Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 20:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
 Wybory Samorzadowe 2014 
Autor Wiadomość
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Johnny99 napisał(a):
Kael napisał(a):
Ale dlaczego falszowali akurat na konto PSL?


Bo PSL ma najszersze grono "krewnych i znajomych". Robienie dobrze swoim to jedyny cel istnienia tej partii, co zresztą wiele razy pisałem.


Napisze tylko uprzejmie: bzdura.
Jedynym sensownym wytlumaczeniem bylaby latwosc dodania krzyzyka dla PSL, bo byl pierwszy w ksiazeczce.
Naprawde uwazasz, ze "krewni i znajomi" PSLowcow siedzieli w tylu komisjach i dopisywali akurat przy tych wyborach PSLowi glosy?
A w ilu siedzieli "mezowie zaufania" PiSu?
Johnny99 napisał(a):
Cytuj:
Jezeli ktos zaklada, ze mozliwy jest ogolnokrajowy spisek falszowania wyborow, to sluzylby on tylko powiekszaniu chaosu w Polsce.


A gdzie widzisz jakiś chaos?

Rozsadek Polakow nie pozwolil na sukces tych, ktorzy krzyczeli o falszerstwie. Kolejna proba zdyskredytowania Polski nawet w UE sie nie powiodla. ale jatrzyciele beda dalej robic krecia robote.


Wt gru 02, 2014 8:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Kael napisał(a):
Naprawde uwazasz, ze "krewni i znajomi" PSLowcow siedzieli w tylu komisjach i dopisywali akurat przy tych wyborach PSLowi glosy?


Uważam, że to możliwe. Zresztą nie chodzi tylko o dopisywanie.

Cytuj:
A w ilu siedzieli "mezowie zaufania" PiSu?


Nie mam pojęcia, nie interesowałem się.

Cytuj:
Kolejna proba zdyskredytowania Polski nawet w UE sie nie powiodla. ale jatrzyciele beda dalej robic krecia robote.


Polska sama się zdyskredytowała.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt gru 02, 2014 8:17
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Cytuj:
Nie mam pojęcia, nie interesowałem się.

Wystarczyła "wiedza", że PSL to z definicji sami oszuści.
W II turze multum wójtów, prezydentów to ludzie PSL lub z poparciem PSL.....kolejne sfałszowane wybory.


Wt gru 02, 2014 9:30
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Alus napisał(a):
Cytuj:
Nie mam pojęcia, nie interesowałem się.

Wystarczyła "wiedza", że PSL to z definicji sami oszuści.
W II turze multum wójtów, prezydentów to ludzie PSL lub z poparciem PSL.....kolejne sfałszowane wybory.

"multum", to znaczy ilu na 889 wybranych?


Ostatnio edytowano Wt gru 02, 2014 10:15 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 02, 2014 10:14
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Cytuj:
Nie mam pojęcia, nie interesowałem się.

Wystarczyła "wiedza", że PSL to z definicji sami oszuści.
W II turze multum wójtów, prezydentów to ludzie PSL lub z poparciem PSL.....kolejne sfałszowane wybory.

"multum", to znaczy ilu?

Wszystkie dane znajdziesz w necie.


Wt gru 02, 2014 10:15
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Nie znalazłam, a Ty znalazłaś?
Na stronie PKW nie znalazłam.
P.s. sprawdziłam ilość ubiegających się o urząd wójta, burmistrza, czy prezydenta miasta:890, w tyn wybranych 889. nie znalazłam ilu z tych ubiegających się jest członkami PSL, lub mającym poparcie PSL, a więc nadal nie wiem co znaczy "multum", 5, 10, czy 15?


Wt gru 02, 2014 10:18
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
gita napisał(a):
Nie znalazłam, a Ty znalazłaś?
Na stronie PKW nie znalazłam.
P.s. sprawdziłam ilość ubiegających się o urząd wójta, burmistrza, czy prezydenta miasta:890, w tyn wybranych 889. nie znalazłam ilu z tych ubiegających się jest członkami PSL, lub mającym poparcie PSL, a więc nadal nie wiem co znaczy "multum", 5, 10, czy 15?

W moim województwie ok 60% wszystkich wójtów, burmistrzów/prezydentów miast jest członkiem PSL lub startowali z poparciem PSL.


Wt gru 02, 2014 10:29
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
"W moim województwie", czy jest takie województwo. Znam nazwy wszystkich województw, ale takiej nazwy nie znam.
Dlaczego nie piszesz otwartym tekstem:W moim województwie, czyli...
Ja na portalu salon24 wymieniam nie tylko województwo, ale i miasto w którym mieszkam.
Np.w Rumi gdzie mieszkam na 21 radnych 15 weszło z poparcia Platformy, a burmistrzem będzie Michał Pasieczny, członek i przewodniczący Platformy, piszę otwarcie, pomimo tego, że zdecydowanie przeciwna jestem tej opcji i takiemu burmistrzowi. W II turze głosowałam na mniejsze zło, czyli panią burmistrz, która straciła poparcie Platformy i przegrałam.
Czy stać Cię będzie, Alus kiedykolwiek na taką otwartość?


Wt gru 02, 2014 10:41
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
gita napisał(a):
"W moim województwie", czy jest takie województwo. Znam nazwy wszystkich województw, ale takiej nazwy nie znam.
Dlaczego nie piszesz otwartym tekstem:W moim województwie, czyli...
Ja na portalu salon24 wymieniam nie tylko województwo, ale i miasto w którym mieszkam.
Np.w Rumi gdzie mieszkam na 21 radnych 15 weszło z poparcia Platformy, a burmistrzem będzie Michał Pasieczny, członek i przewodniczący Platformy, piszę otwarcie, pomimo tego, że zdecydowanie przeciwna jestem tej opcji i takiemu burmistrzowi. W II turze głosowałam na mniejsze zło, czyli panią burmistrz, która straciła poparcie Platformy i przegrałam.
Czy stać Cię będzie, Alus kiedykolwiek na taką otwartość?

Czepisz się....już wielokroć pisałam w różnych wątkach, tak, że stali bywalcy forum widzą, przypomnę
Moje województwo - świętokrzyskie. Moje miasto - Kielce.
Otwartość? - na pewno nigdy nie zagłosują na PiS.
Nigdy nie głosowałam w PRL, w wolnej Polsce głosowałam na: UW, UD, AWS, PSL, PO.


Wt gru 02, 2014 10:53
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Alus! Dziękuję za szczerość. Mamy jeden punkt zbieżny , ja też głosowałam na AWS, potem nasze drogi się rozeszły i już raczej się nie zejdą.


Wt gru 02, 2014 13:34
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
gita napisał(a):
Alus! Dziękuję za szczerość. Mamy jeden punkt zbieżny , ja też głosowałam na AWS, potem nasze drogi się rozeszły i już raczej się nie zejdą.

Kto wie?....niezmienny jest jedynie Bóg, partie, politycy, duchowni, przemijają.


Wt gru 02, 2014 13:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Do sądów okręgowych w całym kraju wpłynęło prawie 1,5 tys. protestów dotyczących wyborów samorządowych - trzy razy więcej niż w 2010 r.

http://www.rp.pl/artykul/10,1161960-Pol ... h.html?p=1

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 03, 2014 9:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Johnny99 napisał(a):
Do sądów okręgowych w całym kraju wpłynęło prawie 1,5 tys. protestów dotyczących wyborów samorządowych - trzy razy więcej niż w 2010 r.

http://www.rp.pl/artykul/10,1161960-Pol ... h.html?p=1

Przekupione przez PSL sądy je odrzucą ;)


Śr gru 03, 2014 10:33
Zobacz profil
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Johnny99 napisał(a):
Do sądów okręgowych w całym kraju wpłynęło prawie 1,5 tys. protestów dotyczących wyborów samorządowych - trzy razy więcej niż w 2010 r.

http://www.rp.pl/artykul/10,1161960-Pol ... h.html?p=1

Pytanie ile z nich stanowi podobne do tych z Kielc - składam protest bo wygrali wybory komuniści :D
http://wiadomosci.onet.pl/kielce/piec-p ... cach/bhbhy

Jeśli chodzi o konkrety, to rozpoczęły sie bratobójcze walki
http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262, ... akuje.html


Śr gru 03, 2014 13:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wybory Samorzadowe 2014
Artykuł jest długi, jest tam sporo o przyczynach protestów.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr gru 03, 2014 13:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL