Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 1:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Sytuacja w Afryce 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N maja 01, 2011 15:17
Posty: 8
Post Sytuacja w Afryce
Szczęść Boże,

chciałbym forumowiczów zainteresować trudną sytuacją w Afryce. Moim skromnym zdaniem, zdecydowana większość wydarzeń choćby w naszym kraju czy w skali Europy wokół tzw. kryzysu blednie, gdy spojrzeć na to, co dzieje się na Czarnym Lądzie, gdzie codziennie ginie w tragiczny sposób wiele osób - w różnego rodzaju konfliktach, aktach przemocy etc.

Kilka miesięcy temu zająłem się sprawami Sudanów i w pewnym sensie "ograniczam się" głównie do sytuacji Sudańczyków - staram się na bieżąco ją śledzić. Ale wiadomo, że informacja dla samej informacji ma niewielkie znaczenie. Chodzi tu o cel, o konkretne działanie.

A tym moim celem jest modlitwa i staram się także innych do tej modlitwy zachęcić.

Nie wiem, czy wybrałem dobry dział na forum, ale chyba tak.. Chcę tutaj po prostu zaprosić Forumowiczów na stronę na Facebooku pod adresem http://www.facebook.com/ModlitwazaSudan. Na stronie można też śledzić w miarę bieżące informacje z Sudanów - niestety, w przytłaczającej większości negatywne, ale głównie takie doniesienia dopływają z tych zlanych krwią afrykańskich krajów.

Jeśli kogoś Pan Bóg zaprasza przez głos w sercu do modlitewnego wsparcia mieszkańców Sudanu - zapraszam.

http://www.facebook.com/ModlitwazaSudan


Śr sty 11, 2012 0:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Sytuacja w Afryce
chrisNS napisał(a):
Nie od dzis wiadomo Murzyni wywodza sie od malpy, a my biali ludzie od Adama I Ewy.


Doprawdy? Dlaczego zatem Murzyni i Białasi mogą się krzyżowac i wydawać płodne potomstwo? ;-)

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Wt mar 20, 2012 15:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL