Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 21:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Generał Sławomir Petelicki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Kozioł napisał(a):
Dlaczego na liście nie ma nikogo z PO czy z lewicy? "Przypadek"?


A kto z PO lub lewicy powinien się na tej liście, twoim zdaniem, znaleźć?

Cytuj:
Wycofujesz sie rakiem, więc chyba zakończylismy "dyskusję"


Że co? Z czego się wycofuję? :shock:

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt cze 22, 2012 11:29
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Johnny99 napisał(a):
Stosujecie zawsze te same techniki: sugerujecie komuś poglądy (ja ani razu nie twierdziłem, że śmierć Geremka to był wypadek - może i nie był)


Jasne. Teraz tak piszesz, żeby odpowiedzieć na mój zarzut, ale wcześniej do głowy by ci nie przyszło, żeby coś takiego napisać. Bo przecież śmiercią Geremka ani Życińskiego nie byłoby już tak łatwo obciążyć PO. To raczej środowiska pisowsko-radiomaryjne obu ich nienawidziły. A kto by mógł o cokolwiek obciążać opozycję? No przecież to się w głowie nie mieści, żeby PiS mógł zrobić coś złego. To tylko i wyłącznie rządowi nie należy ufać i tylko i wyłącznie wobec rządu należy być podejrzliwym. Tak głoszą nauki Johnnego99, zatem taka jest prawda.


Pt cze 22, 2012 12:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Witold napisał(a):
No przecież to się w głowie nie mieści, żeby PiS mógł zrobić coś złego. To tylko i wyłącznie rządowi nie należy ufać i tylko i wyłącznie wobec rządu należy być podejrzliwym. Tak głoszą nauki Johnnego99, zatem taka jest prawda.


No cóż, jeżeli śmierci gen. Petelickiego i innych wymienionych na liście osób (tu zresztą wychodzi kolejna technika: nagle wszyscy udają, że nigdy o człowieku nie słyszeli, więc na pewno nie był nikim ważnym) potraficie przeciwstawić jedynie wydumane do granic przypadki Geremka i Życińskiego, to samo to o czymś świadczy.

Poza tym: PiS nie rządzi, więc NAWET JEŚLI można mu przypisać coś złego, to fakt ten - nie przestając być istotnym - jest o wiele mniej ważny i godny sceptycznego spojrzenia, niż to, czy obecna władza robi coś złego. Zwłaszcza, że prawdopodobnie pozostanie ona władzą jeszcze co najmniej kilka lat.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt cze 22, 2012 13:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Johnny99 napisał(a):
No cóż, jeżeli śmierci gen. Petelickiego i innych wymienionych na liście osób (tu zresztą wychodzi kolejna technika: nagle wszyscy udają, że nigdy o człowieku nie słyszeli, więc na pewno nie był nikim ważnym) potraficie przeciwstawić jedynie wydumane do granic przypadki Geremka i Życińskiego, to samo to o czymś świadczy.


Tak jakby te wasze przypadki nie były wydumane. Tak jak i zresztą wydumany jest motyw, który ma je łączyć.


Cytuj:
Poza tym: PiS nie rządzi


Johnnego odpowiedź na wszystko: PiS nie rządzi. Więc jakiekolwiek zarzuty wobec PiSu w ogóle nie podlegają dyskusji.

To nie ma nic do rzeczy, ale ile można ci to tłumaczyć... błąkasz się w ciemnościach dogmatów, które sobie uroiłeś.


Pt cze 22, 2012 16:22
Zobacz profil
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Johnny - gdybyś pomyślał to uznałbyś, że np. wstawienie na listę G. Michniewicza, który "powiesił " się 23.12.2010r, w dniu w którym z remontu w Samarze powrócl samolot TU 154, który potem rozsypał się w drobny mak nad Siewiernym .
A jeśli pomyłka w dacie śmierci, to musisz przyznać, że PO czy Rosja posiada nadnaturalne zdolności ustawienia katastrofy na konkretny dzień z konkretną załogą....prorocy....


Pt cze 22, 2012 17:14

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Tutaj akurat rozumowanie wydaje się proste: samolot powrócił z remontu w Samarze, Michniewicz przypadkiem odkrył np. zdalnie detonowany materiał wybuchowy ukryty w skrzydle samolotu i musiał zginąć.


Pt cze 22, 2012 17:22
Zobacz profil
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
SweetChild napisał(a):
Tutaj akurat rozumowanie wydaje się proste: samolot powrócił z remontu w Samarze, Michniewicz przypadkiem odkrył np. zdalnie detonowany materiał wybuchowy ukryty w skrzydle samolotu i musiał zginąć.

Odkrył i poszedł się powiesić, bo 911 nie działało, a wszyscy mechanicy, cała obsługa, ochrona lotniska i borowcy byli opłaceni przez tajemnicza siłę (pewnie masonów ;) ) chcącą skłócić Rosję i Polskę.
Też bym się z rozpaczy powiesił gdyby mi to wmawiano :badgrin:


Pt cze 22, 2012 17:33
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
SweetChild napisał(a):
Tutaj akurat rozumowanie wydaje się proste: samolot powrócił z remontu w Samarze, Michniewicz przypadkiem odkrył np. zdalnie detonowany materiał wybuchowy ukryty w skrzydle samolotu i musiał zginąć.

Tak sobie wszedł do samolotu i odkrył? ......bajanie w stylu A. Macierewicza :D


Pt cze 22, 2012 17:44

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Kozioł napisał(a):
Odkrył i poszedł się powiesić, (...)

Powiesił się w cudzysłowie.

Alus napisał(a):
Tak sobie wszedł do samolotu i odkrył?

Nie wiem jak, pisałem, że przez przypadek.

To nie moja teoria, a po prostu tak rozumiem koncepcję osoby, która umieściła Michniewicza na liście :D


Pt cze 22, 2012 18:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 8:38
Posty: 294
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Niestety dyskusja potoczyła się wg ustalonego schematu. Każdy kto ośmieli się mieć jakiekolwiek wątpliwości wobec jedynego, obowiązującego kierunku ogłoszonego przez wszechwiedzącą partię i jej media jest traktowany jak oszołom (wersja soft) albo idiota (wersja hard).
Taki to już mamy pluralizm i demokrację ...


Pt cze 22, 2012 21:43
Zobacz profil
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Tu nie chodzi o wątpliwość ale o wmawiany schemat.
W dodatku jaka wątpliwość? Policja, prokuratura, firma ochroniarska, żona, pogotowie i patolodzy - wszyscy są w spisku?
A próba wmieszania w to Michniewicza to juz nawet nie powrozem szyta ale sklejane taśmą pakową :D
Tu nie chodzi o partię ale o zdrowy rozsądek. Nawet za komuny tak nie mordowano jak co niektórzy chcą przypisać rządowi, a możliwości mieli o wiele więcej.

A.. a wiecie, że gen. Petelicki był na czarnej liście ... PiS?


Pt cze 22, 2012 22:02
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
Kozioł napisał(a):
A.. a wiecie, że gen. Petelicki był na czarnej liście ... PiS?

Nie on jeden.
Pytanie kto nie był/jest ? :D


Pt cze 22, 2012 22:25

Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 8:38
Posty: 294
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
A co ma do tego PiS?
Naprawdę szkoda mi tych wszystkich którzy dali sobie aż tak bardzo zrobić wodę z mózgu. "Państwo policyjne PiS", "dyktatura PiS", podsłuchy, "nadużywanie władzy"...
Jak na razie żaden z zarzutów a było ich przez 5 lat wiele się nie ostał (choć wielu szukało)- patrz np. ostatni wyrok w sprawie M. Kamińskiego. Po drugie postarajcie się dotrzeć do danych ile np. było wniosków o bilingi do operatorów za czasów PiS a ile jest za czasów PO.

A co do "spisku". Nikt z wymienionych nie musi być w "spisku", wystarczy jeden dobry fachowiec.


Pt cze 22, 2012 22:43
Zobacz profil
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
pawell napisał(a):
A co ma do tego PiS?
Naprawdę szkoda mi tych wszystkich którzy dali sobie aż tak bardzo zrobić wodę z mózgu. "Państwo policyjne PiS", "dyktatura PiS", podsłuchy, "nadużywanie władzy"...
Jak na razie żaden z zarzutów a było ich przez 5 lat wiele się nie ostał (choć wielu szukało)- patrz np. ostatni wyrok w sprawie M. Kamińskiego. Po drugie postarajcie się dotrzeć do danych ile np. było wniosków o bilingi do operatorów za czasów PiS a ile jest za czasów PO.

A co do "spisku". Nikt z wymienionych nie musi być w "spisku", wystarczy jeden dobry fachowiec.

To ma do tego PiS, że generał Petelicki sam mówił iż znajduje sie na tej liście.
I głośno krytykował min MON śp. Szczygło - ale zapewne wytłumaczenie znajdzie się w niedyspozycji generała - wszak tylko chorzy, lub oszuści z PO mogą krytykowac PiS :D


So cze 23, 2012 11:09
Post Re: Generał Sławomir Petelicki
pawell napisał(a):
A co ma do tego PiS?
A co ma do tego rząd czy PO?


So cze 23, 2012 13:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL