Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 22:12



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Chłopie!!! "gdyby" to jest tylko przypuszczenie, a nie popieranie.


A "byłoby dobrze" to rzecz jasna zdecydowany sprzeciw. Tak, tak, gita, jak zwykle masz rację ;-)


gita napisał(a):
Powtarzam jeszcze raz twoja obsesja zaślepia cię i często mnie rozśmiesza, ale nie dyskustuję tu po to, aby się posmiać z ciebie, czy czytać jakies farmazony o wbijaniu noża w plecy.


Ty w ogóle nie dyskutujesz...


Cytuj:
postaraj sie odpowiedziec na postawione przeze mnie pytanie:czy ta nowa partia ma rację bytu???


Już pisałem na temat nowej partii. Tylko niestety, cóż za zaskoczenie, nie zrozumiałaś....


Cytuj:
P.S.Moje przypuszczenia co do duetu:Witold, Alus potwierdzają się, ale to nie ma nic do rzeeczy.


Pozostaje mi tylko się powtórzyć komentarz na temat twojego poziomu....


N kwi 29, 2012 21:40
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Alus i Witoldzie! moi drodzy adwersarze w każdej dziedzinie tematycznej. Dobranoc. Idę spać i będę sama spać, a wy moi drodzy?


N kwi 29, 2012 21:54

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
My niestety nie. Nocą opracowujemy wielki plan "Jak uprzykrzyć życie gicie". Na sen już nie ma czasu...


N kwi 29, 2012 22:03
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Witold napisał(a):
My niestety nie. Nocą opracowujemy wielki plan "Jak uprzykrzyć życie gicie". Na sen już nie ma czasu...

Ja ci wybaczam, nich Ci Bóg wybaczy. Kolejny raz nie dam się sprowokować, a więc wracam do tematu.

Przewodniczącym, na razie ruchu, w przyszłości prawdopodobnie partii: Błękitna Polska jest Krzyszto Zagozda, który ogłosił, że 15 sierpnia w Częstochowie odbędzie się kongres tego stowarzyszenia.

Nazwisko Krzysztof Zagozda nic mi nie mówiło, a więc poszukałam w internecie; jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Unum Principium. To stowarzyszenie przeciwstawiało się występom Madonny w dniu Święta Wniebowzięcia NMP.
Politycy nie dają szans nowej partii, czy mają rację?


Pn kwi 30, 2012 7:56
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Alus i Witoldzie! moi drodzy adwersarze w każdej dziedzinie tematycznej. Dobranoc. Idę spać i będę sama spać, a wy moi drodzy?

Ja mam z kim sypiać, ale z wygodnictwa wolę najczęściej wylegiwac się sama w łożu :D
Błękitna Polska będzie równie realna jak błękitna laguna.


Pn kwi 30, 2012 8:19
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Alus i Witoldzie! moi drodzy adwersarze w każdej dziedzinie tematycznej. Dobranoc. Idę spać i będę sama spać, a wy moi drodzy?

Ja mam z kim sypiać, ale z wygodnictwa wolę najczęściej wylegiwac się sama w łożu :D
Błękitna Polska będzie równie realna jak błękitna laguna.


A już myślałam, że się w niczym nie zgadzamy. Okazuje się, że w sprawie spania mamy podobne gusta, też, gdy miałam z kim spać spałam sama.

Co do istoty sprawy, to jestem ostrożniejsza w ocenie. Jeśli sprawa "Błekitnej Polski" poparta będzie przez Maryję, której kolor wykorzystują w nazwie twórcy tego ruchu, to im się uda.
Jeśli natomiast koniunkturalnie podchodzą do sprawy, to będzie to błękitna laguna.


Pn kwi 30, 2012 9:11
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Cytuj:
Jeśli sprawa "Błekitnej Polski" poparta będzie przez Maryję, której kolor wykorzystują w nazwie twórcy tego ruchu, to im się uda.

Boże, widzisz i nie grzmisz.
Bóg daje taką władzę, na jaką ludzie zasługują. Więc mamy to co mamy. Ty natomiast postulujesz, aby boskie istoty wtrącały się w brudne polityczne gry- opamiętaj się Gito :|

UPR w momencie założenia miała symbole świętych, którzy zarazem są patronami partii.
No i widzisz- jest jak jest.


P.Krzysztof Zagozda uważa, że Donald Tusk jest obrońcą...Jarosława Kaczyńskiego :D . W sumie to ja taki scenariusz również podejrzewam, tyle że w nieco innej wersji.
Zresztą ma bloga w Salonie, tak jak Ty Gito,


Pn kwi 30, 2012 9:27
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Val napisał(a):
Cytuj:
Jeśli sprawa "Błekitnej Polski" poparta będzie przez Maryję, której kolor wykorzystują w nazwie twórcy tego ruchu, to im się uda.

Boże, widzisz i nie grzmisz.
Bóg daje taką władzę, na jaką ludzie zasługują. Więc mamy to co mamy. Ty natomiast postulujesz, aby boskie istoty wtrącały się w brudne polityczne gry- opamiętaj się Gito :|

UPR w momencie założenia miała symbole świętych, którzy zarazem są patronami partii.
No i widzisz- jest jak jest.


P.Krzysztof Zagozda uważa, że Donald Tusk jest obrońcą...Jarosława Kaczyńskiego :D . W sumie to ja taki scenariusz również podejrzewam, tyle że w nieco innej wersji.
Zresztą ma bloga w Salonie, tak jak Ty Gito,

Proszę Cię, abyś nie posługiwała się manipulacją.
Podałam dwie alternatywy. Pierwszą w/g zasady Bożej:Róbcie sobie ziemię poddaną, a druga która wycięłaś w swoim komentarzu, manipulując moim wpisem mówiąca zupełnie co innego.


Pn kwi 30, 2012 9:39

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Kolejny raz nie dam się sprowokować, a więc wracam do tematu.


Gdyby gita faktycznie chciała się trzymać tematu, to robiłaby to od samego początku. Zamiast oczywiście wolała uninkąć odpowiadania na merytoryczną część mojego posta (najwyraźniej nie jest w stanie jej zrozumieć, choć naprawdę, nie ma tam dużo do rozumienia), wolała jak zwykle robić z siebie ofiarę.


Pn kwi 30, 2012 9:54
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Nic nie wiedziałam o Krzysztofie Zagoździe, założycielu stowarzyszenia, czy raczej ruchu:Błękitna Polska. Okazuje się, że mozna w internecie znaleźć informacje na jego temat oraz artykuły pisane przez niego:
http://piotrbein.wordpress.com/2012/02/ ... rewolucja/


Pn kwi 30, 2012 11:19
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Val napisał(a):
Cytuj:
Jeśli sprawa "Błekitnej Polski" poparta będzie przez Maryję, której kolor wykorzystują w nazwie twórcy tego ruchu, to im się uda.

Boże, widzisz i nie grzmisz.
Bóg daje taką władzę, na jaką ludzie zasługują. Więc mamy to co mamy. Ty natomiast postulujesz, aby boskie istoty wtrącały się w brudne polityczne gry- opamiętaj się Gito :|

UPR w momencie założenia miała symbole świętych, którzy zarazem są patronami partii.
No i widzisz- jest jak jest.


P.Krzysztof Zagozda uważa, że Donald Tusk jest obrońcą...Jarosława Kaczyńskiego :D . W sumie to ja taki scenariusz również podejrzewam, tyle że w nieco innej wersji.
Zresztą ma bloga w Salonie, tak jak Ty Gito,

Inicjatorzy UE byłi wierzącymi, stąd symbole Maryjne na fldzea UE - a po latach pozostał tylko błękit i gwiazdy :(


Pn kwi 30, 2012 11:33

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
gita napisał(a):
Politycy nie dają szans nowej partii, czy mają rację?


Chyba jednak mają rację wystarczy przeanalizować obecne prawicowe partie w Polsce.

PIS- Największa z prawicowych jak na razie niezagrożona. :|
Solidarna Polska- Miał być wielki bum i atak na PIS tymczasem Ziobro zamiast iść swoją drogą woli się podlizywać,dlatego poparcie spada.Ale są drugą siłą.
PJN- Odłamek Pisu z marnym poparciem,mniejszym nawet od SP.
Kongres Nowej Prawicy- Chyba obecnie najciekawsza partia prawicowa,raczej bez szans na sukcesy. Kręcą ok 1-3%.
Prawica RP- Oni w ogóle mają poparcie??

Szanse tej Błękitnej Polski są chyba jeszcze mniejsze od SP.


Pn kwi 30, 2012 18:16
Zobacz profil
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Wszelkie twory typu Błękitna Polska, to dla mnie kolejny powód do tego, by głosować na Ruch Palikota.


Pn kwi 30, 2012 19:31
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
Wszelkie partie wyznaniowe sa skazane na porażke. Niech sobie nikt nie myśli że osiągnie sukces polityczny dzięki poparciu Kościoła!
Najlepszym wyjsciem byłoby odrodzenie jakiegoś ugrupowania narodowego (niekatolickiego)


Pn kwi 30, 2012 22:20
Post Re: "Błękitna Polska", czy ta nowa partia ma rację bytu?
mykitos napisał(a):
Wszelkie partie wyznaniowe sa skazane na porażke. Niech sobie nikt nie myśli że osiągnie sukces polityczny dzięki poparciu Kościoła!
Najlepszym wyjsciem byłoby odrodzenie jakiegoś ugrupowania narodowego (niekatolickiego)

"Odrodzenie", co masz na myśli? Wskrzeszenie jakiejś partii sprzed lat, jakiej?


Pt maja 04, 2012 8:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL