Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwam? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
Oglądalność byłaby większa, gdyby kablówka UPC z powodów ideologicznych nie uniemożliwiła mi oglądania Tv Trwam.


So lip 17, 2010 22:46
Zobacz profil
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
meritus, a slynne decodery o. Rydzyka? Nie masz zadnej mozliwosci, zeby sie od kablowki uniezaleznic?


N lip 18, 2010 9:22
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
meritus napisał(a):
Oglądalność byłaby większa, gdyby kablówka UPC z powodów ideologicznych nie uniemożliwiła mi oglądania Tv Trwam.

Gdyby o. Rydzyk nie traktował wszystkich, że należy mu się "jak krowie siano" i postarał o przedłużenie umowy.
A ja jestem szczęsliwa, bo mam naprawdę katolicki program TVReligia :-D :-D


N lip 18, 2010 13:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
Moja babcia oglądała Trwam. To już coś. Bo na przykład oglądalność kanałów sportowych jest u nas równa 0.


N lip 18, 2010 13:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 18, 2013 19:57
Posty: 80
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
Okazuje się, że aż 1/3 polaków ogląda TV Trwam.
Na stronie radiomaryja.pl można zapoznać się z raportem przygotowanym przez Europejski Instytut Studiów i Analiz.
Wynik tak szokujący, że aż trzeba sprawdzić cóż to za Europejski Instytut?
Okazuje się, że jest to stowarzyszenie, (nr KRS 0000473655) wpisane do rejestru w sierpniu 2013 roku. Organem uprawnionym do reprezenatacji Instytutu jest Zarząd.
Patrzymy dalej, zarząd jest trzyosobowy, któż tam zatem prezesuje i członkuje?
Prezes Zarządu: Mirosław Piotrowski nr PESEL: 66010904875
Członek Zarządu: Ewa Rzeczkowska nr PESEL: 80122109780
Członek Zarządu: Krzysztof Jacek Dudziński nr PESEL: 72022501614

Co to za ludzie?
Prezes to dr hab. Mirosław Piotrowski, pracownik naukowy KUL zatrudniony na etacie profesora, kieruje tam Katedrą Historii Najnowszej.
Po godzinach pracy Prezes dorabia sobie jako europoseł, w 2004 roku wybrany do Parlamentu Europejskiego z ramienia LPR, w 2009 roku ponownie wybrany do PE ale juz z ramienia PIS, podobnie w 2014 roku. Ostatnimi czasy wystąpił jednak z delegacji tej partii w Parlamencie Europejskim.

Członek Zarządu dr Ewa Rzeczkowska, to również pracownik naukowy KUL, zatrudniona na etacie adiunkta, w Katedrze Historii Najnowszej zatem podwładna Mirosława Piotrowskiego. Pracę doktorską obroniła w 2009 roku, promotor - oczywiście Mirosław Piotrowski.

Drugi Członek Zarządu jest asystentem Europosła.

Stowarzyszenie ma siedzibę w Lublinie, ul. gen. Michała Kruka 23, tu link do google maps
Jest to domek europosła Piotrowskiego, jak również siedziba jego biura poselskiego.

Zaznaczam, że niniejszy post nie jest jakąkolwiek próbą krytyki treści raportu oglądalności, czy też podważenia jego wiarygodności, tym bardziej, że europoseł Piotrowski, ma w zwyczaju kierować do sądu akty oskarżenia o zniesławienie przeciwko naukowcom nieprzychylnie recenzującym jego książki ;)


Śr lis 05, 2014 12:15
Zobacz profil
Post Re: Czy ktoś zna procentową oglądalność wiadomości w TV-Trwa
No i okazuje się, że RM na wizji ma 16 krotnie większą oglądalność niż samo RM ze słuchalnością 2 %.


Śr lis 05, 2014 13:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL