Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 19:41



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Witold napisał(a):
A żadnych argumentów nadal nie podano...


podano, podano, trzeba tylko mieć dobrą wolę aby je przeczytać. Ale cóż jak się nie chce to się ich nie widzi. Nic na to nie poradzę :-(


Śr maja 02, 2012 22:06
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
Kozioł napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
przeczytaj moje wypowiedzi, przeczytaj wypowiedzi ksiedza, duszpasterza kibiców, może zrozumiesz, ale niestety wątpię aby to nastąpiło. Po prostu nie czujesz co to znaczy być Polakiem, co to znaczy kochać naszego Papieża. to jak ze ślepym dyskutować o kolorach.
Czy jeżeli ktos nie kocha JP2 to nie jest Polakiem? :o Nie za dużo sobie pozwalasz !?


Mam wątpliwości czy taka osoba może nazywać siebie Polakiem. Polska zawsze była katolicka i to polskość NIEODŁĄCZNIE wiąże się z katolicyzmem.

KŁAMSTWO! Polacy byli i są także prawosławni, ewangelicy, niewierzący a nawet muzułmanie! Wszyscy oni walczyli nie raz w obronie Ojczyzny często i gęsto oddając swoje zycie. Odmawiać im polskości to najpodlejsze co usłyszałem z ust "katolika"


Śr maja 02, 2012 22:07
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
gita napisał(a):
NowennaPompejanska napisał(a):
Nie dziwię się, że to forum pustoszeje i odchodzą z niego dobrzy katolicy i dobrzy patrioci. Sa na szczęście inne fora dla nich. Szkoda tylko, że administracja tego nie widzi, że portal jest przejmowany przez wrogów katolicyzmu.

Żeby pisać na tym forum trzeba mieć dużo determinacji i cierpliwości.
Masz rację, że wielu przyzwoitych nie wytrzymało i opuścilo forum.
Na pocieszenie powiem, że na forum katolik.pl jest jeszcze gorzej.
Katolicy nie są dyskryminowani na forum np.salon24, chociaz jest to forum polityczne, ale tematyka jest bardzo różna.
Serdecznie pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Tyle co Ci nawtykają na portalu salon24, to tu na portalu wiara nigdy nie zbierzesz.

Nowenna - czyli wielki mistrz loży masońskiej premier J. Olszewski nie zasługuje na miano dobrego patrioty?


Śr maja 02, 2012 22:08
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
W sumie jak popatrzeć na niektórych katolików, taką chocby nowenne to nie dziwota, że sa obiektem drwin wzbudzajacym powszechna wesołość, co sami mogą odczytywac jako formę prześladowania.


Śr maja 02, 2012 22:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
przeczytaj moje wypowiedzi, przeczytaj wypowiedzi ksiedza, duszpasterza kibiców, może zrozumiesz, ale niestety wątpię aby to nastąpiło. Po prostu nie czujesz co to znaczy być Polakiem, co to znaczy kochać naszego Papieża. to jak ze ślepym dyskutować o kolorach.
Czy jeżeli ktos nie kocha JP2 to nie jest Polakiem? :o Nie za dużo sobie pozwalasz !?[/quote]

Mam wątpliwości czy taka osoba może nazywać siebie Polakiem. Polska zawsze była katolicka i to polskość NIEODŁĄCZNIE wiąże się z katolicyzmem.[/quote]
KŁAMSTWO! Polacy byli i są także prawosławni, ewangelicy, niewierzący a nawet muzułmanie! Wszyscy oni walczyli nie raz w obronie Ojczyzny często i gęsto oddając swoje zycie. Odmawiać im polskości to najpodlejsze co usłyszałem z ust "katolika"[/quote]

-------------------------------------------------------

To ludność napływowa. Katolicyzm mamy od Mieszka I. Każdy nie katolik, jest z pochodzenia nie polskiego. Może mieć obywatelstwo, ale nie pochodzi z polskich przodków. Takie są fakty. No chyba , że sam zerwał z katolicyzmem pod wpływem herezji lub innych błędów.


Ostatnio edytowano Śr maja 02, 2012 22:12 przez NowennaPompejanska, łącznie edytowano 1 raz



Śr maja 02, 2012 22:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 20, 2012 22:55
Posty: 414
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Nowenna, podaj wreszcie sensowne argumenty zamiast nas wszystkich obrażać, bo to się powoli robi nudne...
A Twój tekst, że jak ktoś nie kocha JP2 to nie powinien nazywać siebie Polakiem jest..śmieszny. Nikt mi nie będzie dyktował, kogo mam kochać, to raz. A dwa, Polak to nie to samo co katolik, jakbyś nie wiedziała. A katolik nie musi wcale kochać papieża, wystarczy jak go szanuje.


Śr maja 02, 2012 22:11
Zobacz profil
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Alus napisał(a):
.

Nowenna - czyli wielki mistrz loży masońskiej premier J. Olszewski nie zasługuje na miano dobrego patrioty?


Nie tylk on. A Józef Piłsudski?
PiSowcy zawsze pod jego pomnikami składają kwiaty.
Chyba nie wiedzą o tym że :
- był masonem
- przeszedł na luteranizm
- powiedział "religie są dla ludzi bez rozumu"

Środowiska radiomaryjne to powinni pluć na jego pomniki a nie składać mu kwiaty. Cóż za hipokryci ci PiSowcy :D


Śr maja 02, 2012 22:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Aditu napisał(a):
Nowenna, podaj wreszcie sensowne argumenty zamiast nas wszystkich obrażać, bo to się powoli robi nudne...
A Twój tekst, że jak ktoś nie kocha JP2 to nie powinien nazywać siebie Polakiem jest..śmieszny. Nikt mi nie będzie dyktował, kogo mam kochać, to raz. A dwa, Polak to nie to samo co katolik, jakbyś nie wiedziała. A katolik nie musi wcale kochać papieża, wystarczy jak go szanuje.


Argumenty są podane, wystarczy dobrze przeczytać ten wątek. Jeżeli się chce rzecz jasna. Nikogo nie obrażam. Każdy prawdziwy Polak to katolik, każdy nie katolik to ludność napływowa, albo zwiedzona przez herezje protestantyzmu czy innych religii chrześcijańskich lub nie. MIeszko I ochrzcił Polskę i to KATOLICKĄ, od tego czasu mamy tutaj katolików - Polaków. Ludność napływowa nie była katolicka, była żydowska, tatarska, hugenocka, prawosławna.


Śr maja 02, 2012 22:16
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
mykitos napisał(a):
Alus napisał(a):
.

Nowenna - czyli wielki mistrz loży masońskiej premier J. Olszewski nie zasługuje na miano dobrego patrioty?


Nie tylk on. A Józef Piłsudski?
PiSowcy zawsze pod jego pomnikami składają kwiaty.
Chyba nie wiedzą o tym że :
- był masonem
- przeszedł na luteranizm
- powiedział "religie są dla ludzi bez rozumu"

Środowiska radiomaryjne to powinni pluć na jego pomniki a nie składać mu kwiaty. Cóż za hipokryci ci PiSowcy :D


ale był POLAKIEM, bo urodził się w katolickiej rodzinie, to, że potem zbłądził to INNA SPRAWA.


Śr maja 02, 2012 22:17
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że nie można rozmawiać ze ślepym o kolorach. Może kiedyś przejrzysz na oczy... Oby Bóg dał Ci taką szansę.


Tylko że ty niestety w ogóle nie rozmawiasz, ponieważ nie podajesz absolutnie żadnych argumentów za swoją tezą. Powtarzasz tylko demagogiczne i do tego obraźliwe slogany, bez cienia uzasadnienia dla głoszonych tez.


Cytuj:
podano, podano, trzeba tylko mieć dobrą wolę aby je przeczytać. Ale cóż jak się nie chce to się ich nie widzi. Nic na to nie poradzę


Nie, nie podano.

No chyba że to uważasz za argumenty:

Cytuj:
Ojciec Święty to postać, która dokonała w naszej historii roli kluczowej. To jest niepodważalne, że papież miał wpływ na to jacy jesteśmy. Takie zachowanie wobec transparentu pokazuje, że próbuje się go eliminować z naszego życia – mówi portalowi Fronda.pl ks. Jarosław Wąsowicz, salezjanin, duszpasterz kibiców.


Niestety to w żaden sposób nie uzasadnia, dlaczego jego wyznawcy i jego wizerunki mają stać ponad prawem.

Czyli argumentów nadal żadnych nie ma.


Cytuj:
I to przyrównanie świętego Papieża do bitelsów, na prawdę, trzeba chyba nie być Polakiem aby tak robić.


W tym wypadku takie przyrównanie jest stuprocentowo adekwatne. Treść przepisu kodeksu wykroczeń jest jasna i nie ma tam żadnej wzmianki o tym, że "stosowanie przepisu uchyla się, jeżeli plakat przedstawia Jana Pawła II". Zatem to czy na plakacie jest Jan Paweł II, John Lennon, Donald Tusk, Jarosław Kaczyński czy NowennaPompejanska, z punktu widzenia obowiązującego prawa nie ma żadnego znaczenia.

A po za tym to stanowczo wypraszam sobie sugestie na temat mojej nie-polskości, które są po prostu chamskie i obraźliwe.


Śr maja 02, 2012 22:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 09, 2012 1:39
Posty: 109
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Witold potwierdzasz tylko to napisałam wcześniej. Bardzo mi przykro :-(


Śr maja 02, 2012 22:19
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
Witold potwierdzasz tylko to napisałam wcześniej. Bardzo mi przykro :-(


Naprawde nie potrafisz wysilić się na chociaż jedną merytoryczną wypowiedź?


Śr maja 02, 2012 22:19
Zobacz profil
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
To ludność napływowa. Katolicyzm mamy od Mieszka I. Każdy nie katolik, jest z pochodzenia nie polskiego. Może mieć obywatelstwo, ale nie pochodzi z polskich przodków. Takie są fakty. No chyba , że sam zerwał z katolicyzmem pod wpływem herezji lub innych błędów.

Czyli jesli chcesz byc porządnym człowiekiem nie wolno ci byc ani polakiem, ani katolikiem.
No chyba, że chcesz byc jak nowenna...


Śr maja 02, 2012 22:20
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
NowennaPompejanska napisał(a):
mykitos napisał(a):
Alus napisał(a):
.

Nowenna - czyli wielki mistrz loży masońskiej premier J. Olszewski nie zasługuje na miano dobrego patrioty?


Nie tylk on. A Józef Piłsudski?
PiSowcy zawsze pod jego pomnikami składają kwiaty.
Chyba nie wiedzą o tym że :
- był masonem
- przeszedł na luteranizm
- powiedział "religie są dla ludzi bez rozumu"

Środowiska radiomaryjne to powinni pluć na jego pomniki a nie składać mu kwiaty. Cóż za hipokryci ci PiSowcy :D


ale był POLAKIEM, bo urodził się w katolickiej rodzinie, to, że potem zbłądził to INNA SPRAWA.

W katolickiej, żarliwie religijnej rodzinie urodził się także F. Dzierżyński - POLAK?


Śr maja 02, 2012 22:21
Post Re: Czy żyjemy już w państwie prześladującym katolików?
Alus napisał(a):
W katolickiej, żarliwie religijnej rodzinie urodził się także F. Dzierżyński - POLAK?

A czy przypadkiem matka małej Madzi nie jest równiez katoliczką?

To nawet SZataniści tak nie świrują!


Śr maja 02, 2012 22:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL