Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 13:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Czerwony jak gej? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 08, 2005 7:39
Posty: 2702
Lokalizacja: Paragwaj
Post 
no to w miejsce zony wstaw dziewczyne i już mamy demonstrowanie heteroseksualizmu...

_________________
Shame on the night
for places I've been and what I've seen
for giving me the strangest dreams
But you never let me know just what they mean
so oh oh so shame on the night alright
And shame on you


Pn lip 11, 2005 11:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 9:10
Posty: 8
Post 
Wg homoseksualistów tak jest, i tylko wg nich...

_________________
Marcin Karcz


Śr lip 13, 2005 21:24
Zobacz profil WWW
Post 
Dlaczego według homoseksualistów?

Ja nie jestem za jakimkolwiek ograniczaniem swobody ani praw nikomu, natomiast podobnie jak widok obściskujących się chłopaków podobny niesmak wywołuje u mnie widok publicznie obściskujących się heteryków (kobiety i faceta).

Ale źródło tego jest w doznaniach czysto estetycznych a nie, żebym się kimś brzydził, czy żeby mnie coś takiego bulwersowało.

Nie, to normalne w granicach normy obyczajowej i prawa a ponadto ludzkie natomiast na płaszczyźnie estetycznej może budzić już odmienne reakcje.

I co, czy z tego powodu wszelkie manifestacje seksualności (uściski, pocałunki publiczne, minispódniczki, dekolty, itp.) powinno się wyrugować ??? NIE.

To, że mi się to nie podoba nie jest powodem, żeby to USUWAĆ z życia.


Cz lip 14, 2005 8:16

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 9:10
Posty: 8
Post 
Trzeba sobie jeszcze zadać pytanie do czego jakieś manifestowanie prowadzi.

_________________
Marcin Karcz


Cz lip 14, 2005 22:27
Zobacz profil WWW
Post 
Można też odpowiedzieć na to pytanie. Więc ???


Pt lip 15, 2005 8:15

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 9:10
Posty: 8
Post 
Do ataku na rodzinę! Jak inne związki będą równouprawnione, to napewno więcej dzieci (i do tego zdrowszych psychicznie) nie będzie się rodzić.

_________________
Marcin Karcz


Pt lip 15, 2005 11:12
Zobacz profil WWW
Post 
Jaki związek ma legalizacja związków homoseksualnych na rodziny dwupłciowe ???

Jesteśmy chrześcijanami. Jeżeli potrzebujemy świeckiego prawa, które zabroni nam związków homoseksualnych, pod groźbą kary, bo nauczanie kościoła nam nie wystarcza w tym względzie, to żadni z nas chrześcijanie.

Ja rozumiem, że fajnie byłoby, gdyby w kraju, o którym mówi się, że jest w 99 (czy ilu tam) procentach katolicki (czego wyrazem zresztą jest obecny skłąd sejmu i urząd prezydenta oraz najlepszy kandydat na nowego prezydenta: Pan W.C, znany i gorliwy katolik - ale to na marginesie) nie była dozwolona np. aborcja.
To byłaby taka konsekwencja w działaniu i przypieczętowanie pewnej hierarchii wartości. Ale jeżeli takiego prawa nie ma, to co się może stać ??? NIC. Bo dewiacje powinny obejmować tą minimalną mniejszość nie-chrześcijan w naszym kraju. Reszta jest zobligowana nauką kościoła (o grzechu) czyli dekalogiem, pismem, itp. do przestrzegania pewnych norm.

A Twoje twierdzenie, to jakaś sofistyka. Równoprawne będzie stwierdzenie, że jak jest w jakimś społeczeństwie więcej złodziei to ludzie uczciwi będą mniej uczciwi. Bzdura.

Legalizacja związków homo nie ma wpływu ani na ilość homoseksualistów ani na ilość normalnych rodzin ani na ilość dzieci w normalnych rodzinach ani na liczbę porodów. Bo jak ???

A nawiasem mówiąc, co kościół w Polsce robi, żeby te normalne rodziny było stać na utrzymanie i jako takie wychowanie choć JEDNEGO choć DWÓJKI dzieci ???? Jak komuś rodzą się bliźniaki to jest tragedia, rozumiesz ????


Pt lip 15, 2005 13:02

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
funeral napisał(a):
Legalizacja związków homo nie ma wpływu ani na ilość homoseksualistów ani na ilość normalnych rodzin ani na ilość dzieci w normalnych rodzinach ani na liczbę porodów.


Tym samym zgodzileś się z przedpiszcą. Jak nie ma wpływu, to na pewno więcej dzieci nie będzie się rodzić. A to już jest atak na rodzinę ;-)


Pt lip 15, 2005 13:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 12, 2004 10:25
Posty: 254
Post 
funeral napisał(a):
A nawiasem mówiąc, co kościół w Polsce robi, żeby te normalne rodziny było stać na utrzymanie i jako takie wychowanie choć JEDNEGO choć DWÓJKI dzieci ???? Jak komuś rodzą się bliźniaki to jest tragedia, rozumiesz ????

A co wg Ciebie powinien Kościół robić?
Pewnie naoglądałeś się Ewy Drzyzgi, nie? ;)


Pt lip 15, 2005 15:26
Zobacz profil
Post 
Ewa Drzyzga rules !!!

A tak szczerze, to swoje teksty biorę nie z Drzyzgi, tylko z Big Brother'a. Mam nagrane wszystkie odcinki i uczę się na pamięć.

Wracając do tematu: faktycznie, kościół NIC nie może zrobić. Jest taki bieduleńki teraz. Polityką nie wolno się zajmować. Głośno mówić nie wolno. Nawracać nie można. Nauczać zakazano. Pomagać nie wypada.

Bieda, panie, bieda !!!


Pn lip 18, 2005 6:38

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 20:38
Posty: 4
Post 
Cytuj:
A mówienie że jak ktoś idzie z żoną to manifestuje swój heteroseksualizm jest nadużyciem - sztuczką słowną!


Super.
Kobieta plus mężczyna na ulicy to nie jest demonstrowanie orientacji seksualnej.
Mężczyna plus mężczyzna na ulicy to demonstrowanie orientacji seksualnej.

Cytuj:
manifestowac pyublicznie czyli brac udział w marszach i innych takich spendach, czy manifestować np. chodzą za rękę po ulicy??


Jeżeli to pytanie skierowane do mnie, to mnie osobiście całkowicie wystarczy ręka na ulicy. Gdybym mógł z moich chłopakiem swobodnie w taki sposób się przejść i nie być narażony na wyzwiska, a nawet pobicie, to byłbym naprawdę szczęśliwy.


Wt lip 19, 2005 16:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 05, 2005 9:10
Posty: 8
Post 
Mężczyzna + mężczyzna to niekoniecznie demonstrowanie orientacji seksualnej. Oczywiście jak będą szli za rakę z flagami w kolorach tęczy to tak. Ale cóż ich wybór.
Oczywiście z tym pobiciem to przesadziłeś. Nie sądzę, żeby ktoś kogoś za to napadał!

_________________
Marcin Karcz


Cz lip 21, 2005 12:02
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Śr cze 22, 2005 20:38
Posty: 4
Post 
Cytuj:
Oczywiście z tym pobiciem to przesadziłeś. Nie sądzę, żeby ktoś kogoś za to napadał!


Hmm, no cóż, to są fakty. Wszystko zależy oczywiście od miejsca i ludzi, na jakich się trafi, ale tak się dzieje, uwierz mi. Zresztą spróbuj się kiedyś z jakimś kumplem, w ramach eksperymentu, przejść po swojej miejscowości za rękę. Ale przygotuj się na to, że taka wyprawa może nie skończyć się dobrze.


Pt lip 22, 2005 8:22
Zobacz profil
Post 
Pewnie, ze sa takie przypadki. Sam bylem swiadkiem... najsmieszniejsze jest to, ze pary homoseksualne sa traktowane nierowno:
geje sa pietnowani najbardziej przez mezczyzn, spotykaja sie nawet z agresja
lesbijki z kolei przez facetow nie sa az tak potepiane... nie wiem, jak powiedziala mi moja znajoma lesbijka: "polowa z tych krzykaczy liczy na to, ze wyladuje z nami w lozku i bedziemy modlic sie do jego narzadu."


Crosis


Pt lip 22, 2005 9:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL