Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 16:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
@Awa

Stare i nie wasze. Ładnie to tak kopiować bez podania autorów?

https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

@gita

Wiadomo, że chcecie zmienić konstytucję. Kael ma nadzieję, że wam się nie uda. Ja się obawiam, że wam zmiana potrzebna nie będzie. Poradzicie sobie bez tego.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt paź 27, 2015 22:37
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kael napisał(a):
Wlasnie to zdanie merytoryczne nie jest.
A o wygranej PiSu juz napisalam. Czy ty w ogole program PiSu czytalas?

A po co?.....wysłuchała co powiedział o. Rydzyk, nieomylny prezes, wystarczy.
I zapamiętaj - tego typu wypowiedź pragnących zmiany to dowód miłości bliźniego, a nie nienawistne wypowiedzi ludzi o malutkim ilorazie IQ.

Cytuj:
Wiadomo, że chcecie zmienić konstytucję. Kael ma nadzieję, że wam się nie uda. Ja się obawiam, że wam zmiana potrzebna nie będzie. Poradzicie sobie bez tego.

Poradzą.
Obowiązuje zasada "wygrany bierze wszystko" i robi wszystko co mu pasuje.....w jedną noc w IV RP zmieniono ustawę medialną podporządkowując sobie media publiczne.
Teraz te media nazywać się będę "narodowe", bo naród w ilości 18,5% tak zadecydował.
A skoro 202 tysiące i 230 tysięcy to prawie remis, to i 18,5% to prawie cały Naród, bo reszta to tylko polskojęzyczni.


Śr paź 28, 2015 8:44
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
Obowiązuje zasada "wygrany bierze wszystko" i robi wszystko co mu pasuje.....w jedną noc w IV RP zmieniono ustawę medialną podporządkowując sobie media publiczne.
Trudno wykluczyć, żeby tym razem nie było podobnie, choć w mniej spektakularnych okolicznościach. Wczoraj jeden z członków PiS objaśniał właśnie, że należy zmienić ustawę, bo publiczna radiofonia i telewizja nie mogą być oceniane i prowadzone tak jak komercyjne, według kryterium biznesowego, zysków. Co jest niewątpliwie słuszną uwagą. Natomiast budzi obawy, jak będą wyglądać faktyczne zmiany, czy media publiczne nie staną się po prostu tubą propagandową partii rządzącej.


Śr paź 28, 2015 10:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
akruk napisał(a):
media publiczne nie staną się po prostu tubą propagandową partii rządzącej


Media to <tu wstawić kolokwialne określenie kobiety lekkich obyczajów>, dotychczas nie wstydziły się wspierać PO, teraz w kolektywnym "wyprzedzającym posłuszeństwie" będą głosić peany na temat PiS. Już czekam na pierwsze "Łubu dubu, łubu dubu...".

Zmiany ustaw medialnych nie służą jakiemuś przerabianiu "neautralnych" (?) mediów, ale do obsadzania stanowisk. To ma wpływ na kwestię "neutralności", ale nie przesadzajmy.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr paź 28, 2015 10:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
akruk napisał(a):
czy media publiczne nie staną się po prostu tubą propagandową partii rządzącej.


Oczywiście, że się nie staną. Bo od dawna już nią są. Teraz po prostu zmieniła się partia rządząca.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr paź 28, 2015 11:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
medieval_man napisał(a):
Czy od tego czasu coś się nie zmieniło?


Zmieniło się, owszem, rzecz w tym, że osobom, które będą śmiały przypominać, co się konkretnie zmieniło, pan Niesiołowski głosił pozwami do sądu, a ja nie mam na to czasu :roll:

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr paź 28, 2015 11:37
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Johnny99 napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Czy od tego czasu coś się nie zmieniło?


Zmieniło się, owszem, rzecz w tym, że osobom, które będą śmiały przypominać, co się konkretnie zmieniło, pan Niesiołowski głosił pozwami do sądu, a ja nie mam na to czasu :roll:

A konkretnie o opozycyjnej działalności przed 1980r konfabulowała sam Niesiołowski pospołu z J. Kaczyńskim.....jednym słowem obaj panowie równie wiarygodni.


Ostatnio edytowano Śr paź 28, 2015 11:49 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr paź 28, 2015 11:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
bert04 napisał(a):
Pewnie będzie potem, że znowu stare kotlety odgrzewam. Ale wykorzystanie Rzecznika Praw Obywatelskich jako "Naczelnego Lustratora Organizacji Religijnych" odbyło się bez zmiany konstytucji. I nawet nikt nie pisnął.


Najwyraźniej nikt nie podziela twojej histerycznej interpretacji tego zdarzenia. Cóż, tak też bywa, trzeba się z tym pogodzić.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr paź 28, 2015 11:49
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Johnny99 napisał(a):
Oczywiście, że się nie staną. Bo od dawna już nią są. Teraz po prostu zmieniła się partia rządząca.
To inaczej: czy nie staną się bardziej propagandowe? Nie chodzi mi o samą propagandę rządu jako takiego i jego osiągnięć. To jest całkiem zrozumiałe. Niestety, za poprzednich rządów PiS media publiczne były nie do zniesienia z innych powodów. Ło matko, Pospieszalski i jego obrzydliwe, prymitywnie manipulowane "(Nie) warto rozmawiać", natrętne bogojczyźniane ideolo co krok, precz-sko-muno i mitologizacja historii. Gdyby mogli, zafajdaliby swojemi ideolo nawet matematykę. Na szczęście ani nie jest medialna, ani się nie da.


Śr paź 28, 2015 11:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Jak dla kogo. Osobiście wolę bogoojczyźniane ideolo (a precz-sko-muno jeszcze bardziej) od kolejnej transmisji wystąpienia Pana Prezydenta Komorowskiego na otwarciu stoiska z pierogami na targowisku w Koziej Wólce. Bo pierwsze przynajmniej zawiera jakieś treści, do których można się odnieść, choćby i krytycznie - co też jest pożyteczne - drugie zaś jest czystą, bezczelną propagandą. Ale rozumiem, że można mieć inne zdanie.

Wzajemne żarcie w PO już się zaczęło - wierny Kopacz do granic przyzwoitości Cezary Tomczyk (to on głosił, że "Kopacz jest lepszym przywódcą od Tuska") zakwestionował mandat Sikorskiego do zasiadania w zarządzie partii, na co ten odciął się, pośrednio ponownie atakując Kopacz za jego brak (bo faktycznie cały czas jest ona "p.o.", formalnym przywódcą PO jest nadal Tusk). That escalated quickly. No to zaraz się przekonamy, czy Kopacz faktycznie jest "super", "najlepsza", "sprawdziła się" etc. etc.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr paź 28, 2015 12:01
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
bert04 napisał(a):
@Awa

Stare i nie wasze. Ładnie to tak kopiować bez podania autorów?

https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

@gita

Wiadomo, że chcecie zmienić konstytucję. Kael ma nadzieję, że wam się nie uda. Ja się obawiam, że wam zmiana potrzebna nie będzie. Poradzicie sobie bez tego.

Żeby zmienić Konstytucję RP, trzeba mieć w sejmie 307 szabel, czy wiecie o tym?


Śr paź 28, 2015 12:06
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Po wyborach 2015 PSL uzyskał tylko 16 mandatów, ledwo przekroczył 5% próg. Dobrze poinformowani twierdzą, że to na skutek długiego liczenia głosów z Londynu, gdzie niespodziewanie namnożyło się sporo sympatyków tej partii.
Na portalu salon24 napisałam notkę:"Za co zostali ukarani PSLowcy?"
Moim zdaniem jest kilka powodów, a najważniejszy to ten, że przyjęli do swojego klubu degeneratów od Palikota.
Polska wieś, która nie tak łatwo ulega deprawacjom , nie wybaczyła tego Piechocińskiemu. Frajerów wybaczyła, gdyż Sawicki dostał się do sejmu, ale Palikotowców w klubie PSL nie wybaczyła.


Śr paź 28, 2015 12:13
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
gita napisał(a):
Po wyborach 2015 PSL uzyskał tylko 16 mandatów, ledwo przekroczył 5% próg. Dobrze poinformowani twierdzą, że to na skutek długiego liczenia głosów z Londynu, gdzie niespodziewanie namnożyło się sporo sympatyków tej partii.
A już myślałem, że skoro PiS w tych wyborach wygrał i zdobył większość sejmową, to tym razem nie będą mówić, że wyniki zostały sfałszowane.


Śr paź 28, 2015 12:24
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
akruk napisał(a):
gita napisał(a):
Po wyborach 2015 PSL uzyskał tylko 16 mandatów, ledwo przekroczył 5% próg. Dobrze poinformowani twierdzą, że to na skutek długiego liczenia głosów z Londynu, gdzie niespodziewanie namnożyło się sporo sympatyków tej partii.
A już myślałem, że skoro PiS w tych wyborach wygrał i zdobył większość sejmową, to tym razem nie będą mówić, że wyniki zostały sfałszowane.

Ci dobrze poinformowani to z partii KORWiN, a nie z PiS.


Śr paź 28, 2015 12:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kukiza trochę mi szkoda i jednocześnie mnie irytuje przez wprowadzenie do Sejmu grupy, w której każdy cwaniak od szemranych interesów, bez pomysłu na życie albo zagrożony sądem, chciałby się znaleźć.

Już czytam na innym forum: "U mnie kukizowcy wystawili dwóch byłych burmistrzów, po same uszy unurzanych w aferach i korupcji (oraz współpracą z SB), a także niejakiego Anusza, który wyleciał z AWSu za kupienie magisterki."

Nie ma co się łudzić, że inni będą znacznie lepsi.

A szkoda mi go, bo intencje ma dobre i zdaje się wierzyć, że naprawdę łączyć tych ludzi jakaś idea. Oczywiście większości nic z Kukizem nie łączy. Wielu sprzeda go przy najbliższej okazji, a on przypłaci to tylko frustracją.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr paź 28, 2015 12:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL