Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 2:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
 Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących 
Autor Wiadomość
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
JedenPost napisał(a):
gita napisał(a):
Poza tym proponuję, abyś nie brukał tego wątku swoimi niedorzecznymi komentarzami!


Co proszę? Brukał? :rotfl2:

Wyraziłem swoje zdanie, uszanuj to. W przeciwieństwie do Ciebie te osoby na czymś się znają i wnoszą na forum wiele konkretów, nie tylko w wymienionych dziedzinach.


Autorytet to człowiek, który ma imię i nazwisko, chociaż to nie jedyny warunek.


Wt kwi 12, 2016 10:31
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
beata50 napisał(a):
Dla mnie pierwszym autorytetem, jaki poznałam, była moja mama, później pani w przedszkolu, która pokazała mi pierwsze litery, W życiu poznałam wielu wspaniałych zwykłych ludzi, którzy byli dla mnie wzorem do naśladowania. Nie muszę ich szukać ani w telewizji, ani w gazecie, bo otaczają mnie w życiu codziennym.

Dziękuję za merytoryczny komentarz w wątku, który rozpoczęłam.


Wt kwi 12, 2016 10:33

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):

Autorytet to człowiek, który ma imię i nazwisko, chociaż to nie jedyny warunek.


Jezus nie miał nazwiska. Chyba, żeby pojechać z rosyjska Józefowicz.

Poza tym zakładam, że akruk i pilaster nazwiska posiadają, Ty nie?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt kwi 12, 2016 10:37
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
JedenPost napisał(a):
gita napisał(a):

Autorytet to człowiek, który ma imię i nazwisko, chociaż to nie jedyny warunek.


Jezus nie miał nazwiska. Chyba, żeby pojechać z rosyjska Józefowicz.

Poza tym zakładam, że akruk i pilaster nazwiska posiadają, Ty nie?

Sam sobie narzuciłeś zadanie, aby rozjechać ten temat, czy takie zlecenie otrzymujesz od swoich mocodawców?


Wt kwi 12, 2016 10:41

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Pomyślmy...

Jedna opcja jest taka, że elektrownia (moi mocodawcy) obiecała mi, że jeśli napiszę w tym wątku dziesięć postów, obojętnie o czym, to będę miał przez resztę miesiąca darmowy prąd.

Druga wygląda tak, że zawarłem swoje w - nomen omen - jednym poście, a reszta to odpowiedzi na Twoje zaczepki.

Ciekawe, która jest prawdą.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Ostatnio edytowano Wt kwi 12, 2016 10:46 przez JedenPost, łącznie edytowano 1 raz



Wt kwi 12, 2016 10:46
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Autorytety, to niekoniecznie osoby z pierwszych stron gazet. Tutaj wywiad z Anitą Czerwińską, która nie tylko w moich oczach jest autorytetem:
http://wpolityce.pl/polityka/270696-ani ... asz-wywiad


Wt kwi 12, 2016 10:46
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Gita, po twojej reakcji o mocodawcach JednegoPosta, az nie smiem zapytac, dlaczego akurat te pania promujesz?


Wt kwi 12, 2016 10:50
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Kael napisał(a):
Gita, po twojej reakcji o mocodawcach JednegoPosta, az nie smiem zapytac, dlaczego akurat te pania promujesz?

Nie chcę pisać tu tasiemcowych postów, prawie wszystko znajdziesz w internecie wpisując w wyszukiwarkę:Anita Czerwińska.


Wt kwi 12, 2016 10:53

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 15:39
Posty: 291
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Jeśli miałabym szukać autorytetów wśród użytkowników, tego forum, to moją uwagę zwrócił @akruk oraz @Whispernight.

Jestem pewna, że mają imiona i nazwiska.

Każdy ma prawo do tego, żeby za autorytety, uważać Tych, których podziwia, a nie tych, których podziwiają inni.

Znam osobiście jeden „autorytet” z pierwszych stron gazet i dla mnie jest to po prostu złodziej. Jest czasami duża różnica między tym, co kreują media, a zwyczajnym życiem.


Wt kwi 12, 2016 10:59
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
beata50 napisał(a):
Jeśli miałabym szukać autorytetów wśród użytkowników, tego forum, to moją uwagę zwrócił @akruk oraz @Whispernight.

Jestem pewna, że mają imiona i nazwiska.

Każdy ma prawo do tego, żeby za autorytety, uważać Tych, których podziwia, a nie tych, których podziwiają inni.

Znam osobiście jeden „autorytet” z pierwszych stron gazet i dla mnie jest to po prostu złodziej. Jest czasami duża różnica między tym, co kreują media, a zwyczajnym życiem.

Ja też jestem pewna, że żyją i mają nazwiska i imiona ukryte, może wiesz dlaczego.
Ja niejednokrotnie się tu ujawniałam, ale zrobię to jeszcze raz:imię Brygida, nazwisko:Naruniec, ale powrócę do sedna sprawy i zadam Ci pytanie:dlaczego w/g Ciebie akruk i Whispernight to autorytety??


Wt kwi 12, 2016 11:19
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Masz rację Alus!, ale w tytule i wstępnym poście wyraźnie zaznaczyłam:"wśród żyjących"

Autorytet szukany na siłę, nie jest autorytetem......o czasowych "autorytetach" z reguły po kilku latach pamiec zanika.
Autorytetem się jest za życia i po śmierci.
Broniła krzyża, a anty autorytet kard Nycz nakazał ten krzyż przenieść do kościoła św Anny i stoi tam samotny i zapomniany......"obroniony"....

Czy chociaż raz potrafisz się wznieść ponad swoją złośliwość i małostkowość??? :-(
Nikt Ci nie każe szukać autorytetu na siłę!!!

Dla Ciebie złośliwość, a historia dostarcza wielu doraźnych "autorytetów", dobrze gdy zapomnianych, gorzej gdy trzeba się ich wstydzić.
Obrona krzyża nie może być nigdy wykorzystywana do walki p-ko komukolwiek
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TH/bronic.html


Wt kwi 12, 2016 11:46

Dołączył(a): Pn lut 22, 2016 15:39
Posty: 291
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
gita napisał(a):
beata50 napisał(a):
Jeśli miałabym szukać autorytetów wśród użytkowników, tego forum, to moją uwagę zwrócił @akruk oraz @Whispernight.

Jestem pewna, że mają imiona i nazwiska.

Każdy ma prawo do tego, żeby za autorytety, uważać Tych, których podziwia, a nie tych, których podziwiają inni.

Znam osobiście jeden „autorytet” z pierwszych stron gazet i dla mnie jest to po prostu złodziej. Jest czasami duża różnica między tym, co kreują media, a zwyczajnym życiem.

Ja też jestem pewna, że żyją i mają nazwiska i imiona ukryte, może wiesz dlaczego.
Ja niejednokrotnie się tu ujawniałam, ale zrobię to jeszcze raz:imię Brygida, nazwisko:Naruniec, ale powrócę do sedna sprawy i zadam Ci pytanie:dlaczego w/g Ciebie akruk i Whispernight to autorytety??


Mają dużą wiedzę, (a nie tylko umiejętność korzystania z zasobów internetu), potrafią pisać ciekawie i bardzo przyjemnie czyta się ich posty. Nie tylko można czegoś się nauczyć od nich, ale czasem nawet nieźle się uśmiać, czytając ich trafne, czasami dowcipne wypowiedzi.

Nie każdy chce albo może pozwolić sobie na podawanie swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Np., osoby znane, też korzystają z internetu. Myślę, że gdyby podawali swoje prawdziwe imiona i nazwiska, często mogliby być podejrzewani o podszywanie się pod samego siebie.
Internet ma swój urok, gdyż każdy, bez względu na wiek, wykształcenie, czy wygląd zewnętrzny może pisać to, co chce. Oceniane w danej chwili jest tylko to, co napisał, a nie ile ma lat lub jak wygląda. Każdy ma jednakowe prawa. Ma to swój urok.


Wt kwi 12, 2016 11:49
Zobacz profil
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Cytuj:
Jest czasami duża różnica między tym, co kreują media, a zwyczajnym życiem.

Niestety bardzo często.


Wt kwi 12, 2016 11:50
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Alus! Zauważyłam, że od czasu, gdy przegrała Twoja faworytka - Platforma coraz częściej manipulujesz, Twoje komentarze nic nie mają wspólnego z sednem sprawy czy też tematem wątku, ogarnij się dziewczyno!
W ostatnim komentarzu przytaczasz artykuł biskupa Muszyńskiego o krzyżu z 7.08.1998, co to ma wspólnego z tematem tego wątku???????????
Przypominam:"Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących"
Czyżbyś nie znała NIKOGO z żyjących ludzi, który zasługuje na miano autorytetu?


Wt kwi 12, 2016 11:54
Post Re: Szukajmy AUTORYTETÓW wśród żyjących
Dedykuję osobom, które mają wątpliwości co znaczy AUTORYTET:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Autorytet


Wt kwi 12, 2016 12:13
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL