Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So cze 01, 2024 5:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 38  Następna strona
 PiS a ustrój komunistyczny 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 16, 2017 20:57
Posty: 462
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Ale po co w ogóle czytać wybiórczą? No po co?


Cz lut 02, 2017 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Komunizm?

W Rumunii rzadza lewacy, podniesli minimalny prog scigania za korupcje na...44 tys euro! :mrgreen:

Na przepustke z wiezienia wyszedl wielokrotny gwalciciel, z wysokim wyrokiem. Na tej przepustce zgwacil kobiete. Jaki dyscyplinarnie zwolnil ludzi za to odpowiedzialnych, ktorzy dopuscili do wyjscia z wiezienia tego bandyty.
Sedzia za to odpowiedzialny nie poniosl za to zadnych sankcji, obronila go palestra sprawiedliwosci... :D

To jest komunizm.


Pt lut 03, 2017 7:40
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
bylejaki napisał(a):
Ale po co w ogóle czytać wybiórczą? No po co?

A po co czytać Wsieci, GazPol, Fakt, GN - ba nawet FiM....no po co?

Coroner napisał(a):
A o czym mówi Michnik. Przecież mówił jak to PiS rozwala Gazetę przez brak prenumeraty i przez brak ogłoszeń od rządu

Gdzie tego rodzaju stwierdzenia wypowiadane przez Michnika słyszałeś lub czytałeś, poza pisowskimi mediami?
Może w TVP narodowej, gdzie ekspert mówił o tendencji światowej zanikania prasy papierowej, wypieranej przez internet, spece z TVP całą wypowiedź "skrócili" jedynie do słów o GW :D :D


Pt lut 03, 2017 7:46
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Cytuj:
Może w TVP narodowej, gdzie ekspert mówił o tendencji światowej zanikania prasy papierowej, wypieranej przez internet, spece z TVP całą wypowiedź "skrócili" jedynie do słów o GW :D :D

http://natemat.pl/200323,jedno-powiedzi ... oo-dla-tvp


Pt lut 03, 2017 7:59

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Cytuj:
A czy prenumerowanie przez rząd np. gazety wybiórczej jest utrzymywaniem jej z podatków czy nie jest?


oczywiscie, ze jest. Przeciez akcje wyborczej, kupowaly panstwowe firmy! Jak PZU!

A tu wypowiedz Michnika;

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ad ... spondentow


Zdaniem Michnika przejawem represji polskiego obozu rządzącego wobec „Gazety Wyborczej” jest ograniczenie jej prenumeraty przez państwowe instytucje i firmy oraz rezygnacja z wykupywania ogłoszeń przez spółki Skarbu Państwa (te firmy wiosną br. wycofały swoje ogłoszenia ze wszystkich tytułów prasowych). Według informacji udzielonych przez ministerstwa w odpowiedzi na interpelację poselską większość resortów na początku br. mocno zmniejszyła prenumeratę „Gazety Wyborcze”, „Newsweeka” i „Polityki”. - To nas straszliwie walnęło po kieszeni. Oni chcą nas zniszczyć metodą najprostszą: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze - stwierdził Adam Michnik. Przypomnijmy, że według raportu finansowego Agory w trzech kwartałach br. wpływy ze sprzedaży „Gazety Wyborczej” zmalały w skali roku o 5 proc., a z reklam - o 25,1 proc. Z danych ZKDP wynika, że w tym okresie średnia sprzedaż ogółem „GW” wynosiła 143 302 egz., o 9,66 proc. mniej niż rok wcześniej.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ad ... spondentow


Pt lut 03, 2017 8:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
kosiarz1 napisał(a):
Na przepustke z wiezienia wyszedl wielokrotny gwalciciel, z wysokim wyrokiem. Na tej przepustce zgwacil kobiete. Jaki dyscyplinarnie zwolnil ludzi za to odpowiedzialnych, ktorzy dopuscili do wyjscia z wiezienia tego bandyty.
Sedzia za to odpowiedzialny nie poniosl za to zadnych sankcji, obronila go palestra sprawiedliwosci... :D


To kto w końcu jest odpowiedzialny, ci zwolnieni czy sędzia? Jeżeli sędzia, to dlaczego Jaki zwolnił kogokolwiek innego? :roll: Trudno mi coś więcej powiedzieć, bo w ogóle nie mogę znaleźć informacji o takim zdarzeniu. Cóż, bezmyślne łykanie rządowej propagandy trwa.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lut 03, 2017 8:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Alus napisał(a):
bylejaki napisał(a):
Ale po co w ogóle czytać wybiórczą? No po co?

A po co czytać Wsieci, GazPol, Fakt, GN - ba nawet FiM....no po co?

Po co w ogóle cokolwiek czytać, jak mamy TVPiS. Nic tylko oglądać i łykać rządowy przekaz bez popijania ;-)

kosiarz1 napisał(a):
Przeciez akcje wyborczej, kupowaly panstwowe firmy! Jak PZU!

To dobrze, że przestały :D


Pt lut 03, 2017 9:27
Zobacz profil
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Alus napisał(a):
bylejaki napisał(a):
Ale po co w ogóle czytać wybiórczą? No po co?

A po co czytać Wsieci, GazPol, Fakt, GN - ba nawet FiM....no po co?

Coroner napisał(a):
A o czym mówi Michnik. Przecież mówił jak to PiS rozwala Gazetę przez brak prenumeraty i przez brak ogłoszeń od rządu

Gdzie tego rodzaju stwierdzenia wypowiadane przez Michnika słyszałeś lub czytałeś, poza pisowskimi mediami?
Może w TVP narodowej, gdzie ekspert mówił o tendencji światowej zanikania prasy papierowej, wypieranej przez internet, spece z TVP całą wypowiedź "skrócili" jedynie do słów o GW :D :D

Słowa te padły na spotkaniu KODu. Na yt znajdziesz filmik.


Pt lut 03, 2017 11:58
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Coroner napisał(a):
Gdzie tego rodzaju stwierdzenia wypowiadane przez Michnika słyszałeś lub czytałeś, poza pisowskimi mediami?
Może w TVP narodowej, gdzie ekspert mówił o tendencji światowej zanikania prasy papierowej, wypieranej przez internet, spece z TVP całą wypowiedź "skrócili" jedynie do słów o GW :D :D

Cytuj:
Słowa te padły na spotkaniu KODu. Na yt znajdziesz filmik.

Ja podałam link do zmanipulowanej wypowiedzi p. Kaźmierczaka przez TVP, Ty podaj link do tych słów na spotkaniu KOD-u......Ty twierdzisz, więc i Ty dowiedź prawdy swojej informacji.


Pt lut 03, 2017 13:19
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Proszę bardzo
https://youtu.be/-FNRyGQnqYM
Od 12:40
Spotkanie KOD w Koszalinie.


So lut 04, 2017 0:12

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Johnny99 napisał(a):
kosiarz1 napisał(a):
Na przepustke z wiezienia wyszedl wielokrotny gwalciciel, z wysokim wyrokiem. Na tej przepustce zgwacil kobiete. Jaki dyscyplinarnie zwolnil ludzi za to odpowiedzialnych, ktorzy dopuscili do wyjscia z wiezienia tego bandyty.
Sedzia za to odpowiedzialny nie poniosl za to zadnych sankcji, obronila go palestra sprawiedliwosci... :D


To kto w końcu jest odpowiedzialny, ci zwolnieni czy sędzia? Jeżeli sędzia, to dlaczego Jaki zwolnił kogokolwiek innego? :roll: Trudno mi coś więcej powiedzieć, bo w ogóle nie mogę znaleźć informacji o takim zdarzeniu. Cóż, bezmyślne łykanie rządowej propagandy trwa.


http://www.tvn24.pl/katowice,51/zabrze- ... 12276.html

Jeżeli nie potrafi sie używać przeglądarek, nie trzeba odrazu pisać " o łykaniu "

http://www.m.pch24.pl/ziobro-stanowczo- ... 172,i.html


So lut 04, 2017 8:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
kosiarz1 napisał(a):
Jeżeli nie potrafi sie używać przeglądarek, nie trzeba odrazu pisać " o łykaniu "

http://www.m.pch24.pl/ziobro-stanowczo- ... 172,i.html


Sorry, ale tego rodzaju media są dla mnie niewiarygodne. Poza tym nadal nie wiem, o jakie konkretnie nieprawidłowości chodzi. Jest powiedziane jedynie, że delikwent znalazł się na przepustce "z powodów zdrowotnych". Takie przypadki reguluje art. 153 par. 1 w zw. z art. 150 par. 1 Kodeksu karnego wykonawczego, które stanowią, że sąd udziela przerwy w wykonywaniu kary w wypadku choroby psychicznej lub innej ciężkiej choroby uniemożliwiającej wykonywanie tej kary. Brzmienie art. 153 par. 1: Sąd penitencjarny udziela w języku prawniczym oznacza, że sąd nie ma tu żadnego wyboru - musi tej przerwy udzielić (gdyby ustawodawca pozostawiał to decyzji sądu, byłoby tam "może udzielić"). Zarazem sąd nie jest lekarzem, więc nie może sam rozstrzygnąć, czy choroba skazanego jest na tyle poważna, że umieszczenie go w zakładzie karnym może zagrażać życiu lub spowodować dla jego zdrowia poważne niebezpieczeństwo. (art. 150 par. 2). W dodatku, na postanowienie sądu prokurator może wnieść zażalenie, a nic o niczym takim tam nie ma (czy prokuratora zajmującego się tą sprawą Ziobro też zwolnił? o niczym takim też tam nie ma). Nie wspomina się też nic o lekarzu, który orzekł, że skazany musi wyjść na przepustkę celem leczenia. Mowa jest tylko o winie dyrekcji ZK (również nie wiadomo, na czym miała polegać) i sądu. Dlaczego? To proste: bo dyrekcję ZK Ziobro może sobie zwolnić i zapunktować tym propagandowo, a na sąd może urządzić nagonkę, bo to też jest mu przydatne propagandowo. Więc jak chcesz, to sobie dalej łykaj rządową propagandę, ale nie oczekuj, że łyknie ją ktokolwiek poza takimi jak ty, którzy nie zawracają sobie głowy faktami, kiedy rządzi "ich" władza.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn lut 06, 2017 9:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2825
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
A jakie media są wiarygodne? Uważam, że żadne.
Jeśli coś chcę wiedzieć, to sięgam po informacje z różnych stron. Konfrontuję Trwam a TVN, TO z Polsatem, wPolityce ze Sputnikiem i tak dalej. Każdy ciągnie w swoją stronę i każdy uzasadnia swoje racje.
Na szczęście demokracja i wolność mediów dają to, że nie muszę słuchać zakłócanej Wolnej Europy, czy Głosu Ameryki, aby przeciwstawić się oficjalnej propagandzie. Na szczęście nie wszystkie media są w rękach liberałów, komuchów, Kościoła, organizacji prawicowych, ani rządu. W mediach dominuje co prawda liberalna lewica, ale bez trudu można znaleźć dostęp do źródeł przeciwnych tej koncepcji. Dzięki temu, każdy, kto che, może wyrobić sobie swoje własne zdanie. Choć, nie ukrywam, łatwiej powtarzać najbardziej rozpowszechnione lewicowe tezy. Ale to też jest kosztem demokracji.


Pn lut 06, 2017 10:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
andej napisał(a):
A jakie media są wiarygodne? Uważam, że żadne.


Niestety, nie ma w Polsce takich, którym ufałbym w 100%. Za najbardziej wiarygodne uważam 300politykę, Dziennik Gazetę Prawną, Rzeczpospolitą (już mniej). Takie strony jak PCh24 czy NaTemat są gotowe powielić każdą brednię, jeżeli tylko będzie to zgodne z ich linią.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn lut 06, 2017 10:17
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 16, 2014 16:54
Posty: 823
Post Re: PiS a ustrój komunistyczny
Co ma wspolnego rzetelnosc dziennika z faktem oczywistym jaki nastapil?
Bandyta wyszedl na przepustke, zgwalcil dziewczyne, Ziobro zwolnil za to kogos i kogos, a Jaki stwierdzil, ze sedzia odpowiedzialny za taki krok, nie poniosl odpowiedzialnosci bo...tacy jak Johny zaslaniahac sie jakimis przepisami, ktore zalezne sa od interpretacji olali to.

I dlatego jest tu potrzebny nadzor wyborcow. Nadzor wyborcy, moze sie tylko odbyc poprzez wybory. My wybieramy ludzi ktorzy maja realizowac nasze cele, oni wybieraja innych ktorzy je im pomagaja realizowac, a my ich rozliczamy w nastepnych wyborach.

W USA prezydent mianuje sedziow federalnych, a im pomagaja juz mianowani. I to jest "sola w oku" niektorych demokratow, ze ci sedziowie nie maja mandaru spolecznego! Wiec co u nas jest? A no prl. Ale to sie konczy.


Pn lut 06, 2017 12:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 557 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 38  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL