Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 12:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
 Facebook a debata publiczna 
Autor Wiadomość
Post Re: Facebook a debata publiczna
A gdzieś cos takiego powiedziałem?
Obrażasz mnie takimi insynuacjami.


Cz lis 03, 2016 14:50
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coroner napisał(a):
Kael przeczytaj to co jest linkowane i dopiero się wypowiadaj. Nie odwrotnie. Zacznij od tego co jest na stronie RDI

Wlasnie pokazales swoj poziom. Moze sam przeczytaj co wklejasz i co my piszemy? Nie to co tobie sie wydaje, ze piszemy?

Strona RDI nie zniza sie nawet do podania dat swoich wpisow. A jesli, to trudno zauwazalnie.
Nie ma tam nic innego niz my tu piszemy. Ty i oni twierdzicie, ze jak cos jest duze to ... mozna i nalezy wplywac na decyzje prywatnego podmiotu.
Ja twierdze, ze mozna czegos oczekiwac, ale na prywatnych wlascicielach niczego nie wymusisz, jesli nawet “poczucie sprawiedliwosci spolecznej“ uwaza cos innego.
Mozesz go uderzyc tylko po kieszeni, nie korzystajac z jego uslug.

Prokuratura Ziobry moze i naprawde nie ma co robic, zeby szukac po facebooku pojedynczych stron w milionach i sprawdzac wpisy userow. Ale niech sobie szuka.
Myslisz, ze (oczywiscie nie jako cenzura) zablokuja facebook w Polsce?


Cz lis 03, 2016 16:02

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coroner napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Nie widzę żadnego powodu, dla którego działacz KOD nie mógłby być szefem FB na Polskę. Kiedy ostatnio sprawdzałem, KOD był legalnie działającym stowarzyszeniem.
Ja też nie dopóki nie wykorzystuje stanowiska do działań politycznych.


O? Coś przegapiłem, że nagle nie można wykorzystywać prywatnych mediów do działań politycznych?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz lis 03, 2016 18:52
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Facebook a debata publiczna
Nawet jeśli FB nie przestrzega własnego regulaminu, to czy jak ja popełnię błąd i postąpię wbrew regulaminowi forum, wtedy powinien przyjść po mnie prokurator?

I nadal nie wiem, dlaczego prywatna gazeta może publikować treści, jakie chce, a prywatny portal nie może filtrować treści, jak chce.

Ewentualnie, czy należy prawnie zakazać bycia hipokrytą?

Ja sobie np. obiecałem, że nigdy nie kupię Newsweeka. Niestety przy FB trzyma mnie kilkoro znajomych, więc jestem gotów znieść więcej, choć z pewnym niesmakiem. Ale co do zasady sytuacja jest identyczna - tylko od klienta zależy, czy korzysta.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz lis 03, 2016 22:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coroner napisał(a):
Ja też nie dopóki nie wykorzystuje stanowiska do działań politycznych.


Trudno mi powiedzieć, czy jego umowa o pracę mu tego zabrania. Zgłoś to do centrali FB, niech zdecydują ;-)

Cytuj:
I właśnie jest zgłoszenie do prokuratury przez RDI oraz posła ruchu Kukiz15


A co ma do tego prokuratura?

Cytuj:
Jeżeli uważamy, że nie można obrażać za religię to za każdą religię, jeżeli blokujemy radykałów to wszystkich radykałów. Nie do przyjęcia jest to że narodowcy (do których mi jest daleko) są blokowani a komuniści (do których jest mi jeszcze dalej) są akceptowani.


Cóż mogę ci poradzić? Skontaktuj się z Zuckerbergiem i przekonaj go, że źle prowadzi swój interes. A jeśli ci się to nie uda, pozostaje ci tylko założyć własny, który będzie lepszy. Nie dość, że staniesz się miliarderem jak on, to jeszcze będziesz moralnie wyżej!

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 04, 2016 8:36
Zobacz profil
Post Re: Facebook a debata publiczna
Przyzwyczaiłem się ze Alus czy Kael piszą żeby pisać. Liczyłem ze ty J99 masz inny poziom i można z tobą rozmawiać na argumenty. Widzę myliłem się.


Pt lis 04, 2016 8:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Facebook a debata publiczna
A dlaczego uważasz że nie można? Bo się z tobą nie zgadzam?

I jeszcze raz ci dobrze poradzę: chcąc nadal udawać "obiektywnego", musisz starać się być mniej zapiekły w obronie PiS i wszystkiego innego, czego PiS broni. Inaczej po prostu nie będzie to wyglądało wiarygodnie ;-)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 04, 2016 9:03
Zobacz profil
Post Re: Facebook a debata publiczna
Moze Coroner zaprezentuj te argumenty?
Albo sprobuj zrozumiec co my piszemy i rzeczowo nasze argumenty (tak, tak, to o prywatnym wlascicielu to argument) odeprzec.


Pt lis 04, 2016 9:05
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coroner napisał(a):
Przyzwyczaiłem się ze Alus czy Kael piszą żeby pisać. Liczyłem ze ty J99 masz inny poziom i można z tobą rozmawiać na argumenty. Widzę myliłem się.

Tradycyjnie niezdolność zrozumienia tekstu tłumaczone jest zawiłością formy.


Pt lis 04, 2016 9:13
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coś takiego http://www.wykop.pl/link/3427247/strona ... uck-islam/


Pt lis 04, 2016 13:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Facebook a debata publiczna
Żenujące i niesmaczne. Ale bycie żenującym hipokrytą nie jest zakazane.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Pt lis 04, 2016 13:47
Zobacz profil
Post Re: Facebook a debata publiczna
Widzisz Soul33 a mnie to wkurza i dlatego sprzeciwiam się.


Pt lis 04, 2016 14:11

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Facebook a debata publiczna
OK, ale Ty piszesz też o jakimś zgłaszaniu do prokuratury. Kogo i za co konkretnie?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lis 04, 2016 15:11
Zobacz profil
Post Re: Facebook a debata publiczna
Załączyłem linki. RDI zgłosiła oprócz tego pewien poseł ruchu Kukiz 15 też zgłosił naruszenie swoich dóbr osobistych i ograniczenie mu wolności wypowiedzi a to podpada pod paragraf.


Pt lis 04, 2016 15:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Facebook a debata publiczna
Coroner napisał(a):
Załączyłem linki. RDI zgłosiła oprócz tego pewien poseł ruchu Kukiz 15 też zgłosił naruszenie swoich dóbr osobistych i ograniczenie mu wolności wypowiedzi a to podpada pod paragraf.


Napisałem kiedyś list do Wyborczej, w którym szczegółowo wyjaśniłem jednemu z redaktorów, dlaczego młodzi głosowali na PiS, ważąc sobie lekce krzyki ich środowiska. List nie został opublikowany, wskutek czego czytelnicy Wyborczej zostali pozbawieni możliwości zapoznania się z moim stanowiskiem, które wyjaśniłoby im, dlaczego redaktorzy Wyborczej są głupi i się nie znają. Zostałem całkowicie zignorowany - nawet mi nie odpisano - co naruszyło moje dobra osobiste, a nadto mój tekst przepadł w odmętach sieci, nie mam nawet pewności, czy zapoznał się z nim w ogóle ktokolwiek, co ograniczyło moją wolność wypowiedzi. Uważasz, że powinienem iść do prokuratury? Patrz, ile paragrafów naruszono w mojej sprawie!

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lis 04, 2016 15:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL