Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 23:45



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 101  Następna strona
 Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 23, 2010 16:37
Posty: 151
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Geonides napisał(a):
Orientujecie się czy krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych zrobił już tę analizę fonoskopijną? Czy na niej opierała się prezentacja komisji Millera?

Może tutaj będą wiedzieć?
http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne ... m-109.html
I dzięki za linka - warto posłuchać i obejrzeć.

_________________
To, co wiem jest kroplą. Czego nie wiem - oceanem.


Cz lut 03, 2011 22:52
Zobacz profil
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
W sprawie Ministra Bogdana Klicha, osoby ponoszącej ogólną odpowiedzialność za katastrofę wielu polskich wojskowych samolotów grzebiących pod sobą elity polskiej władzy cywilnej, wojskowej i duchownych posługujących wojsku i Państwu Polskiemu, a także zasłużonych nestorów Polski, wypowiedział się dziś SEJM RP.

Sejm uznał, że Bogdan Klich jest osobą zasłużoną dla Państwa i nie pozwolił go odwołać z funkcji ministra.
To czarny dzień w historii polskiego parlamentaryzmu i polskiej demokracji.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt lut 04, 2011 19:04
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
No to się Kwiatku spodziewaj tego że tak jak Klicha tak siebie będą bronić do ostatnie kropli krwi podczas kampanii.
A takich wrzutek jak ta z Pawlakiem (aby zapewnić sobie pewne głosowanie) będziemy mieli więcej.
Honor poszedł w odstawkę a liczy się tylko wolna amerykanka.


Pt lut 04, 2011 19:10
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Ja wiem.
I nie martwię się o siebie, bo swoje zdanie mam i jest ono pewne.
Szkoda mi Polski, bo to moja Ojczyzna, a Ona cierpi, gdy jest nękana kłamstwem, przemocą i głupotą.

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt lut 04, 2011 19:15
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Teraz samoloty mogą już spadać stadami, całymi eskadrami a Klichowi włos z głowy nie spadnie.
Jak słyszę te buńczuczne oświadczenia że jeden z drugim bierze pełna odpowiedzialność za swoje działania to mnie na śmiech bierze.
Kto w Polsce za cokolwiek odpowiada?


PS: A kwiatów nie dostał za katastrofy?


Pt lut 04, 2011 19:17
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 14, 2007 7:02
Posty: 3507
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Cytuj:
Poseł PiS Zbigniew Girzyński po głosowaniu nad wotum nieufności dla ministra obrony narodowej Bogdana Klicha stwierdził na swoim blogu w Onet.pl, że Donald Tusk na szczycie UE powinien "lobbować za wsparciem pomysłu, aby ministrowi Bogdanowi Klichowi przyznać Pokojową Nagrodę Nobla za demontaż Polskiej Armii".

Polityk odniósł się w ten sposób do podjętej przez posłów decyzji, aby pozostawić ministra Klicha na stanowisku.

Dodał, że jednak tym razem, obroniony minister nie dostał od "spontanicznie szczęśliwych parlamentarzystek z PO okazałego bukietu kwiatów", tak jak Cezary Grabarczyk, po wygranym dla siebie głosowaniu nad wotum nieufności.

"Winę za ten fakt ponosi oczywiście nieodpowiedzialna opozycja z Prawa i Sprawiedliwości, która wybrała fatalny moment na składanie wniosku o wotum nieufności. Niestety z powodu zimy posłanki z PO mimo wielu starań w żadnej kwiaciarni nie mogły kupić chabrów z poligonu aby je wręczyć ministrowi Klichowi" - sarkastycznie skwitował ten fakt Girzyński.


Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityk- ... omosc.html

_________________
Mały kwiatek pod stopami Boga - św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Zbrodnia państwowa to i państwowe morderstwo i terror demokracji.
Gdy działa Duch Święty, wzrasta wiara, nadzieja, miłość Boga i bliźniego, ginie kłamstwo, nienawiść, magia.


Pt lut 04, 2011 20:00
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
maly_kwiatek napisał(a):
W sprawie Ministra Bogdana Klicha, osoby ponoszącej ogólną odpowiedzialność za katastrofę wielu polskich wojskowych samolotów grzebiących pod sobą elity polskiej władzy cywilnej, wojskowej i duchownych posługujących wojsku i Państwu Polskiemu, a także zasłużonych nestorów Polski, wypowiedział się dziś SEJM RP.

Sejm uznał, że Bogdan Klich jest osobą zasłużoną dla Państwa i nie pozwolił go odwołać z funkcji ministra.
To czarny dzień w historii polskiego parlamentaryzmu i polskiej demokracji.


Powtorze sie
osiris napisał(a):
Kwiatku zlituj się.
W przepisach prawa obowiązują jakieś reguły.
Komisja nie skończyła swojego postępowania, nie postawiono żadnych zarzutów prokuratorskich, nie zapadał prawomocny wyrok co Ci nie przeszkadza stawiać konkretne, końcowe tezy o winie.
TY się nie kieruj uczuciami i przeczuciami tylko faktami.
Rozmawiamy tutaj o faktach a nie o hipotezach.

viewtopic.php?f=37&t=27414&start=61

Czyli niektorym zadnym krwi, chodzi o odwolanie dla odwolania, a nie o odwolanie po stwierdzeniu winy.
A owa przesada w ilosci samolotow ktore spadly z powodu Klicha tez jest forma manipulacji, nad ktora niektorzy uzytkownicy placza, kiedy robi to prasa. Ale nie oni...


So lut 05, 2011 8:32

Dołączył(a): Pn lut 20, 2006 9:05
Posty: 818
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Dural napisał(a):
Cytuj:
Idealnie wpisywały się w rosyjską wersję przyczyn katastrofy lansowaną od pierwszych godzin po tragedii.

Moze dlatego, ze wersja rosyjska jest najblizej prawdy? W tych polskich byla winna sztuczna mgla, bomba wodorowa i wykrecone zarowki.
Proponuję, zebyś po prostu przeczytal uwagi polskiej strony do raportu MAK. Tam nie ma nic o sztucznej mgle, bombach, czy wystrzałach. Jest za to rzeczowe i merytoryczne podważenie tez MAK-u. Chyba że z natury wierzysz ekspertom szkolonym w KGB, a polskim specjalistom nie za bardzo.

Geonides napisał(a):
Zapis rozmów udostępniony przez MAK[/url] jest dużo bardziej kompletny i dokładny.
Tylko nasi eksperci jakoś odczytali dużo więcej....
Cytuj:
Każda wypowiedź jest opatrzona czasem początku i końca z dokładnością do dziesiątej części sekundy.
To kwestia czysto formalna, nie mająca wpływu na treść. Czy te dziesiąte części sekundy coś zmieniają, skoro w wielu miejscach Rosjanie ewidentnie usłyszeli coś czego nie było?
Cytuj:
Zaznaczone są frazy niezrozumiałe, jako niezrozumiałe.
Podobnie jak w polskiej.
Cytuj:
8.30.58 1 Pilot: Piątka przygotowana, szóstka i automat... do lądowania {16:03 - 16:06 na wizualizacji} - zgodnie z wersją "komisji Millera". Da radę wyłapać.
Czyli Ty wyłapałeś od razu, a spece z MAK-u nie dali rady...To tylko potwierdza ich "profesjonalizm"
Cytuj:
Natomiast warto się przysłuchać rozmowie Kazany i Dowódcy. Zastanawiające, że skoro rozszyfrowano powyższą plątaninę dźwięków, nie dano sobie rady z tym:
8.26.27 Tu prawdopodobnie Kazana mówi: To będziemy krążyli do skutku - wsłuchajcie się w ten niski głos majaczący w tle.
Fakt, tej wypowiedzi nie zarejestrował nawet MAK, nie mówiąc już o polskich specach z Centralnego Laboratorium Kryminalistyki KGP. Wygląda na to, że popełnili poważny błąd nie dając Ci tych taśm do odsłuchania. :-)
Tyle że "prawdopodobnie" to nie na pewno, zwłaszcza, że nie jesteś chyba ekspertem od brzmienia glosu dyrektora Kazany. Poza tym kwestię ewentualnego krażenia samolotu nad lotniskiem wyjaśnia za chwilę kapitan:
8.26.37 Kokpit: No to mamy problem.
8.26.38 1 Pilot: Możemy pół godziny powisieć i odchodzimy na zapasowe.
8.26.43 Kokpit: A gdzie jest zapasowe?
1 Pilot: Mińsk albo Witebsk.

Cytuj:
Z raportu komisji Millera podawane przez GW napisał(a):
8.37.56 Nawigator: (?) Powiedz, że jeszcze jedna mila od osi została
Stenogramy MAK napisał(a):
10:38:00,4 Wkurzy się jeśli jeszcze...

Do odsłuchania {24:56 - 25:02} Na 100% wersja "millerowska". Zwłaszcza w kontekście padającego chwilę potem "Jeszcze pół mili zostało".
Czyli znów Rosjanie usłyszeli nie to, co było ale to, co pasowało do spiskowej teorii o naciskach


So lut 05, 2011 9:08
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
A oto ciekawostka:
Obrazek

Gdybyśmy przyjęli idiotyczną tezę, że LK jest winny śmierci osób które zaprosił na pokład to Komorowskiemu można przypisać współudział.
GDYBY............. !

Mam nadzieję, że w Polsce jest więcej rozumnych ludzi niż idiotów.


So lut 05, 2011 10:22
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
micked napisał(a):
Proponuję, zebyś po prostu przeczytal uwagi polskiej strony do raportu MAK.

No to zglupialem! Krytykujesz dziennikarzy za (tutaj wytluszcze czesc Twojego zdania);
Cytuj:
Idealnie wpisywały się w rosyjską wersję przyczyn katastrofy lansowaną od pierwszych godzin po tragedii

a teraz odsylasz mnie do uwag polskiej strony dotyczacych raportu MAK? Przeciez te uwagi POWSTALY PO RAPORCIE!!! Wczesniej, od chwili tragedii, mielismy eksperta Maciarewicza, Gite2 sluchaczke Radia Wolna Europa i im podobnych. Czegos nie zrozumialem?
Co do naciskow, sprawa drugorzedna. Ja Ci dam taki przyklad.
Jestes kierowca, wypelnionego po brzegi kierownictwem firmy, autobusu. Twoj zwierzchnik (obojetne czy podchmielony czy nie) kaze Ci przejechac na czerwonym swietle bardzo ruchliwego skrzyzowania, albo sam chcesz sie popisac, albo myslisz "A co mi tam, sprobuje!". Jedziesz. Kto straci prawo jazdy? Kogo zamkna w razie wypadku? A moze da sie zrzucic wine na policjanta prowadzacego dochodzenie?

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


So lut 05, 2011 12:02
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
No to mamy przełom.
Cytuj:
Premier Donald Tusk będzie pierwszą osobą, która otrzyma polski raport w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej - powiedział szef MSWiA i przewodniczący polskiej komisji Jerzy Miller. Premier ma też zdecydować, czy raport zostanie upubliczniony.


Jeżeli weźmiemy pod uwagę wypowiedzi polityków PO że na temat odwołania Klicha powinniśmy wstrzymać się do upublicznienia powyższego raportu to może się okazać iż taki termin nigdy nie nastąpiłby lub nie nastąpi.
Co takiego tajemnego może być w tym raporcie kiedy już tyle pomyj wylano?
Czy będzie on aż tak nie wygodny dla rządu że pod byle pretekstem ukryje się go przed społeczeństwem, czy chodzi tylko o to żeby nie drażnić niedźwiedzia?
Jeden i drugi pretekst jest haniebny i świadczy o tym że tylko zdobycie władzy się liczy a nie dojście do prawdy.
Podejrzewam że ów raport mógłby mocno osłabić szanse na reelekcję PO więc najlepiej go przetrzymać w szufladzie a ujawnić dopiero po wyborach kiedy będzie po ptokach.


So lut 05, 2011 18:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:38
Posty: 473
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Micked napisał(a):
Chyba że z natury wierzysz ekspertom szkolonym w KGB, a polskim specjalistom nie za bardzo.
Jakie to ma znaczenie gdzie byli szkoleni? I kto konkretnie był w KGB szkolony?

Micked napisał(a):
Tylko nasi eksperci jakoś odczytali dużo więcej....
Nie orientujesz się czy raport "komisji Millera" posiłkował się wynikami analizy fonoskopijnej, którą miał wykonać krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych?

Micked napisał(a):
To kwestia czysto formalna, nie mająca wpływu na treść. Czy te dziesiąte części sekundy coś zmieniają, skoro w wielu miejscach Rosjanie ewidentnie usłyszeli coś czego nie było?
Masz może dostęp do jakiegoś porządnego pliku pdf ze stenogramami przygotowanymi przez naszych ekspertów? Z imionami, nazwiskami, podpisami? To co zalinkowałeś wyżej, było tylko przepisane na stronce www, a frazy niezrozumiałe nie były zaznaczone.
Aha, a w ilu konkretnie miejscach Rosjanie się ewidentnie pomylili? W wielu to np. znaczy w dwudziestu?

Micked napisał(a):
Geonides napisał(a):
8.30.58 1 Pilot: Piątka przygotowana, szóstka i automat... do lądowania {16:03 - 16:06 na wizualizacji} - zgodnie z wersją "komisji Millera". Da radę wyłapać.
Czyli Ty wyłapałeś od razu, a spece z MAK-u nie dali rady...To tylko potwierdza ich "profesjonalizm"
Nie napisałem, że wyłapałem od razu. Napisałem, że da radę wypałać. Kilkunastokrotnie przesłuchiwałem wskazane w klamrze fragmenty. Wyłapałem dlatego, iż dzięki stenogramom wiedziałem czego wysłuchiwać.

micked napisał(a):
Geonides napisał(a):
Z raportu komisji Millera podawane przez GW: napisał(a):
8.37.56 Nawigator: (?) Powiedz, że jeszcze jedna mila od osi została

Stenogramy MAK napisał(a):
10:38:00,4 Wkurzy się jeśli jeszcze...

Do odsłuchania {24:56 - 25:02} Na 100% wersja "millerowska". Zwłaszcza w kontekście padającego chwilę potem "Jeszcze pół mili zostało".

Czyli znów Rosjanie usłyszeli nie to, co było ale to, co pasowało do spiskowej teorii o naciskach

Nie dziwię się, że źle zinterpretowali to wyrażenie. Wsłuchiwałem się intensywnie pragnąc wyłapać jeśli jeszcze co, to się się wkurzy:) Wyszło mi coś takiego: Kur..., wkurzy się jeśli jeszcze nie, kur.... Dopiero po, podkreślam, dopiero po zapoznaniu się z wersją naszych ekspertów zdołałem wyłapać co zostało faktycznie powiedziane, podkreślam: ledwie zdołałem.

Kolejna kwestia: dlaczego Twoim zdaniem za teorią o naciskach miałby kryć się jakiś spisek?

Micked napisał(a):
Geonides napisał(a):
Natomiast warto się przysłuchać rozmowie Kazany i Dowódcy. Zastanawiające, że skoro rozszyfrowano powyższą plątaninę dźwięków, nie dano sobie rady z tym:
8.26.27 Tu prawdopodobnie Kazana mówi: To będziemy krążyli do skutku - wsłuchajcie się w ten niski głos majaczący w tle.
Fakt, tej wypowiedzi nie zarejestrował nawet MAK, nie mówiąc już o polskich specach z Centralnego Laboratorium Kryminalistyki KGP. Wygląda na to, że popełnili poważny błąd nie dając Ci tych taśm do odsłuchania. :-)
Tyle że "prawdopodobnie" to nie na pewno, zwłaszcza, że nie jesteś chyba ekspertem od brzmienia glosu dyrektora Kazany.
Bardzo stanowczo proszę o cytowanie moich wypowiedzi w ich faktycznym brzmieniu.Wyciąłeś tylko dwie linijki z całości wypowiedzi pomijając całe mięso, które było w środku. Uważam, że w tym wypadku sens mojej wypowiedzi został przeinaczony. Z góry dziękuję.

Geonides napisał(a):
8.26.27 Tu prawdopodobnie Kazana mówi: To będziemy krążyli do skutku - wsłuchajcie się w ten niski głos majaczący w tle.
- To jest moja spekulacja odnośnie tego co mogło być powiedziane przez Kazanę(?), w każdym razie przez jakiegoś "dyrektora".
Natomiast odpowiedzią na powyższy niezrozumiały bełkot jest bardzo wyraźne Protasiuka:
8.26.32 1 Pilot: Paliwa nam tak dużo nie starczy żeby... do skutku.
To co jest powyżej napisane kursywą znajduje się w obu stenogramach.
To co pogrubione słychać bardzo wyraźnie, podkreślam: bardzo wyraźnie,a nie znajduje się w żadnym stenogramie. Każdy zainteresowany może osobiście odsłuchać i jestem przekonany, że wyłapie. Owo "do skutku" pada ok {9:50} na linkowanym filmie. Co więcej owo "do skutku" ewidentnie wskazuje na jakąś formę nacisku.

Micked napisał(a):
Poza tym kwestię ewentualnego krażenia samolotu nad lotniskiem wyjaśnia za chwilę kapitan:
8.26.37 Kokpit: No to mamy problem.
8.26.38 1 Pilot: Możemy pół godziny powisieć i odchodzimy na zapasowe.
8.26.43 Kokpit: A gdzie jest zapasowe?
1 Pilot: Mińsk albo Witebsk.
Pozwól, że jeszcze raz zacytuję całość tego interesującego fragmentu stenogramu. Trzeba go rozpatrywać w całości a nie od połowy. Pozoliłem sobie dodać swoje komentarze
Z raportu komisji Millera podawane przez GW napisał(a):
8.26.11 1 Pilot: Panie dyrektorze - wyszła mgła w tej chwili i w tych warunkach, które są obecnie nie damy rady usiąść. - Protasiuk wyjaśnia sytuację pogodową nad lotniskiem. Jest wyraźnie sceptycznie nastawiony do możliwości powodzenia manewru lądowania. Kilkanaście minut później okaże się, że miał rację

8.26.13 Wieża: Z-ca D-cy Bazy: Anatolij i..., to co z zapasowymi? Pospieszcie się, bo... - to można olać: akurat przez radio włączył się barak kontroli lotów

8.26.20 1 Pilot: Spróbujemy podejść, zrobimy jedno zajście, ale prawdopodobnie nic z tego nie będzie. - Protasiuk wyjaśnia dalsze postępowanie, przy czym ponownie podkreśla, że istnieje duże prawdopodobieństwo że manewr się nie powiedzie. Kilkanaście minut później okaże się, że miał rację

8.26.25 1 Pilot: Tak, że proszę pomyśleć nad decyzją co będziemy robili. To jest dla mnie tajemnica, ale prawdopodobnie pyta o lotnisko zapasowe

8.26.27 [Niezrozumiałe] - Tu prawdopodobnie Kazana mówi: To będziemy krążyli do skutku - ale to jest moja spekulacja

8.26.32 1 Pilot: Paliwa nam tak dużo nie starczy żeby... do skutku - Pogrubionego nie ma w stenogramach, natomiast zostało wypowiedziane, kto chce może sprawdzić

8.26.37 Kokpit: No to mamy problem. - Kazana(?) Czy problemem jest że nie da się krążyć "do skutku?" A może problemem jest wybór konkretnego lotniska zapasowego? A może jest to proste skwitowanie faktu, że będzie trzeba polecieć gdzie indziej?

8.26.38 1 Pilot: Możemy pół godziny powisieć i odchodzimy na zapasowe. - Tu Protasiuk informuje, jak długo będzie trwało owo wiszenie nad lotniskiem "do skutku"

8.26.43 Kokpit: A gdzie jest zapasowe? - Kazana(?) przyjął do wiadomości, że samolot zużywa paliwo i nie da się wisieć w nieskończoność. Jak każdy normalny człowiek zaczyna planować dalsze kroki. Do ich zaplanowania potrzebuje dodatkowych informacji o które właśnie pyta

1 Pilot: Mińsk albo Witebsk. - I tu tajemniczy cywil prawdopodobnie opuszcza kabinę pilotów. Prawdopodobnie poszedł się skonsultować które lotnisko zapasowe wybrać.

Aha i jeszcze jedno. Protasiuk zrealizował to co co powiedział tajemniczemu cywilowi. Zrobił jedno zajście, formalnie nie podejmując próby lądowania, ale niestety nic z tego nie wyszło.

_________________
Obrazek


So lut 05, 2011 19:39
Zobacz profil
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
Cytuj:
Pozoliłem sobie dodać swoje komentarze


I to jest najsłabszy punkt Twojego wywodu, bo to konfabulacje a nie fakty. ;)
Czy chcesz przebić "dziennikarzy" GW?


So lut 05, 2011 21:21
zbanowany na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 22, 2008 10:34
Posty: 3243
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
osiris napisał(a):
No to mamy przełom.

A gdyby z raportu wynikalo, ze sam Kaczynski wtargnal do kabiny i zaczal okladac pilota, bo mial w planie pobicie Putina o 11.00? A do tego byl mocno "zamalpkowany", to publikowac czy nie? Mamy przeciez Honor RP, ktorego nie wolno opluc! No to jak?
Cytuj:
Czy chcesz przebić "dziennikarzy" GW?

Ach ta zazdrosc! :)

_________________
Lecz początki, potem i leki nie pomogą. Owidiusz


So lut 05, 2011 21:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 26, 2010 11:38
Posty: 473
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Post Re: Katastrofa smoleńska - przyczyny, skutki, refleksje
osiris napisał(a):
I to jest najsłabszy punkt Twojego wywodu, bo to konfabulacje a nie fakty. ;)
Czy chcesz przebić "dziennikarzy" GW?
Sprawdź w słowniku co znaczy konfabulacja.
Druga rzecz: wskaż mi dokładnie, z czym (w mojej interpretacji dialogu między Protasiukiem, a tajemniczym dyrektorem) się nie zgadzasz. Ale uzasadnij dlaczego się nie zgadzasz i przedstaw swoją, lepszą interpretację.
Pisząc powyższego posta nie miałem zamiaru kogokolwiek przebijać czymkolwiek.
Oczekuję merytorycznej odpowiedzi.

_________________
Obrazek


So lut 05, 2011 21:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 101  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL