Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 19:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Czerwony jak gej? 
Autor Wiadomość
Post Czerwony jak gej?
http://www.wiara.pl/wiadomosc.php?idena ... &archiwum=

Polecam wszystkim przeczytanie tego tekstu. Obnaza on w wyrazny sposob cele "walczacych" gejow i lesbijek, oraz ich powiazania ze skompromitowana lewica.

Mozna przezyc niezly szok, czytajac co nam szykuje takowa lewacko-gejowska spolka.

Czy to jest ta ich tolerancja? Czy tak maja wygladac prawa czlowieka?

Cos mi sie wydaje, ze co poniektorym osobom w naszym kraju, zalezy na tym, by wszelkie normy zostaly zmienione. By normalnosc stala sie dziwactwem, a dewiacje prawem. Metody jakimi sie posluguja, sa porazajace w swojej glupocie i bezczelnosci:


Cytuj:
Można zastanawiać się nad niejasnym charakterem Pisma Świętego (relacje między Jezusem, Janem Chrzcicielem i Judaszem, jak zresztą pomiędzy wszystkimi apostołami)


Dla wlasnych niejasnych celow, probuje sie zafalszowac Prawde.
Proponowalbym tym osobnikom zastanowienie sie nad jak najszybsza wizyta u dobrego psychiatry i poddanie sie leczeniu w oddzialach zamknietych.


Cytuj:
Udało nam się doprowadzić do pewnego odwrócenia prawa. Teraz osoba dyskryminowana przez pracodawcę z powodu swojej orientacji seksualnej czy płci nie będzie musiała udowadniać, że była szykanowana, ale odwrotnie - to pracodawca będzie musiał udowodnić, że nie dyskryminował pracownika - mówił Śmiszek. Jak ustaliliśmy, przedstawiciel pełnomocnika rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn zaprezentował w ten sposób jedną z nowelizacji kodeksu pracy, która zabrania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. Wprowadzenie takiej noweli było zgodne z zaleceniami UE w zakresie tzw. zakazu dyskryminacji w zatrudnianiu. Tak oto prokuratura czy sądy nie będą musiały udowadniać potencjalnemu pracodawcy winy, ale to właśnie pomówiony o dyskryminację homoseksualisty przedsiębiorca będzie musiał udowodniać swoją niewinność!


Manipulowanie prawem......to znana dzialalnosc wszelkiej masci lewicowcow. Wedlug tego co nam proponuja, to teraz nie ojciec (matka) majacy na utrzymaniu dzieci, ale homoseksualista bedzie mial wieksza mozliwosc znalezienia dobrej pracy. W dodatku, grozi sie pracodawcom sankcjami w razie nie przyjecia geja (lesbijki).
To zwykla paranoja i doskonaly wrecz obraz chorych umyslow.
Rodzina niech sobie wegetuje, dzieci niech przymieraja glodem....wazne by gej lub lesbijka mialy kase na swoje dewiacyjne upodobania.

Jeszcze maly fragmencik, ktory doprowadzil mnie do smiechu:
Cytuj:
Axel Queval, działacz Francuskiej Partii Socjalistycznej.
- Zawsze lewica socjalistyczna wspierała organizacje gejów i lesbijek.

......a Stalin zsylal ich na Kolyme....
Czyzby ten pan cierpial na daleko posunieta skleroze? Chyba, ze...no tak to stary bolszewicki sposob...robienie mlodym ludziom wody z mozgu

Do tego artykulu dodalbym jeszcze informacje, ktora przeczytalem na onecie:
http://info.onet.pl/962797,11,item.html
Znow homoseksualisci chca sie stawiac PONAD obowiazujace prawo!!



Na koniec chialbym dodac jedno....toleruje osoby ze sklonnosciami homoseksualnymi (to nie ich wina), nie toleruje zachowan homoseksualnych...ale calkowicie odrzucam i brzydze sie "walczacymi" gejami i ich lewicowymi przyjaciolmi.

Mam nadzieje, ze ludzie otrzasna sie i nigdy nie dopuszcza do tego by dewianci polityczno-seksualni zdobyli wladze na swiecie. Jezeli do tego dojdzie to....upadl Egipt, upadla Grecja, Rzym....a co bedzie z nami?


pozdrowka


Śr sie 11, 2004 0:52
Post 
Nie martw się, Belizariuszu, "BRAMY PIEKIELNE GO NIE PRZEMOGĄ". Ale tylko, "kto wtrwa do końca będzie zbawiony". Ucichło ostatnio o AIDS ale ta groźba wciąż wisi nad ludzkością jak miecz Damoklesa.


Śr sie 11, 2004 7:39
Post 
Popieram opinię Teofila, dodać chcę jeszcze, że wg mnie, te wszystkie "sympozja naukowe", marsze tolerancji, mające nagłaśniać "problem", to promocja grupki osób, które chcą zaistnieć medialnie i być słyszanym.
Przypomina mi to kawał o słoniu i mrówce: mrówka przyczepiona do ogona słonia, krzyczy:"Słoniu ale głośno tupiemy!!!!!!!".
Dlatego też najlepiej przyczepić się do Kościoła, jest szansa, że usłyszą jak "biedni, prześladowani" homoseksualiści "tupią".


Śr sie 11, 2004 11:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Ja się tylko zastanawiam jak daleko się jeszcze ludzie posuną w szerzeniu tej chorej wolności i jakie będą tego skutki w przyszłości...aż się boje udzielić odpowiedzi na to pytanie liczę więc na was ja nie mam odwagi :(

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So sie 14, 2004 23:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn wrz 06, 2004 8:50
Posty: 48
Post 
Wizard napisał(a):
Ja się tylko zastanawiam jak daleko się jeszcze ludzie posuną w szerzeniu tej chorej wolności i jakie będą tego skutki w przyszłości...aż się boje udzielić odpowiedzi na to pytanie liczę więc na was ja nie mam odwagi :(


To ja Ci odpowiem : wszyscy politycznie niepoprawni którzy będą twierdzić że homoseksualizm nie jest normalny skończą w więzieniach : http://www.kosciol.pl/article.php?story=20040708191240938&query=jednop%25B3ciowych Pozdrawiam ;)


Cz wrz 09, 2004 14:39
Zobacz profil
Post 
Teofilu !
A mnie tak właśnie zastanawia - czy właśnie dlatego ostatnio niewiele mówi się o AIDS by nie przeszkadzać w tej kampanii promującej pederastów, lesbijki i "częste zmiany partnerów"... :co:
Przecież AIDS rozprzestrzenił się właśnie głównie przez środowika gejów, prostytutek i narkomanów...


N wrz 12, 2004 7:33
Post 
Ddv - niestety nie wszyscy to potrafią zrozumieć. Niestety nawet wśród biskupów znajdziesz fałszywych proroków, którzy w AIDS nie widzą Bożego karania.


N wrz 12, 2004 11:29

Dołączył(a): Pn wrz 06, 2004 8:50
Posty: 48
Post 
Gdyby AIDS było boską karą wymierzoną w homoseksualistów to dotykało by to tylko ich. A tak nie jest. Ofiarami zarażenia HIV'em, zostają też przypadkowe osoby np. które miały w szpitalu przeprowadzaną transfuzje krwi.

Chociaż nie przeczę, może Bóg chciał nam przez to coś powiedzieć, zaprotestować przeciw nadmiernie posuniętej rozwiązłości. Ale ludzie jak to ludzie wyciągnęli z tego błędną naukę „rozwiązłe życie - tak, ale trzeba się zabezpieczać” ;)


N wrz 12, 2004 12:57
Zobacz profil
Post 
Zauważ, Torngasaku, że prezerwatywa też nie jest zabezpieczeniem przeciwko AIDS - badania wskazują, że skuteczność prezerwatywy jako zabezpieczenia przeciwko AIDS wynosi ok ~~ 65%.
A najlepszym zabezpieczeniem jest ... wstrzemięźliwość seksualna oraz wybór tylko jednego partnera. To też powinno o czymś świadczyć ...
Oczywiście, że zdarzają się przypadkowe ofiary wirusa - zrówno pry niewłaściwym przetaczaniu krwi jak i innych sprawach (np. niewłaściwa sterylizacja narzędzi dentystycznych).
Jednak - w skali rozprzestrzeniania się dróg wirusa można te wypadki będące wynikiem typowych zaniedbań ze strony odpowiednich służb - można te wypadki uznać za marginalne ...
Amerykanie powiedzieliby Ci, że podczas działań wojennych niemożliwe jest uniknięcie strat ludności cywilnej ...


N wrz 12, 2004 16:37

Dołączył(a): Pt paź 01, 2004 13:27
Posty: 2
Post popieram walke
Co Biblia mówi o praktykach homoseksualnych? Biblia mówi: „Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.” RZYM. 1,26-27 (BW)

Czy homoseksualizm jest grzechem? Biblia mówi: „Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.” 3 MOJŻ. 18,22 (BW)

Czy osoby praktykujące homoseksualizm mogą pójść do nieba? Biblia mówi: „Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwiąźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,... nie odziedziczą królestwa Bożego.” 1 KOR. 6,9 (BT)

Podobnie jak wszystkich grzeszników, tak i osoby praktykujące homoseksualizm, Bóg nawołuje do pokuty i nawrócenia. Biblia mówi: „Zresztą trzeba pamiętać, że prawa w ogóle są ustanowione nie dla tych, którzy żyją uczciwie, lecz dla tych, którzy źle czynią...; którzy dopuszczają się wszelkiego rodzaju rozpusty, uprawiają homoseksualizm, prowadzą handel niewolnikami, kłamią, składają fałszywe przysięgi i mają na sumieniu wiele innych występków sprzecznych ze zdrową nauką, stanowiącą treść przekazanej mi do głoszenia Dobrej Nowiny o Bogu, któremu należy się chwała i uwielbienie.” 1 TYM. 1,9-11 (BWP)

Czy wiesz, że Jezus odczuwał te same pokusy, co ty? On wie dokładnie jak to jest i ma dla ciebie zwycięstwo: „Nie mamy bowiem arcykapłana, który by nie mógł współczuć ze słabościami naszymi, lecz doświadczonego we wszystkim, podobnie jak my, z wyjątkiem grzechu. Przystąpmy tedy z ufną odwagą do tronu łaski, abyśmy dostąpili miłosierdzia i znaleźli łaskę ku pomocy w stosownej porze” HEBR. 4,15-16 (BW)

Powinniśmy zaprzestać wszelkich grzesznych praktyk i prosić Boga o przebaczenie. Biblia mówi: „A takimi niektórzy z was byli; aleście obmyci, uświęceni, i usprawiedliwieni w imieniu Pana Jezusa Chrystusa i w Duchu Boga naszego.” 1 KOR. 6,11 (BW)

Istnieje nadzieja dla osób praktykujących homoseksualizm. Biblia mówi: „Dotąd nie przyszło na was pokuszenie, które by przekraczało siły ludzkie; lecz Bóg jest wierny i nie dopuści, abyście byli kuszeni ponad siły wasze, ale z pokuszeniem da i wyjście, abyście je mogli znieść.” 1 KOR. 10,13 (BW)

Co powinieneś zrobić jeżeli jesteś homoseksualistą lub lesbijką?

Po pierwsze, przyznaj, że popełniasz grzech. Biblia mówi: „Obmyj mnie zupełnie z winy mojej I oczyść mnie z grzechu mego! Ja bowiem znam występki swoje I grzech mój zawsze jest przede mną.” PS. 51, 4-5 (BW)

Po drugie, proś o przebaczenie grzechu — Bóg mówi, że możesz zacząć wszystko od nowa. Biblia mówi: „Pokrop mnie hizopem, a będę oczyszczony; Obmyj mnie, a ponad śnieg bielszy się stanę. Daj, bym usłyszał radość i wesele, Niech się rozradują kości, które skruszyłeś! Zakryj oblicze swoje przed grzechami moimi I zgładź wszystkie winy moje. Serce czyste stwórz we mnie, o Boże, A ducha prawego odnów we mnie!... Przywróć mi radość z wybawienia twego I wesprzyj mnie duchem ochoczym!” PS. 51,9-12;14 (BW)

Po trzecie, uwierz, że Bóg rzeczywiście przebaczył Ci Twoje grzechy i nie czuj się dłużej winny. Biblia mówi: „Błogosławiony ten, któremu odpuszczono występek, Którego grzech został zakryty! Błogosławiony człowiek, któremu Pan nie poczytuje winy, A w duchu jego nie ma obłudy! Gdy milczałem, schły kości moje Od błagalnego wołania przez cały dzień. Bo we dnie i w nocy ciążyła na mnie ręka twoja, Siła moja zanikła jak podczas upałów letnich. Sela. Grzech mój wyznałem tobie I winy mojej nie ukryłem. Rzekłem: Wyznam występki moje Panu; Wtedy Ty odpuściłeś winę grzechu mego. Niech modli się do ciebie każdy pobożny w czasie niedoli, Gdy wyleją wielkie wody, do niego nie dotrą. Ty jesteś ochroną moją, strzeżesz mnie od ucisku, Otaczasz mnie radością wybawienia.” PS. 32,1-5 (BW)

Gdy uniżysz się przed Panem wyznając swoją winę i wstyd, oddając Mu całkowicie kierownictwo w twoim życiu, wtedy Jezus przyjdzie do ciebie z pełnym miłości przebaczeniem i mocą przemiany życia. Gdy poddasz swoją wolę Jezusowi, On będzie prowadził cię do życia szczęścia i pokoju, którego zawsze bardzo pragnąłeś. W twoim życiu przez cały ten czas brakowało jednak Boga


N paź 03, 2004 12:11
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
takowa lewacko-gejowska spolka
porazajace w swojej glupocie i bezczelnosci
jak najszybsza wizyta u dobrego psychiatry i poddanie sie leczeniu w oddzialach zamknietych
nie przyjecia geja
brzydze sie "walczacymi" gejami


Szanowny Panie Belizariuszu. Ponieważ Moderatorzy nabrali wody w usta jeżeli chodzi o ton wypowiedzi Szanownego Pana, zwracam się ja, zwykły user, z prośbą o pewną dozę kultury i zaprzestanie używania określeń pejoratywnych (typu: gej, głupota, wizyta u psychiatry, brzydzę się walczącymi gejami), ponieważ (według mnie) przeczą zasadom forum o charakterze chrześcijańskim.

Oczywiście rozumiem Pana obrzydzenie odmiennością innych (gorszych) ludzi. Czy może podludzi. "Gejów" - jak to Szanowny Pan pisze. Ale wyraz temu można dać przecież w nieco bardziej kulturalny sposób.

Ja nie jestem homoseksualistą i nie popieram ich działań ani postulatów. A jednak razi mnie ton Pana wypowiedzi. Jak zatem rażący musi być dla homoseksualisty???

ddv163:

Cytuj:
czy właśnie dlatego ostatnio niewiele mówi się o AIDS


O AIDS mówi się stale i dużo. I dobrze.

Cytuj:
Oczywiście, że zdarzają się przypadkowe ofiary wirusa - zrówno pry niewłaściwym przetaczaniu krwi jak i innych sprawach (np. niewłaściwa sterylizacja narzędzi dentystycznych).


Te przypadkowe ofiary wirusa to jakieś 30 % wszystkich zarażeń.

Tu wymienia się między innymi:

1. Personel medyczny (w tym ratowników medycznych),
2. Pacjentów poddawanych zabiegom,
3. Pacjentów, którym przetaczano krew lub podawano materiały krwiopochodne,
4. Klientów zakladów kosmetycznych,
5. Policjantów i strażaków (!).

Procent zakażeń "medycznych" jest w dodatku różny w różnych krajach. Np. na Białorusi (według badań WHO) to dominująca (!) droga zakażeń. Na drugim miejscu dopiero są prostytutki. A narkomanów i homoseksualistów przecież na Białorusi nie ma :) :) :) (tak jak nie było w Polsce w latach 60 -70).

Cytuj:
Jednak - w skali rozprzestrzeniania się dróg wirusa można te wypadki będące wynikiem typowych zaniedbań ze strony odpowiednich służb - można te wypadki uznać za marginalne ...


Niestety, to nieprawda. Do dzisiaj, mimo zakrojonej profilaktyki, ilość zakażeń "medycznych" jest znacząca. Dość wymienić "okienko serologiczne".

Cytuj:
Amerykanie powiedzieliby Ci, że podczas działań wojennych niemożliwe jest uniknięcie strat ludności cywilnej ...


Jacy Amerykanie? Jakich działań wojennych? Jakiej ludności cywilnej? Wybacz, ale nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Mógłbyś rozjaśnić?


So cze 04, 2005 21:31
Post 
Cytuj:
Szanowny Panie Belizariuszu. Ponieważ Moderatorzy nabrali wody w usta jeżeli chodzi o ton wypowiedzi Szanownego Pana, zwracam się ja, zwykły user, z prośbą o pewną dozę kultury i zaprzestanie używania określeń pejoratywnych (typu: gej, głupota, wizyta u psychiatry, brzydzę się walczącymi gejami), ponieważ (według mnie) przeczą zasadom forum o charakterze chrześcijańskim.


Ja znów prosiłbym, szanownego Pana [...]o uwazne i rozumne czytanie tekstów pisanych.[...]

Jeżeli bowiem chodzi o wyraz "gej".....to jest to powszechnie uzywany wyraz w środowisku homoseksualnym i nie jest wyrazem obraźliwym.
Reszta to wyrwane z kontekstu "wyrazy" typowe szukanie dziury w całym.

To naprawdę dziwne, ze ktos, kto grzmiał o niestosowności narzeczeństwa i "chodzenia ze soba"...nagle wyskakuje z obrona zachowań homoseksualnych......i nagle staje sie człowiekiem o wyjatkowej poprawności politycznej.....[...]


So cze 04, 2005 22:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
z chorobami i wirusami jest tak,że powstają w najbardziej sprzyjających sobie warunkach
potem rozprzestrzenią się poprzez ewoulowanie i dostosowywanie jednoczesne do innych warunków

nawet jeśliby homoseksualiści i inni nierozprzestrzenili by tej choroby mogłaby ona powstać po czasie i tak
choć z drugiej strony udogodnili słabej chorobie rozwój poprzez częste kontakty seksualne w sprzyjających nieczystych warunkach

rezultat jest taki ,że uderza choroba ta w każdego człowieka
tym którzy żyją jakby Boga niebyło zawsze jest łatwiej , bo wymyslą sobie antidotum łatwiejsze a o trudniejsze już niebędą się starać
zawsze spada ciężar na ludzi dobrych za czyny złych
powinni się więc dobrzy bardziej starać o nawracanie ludzi ze źle obranej drogi życia

potrzeba dużo samozaparcia by nieiść na łatwizne

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


So cze 04, 2005 22:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Cytat
Cytuj:
Ja nie jestem homoseksualistą i nie popieram ich działań ani postulatów. A jednak razi mnie ton Pana wypowiedzi. Jak zatem rażący musi być dla homoseksualisty???

Ja na tym forum należę do oponentów Belizariusza . Jednak w tym przypadku..
Jesteśmy tu na tym forum chrześcijanami . I w pęłni identyfikuję się z jego stanowiskiem Bo musimy zło nazwać złem po imieniu .
Czyż Chrystus nie nazwał Faryzeuszy Wy jaszczurcze plemię!! Nazywanie zła unikanie ostrych sformułowań nam się nie godzi jako ludziom wierzącym. Nawet gdy by nas miano skazać do więzień zawsze musimy zachować wiarę i przykazania boże. A praktyki homo-seksualne uznać jako za niecne.. Niegodne chrześcijanina Mało tego w brew naturze człowieka . Homoseksualizm jest wynaturzenie człowieka . Nawet w świecie zwierzą przypadki zainteresowania tą samą płcią występują niezmiernie rzadko (ssaki)
POzdro


N cze 05, 2005 5:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
chodzi o to by zło nazwać złem , ale nikogo nieobrażając i niezniechęcając do Boga
każdy może należeć do Miłości , po to Chrystus przyszedł, właśnie do celników , prostytutek,nierobiąc z tych ludzi diabłów ale chcąc nawrócenia grzeszników
abyśmy "nic niebyli dłużni prócz Miłości"

przyroda niejest dobrym wzorem do naśladowania i czerpania wzorów etycznych

jest wiele zwierząt zachowujących się nietak jak z natury swojej powinny (pieski), a także wiele gatunków które z natury są inne niż człowiek
(nagła zmiana płci)

od wieków ujarzmiamy przyrode , niepopieram powrotu do natury szczególnie przez głupote ale ujarzmianie natury poprzez mądrość
tak robili przodkowie i doszli do tego co mamy dziś
dach nad głową,wode, prąd,ubranie,cukierki :)

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


N cze 05, 2005 16:08
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL