Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 4:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Wiem, że nie będziesz pisała o wbijaniu noża w plecy, gdyz iloraz inteligencji Twój, a niejakiego witolda, to różnica kolosalna, oczywiście na Twoją korzyść.


Ponieważ jak wszyscy wiedzą, 150 mandatów rozdzielonych pomiędzy trzy partie to więcej niż 150 mandatów należących do jednej partii.


N kwi 29, 2012 18:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
W wyjątkowo drastycznych morderstwach Kościół dopuszcza karę śmierci.
P.S.A co na temat "Błękitnej Polski"? powiesz?
Wiem, że nie będziesz pisała o wbijaniu noża w plecy, gdyz iloraz inteligencji Twój, a niejakiego witolda, to różnica kolosalna, oczywiście na Twoją korzyść.


To może kościół dopuszcza ale nie Biblia,niestety w dzisiejszych czasach kościół nie jest już tak zgodny z Pismem Świętym.

Co powiem? Zobaczymy jak się to potoczy i czy w ogóle taka partia powstanie. Ale cieszyłbym się gdyby zdobyli te 5% w wyborach dlatego że to ktoś nowy.


N kwi 29, 2012 18:39
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
vulkan napisał(a):
gita napisał(a):
W wyjątkowo drastycznych morderstwach Kościół dopuszcza karę śmierci.
P.S.A co na temat "Błękitnej Polski"? powiesz?
Wiem, że nie będziesz pisała o wbijaniu noża w plecy, gdyz iloraz inteligencji Twój, a niejakiego witolda, to różnica kolosalna, oczywiście na Twoją korzyść.


To może kościół dopuszcza ale nie Biblia,niestety w dzisiejszych czasach kościół nie jest już tak zgodny z Pismem Świętym.

Co powiem? Zobaczymy jak się to potoczy i czy w ogóle taka partia powstanie. Ale cieszyłbym się gdyby zdobyli te 5% w wyborach dlatego że to ktoś nowy.

No to śię zgadzamy, też życzę, aby Błękitna Polska uzyskała chociaż 5% w najbliższych wyborach.


N kwi 29, 2012 18:46
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Witold napisał(a):
gita znowu uprawia dywersję i wbija nóż w plecy jedynej słusznej partii.

Osiągnięcie przez ten nowy twór jakiegokolwiek zauważalnego poparcia może się odbyć tylko i wyłącznie kosztem PiSu. gita będzie miała, tak jak jej niezwykle oryginalne zdolności arytmetyczne podpowiadają, dwie albo nawet trzy "przyzwoite partie" w Sejmie, przy czym PO nie straci na tym ani jednego mandatu.

Im więcej takich klonów PiSu na scenie, tym lepiej dla PO, bo opozycja wobec jej rządów będzie coraz bardziej rozbita.


gita napisał(a):
Nie bierzesz pod uwagę tego, że obecna "lewica" idzie pod sztandarami tęczowymi, a więc niewiele ma wspólnego z wrażliwością na niesprawiedliwość społeczna, jak ta lewica z okresu międzywojennego.


Czyli zdaniem gity, współczesna lewica jest po prostu marną lewicą. PiS jest dużo lepszą lewicą niż np. SLD :)

Twoja bzdurna demagogia coraz bardziej mnie śmieszy.
Śmiech to zdrowie, a więc proszę o więcej takich bzdurnych komentarzy


N kwi 29, 2012 18:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
vulkan napisał(a):
gita napisał(a):
W wyjątkowo drastycznych morderstwach Kościół dopuszcza karę śmierci.
P.S.A co na temat "Błękitnej Polski"? powiesz?
Wiem, że nie będziesz pisała o wbijaniu noża w plecy, gdyz iloraz inteligencji Twój, a niejakiego witolda,
to różnica kolosalna, oczywiście na Twoją korzyść.


To może kościół dopuszcza ale nie Biblia,niestety w dzisiejszych czasach kościół nie jest już tak zgodny z Pismem Świętym.
Nie ma zapisu w Piśmie Świętym,
według którego kara śmierci miałaby być przez Boga widziana jako niedopuszczalna.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


N kwi 29, 2012 18:52
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Elbrus napisał(a):
Nie ma zapisu w Piśmie Świętym,
według którego kara śmierci miałaby być przez Boga widziana jako niedopuszczalna.


Wystarczy przykazanie NIE ZABIJAJ. Kara Śmierci to zabójstwo człwieka.

Co do Błękitnej Polski to jeszcze poczekam na dokładny program polityczny oraz inne poglądy.Kiedy ta partia ma powstać?


N kwi 29, 2012 18:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
vulkan napisał(a):
Elbrus napisał(a):
Nie ma zapisu w Piśmie Świętym,
według którego kara śmierci miałaby być przez Boga widziana jako niedopuszczalna.


Wystarczy przykazanie NIE ZABIJAJ.
Czy przykazanie nie zabijaj zakazuje udziału w wojnie obronnej?
Czy przykazanie nie zabijaj zakazuje samoobrony mogącej zakończyć się śmiercią napastnika?
Czy przykazanie nie zabijaj zakazuje zabija zwierząt w celach konsumpcyjnych?
Czy przykazanie nie zabijaj zakazuje zabijania insektów, pasożytów, bakterii, wirusów lub grzybów?
Czy przykazanie nie zabijaj zakazuje zabijania porostów albo roślin wielo- lub jednokomórkowych?

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Ostatnio edytowano N kwi 29, 2012 19:04 przez Elbrus, łącznie edytowano 1 raz



N kwi 29, 2012 19:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Twoja bzdurna demagogia coraz bardziej mnie śmieszy.
Śmiech to zdrowie, a więc proszę o więcej takich bzdurnych komentarzy


To dobrze :) Niektórzy ludzie, jak ktoś im uświadomi absurdalność ich poglądów, a oni nie potrafią się w żaden sposób bronić, to zaczynają się denerwować, oburzać, wściekać itd. gita natomiast się śmieje. Zdrowe podejście do życia.

Cytat z Pisma na dziś:

Gdy mądry spiera się z głupim, ten krzyczy i śmieje się: nie ma pojednania.
Prz 29, 9


N kwi 29, 2012 19:04
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Wszystko się zgadza, a więc spojrzyj do lustra i zobaczysz kto jest tym głupim.


N kwi 29, 2012 19:22

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Wszystko się zgadza, a więc spojrzyj do lustra i zobaczysz kto jest tym głupim.


Oczywiście. Gorące popieranie pewnej opcji politycznej i jednoczesne popieranie rozbijania jej na jak najwięcej partii, tak żeby przypadkiem żadna z nich nie mogła zdobyć stabilnej większości, świadczą o prawdziwym geniuszu politycznym.


N kwi 29, 2012 19:36
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Witold napisał(a):
gita napisał(a):
Wszystko się zgadza, a więc spojrzyj do lustra i zobaczysz kto jest tym głupim.


Oczywiście. Gorące popieranie pewnej opcji politycznej i jednoczesne popieranie rozbijania jej na jak najwięcej partii, tak żeby przypadkiem żadna z nich nie mogła zdobyć stabilnej większości, świadczą o prawdziwym geniuszu politycznym.

Twoja chorobliwa obsejsja niechęci do mnie, prawdopodobnie dopingowana przez "ognistą wodę"
doprowadza do tego, że nie czytasz dokładnie tego co piszę i wypisujesz bzdury o jakims wbijaniu noża w plecy. Może staniesz się bardziej wiarygodny, gdy napiszesz, że wbijam widły w oczy?????
Chłopie ! opamietaj się i czytaj co piszę!!!
Napisałam o możliwości zmobilizowania niegłosujących Polaków!!!
Skąd ci przyszło do głowy, że popieram możliwość powstania partii "Błękitna Polska"?
Powtarzam jeszcze raz, czytaj moje komentarze i notki na trzeźwo i ze zrozumieniem!!!


N kwi 29, 2012 20:48

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Skąd ci przyszło do głowy, że popieram możliwość powstania partii "Błękitna Polska"?


No na przykład stąd:

Cytuj:
gdyby Błękitnej Polsce udało się zmobilizować chociaż 5% z tych do tej pory niegłosujących, byłoby to dobre


Chyba że wg. logiki wg gity, jeżeli gita mówi że coś byłoby dobre, to znaczy że tego pod żadnym pozorem nie popiera ;-)


Cytuj:
Twoja chorobliwa obsejsja niechęci do mnie, prawdopodobnie dopingowana przez "ognistą wodę" doprowadza do tego, że nie czytasz dokładnie tego co piszę i wypisujesz bzdury o jakims wbijaniu noża w plecy.


Natomiast do chwalenia się niezdolnością zrozumienia banalnych rzeczy, nieumiejętnością liczenia i do tego typu "argumentacji" doprowadza cię twoja nienachalna inteligencja, której jednak ze względu na potrzebę utrzymania dyskusji na jakimś poziomie, względnie regulamin forum, nie nazwę po imieniu.

Problem w tym, że każda dyskusja z gitą zawsze musi się kończyć właśnie na tego typu argumentacją z jej strony - było już grożenie prokuraturą, daniem w mordę, to teraz nadeszła kolej na "ognistą wodę". Ciekawe kiedy się zacznie oskarżanie o uprawianie najstarszego zawodu świata, bo przecież w żaden inny sposób gita dyskutować nie potrafi.


N kwi 29, 2012 21:03
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Chłopie!!! "gdyby" to jest tylko przypuszczenie, a nie popieranie.
Powtarzam jeszcze raz twoja obsesja zaślepia cię i często mnie rozśmiesza, ale nie dyskustuję tu po to, aby się posmiać z ciebie, czy czytać jakies farmazony o wbijaniu noża w plecy.
Uaktywnij nieco swoje szare komórki mózgowe i postaraj sie odpowiedziec na postawione przeze mnie pytanie:czy ta nowa partia ma rację bytu???
P.S.Moje przypuszczenia co do duetu:Witold, Alus potwierdzają się, ale to nie ma nic do rzeeczy.


N kwi 29, 2012 21:23
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Chłopie!!! "gdyby" to jest tylko przypuszczenie, a nie popieranie.
Powtarzam jeszcze raz twoja obsesja zaślepia cię i często mnie rozśmiesza, ale nie dyskustuję tu po to, aby się posmiać z ciebie, czy czytać jakies farmazony o wbijaniu noża w plecy.
Uaktywnij nieco swoje szare komórki mózgowe i postaraj sie odpowiedziec na postawione przeze mnie pytanie:czy ta nowa partia ma rację bytu???
P.S.Moje przypuszczenia co do duetu:Witold, Alus potwierdzają się, ale to nie ma nic do rzeeczy.

Duet czy para?....a może związek jednopłciowy :D


N kwi 29, 2012 21:28
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Chłopie!!! "gdyby" to jest tylko przypuszczenie, a nie popieranie.
Powtarzam jeszcze raz twoja obsesja zaślepia cię i często mnie rozśmiesza, ale nie dyskustuję tu po to, aby się posmiać z ciebie, czy czytać jakies farmazony o wbijaniu noża w plecy.
Uaktywnij nieco swoje szare komórki mózgowe i postaraj sie odpowiedziec na postawione przeze mnie pytanie:czy ta nowa partia ma rację bytu???
P.S.Moje przypuszczenia co do duetu:Witold, Alus potwierdzają się, ale to nie ma nic do rzeeczy.

Duet czy para?....a może związek jednopłciowy :D

Witam drugą połowę.
Czyż pierwsza już się zmęczyła?


N kwi 29, 2012 21:34
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL