Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 8:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
 Hej sokoły 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
Kael napisał(a):
wzniecanie wojen, mordowanie cywilow....

Nikt tak nie wznieca wojen ja USA
Kael napisał(a):
A wszystko dlatego ze ty osobiscie nie lubisz muzulmanow i Ukraincow.

A za co lubieć tych bandziorów



Kael napisał(a):
A jak Polakow ktos nie lubi to tez ok, jak Putin nas bedzie pacyfikowal?

To dlaczego nasze włądze tak sprzyjają Litwie? Tym antypolskim szujom . Nie ma gorszych polakożeców niz ci Żmudzini

Kael napisał(a):
Czy bedzie jak z pewnym dozywotnim Prezesem pewnej partii i Orbanem i wtedy bedziesz twierdzil, ze ty zawsze wiedziales kim Putin naprawde jest?

Mam tylko nadzieje że bul- Komorowski nie bedzie dożywotnum prezydentem,tak samo jak PO nie bedzie wiecznie rządziła :)


To nie Ukraińcyani Żydzi ani muzułmanie są najwiekszym wrogiem Polski. Największym nieszczęściem dla Polski jest PO !


Pn lut 23, 2015 22:07
Zobacz profil
Post Re: Hej sokoły
Ciapulek juz sam sobie odpowiada....
Mozna by powiedziec, ze najwiekszym nieszczesciem Polski sa roznego rodzaju szalency, ale co tam!

Masz racje! Polakow nikt nie lubi, kazdy nam wrogiem i z twojej wypowiedzi wynika jasno, ze maja na to uzasadnienie: po prostu my jestesmy tak niesympatyczni, ze "za co nas lubic"?


A jezeli jestes chrzescijaninem, to powinienes cos tam o milosci nieprzyjaciol pamietac. Moze nawet gdzies ci swita "nie odplacajcie zlem za zlo"? Moze gdzies slyszales "odpusc nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszy winowajcom"?

Jak sobie wyobrazasz zycie w pokoju, jezeli na starcie wszystkich kontaktow bedzie lista wzajemnych win z ostatniego tysiaca lat?
Nie mowie o zaklamywaniu historii, ale o daniu sobie nawzajem szansy na przynajmniej poprawne kontakty, zanim zacznie sie wzajemne zale na stol wykladac?
Bo Polacy nie byli zawsze i wszedzie tylko ofiarami.


Wt lut 24, 2015 7:01
Post Re: Hej sokoły
Cytuj:
Mam tylko nadzieje że bul- Komorowski nie bedzie dożywotnum prezydentem,tak samo jak PO nie bedzie wiecznie rządziła :)

Czas uzupełnić braki w historii XXw i historii "wolności" oferowanej światu przez Rosjan, a także poszerzyć wiedzę aktualną - żadne prezydent w RP nie może funkcjonować dłużej niż 2 kadencje.
Największe nieszczęście dla Polski od wieków stanowią anarchiści nienawidzący każdej władzy, oni zafundowali rozbiory, okupację sowiecką, i aktualnie usilnie dążą do destabilizacji.
Władza musi fałszować wybory, bo wie, że naród jej nienawidzi - to hasło przewodnie tych ludzi, ogłoszone kilka dni temu na Jasnej Górze, obradujących, jakżeby inaczej, pod przewodnictwem biskupa emeryta, przyjaciela o. Rydzyka.


Wt lut 24, 2015 8:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
Nikt tak nie wznieca wojen ja USA


I jakie wzniecają w Polsce albo w kraju z nią graniczącym?

Cytuj:
A za co lubieć tych bandziorów


Wszyscy Ukraińcy i muzułmanie to bandziory?

Cytuj:
To dlaczego nasze włądze tak sprzyjają Litwie?


Bo pomimo ich antypolskich resentymentów, mamy wspólnego wroga.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt lut 24, 2015 10:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
Johnny99 napisał(a):
ciapulek napisał(a):
Nikt tak nie wznieca wojen ja USA


I jakie wzniecają w Polsce albo w kraju z nią graniczącym?

Na Ukrainie



Johnny99 napisał(a):
Bo pomimo ich antypolskich resentymentów, mamy wspólnego wroga.


Litwini to znacznie gorsze szuje niż Rosjanie. Z dwojga złego - Litwini , Ukraińcy kontra Rosja to zdecydowanie wolę stanąć po stronie Kremla.
A Jak za Litwinów nie chce się wziąść Komisja Europejska za dyskryminacje Polaków to niech chodziaż Putin weźmie ich za mordy


Wt lut 24, 2015 21:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2015 22:08
Posty: 225
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
Litwini to znacznie gorsze szuje niż Rosjanie. Z dwojga złego - Litwini , Ukraińcy kontra Rosja to zdecydowanie wolę stanąć po stronie Kremla.

Targowica dalej coponiektórych pociąga. Pewnie też Feliksa Dzierżyńskiego szanujesz jako wielkiego Polaka?


Wt lut 24, 2015 23:08
Zobacz profil
Post Re: Hej sokoły
Ciapulek ma argumentacje naprawde przerazajaca.

Putin ma wziasc wyimaginowanych wrogow ciapulka za mordy? A jak wezmie ciapulka, to tez bedzie ok?

Ciapulek to zna?
Cytuj:
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Martin Niemöller


A ciapulek idzie dalej: ciapulek jeszcze zbrodniarzom przyklaskuje.

Swoja droga widze, ze slepota na historie jest po prostu nieuleczalna. Ludzie i tak beda uwazac, ze krwawe rewolucje i jej aparatczycy to najwieksze dobro ludzkosci. Dopoki ich samych aparat rewolucji nie dopadnie. A Putin jest dzieckiem rewolucji komunistycznej, ktora do dzis pozera swoje dzieci.


Śr lut 25, 2015 7:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2015 22:08
Posty: 225
Post Re: Hej sokoły
Kael napisał(a):
Ciapulek ma argumentacje naprawde przerazajaca.

Putin ma wziasc wyimaginowanych wrogow ciapulka za mordy? A jak wezmie ciapulka, to tez bedzie ok?

Może on lubi klimaty masochistyczne i bycie dominowanym? Putin bacikiem popieści i buty może pozwoli polizać, jak ciapulek się spisze.


Śr lut 25, 2015 21:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
religijny napisał(a):

Może on lubi klimaty masochistyczne i bycie dominowanym? Putin bacikiem popieści i buty może pozwoli polizać, jak ciapulek się spisze.


Litwini zasługuja na to


Śr lut 25, 2015 21:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
Kael napisał(a):

A ciapulek idzie dalej: ciapulek jeszcze zbrodniarzom przyklaskuje.


A jak Wy przyklaskujecie fanom zbrodniarzom z UPA to jest cacy


Śr lut 25, 2015 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2015 22:08
Posty: 225
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
religijny napisał(a):

Może on lubi klimaty masochistyczne i bycie dominowanym? Putin bacikiem popieści i buty może pozwoli polizać, jak ciapulek się spisze.


Litwini zasługuja na to

Na to żeby ciapulek lizał Putinowi buty? :brawo: :mrgreen:


Śr lut 25, 2015 21:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
Ja nikomu nie chcę lizać butów! Ani Putinowi,ani Obamie,ani Brukseli


Śr lut 25, 2015 21:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 22, 2015 22:08
Posty: 225
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
Ja nikomu nie chcę lizać butów! Ani Putinowi,ani Obamie,ani Brukseli

To czemu nie wynika to z twoich wypowiedzi? :|


Śr lut 25, 2015 21:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Hej sokoły
wynika. To że niecierpie tych Upaińców nie znaczy że lubię Putina. Tak samo jak niecierpie PO nie znaczy że jestem zaraz zwolennikiem PiSu


Cz lut 26, 2015 22:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Hej sokoły
ciapulek napisał(a):
Na Ukrainie


Słucham?

Ostatnio gdzieś czytałem taki dowcip:

- co się dzieje na Ukrainie?
- Rosja walczy z USA
- i jak idzie?
- cóż, Rosjanie atakują, strzelają, ponoszą wymierne straty, ale na razie nie odpuszczają..
- no ok, a Amerykanie?
- nie dojechali..

Na Ukrainie nie było żadnej wojny, dopóki Rosja nie wtargnęła tam ze swoimi brudnymi paluchami. Na Ukrainie są setki żołnierzy rosyjskich, nie ma natomiast (i nie będzie, niestety) ani jednego żołnierza USA. Wojnę na Ukrainie wywołała jednostronnie Rosja, która ponosi za nią 100% odpowiedzialności.

Cytuj:
Litwini to znacznie gorsze szuje niż Rosjanie.


Przykro mi, ale ciężko dyskutować z wyzwiskami.

Cytuj:
Z dwojga złego - Litwini , Ukraińcy kontra Rosja to zdecydowanie wolę stanąć po stronie Kremla.


A ja z dwojga złego wolę stanąć po stronie tego, kto, choćby nawet chciał, nie ma możliwości Polsce zagrozić. Czyli na pewno nie po stronie Kremla. Litwa to maleńki kraik, który może się co najwyżej bronić, i to nie za długo. Rosja ma broń atomową i właśnie daje dowód na to, że jak jej się zechce, to nie zawaha się zaatakować innego, suwerennego kraju. To jest ta różnica.

Cytuj:
A Jak za Litwinów nie chce się wziąść Komisja Europejska za dyskryminacje Polaków to niech chodziaż Putin weźmie ich za mordy


Putin nie ma prawa "wziąć ich za mordy", ponieważ Litwa jest suwerennym krajem i Putinowi nic do niego. To samo zresztą tyczy się Polski. Póki Polacy mieszkający na Litwie mieszkają na Litwie, mają oni obowiązek stosować się do litewskiego prawa i nikt nie ma ani prawa, ani w ogóle powodu, by z samego tylko tego powodu brać Litwinów "za mordy".

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lut 27, 2015 9:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 430 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL