Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 22:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128
 Jaki jest Prezydent Komorowski? 
Autor Wiadomość
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Kael napisał(a):
No, w TV Trwam cenzura byla zawsze, a dzis jest w mediach publicznych po dobrej zmianie: zwalnianie z pracy dziennikarzy, kontrole dziennikarzy w miejscach publicznych...
Trzeba byc kompletnie zaslepionym, zeby dzis wierzyc w wolne i obiektywne media publuczne.

Wolne media, które mamy dzięki dobrej zmianie pozwoliły na to, że wielu dowiedziało się prawdy o PBK.
Sumliński i wielu innych dziennikarzy było dyskryminowanych i inwigilowanych za koalicji PO-SLD i PSL , a teraz nareszcie mają szanse pojawić się w telewizji. Widzowie manipulowani przez reżimową telewizję za czasów rządu Platformy dowiadywali się jedynie jaki to wspaniały jest PBK, a poparcie miał na poziomie 70%. Nareszcie to się zmieniło i można się dowiedzieć jaki na prawdę był Komorowski.


N maja 15, 2016 17:57
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
gita napisał(a):
Kael napisał(a):
No, w TV Trwam cenzura byla zawsze, a dzis jest w mediach publicznych po dobrej zmianie: zwalnianie z pracy dziennikarzy, kontrole dziennikarzy w miejscach publicznych...
Trzeba byc kompletnie zaslepionym, zeby dzis wierzyc w wolne i obiektywne media publuczne.

Wolne media, które mamy dzięki dobrej zmianie pozwoliły na to, że wielu dowiedziało się prawdy o PBK.
Sumliński i wielu innych dziennikarzy było dyskryminowanych i inwigilowanych za koalicji PO-SLD i PSL , a teraz nareszcie mają szanse pojawić się w telewizji. Widzowie manipulowani przez reżimową telewizję za czasów rządu Platformy dowiadywali się jedynie jaki to wspaniały jest PBK, a poparcie miał na poziomie 70%. Nareszcie to się zmieniło i można się dowiedzieć jaki na prawdę był Komorowski.

I dlatego biedny Sumliński poszedł do kościoła przed ołtarza, ale tam gdzie sprzątała zakonnica - oczywiście aby w porę dostrzegła jak to on "popełnia" samobójstwo....


N maja 15, 2016 19:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
gita napisał(a):
Nareszcie to się zmieniło i można się dowiedzieć jaki na prawdę był Komorowski.


Świetnie, tylko że ja mam to gdzieś. Komorowski już nie jest prezydentem, prezydentem jest Duda, więc mnie interesuje, jaki naprawdę jest Duda, a nie, jaki naprawdę był Komorowski.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt maja 17, 2016 9:31
Zobacz profil
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Kto mówi prawdę? Komorowski, czy Sumliński?

http://niezalezna.pl/81529-komorowski-b ... atpliwosci


Śr cze 08, 2016 14:29
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
gita napisał(a):
Kto mówi prawdę? Komorowski, czy Sumliński?

http://niezalezna.pl/81529-komorowski-b ... atpliwosci

Facet, który idzie do kościoła w którym widzi sprzątającą zakonnicę i tam obok niej, przed ołtarzem "usiłuje" popełnić samobójstwo, po czym ląduje w szpitalu psychiatrycznym, do zera niweluje swoją wiarygodność.


Śr cze 08, 2016 15:10
Post Re: Jaki jest Prezydent Komorowski?
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Kto mówi prawdę? Komorowski, czy Sumliński?

http://niezalezna.pl/81529-komorowski-b ... atpliwosci

Facet, który idzie do kościoła w którym widzi sprzątającą zakonnicę i tam obok niej, przed ołtarzem "usiłuje" popełnić samobójstwo, po czym ląduje w szpitalu psychiatrycznym, do zera niweluje swoją wiarygodność.

Faktycznie "niezbity dowód", że kłamie!


Śr cze 08, 2016 15:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1911 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 124, 125, 126, 127, 128

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL