Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 19:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Boje się... prezydent jest ponad prawem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post Boje się... prezydent jest ponad prawem
Na początek oficjalnie powiem:
"Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus"
Czy widzieliście to co ja, nasz kochany rządca polski pan prezydent Aleksander Kwaśniewski odmówił składania zeznań przed komisją śledczą? A tak długo na to czekałam i pozostaje tylko guzik z pentelką, no i pewne rzeczy które kupiłam speclajnie do przygryzania podczas obrad :-D
A teraz pytania:
Czy prezydent jest ponad prawem?
Czy nie pamięta jak sam obiecyław, że stawi się na przesłuchaniu?
Czy zwyczajnie nie strzuchył?
Co sądzicie o jego postawie?
Pozdroowka dla wszystkich :-o


Pn mar 07, 2005 22:38
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Obrady komisji się zbliżają
Media od miesięcy już o tym gadają
Trwają wielkie przygotowania...
Czy ktoś se robi jaja :lol:
Panie prezydeńcie dość przekrętów
I pańskich jak zwykle głupich wykrętów
Czas iść do przodu, wyprać swoje brudy
Kto wie...? Może od tego stanie się rudy?
Ale co się stało, spotkanie odwołane
Nie pomaga beczenie i nogami tupanie
Wyborcy poraz kolejny się przekonali,
Ze w sejmie zasiadają barany! :-o


Pn mar 07, 2005 23:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 20:43
Posty: 682
Post 
A ja uwazam, ze prezydent postapil tak slusznie jak mogl. Nie mial innego wyjscia. Ta komisja jest orezem walki politycznej. Gdyby Kwasniewski przed nia stanal to wesoly Romek do spolki z Wassermanem tak by go obrobili, ze nie bylo by czego zbierac. Niestety taka prawda, widac, ze Giertychowi chodzi prawie tylko o to, by dokopac przeciwnikom politycznym. Tak zreszta jak wszystkim innym. A o prawdzie wszyscy zapomnieli.
Cytuj:
Czy nie pamięta jak sam obiecyław, że stawi się na przesłuchaniu?

Gratuluje mu odwagi, ze w ogole cos takiego obiecywal :) .

_________________
Kto przeczy, że istnieją idee, ten jest poganinem, bo przeczy, że istnieje Syn


Wt mar 08, 2005 7:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 26, 2005 22:56
Posty: 270
Post 
Przeciez obrady to jawna kpina - zreszta jak pol rzadu z Romankiem Girtychem i Lepperkiem na czele. Nie wiem gdzie sie tacy ludzie rodza :) Dobrze ze prezydent nie zjawil sie na przesluchaniu bo Romek za wszelka cene, nawet dobrego smaku, staralby sie robic swoje - czyli pokazywac jak wielkim posmiewiskiem jest. Zal mi tych ludzi ktorzy go sluchaja......

A Prezydent jest w porzadku (przynajmniej takie stwarza pozory) i lubie go ponad tych wszystkich pseudorzadzacych, lecacych tylko na kase....sami sobie dopowiedzcie....

Pozdrowionka


Wt mar 08, 2005 8:01
Zobacz profil

Dołączył(a): N sty 16, 2005 17:31
Posty: 844
Post 
chester napisał(a):
Przeciez obrady to jawna kpina - zreszta jak pol rzadu z Romankiem Girtychem i Lepperkiem na czele. Nie wiem gdzie sie tacy ludzie rodza :) Dobrze ze prezydent nie zjawil sie na przesluchaniu bo Romek za wszelka cene, nawet dobrego smaku, staralby sie robic swoje - czyli pokazywac jak wielkim posmiewiskiem jest. Zal mi tych ludzi ktorzy go sluchaja......

A Prezydent jest w porzadku (przynajmniej takie stwarza pozory) i lubie go ponad tych wszystkich pseudorzadzacych, lecacych tylko na kase....sami sobie dopowiedzcie....

Pozdrowionka



Powiedz jeszcze ,że jesteś katolikiem,to spadne z krzesła.


Wt mar 08, 2005 8:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Metalik napisał(a):
Powiedz jeszcze ,że jesteś katolikiem,to spadne z krzesła.

Tak, jestem takim samym katolikiem jak 95% naszego wspaniałego społeczeństwa.
Z Twojego komentarza można wysnuć wniosek, że katocicka prawica jest OK. Zresztą nie dziwota, same jasne i otwarte umysły, pełna kultura w obyciu i mowie, po prostu kwiat narodu polskiego.
Po drugiej stronie barykady czai się plugawa, ateistyczna lewica gotowa sprzedać kraj wszechwładnemu żydo-komuno-homoseksualnemu lobby.

_________________
Mors dicit


Wt mar 08, 2005 9:23
Zobacz profil
Post 
Jakie morale reprezentują członkowie Komisji wskazują dosadnie "dowody", którymi się posługują.
Zeznania przestępców:J.Bobrek - Komisji podrzuca całą masę "dowodów" przed prokuratorem juz ich nie pamięta :D ;M.Dochnal za obiecankę pomocy zwolnienia z aresztu, sypie "dowodami" jak z rękawa.
"Wprost" gazeta M. Króla - sekretarza Komitetu Centralnego PZRR d/s propagandy w PRL-u, w latach 90-tych - afera z przejęciem wydawnictwa (rozeszła sie po kościach-przedawniła) - ma dowody przed przesłuchaniem Dochnala!!!!!!!!!.
Tylko u nas chyba jest możliwa taka "uczciwość" "Sprawiedliwej Komisji".
Manewry z Kulczykiem na Jasnej Górze....
Kwaśniewski nie kryształ, ale sprawuje urząd z wyboru społecznego i nie powinien narażać go, zgadzając się na stawienie się przed tak Sprawiedliwą-inaczej Komisją.
To był zasadniczy błąd.


Wt mar 08, 2005 10:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 26, 2005 22:56
Posty: 270
Post 
Szczerze mowiac nie znalazlem w rzadzie jakiej porzadnej partii na ktora bez wachania moglbym zaglosowac - a juz na pewno nie na ....hm to juz powiedzialem i nie bede sie powtarzal :)

Ciagle jakies matactwa, przekrety, komisje i nie sadze zeby zmiana rzadu na wczesniej wymienionych moglaby cos dobrego uczynic - bo jakby ktos nie zauwazyl oni nie maja w sobie tolerancji (vide Mlodziez Wszechpolska)

A prezydent nie powinien poddawac sie naciskom i tyle...


Wt mar 08, 2005 10:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Zastanawiam się czy wszyscy są tacy naiwni, jak wypowiadające się tutaj osoby (bez obrazy). Przecież ten gostek jest oskarżony o poważne przestępstwa, musi (a raczej powinien) sprostować zeznania innych osób. Ale cuż wolą ludu możemy dalej rozkradać polskę, oby tak dalej!


Wt mar 08, 2005 15:42
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 26, 2005 22:56
Posty: 270
Post 
Jak zmienia sklad komisji na osoby kompetentne - albo wywala niektore (taka mala podpowiedz R.G z czym wam sie kojarza te inicjaly?? ;) - od razu podpisze sie pod petycja do prezydenta zeby stawil sie przed komisja.

Czy myslisz Meg ze R.G bedzie troszczyl sie o dobro Polski przesluchujac A.K ?? a jedzie mi czolg :D (to bylo odnosnie obrazania sie na Ciebie :)


Wt mar 08, 2005 15:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn paź 04, 2004 11:49
Posty: 674
Post 
Może i Giertych nie dba o prawdę ale nie pisz chester że Kwachu jest w porządku!!!!

Co jest w porządku -- to że kłamał w kwestii swojego wykształcenia?
Że osłaniał aferę Polisy?
Że oskarża Wprost o bycie ubecką gazetą, a jeszcze dwadzieścia lat temu szefował komunistycznej gadzinówce popierającej rządy klasy robotniczej???

Weź się opanuj.


Wt mar 08, 2005 16:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Twój R.G. przy panu A.K. :biggrin: jest krystalicznie czysty! Czy wy naprawdę nie widzicie co ten człowiek odwala, mówiąc oczywiście o panu Kwaśnym. Jak myślicie dlaczego boi się zeznawać przed komisją? Jęsli jest niewiny nie miałby się czego bać. Niestety Aleksanred wielki boi się, że wszystkie jego ciemne interesy "z grupą trzymającą władzę" wyjdą na jaw (oczywiście na czele z panem Kulczykiem :D ) Jeszcze trochę, a rozkradną Plskę do końca i wtedy nie będzie już co kraść, ale zawsze zostaną im państwa uni europejskiej.
Poraz kolejny witamy Polskie Zjednoczone Stany, czyli Rzeczpospolitą "Lewych" Kas.
(P)osłowie z lewicy tylko tak dalej.


Wt mar 08, 2005 16:31
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 11, 2004 20:26
Posty: 3027
Post 
No niestety. Prawda jest taka, że jak ktoś jest w porządku to się światła nie boi. A jak musi obrażonym tonem inwektywami sypać...

_________________
TE DEUM LAUDAMUS !


Wt mar 08, 2005 16:35
Zobacz profil
Post 
Meg kochanie, troche więcej szacunku... walczysz gorąco o swój kraj, którego nazwę piszesz małą literą, a ten "gostek" został wybrany w demokratycznych wyborach i szanując współrodaków winnaś uszanować ich wybory.
Chcę wam jeszcze przypomnieć, że: Król (Wprost), Kwaśniewski, ojciec wspomnianego RG, to do roku 1989r ta sama opcja polityczna:socjalizm w "wiecznej przyjaźni z Wielkom Bratem".
Komisje zaś, to nieograniczona możliwość promowania siebie w perspektywie wyborów i wszystki chwyty są dozwolone, a efekty?...mizerne jak w przypadku "afery Rywina".


Wt mar 08, 2005 17:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 14, 2005 20:43
Posty: 682
Post 
Cytuj:
Powiedz jeszcze ,że jesteś katolikiem,to spadne z krzesła.

Powiedz mi, ze nie sadzisz innych, a ja spadne z krzesla.
Cytuj:
Czy wy naprawdę nie widzicie co ten człowiek odwala, mówiąc oczywiście o panu Kwaśnym. Jak myślicie dlaczego boi się zeznawać przed komisją? Jęsli jest niewiny nie miałby się czego bać.

Ciekawe mnie czy wszyscy sa tacy naiwni. Bez obrazy :) . Po pierwsze, widze co odwala komisja i...mi sie odechciewa. Po drugie prezydent moze byc niewinny, a Romek zrobi z niego naczelnego zbrodniarza III RP, a moze nawet IV na zapas. I Kwasniewski doskonale o tym wie, inteligentny jest.

_________________
Kto przeczy, że istnieją idee, ten jest poganinem, bo przeczy, że istnieje Syn


Wt mar 08, 2005 20:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL