Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz maja 23, 2024 12:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450 ... 969  Następna strona
 Przegląd prasy i Aktualności 
Autor Wiadomość
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Małgosia nie kłamie, ani nie musiała sprawdzać. Czytaj ze zrozumieniem uwzględniając przecinki.

:o widzę ze to nie tylko ja nie potrafię czytać tekstów Małgorzaty. Czy to zbiorowa choroba czy może Małgorzaty unik jak ja złapano na kłamstwie i manipulacji.


Pt lip 28, 2017 19:26
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nic na to nie poradzę, że brak Wam dobrej woli w odczytywaniu moich teksów. Cóż, tak już ma żelazny elektorat PiS, bo ma skąd brać przykład.
Wyjaśniłabym co niezrozumiałe, ale nie w atmosferze zarzucania mi kłamstwa.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Ostatnio edytowano Pt lip 28, 2017 19:37 przez Małgosiaa, łącznie edytowano 1 raz



Pt lip 28, 2017 19:33
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Małgosiaa napisał(a):
Nic na to nie poradzę, że brak Wam dobrej woli w odczytywaniu moich teksów. Cóż, tak już ma żelazny elektorat PiS, bo ma skąd brać przykład.

Zastosuje twój sposób. Prawda boli.
A co do żelaznego elektoratu PiS to pudło. Bliżej mi do Kukiz 15 niż do PiS. Chyba ze każdy kto nie z twojego plemienia to pisowiec.


Pt lip 28, 2017 19:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Najwyraźniej umknęło Twojej uwadze, że ja do błędów się przyznaję. Z kłamstwem mi nie po drodze i tylko złą wolą jest zarzucanie mi takowego.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lip 28, 2017 19:39
Zobacz profil
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Pominę te opowieści dziwnej treści ze świata co to Małgorzata myśli o sobie.
Bolek znów odpłynął.
https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-w- ... 081513601a
I wzorem innych poleciał na skargę do Die Welt.


Pt lip 28, 2017 20:06
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A któż, jak nie TW, pozna się na facecie, co już jako dziecko grał w komunistycznym filmie, bo tak był ustawiony w tamtym ustroju?


Pt lip 28, 2017 20:25
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Twierdzisz że Pac wart Pajaca? Wiem wiem w przysłowiu jest pałac


Pt lip 28, 2017 20:31
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Wiesz co, ja nie wiem, w jakich okolicznościach Bolek podpisał ten swój cyrograf na wygrane w totolotka. Może bał się o rodzinę? Dla mnie wyszedł na zero w momencie, w którym upił Jelcyna i po pijaku wyciągnął od niego zgodę na wyprowadzenie Armii Czerwonej.

Generalnie jednak uważam, że nawet ubek patentowany należy do Narodu polskiego. Jako zakała, zgoda – ale należy.


Pt lip 28, 2017 20:43
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
A Kaczyński, no Boże-ż mój – nie twierdzę, że infiltrował S na polecenie ubecji, ale chłop ewidentnie ma problemy z nadążeniem za zmieniającym się wolnym światem. Jemu w komunie było po prostu fajnie i wygodnie, i w imię tej wygody gotów jest narzucić nam wszystkim swoje poczucie fajności.


Pt lip 28, 2017 20:56
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ależ ja nie popieram PiSowskiej wersji. Jestem i byłem zawsze za dekomunizacją i lustracją. Ale nie taką jak nam PiS chciał robić. Raczej wariant niemiecki i czeski.
Dla mnie Bolek się ośmiesza. Przyznał by się i już dawno by się wszystko rozeszło. Byłby dzisiaj ikoną walki o wolność a tak jest śmiesznym gościem co to co chwile zmienia wersję wydarzeń. A teraz traci grunt i leci na grubo.
A jeśli pytasz czy zdrajca i ubek to Polacy? Jak najbardziej. Wielu takich mieliśmy w naszej bogatej historii.

Bolek ma udowodnione. W TW Kaczyńskiego nie wierzę, bo gdyby chociaż cień dowodów mieli to dawno by GW i TVN o tym trąbili.


Pt lip 28, 2017 20:58
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
No, Wałęsa jest śmieszny począwszy od samego nazwiska. : ) Co by jednak o nim nie gadać, Nobla mu w końcu dali. Może zrobili błąd – Obamie w końcu też dali i to na wyrost – ale dali. Lepiej więc, myślę, patrzeć na to, co on robi i mówi, przez palce, bo jak to wściekły Owsiak klarował dziennikarzom, kiedy go piłowali o te pieniądze i rozliczenia: czy wy nie rozumiecie, że my tracimy marki?


Pt lip 28, 2017 21:04
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Ale Nobla różnym dawali.


Pt lip 28, 2017 21:05
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Właśnie, dali nawet za lobotomię. Niemniej Nobel to jest marka, a wolny świat to jest jeden wielki biznes, w którym własna marka to podstawa. Wartałoby, żeby Polska była znana w świecie z czegoś więcej niż tylko z polandball i polish jokes o niekumatych chłopach-emigrantach. Wałęsę jednak w świecie się rozpoznaje; ta marka mogłaby nas podciągnąć w górę, gdybyśmy o nią zadbali.


Pt lip 28, 2017 21:14
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Nobel wizerunkowo traci. Z roku na rok coraz więcej.
Wałęsa. Nie wydaje mi się, żeby mógł nas pociągnąć. Zwłaszcza jak wychodzą perełki z jego życia. Nie należę do zwolenników wybielania Wałęsy bo to noblista i w dodatku gwiazda. Wyznaję zasadę że prawda wyzwala.


Pt lip 28, 2017 21:49
Post Re: Przegląd prasy i Aktualności
Prawda wyzwala... wiesz co, prawda o Polsce jest taka, że pierwsze miasta pobudowali w niej Czesi i że były to dosłownie niewolnicze faktorie, bo muzułmanie potrzebowali human resources. I kiedy na tym rynku niewolniczym pojawił się nowy gracz, Piastowie, to eksploatował go do tego stopnia, że doszło w końcu do tzw. reakcji pogańskiej i wykopania Piastów z kraju. Czy to kogoś wyzwala? Ale od czego i do czego?


Pt lip 28, 2017 22:13
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 14523 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450 ... 969  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL