświętsza Matka" kiedy np. hitlerowcy a po nich sowieci robili z Polakami co chcieli?

Quas zacznij stosować jakieś środki uspokajające, bo pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale tacy nawiedzeni jak Ty mocno przyczyniają się do antykościelnych postaw w naszym kraju. Już nawet Terlikowski raczył to zauważyć. Więc jeżeli czujesz się chrześcijaninem, to do Ewangelii zaglądaj żeby wiedzieć co tam napisane. A nie RM, i pisowski bełkot na okrągło.

_________________
pajacyk.pl


Cz maja 03, 2012 16:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
gita napisał(a):
Jeśli natomiast idzie o Polskę vipów, to Platforma świętowała na Placu Zamkowym, a PiS na Janej Górze w Częstochowie wraz z tą lepszą częscią Polski świętowali Uroczystość NMP Królowej Polski.


Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz...


Cz maja 03, 2012 16:27
Zobacz profil
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Aditu napisał(a):
gita napisał(a):
Jeśli natomiast idzie o Polskę vipów, to Platforma świętowała na Placu Zamkowym, a PiS na Janej Górze w Częstochowie wraz z tą lepszą częscią Polski świętowali Uroczystość NMP Królowej Polski.


Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz...

U mnie za oknem właśnie słychać, że gdzieś dalej grzmi :razz:


Cz maja 03, 2012 16:30
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
-Vi- napisał(a):
Aditu napisał(a):
gita napisał(a):
Jeśli natomiast idzie o Polskę vipów, to Platforma świętowała na Placu Zamkowym, a PiS na Janej Górze w Częstochowie wraz z tą lepszą częscią Polski świętowali Uroczystość NMP Królowej Polski.


Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz...

U mnie za oknem właśnie słychać, że gdzieś dalej grzmi :razz:

A u mnie grzmi i leje już ponad godzinę, woda rwie ulicami równo - a się cieszę bo mi pięknie podlewa działkę :-D


Cz maja 03, 2012 16:35
Post Re: NMP - Dzień naszej prawdziwej królowej Polski
Alus napisał(a):
A u mnie grzmi i leje już ponad godzinę, woda rwie ulicami równo - a się cieszę bo mi pięknie podlewa działkę :-D

A to Ci zazdroszczę :) Mój ogródek też nie pogardzi porządnym deszczem :) A ja też marzę o ochłodzeniu, bo moje mieszkanie to dawny strych. Upały wiec dają mi popalić, że hej ;/
A poza tym lubię deszcz :)


Cz maja 03, 2012 16:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL