Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 16:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona
 Idziemy na wybory 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Idziemy na wybory
alez oczywiscie Kael . zgadzam sie . wlasnie na ten temat bylo przed chwila na TRWAM w programie " Polska po wygranych wyborach " . powtorka w nocy , dokonczenie w RM od 21.30 .


Śr lis 04, 2015 20:31
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
No i bardzo dobrze. Marzenia to piekna rzecz...


Śr lis 04, 2015 20:32
Post Re: Idziemy na wybory
Kael napisał(a):
No i bardzo dobrze. Marzenia to piekna rzecz...

Tyle, ze obudzenie bywa często brutalne .....


Śr lis 04, 2015 20:34

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Idziemy na wybory
szczegolnie po wdrozeniu " irlandzkich cudow gospodarczych " .


Śr lis 04, 2015 20:35
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
Dariusz-555 napisał(a):
szczegolnie po wdrozeniu " irlandzkich cudow gospodarczych " .

Po światowym kryzysie, RP znajduje się w lepszej pozycji niż Irlandia.
Dziś była u mnie koleżanka mieszkająca od kilkunastu lat w Paryżu, zachwyca ją obecna Polska i mówi, że we Francji bardzo jest doceniany rozwój RP.
Ale ona sama ocenia rzeczywistość, nie poprzez wybrane media.


medieval_man napisał(a):
Podobnie działa w drugą stronę. Rozmawiam z moim wujkiem w starszym wieku, który zaczyna bluzgać, wypowiadając z nienawiścią i wstrętem słowa: ale ten Kaczyński będzie teraz judził

Nienawiść jest po obydwu stronach.
Dostrzegasz?

Zapewne nad czuje sie bezmózgowym lemingiem, z najniższym poziomem inteligencji do którego nie warto się schylać, ustawionym po stronie ZOMO......


Śr lis 04, 2015 20:40

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Idziemy na wybory
" rozwoj w RP " ? a co to takiego ?
http://de.swoopshare.com/file/23f64220b ... a.jpg.html

wychodzi na to ze we Francji wierza w opowiesci o szklanych domach . Szklane domy przeciez my Polacy juz przerabialismy .


Śr lis 04, 2015 21:02
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Idziemy na wybory
Alus napisał(a):

Dziś była u mnie koleżanka mieszkająca od kilkunastu lat w Paryżu, zachwyca ją obecna Polska i mówi, że we Francji bardzo jest doceniany rozwój RP.
Ale ona sama ocenia rzeczywistość, nie poprzez wybrane media.

Ja, jestem w tej chwili w Paryżu i spotkałem się z Polakami mieszkającymi od równie kilkunastu, jak nie dłużej lat, w Paryżu.
Zachwyceni są, że nareszcie od władzy zostali odsunięci przez naród, ci którzy narodowi szkodzili.
Ale oni sami oceniają rzeczywistość. Jeżdżą przynajmniej raz w roku na całe wakacje do Polski, swoje dzieci uczą języka polskiego i patriotyzmu posyłając je do szkół katolickich z językiem polskim.
Są lepszymi patriotami niż wielu mieszkających w Polsce.
Alus napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Podobnie działa w drugą stronę. Rozmawiam z moim wujkiem w starszym wieku, który zaczyna bluzgać, wypowiadając z nienawiścią i wstrętem słowa: ale ten Kaczyński będzie teraz judził

Nienawiść jest po obydwu stronach.
Dostrzegasz?

Zapewne nad czuje sie bezmózgowym lemingiem, z najniższym poziomem inteligencji do którego nie warto się schylać, ustawionym po stronie ZOMO......

A mogłabyś to zdanie jeszcze raz napisać?
Tym razem stosując polską składnię?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Śr lis 04, 2015 21:47
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Idziemy na wybory
jak poprosi wnuczke o pomoc to bedzie prawidlowa skladnia .
ktos tu napisal " rozwoj w RP " . oto tak zwany rozwoj w RP .
http://de.swoopshare.com/file/0729a1c36 ... w.jpg.html


Śr lis 04, 2015 21:54
Zobacz profil
Post Re: Idziemy na wybory
medieval_man napisał(a):
Alus napisał(a):

Dziś była u mnie koleżanka mieszkająca od kilkunastu lat w Paryżu, zachwyca ją obecna Polska i mówi, że we Francji bardzo jest doceniany rozwój RP.
Ale ona sama ocenia rzeczywistość, nie poprzez wybrane media.

Ja, jestem w tej chwili w Paryżu i spotkałem się z Polakami mieszkającymi od równie kilkunastu, jak nie dłużej lat, w Paryżu.
Zachwyceni są, że nareszcie od władzy zostali odsunięci przez naród, ci którzy narodowi szkodzili.
Ale oni sami oceniają rzeczywistość. Jeżdżą przynajmniej raz w roku na całe wakacje do Polski, swoje dzieci uczą języka polskiego i patriotyzmu posyłając je do szkół katolickich z językiem polskim.
Są lepszymi patriotami niż wielu mieszkających w Polsce.

No cóż moja znajoma zapewne prezentuje poziom do którego nie warto sie schylać.
Już na pewno nie jest patriotką, ślepą na fakt, że Polska w ruinie
Patriotyzm jest to miłość, która obejmuje również dzieła rodaków.....jakże sie mylił święty papież.....

Alus napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Podobnie działa w drugą stronę. Rozmawiam z moim wujkiem w starszym wieku, który zaczyna bluzgać, wypowiadając z nienawiścią i wstrętem słowa: ale ten Kaczyński będzie teraz judził

Nienawiść jest po obydwu stronach.
Dostrzegasz?

Zapewne nad czuje sie bezmózgowym lemingiem, z najniższym poziomem inteligencji do którego nie warto się schylać, ustawionym po stronie ZOMO......

Cytuj:
A mogłabyś to zdanie jeszcze raz napisać?
Tym razem stosując polską składnię?

Oszczędzę wysiłku schylania do poziomu nie godnego intelektualisty reprezentanta pragnących zmian, nie równego do właściwego poziomu piszących non stop rząd debili, przy cichym aplauzie moderacji.

A minister Sadurska już pouczona o obowiązującym prawie?......


Cz lis 05, 2015 8:56
Post Re: Idziemy na wybory
Patrioci z Paryża zapewne już liczą godziny do powrotu do 18,5% szczęśliwego narodu w (której to?) RP.


Cz lis 05, 2015 9:11
Post Re: Idziemy na wybory
"Idziemy na wybory" to temat tego wątku, a kiedy odbędą się najbliższe wybory?
Być może będą to przyspieszone wybory samorządowe, zwołane na skutek fałszerstw wyborczych, dzięki którym PSL otrzymał 24% poparcie .


Cz lis 05, 2015 10:54
Post Re: Idziemy na wybory
No bo tylko jak PiS otrzymuje duze poparcie to o falszerstwach mowy nie ma... Czy mowic ... nie wolno?


Cz lis 05, 2015 11:17
Post Re: Idziemy na wybory
Kael napisał(a):
No bo tylko jak PiS otrzymuje duze poparcie to o falszerstwach mowy nie ma... Czy mowic ... nie wolno?

Historia lubi się powtarzać:....
-w latach 60-80 PRL, patrioci też stanowili 10-15%, reszta to element antysocjalistyczny zwany warchołami.
- aktualnie też 19,5% stanowią patrioci, reszta to element polskojęzyczny zwany debilami.
Całe zło tworzył i tworzy element, do poziomu, którego nie warto się schylać


Cz lis 05, 2015 11:28
Post Re: Idziemy na wybory
Kael napisał(a):
No bo tylko jak PiS otrzymuje duze poparcie to o falszerstwach mowy nie ma... Czy mowic ... nie wolno?

Został powołany RKW, mówi Ci to coś?


Cz lis 05, 2015 11:47
Post Re: Idziemy na wybory
gita napisał(a):
Kael napisał(a):
No bo tylko jak PiS otrzymuje duze poparcie to o falszerstwach mowy nie ma... Czy mowic ... nie wolno?

Został powołany RKW, mówi Ci to coś?

Równie wiarygodny jak raport Macierewicza o WSI.


Cz lis 05, 2015 11:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1895 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL