Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:23



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94  Następna strona
 Krzyż pod pałacem prezydenckim. 
Autor Wiadomość
Post 
Owszem, nie rozumiem tylko z czego tak się cieszysz. Czy ja kiedykolwiek twierdziłem inaczej? :o


Wt wrz 21, 2010 14:29
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
osiris, demokracja w wydaniu PiS tak naprawde to kolejna rewolucja. O czym swiadcza niezbicie twoje wypowiedzi.
Kazda rewolucja to mordy i zniszczenia. Bez patrzenia na ofiary. W koncu chodzi o to, zeby aktualna mniejszosc nareszcie mogla "zrobic porzadki". Demokracja jej na to nie pozwala? No to ominiemy demokracje.
A ty mowisz, ze Jaroslawa nie mozna przyrownywac do upiorow z przeszlosci...


Wt wrz 21, 2010 15:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
To jest taki prosty myk. Ktoś Ci wchodzi do domu i wynosi na chama graty (Ci ludzie uważaja że bronią domu/ojczyzny) A jak wyskoczysz i zaczniesz się burzyć to już czekaja z kamerami i pokazują - Proszę jaki oszołom. Socjotechnika i dmuchanie w bambus. Szkoda czasu na takie lewe zagrywki władzy. Tylko przykro że sporo osób to kupuje.


Wt wrz 21, 2010 15:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
CzłowiekBezOczu napisał(a):
To jest taki prosty myk. Ktoś Ci wchodzi do domu i wynosi na chama graty (Ci ludzie uważaja że bronią domu/ojczyzny)


W tym cały problem, że źle uważają. Jak każdy będzie robił, co sobie uważa, to będziemy mieli anarchię a nie praworządność.


Wt wrz 21, 2010 15:31
Zobacz profil
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
Kazda rewolucja to mordy i zniszczenia. Bez patrzenia na ofiary.

Na razie to ja widzę 96 ofiar rządów miłości, więc nie straszcie mnie Kaczyńskim, bo za jego rządów nie było tylu ofiar ani nawet owego policyjnego państwa a i przed Rosjanami staliśmy na nogach a nie klęczeliśmy.
Jaki koń jest każdy widzi a że Lemingi żyją w wirtualnym świecie wytworzonym przez piarowców PO to już inna para kaloszy.

Cytuj:
Jak każdy będzie robił, co sobie uważa, to będziemy mieli anarchię a nie praworządność.

Wzywanie przez Premiera do niepłacenia podatku to tez jest anarchizacja państwa.


Ostatnio edytowano Wt wrz 21, 2010 16:05 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt wrz 21, 2010 16:00

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
osiris napisał(a):
Cytuj:
Kazda rewolucja to mordy i zniszczenia. Bez patrzenia na ofiary.

N razie to ja widzę 96 ofiar rządów miłości.


Dolicz jeszcze wszystkich "poległych" na drogach za panowania Tuska. Brak autostrad to z pewnością część planu mającego na celu eksterminację narodu polskiego.


Wt wrz 21, 2010 16:05
Zobacz profil
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
Dolicz jeszcze wszystkich "poległych" na drogach za panowania Tuska.

Dzięki za podpowiedź bo przecież trzeba te tysiące krzyży im przypisać jak zrobiła to PO wobec PiS-u.
Ale tak na poważnie to jeszcze dojdziemy do prawdy ile winy w tym wypadku jest rządu i jego urzędników.
To tylko kwestia czasu.


Wt wrz 21, 2010 16:07
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
No to bedziesz musial sie pogodzic z tym smutnym faktem, ze zyjesz w kraju przestepcow. Ale przeciez juz to wiesz. "Bohaterowie" IV RP tez czystych rak nie mieli.


Wt wrz 21, 2010 16:09
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
No to bedziesz musial sie pogodzic z tym smutnym faktem, ze zyjesz w kraju przestepcow.

Nie wiem czy te niedopatrzenia oraz permanentne pomniejszanie ważności tej wizyty są przestępstwem, bo to należy już do ustalenia przez prokuratorów.
Faktem jest że będę musiał żyć z takim przeświadczeniem jak piszesz jeśli to się okaże.
Jeśli nic z tym nie mogę zrobić to chociaż mam tą satysfakcję że można (jeszcze) o tym pisać.
Ale może przyjdą takie ciemne czasy że nawet pisać już nie będzie wolno. Kto wie.
Dobrze że miałem język rosyjski w szkole. Może się przydać.

Cytuj:
"Bohaterowie" IV RP tez czystych rak nie mieli.

No tak, przecież Kaczyński zabił Blidę i kogo tam jeszcze?


Wt wrz 21, 2010 16:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
A ja już mam dość tej afery z Krzyżem, akcji typu http://www.tvn24.pl/-1,1674436,0,1,prok ... omosc.html, i innych podobnych. Skoro ktoś ma taki problem z pogodzeniem się z historią, to niech idzie do terapeuty. Skoro niby PO rozdmuchało aferę z krzyżem, aby zakryć podniesienie VATu, to ludzie, którzy to łyknęli są i "pajacują" przed Pałacem są po prostu głupi, skoro tak prosto pozwolili się zmanipulować. Dlaczego wszyscy się biją o wystawienie pomnika Lechowi Kaczyńskiemu, a nikt nie mówi o Kaczorowskim. Przypomina mi się demotywator: Usuńcie ten Pałac sprzed Krzyża. Acb Gocłowski wysłał list do JK o zakończenie tego, ale obecnie JK dla pewnej grupy wyrósł na nowego Boga. Nie jestem w stanie czytać żadnych portali informacyjnych, bo wszędzie ciągle te krzyż, albo głupie wypowiedzi np. o dymisji moralnej i społecznej ( autorstwa p. Kempy ). Nie wiem może jakieś testy psychologiczne dla przyszłych polityków....
Tak, Osiris, jestem młodym elektoratem PO, czekam na legalizacje narkotyków i aborcji... tak uprzedzając Twoj argument.

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Wt wrz 21, 2010 16:29
Zobacz profil
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
Tak, Osiris, jestem młodym elektoratem PO, czekam na legalizacje narkotyków i aborcji... tak uprzedzając Twoj argument.

No i nie dziwota że takie teksty zapuszczasz tutaj. :D
Cytuj:
Nie jestem w stanie czytać żadnych portali informacyjnych, bo wszędzie ciągle te krzyż, albo głupie wypowiedzi

To nie czytaj!
Przez ciągłe atakowanie Kaczyńskiego zrobili mu taka reklamę że Doda umiera z zazdrości i obgryza palce że Kaczyński ją przebił w rankingach popularności.


Wt wrz 21, 2010 16:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 31, 2009 4:54
Posty: 1993
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
To chyba czytasz jakieś informacje offowe bo przeważnie wiadomości polegają na tym że poseł z rządu mając większość w izbie oraz prezydenta po swojej stronie wielce opowiada jaki to jest zły Kaczyński. A mnie (censored) obchodzi co robi kaczor. Mnie obchodzi co partia rządząca robi dla mnie konkretnie. Tyle że takich informacji nigdzie nie znajdziesz bo nie robią nic.
A jak już ktoś się zainteresuje i poszuka to znajdzie, ale zegar długu naszego kraju z którym nic się nie robi tylko zwala na Gierka. Za następne sto lat nadal Gierek będzie winny bo tak jest wygodnie a Twoim wnukom powiedzą że przez jego błędy muszą znowu zacisnąć pasa.

Tyle że ja osobiście zaciskam ze dwadzieścia lat i gdzie mam jeszcze zaciskać ? Na kręgosłupie ? Fajnie że to mówią ludzie którzy na co dzień mają wszystko. Takim cfaniakiem być nietrudno mając układy, rodziny na stanowiskach i na starcie mocne dojścia.


Ostatnio edytowano Wt wrz 21, 2010 16:56 przez CzłowiekBezOczu, łącznie edytowano 2 razy



Wt wrz 21, 2010 16:46
Zobacz profil
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
Mnie obchodzi co partia rządząca robi dla mnie konkretnie.

Głównie demontuje krzyże, stawia barierki i zawiesza gdzie popadnie tablice pamiątkowe.
Jest roboty od cho........... .


Ostatnio edytowano Wt wrz 21, 2010 16:56 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 2 razy



Wt wrz 21, 2010 16:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 24, 2009 21:23
Posty: 806
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cbo prawda, tylko, czy PIS czy PO efekt ten sam. Państwo okrada społeczeństwo, społeczeństwo okrada państwo i tak się kręci. Ciągle Ci sami ludzi w różnych konfiguracjach. Może tak mnie ta kwestia Krzyża drażni i przez to wydaje mi się wszechobecna. Dla mnie wybór PO to wybór mniejszego zła, bo innej alternatywy nie widzę. Nie iść na wybory to dla mnie tchórzostwo.

Druga partia za to wydawała pieniądze na lewo, na prawo bez sensu. Nie wiem, co gorsze.

_________________
Szukaj mnie
Bo sama nie wiem już
Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę.


Wt wrz 21, 2010 16:54
Zobacz profil
Post Re: Krzyż pod pałacem prezydenckim.
Cytuj:
- Napisałem list do pana Jarosława: Dobrze byłoby, jakby pan jedno słowo powiedział i sprawa by się wyciszyła - powiedział na antenie Polskiego Radia Gdańsk arcybiskup Tadeusz Gocłowski. Zdaniem kapłana, krzyż "jest w ręku określonego ugrupowania politycznego". I wskazał jednoznacznie - tym ugrupowaniem jest Prawo i Sprawiedliwość.

O rety a ja myślałem że krzyż jest w kaplicy prezydenckiej a Prezydentem jest Komorowski a nie Kaczyński.

Cytuj:
Nie wiem, co gorsze.

Nareszcie zaczynasz wracać do żywych.


Wt wrz 21, 2010 16:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1396 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL