Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 11:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128  Następna strona
 Jaki jest Prezydent Komorowski? 
Autor Wiadomość
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
gita napisał(a):
mikkel napisał(a):
Dariusz-555 napisał(a):
skoro o gafach PBK . kto pamieta jak uroczyscie oswiadczyl ze Karol Wojtyla to Jan Pawel TRZECI ?


Ja mimo wszystko wolę już prezydenta popełniającego jakieś drobne gafy czy niezręczności od plującego na najwyższe prawo swojego państwa - Konstytucję.

Jeśli idzie o "plującego na najwyższe prawo", to nie dotyczy to, ani PBK, ani PAD, a prezesa TK sędziego Rzeplińskiego.
Mówiąc o pluciu na najwyższe prawo stosujesz znana propagandę Goebbelsa:kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.
Rzepliński kilkakrotnie złamał konstytucję, zwołując posiedzenia TK złamał Art 197 Konstytucji RP, który mówi, że TK proceduje zgodnie z ustawę, a w/g ustawy powinien dopuścić 13, a nie 12 sędziów. Rzepliński ustawił się ponad prawem i nie poniósł za to żadnych konsekwencji.
Nic mi nie wiadomo, aby Konstytucję złamał PBK, a o złamaniu konstytucji przez PAD wiem tylko z Goebbelsowskiej propagandy.

Gita - jako specjalistka od Konstytucji wskaż który paragraf złamał Rzepliński w 2007r
http://polska.newsweek.pl/trybunal-kons ... 384,1.html


Śr maja 11, 2016 9:06

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
to watek o Komorowskim a nie o Rzeplinskim . czy " co-poniektorzy " zrozumieli ?


Śr maja 11, 2016 9:18
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Gita chyba nie....

A co do watku: tytul jest w czasie terazniejszym. Moze zainteresowani osoba prezydenta Komorowskiego by to uwzglednili i zaczeli pisac bardziej o terazniejszosci a nie o przeszlosci?


Śr maja 11, 2016 9:28
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Kael napisał(a):
Gita chyba nie....

A co do watku: tytul jest w czasie terazniejszym. Moze zainteresowani osoba prezydenta Komorowskiego by to uwzglednili i zaczeli pisac bardziej o terazniejszosci a nie o przeszlosci?

O teraźniejszości? Proszę bardzo. W/g wielu obserwatorów manifestacji totalnej opozycji z 7 maja b/r.najgłupsze przemówienie wygłosił Prezydent Komorowski.


Śr maja 11, 2016 9:58
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
A jakie byly kryteria "glupoty"? I kto je ustalal? Pawlowicz czy Macierewicz?


Śr maja 11, 2016 10:02
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Kael napisał(a):
A jakie byly kryteria "glupoty"? I kto je ustalal? Pawlowicz czy Macierewicz?

Ani Pawłowicz, ani Macierewicz, a internauci, również na moim blogu.


Cz maja 12, 2016 12:18
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
No, to jest najwyzsza instancja obiektywnosci i samokrytycyzmu.
Jak komentarze na onecie...


Cz maja 12, 2016 13:11

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Kael , przeciez zapodalem tu ostatnie " przemowienie " Bronka w mp3 .
odsluchaj i sama ustal kryterium glupoty twojego idola .


Cz maja 12, 2016 23:25
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Zwoich dziwnych stronek nie otwieram.
Ja uznaje po pierwsze linii do normalnych ogolnie dostepnych zrodel, a nie prywatnie spreparowane stronki, a po drugie obsmiewczych "dokumentow" w ogole nie otwieram.

To polskie przyslowie na pewno znasz: "Poznac glupiego po smiechu jego"


Pt maja 13, 2016 6:13
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Dariusz-555 napisał(a):
Kael , przeciez zapodalem tu ostatnie " przemowienie " Bronka w mp3 .
odsluchaj i sama ustal kryterium glupoty twojego idola .

Czyjej głupoty :sciana: .....kilka osób odpowiedziało na ten link dowodząc spreparowania taśmy.


Pt maja 13, 2016 7:31

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
a zatem kilka osob powinno zlozyc reklamacje to TV-POLONIA . zapodalem to co zapodala ta stacja .
" nie moglo mnie tu nie byc bo ja naprawde wierze w to ze mozna dzialac dla Polski " . no wlasnie to Bronek zameldowal na ostatnim wiecu .
to dla tych , ktorzy nie umia kliknac na audio stronki , ktore zapodaje .


Pt maja 13, 2016 19:54
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Dariusz-555 napisał(a):
a zatem kilka osob powinno zlozyc reklamacje to TV-POLONIA . zapodalem to co zapodala ta stacja .
" nie moglo mnie tu nie byc bo ja naprawde wierze w to ze mozna dzialac dla Polski " . no wlasnie to Bronek zameldowal na ostatnim wiecu .
to dla tych , ktorzy nie umia kliknac na audio stronki , ktore zapodaje .

Zapodajesz kłamliwe stronki i chcesz aby inni uwierzyli w ich autentyczność.....
Jak adekwatnie ministrowi w rządzie Szydło......w środę Macierewicz dramatycznie pytał - co wam uczynili Polacy, że zniszczyliście wojsko i uczyniliście Polskę bezbronną - a w piątek w Radzikowie radośnie ćwierkał - wojsko mamy silne, prężne i pełne bezpieczeństwo Polski.....cud mniemany...


So maja 14, 2016 7:32
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
No fani PiSu sie i tak na te jawne klamstwa nabiora. Wierza w te papke bezkrytycznie i jak papugi powtarzaja co dzien inna trzecia prawde.
To jest nieuleczalne. Popatrz na Yarpena czy medievala.


So maja 14, 2016 7:56

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
k woli scislosci dla Alicji . ja nie zapodaje klamliwych stronek lecz wykonalem sciezke dzwiekowa z oficjalnego programu tv polonia . klamliwe jest natomiast to co mowi Bronek czyli " wierze ze mozna dzialac dla Polski " . jego 5 letnie " dzialania " ocenili rok temu wyborcy . zgadza sie ?

odnosnie twojej krytyki Maciarewicza czyli jak to okreslasz " cud mniemany " . zapoznalem sie z calym jego wystapieniem w parlamencie odnosnie audytu . dosyc jasno wytlumaczyl co zostalo w ostatnich miesiacach naprawione w armii .
przyjaciele Ewy niezle musza ci placic skoro w sobote rano ledwo otwierasz oczy i juz biegiem hejtowac do komputera .

dzisiaj o 18.15 na TRWAM o przeprowadzonym audycie irlandzkich cudow gospodarczych teoretycznego Panstwa .


So maja 14, 2016 8:49
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Dariusz-555 napisał(a):
k woli scislosci dla Alicji . ja nie zapodaje klamliwych stronek lecz wykonalem sciezke dzwiekowa z oficjalnego programu tv polonia . klamliwe jest natomiast to co mowi Bronek czyli " wierze ze mozna dzialac dla Polski " . jego 5 letnie " dzialania " ocenili rok temu wyborcy . zgadza sie ?

Podobnie jak poprzedników.....jedyny Kwaśniewski "zarobił" na drugą kadencję.

Cytuj:
odnosnie twojej krytyki Maciarewicza czyli jak to okreslasz " cud mniemany " . zapoznalem sie z calym jego wystapieniem w parlamencie odnosnie audytu . dosyc jasno wytlumaczyl co zostalo w ostatnich miesiacach naprawione w armii .

Tia.....dokładnie ta sama kategoria tłumaczenia jak zamachu pod Smoleńskiem.....
A efekty odwrotne od zamierzonych :D
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ska/psnez1

Cytuj:
przyjaciele Ewy niezle musza ci placic skoro w sobote rano ledwo otwierasz oczy i juz biegiem hejtowac do komputera .

Nie sądź wszystkich według siebie - ktoś ci płaci za hejtowanie po nocach, co nie znaczy, ze wszyscy piszą lub uciekają z kraju dla kasy....


Ostatnio edytowano So maja 14, 2016 9:08 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



So maja 14, 2016 8:59
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL