Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 11:45



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
zefciu napisał(a):
chwat napisał(a):
Nie reprezentuję żadnej grupy, żeby trzeba było zwracać się do mnie "Wy".
Ogólna zasada w dyskusjach internetowych jest taka, że im ktoś jest bardziej bezwolną szczekaczką jakiejś opcji, tym bardziej nerwowo reaguje na mówienie w liczbie mnogiej. Uderz w stół...
Ogólna zasada jest taka, że jak informacje o współpracy patologów okazują się kłamstwem, a ktoś wyjaśnia to sobie jedynie "bezwolną szczekaczką" i mnożeniem mu się w oczach rozmówców, to nie chce widzieć faktów.
Cytuj:
Cytuj:
Jeżeli po katastrofie "nie było możliwości dokładnego posortowania szczątków", to najzwyczajniej trzeba było to wtedy przyznać.
A ktoś ten fakt negował?
Oczywiście. Była to ta osoba, która szczątkom kilku osób w jednej trumnie, dała nazwisko jednej osoby.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 14, 2017 13:00
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ciekawe, Zefciu już "nie pamięta" owych "patologów pracujących ramię w ramię", "szczątków traktowanych ze czcią i szacunkiem" zawijanych w "jedwabne całuny".
Amnezja po prostu.

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Śr cze 14, 2017 13:11
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
chwat napisał(a):
Jeżeli po katastrofie "nie było możliwości dokładnego posortowania szczątków", to najzwyczajniej trzeba było to wtedy przyznać.


Rozumiem, że jakby to wtedy przyznano, to zbiorowa mogiła byłaby już ok? Inaczej mówiąc, największy i w zasadzie jedyny problem ze zbiorową mogiłą jest taki, że Kopacz kłamała w Sejmie? Dobrze rozumiem?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr cze 14, 2017 17:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Niekoniecznie dobrze. Komentuję kłamstwo Kopacz i obecne próby bagatelizowania tamtych zaniedbań i kłamstw.

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Śr cze 14, 2017 18:20
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
PO śledztwo prowadziła jak wszystko. Na zasadzie jakoś to będzie. I najlepiej nic nie róbmy żeby nie urazić Rosjan. A Polacy no cóż jakoś media nam pomogą. Tylko ze tego nic nie róbmy było za dużo i Polacy wybrali populizm PiS żeby było inaczej niż było. Problem wciąż z tym ze PO nie słucha wyborców i wciąż mówi ze chcą żeby było jak było. Tylko ze Polacy odrzucili i chcieli żeby było inaczej. Zapewne nie tak jak nam to twej chwili robi PiS ale notowania PO są niskie bo Polacy nie chcą żeby było jak dawniej. Juz to wielokrotnie mówiłem ze nie maja pomysłu na Polskę. A to co się dzieje w sprawie smoleńska pokazuje cała małość rządów PO i ich filozofię rzadzeńia czyli jakoś to będzie. Nie ma się czym przejmować bo przecież PiS nie dojdzie do władzy bo straszymy nim skutecznie. A sondaże mówią ze PiS nie ma szans bo nawet jak wygra to zdolności koalicyjnych nie ma. I końiec końców mamy teraz to co mamy.
Nie wierze w to żeby PiS wyjaśnił do końca co się stało w smolensku 10.04.2010. W moim odczuciu jest juz za późno. Ale to ze musza to zrobić jest w moim pojęciu oczywiste i ważne dla naszej państwowości.


Śr cze 14, 2017 19:28
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
PO śledztwo prowadziła jak wszystko. Na zasadzie jakoś to będzie. I najlepiej nic nie róbmy żeby nie urazić Rosjan. A Polacy no cóż jakoś media nam pomogą. Tylko ze tego nic nie róbmy było za dużo i Polacy wybrali populizm PiS żeby było inaczej niż było. Problem wciąż z tym ze PO nie słucha wyborców i wciąż mówi ze chcą żeby było jak było. Tylko ze Polacy odrzucili i chcieli żeby było inaczej. Zapewne nie tak jak nam to twej chwili robi PiS ale notowania PO są niskie bo Polacy nie chcą żeby było jak dawniej. Juz to wielokrotnie mówiłem ze nie maja pomysłu na Polskę. A to co się dzieje w sprawie smoleńska pokazuje cała małość rządów PO i ich filozofię rzadzeńia czyli jakoś to będzie. Nie ma się czym przejmować bo przecież PiS nie dojdzie do władzy bo straszymy nim skutecznie. A sondaże mówią ze PiS nie ma szans bo nawet jak wygra to zdolności koalicyjnych nie ma. I końiec końców mamy teraz to co mamy.
Nie wierze w to żeby PiS wyjaśnił do końca co się stało w smolensku 10.04.2010. W moim odczuciu jest juz za późno. Ale to ze musza to zrobić jest w moim pojęciu oczywiste i ważne dla naszej państwowości.

Dokładnie podobnie jak aktualnie wygląda procedura sprowadzenia wraku.....


Śr cze 14, 2017 20:39
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Jesli to prawda, to potwierdza tylko ustalenia normalnych komisji
http://pikio.pl/oficer-bor-przestrzegal ... -tragedii/


N cze 18, 2017 17:31

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ja muszę przyznać, że mam w rodzinie wojującą PISówę.

I muszę też przyznać, że słuchanie jej rzeczywiście potrafi rzucić się na mózg.

Wg niej:

• Udowodniono, że twierdzenie o brzozie jest absurdem;
• Udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że nastąpił wybuch, i ktokolwiek twierdzi inaczej ten albo kłamie, albo powtarza kłamstwa; Przy czym nie był to wybuch trotylowy;
• Udowodniono, że samolot był źle prowadzony, przy czym instrukcje, jakie konkretnie fałszywe polecenia i informacje powinien samolot otrzymywać przez radio płynęły od jakiegoś człowieka z Moskwy;
• Udowodniono, że politycy Platformy (i media) otrzymali instrukcje, co mają mówić o przyczynie katastrofy tuż po samej katastrofie – a więc za wcześnie, by ktokolwiek mógł jakiekolwiek hipotezy przedstawiać;
• Udowodniono, że czarne skrzynki zostały sfałszowane, wycięto z nich fragmenty nagrań;
• Przed 10.04.2010 do polskich służb zgłosił się człowiek z Rosji, ostrzegając, że może być próba zamachu; jednak polskie służby odesłały tegoż człowieka do Rosji; co ciekawe Tusk jednak leciał innym samolotem;
• Tupolew był remontowany na Krymie;
• Wbrew zapewnieniom polityków PO, że w kwestii trumien wszystko jest dopatrzone, ciała zostały zbeszczeszczone (w trumnach znaleziono niedopałki papierosów, w jednej trumnie były dwie głowy, itp.)

Wyznaję, że jeśli rzeczywiście udowoniono wszystko to, czego ona twierdzi, że udowodniono, to chyba istotnie trzeba uznać prawdziwość teorii o zamachu, i to raczej nie zwolennicy teorii o zamachu cierpią na urojenia i zaburzenia lękowe, ile raczej jej przeciwnicy są w stadium zaprzeczania (jeśli już mamy bawić się w analizy psychologiczne, w które ludzie z kręgu okołoliberalnego tak chętnie się bawią).

Ja jednak nie mogę tej szanownej Cioci nic odpowiedzieć… Bo z braku czasu i energii zwyczajnie nie śledzę rewelacji dot. Smoleńska ☹ Więc nie wiem, co o tym sądzić.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


N cze 18, 2017 17:40
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Och, więc pytanie brzmi, w który obłęd uwierzyć, skoro w któryś trzeba. : ) Pomijając, że ktoś tutaj zamącił brzydko substancję narodową, która zamiast się łączyć w obronie zdrowego rozsądku, dzieli się podług ekstremalnych obłędów, należy rzecz jasna kierowac się maksymą Marszałka:

Józef Piłsudski napisał(a):
Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.


Przy czym nie namawiam Ciebie do objęcia własnej ciotki nienawiścią. : ))) Za to winieneś rozważyć, który z obłędów strąci Polskę w mniejszą katastrofę; dobrze byłoby przy tym myśleć długofalowo, w horyzoncie pokolenia co najmniej. Czy Twoja ciotka w razie jakiejś draki sama jedna nas przed bandą obroni? Chyba nie; dzisiaj bój idzie na drony i jazgot informacyjny (współczuję, że znalazłeś się na linii frontu). A czy obłęd Soulowy nas obroni? Cóż rzec; Amerykanie zapsychologizowali się już do imentu, a mimo wszystko drony ślą, gdzie chcą. To jest więc, moim zdaniem, droga do mniejszej katastrofy.


N cze 18, 2017 20:52

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ciekawy punkt widzenia, ja jednak wolałbym znać prawdę.

A tej nie poznam póki nie poświęcę sporo energii na przekopywanie się przez tę stajnię Augiasza...

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


N cze 18, 2017 23:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Cytuj:
• Udowodniono, że twierdzenie o brzozie jest absurdem;
Tak
Cytuj:
• Udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że nastąpił wybuch, i ktokolwiek twierdzi inaczej ten albo kłamie, albo powtarza kłamstwa; Przy czym nie był to wybuch trotylowy;
Nie.
Są przesłanki by twierdzić że było kilka małych, w konkretnych miejscach wybuchów - trudno to jednak uznać za udowodnione.
W kilku fragmentach wykryto TNT, jednak nie ma pewności czy ma to związek z katastrofą.
Cytuj:
• Udowodniono, że samolot był źle prowadzony, przy czym instrukcje, jakie konkretnie fałszywe polecenia i informacje powinien samolot otrzymywać przez radio płynęły od jakiegoś człowieka z Moskwy;
Pierwsze tak, drugie "prawie tak" (dowodniono, że jakieś polecenia płynęły, jednak co do skali nie wiemy na pewno, gdyż Rosjanie "zagubili" taśmy nagrywające wnętrze punktu naprowadzania
Cytuj:
• Udowodniono, że politycy Platformy (i media) otrzymali instrukcje, co mają mówić o przyczynie katastrofy tuż po samej katastrofie – a więc za wcześnie, by ktokolwiek mógł jakiekolwiek hipotezy przedstawiać;
Politycy - tak, co do mediów chyba nie.
Media były wprowadzane w błąd przez fałszywe "przecieki" ale raczej nie przez instrukcje.
Cytuj:
• Udowodniono, że czarne skrzynki zostały sfałszowane, wycięto z nich fragmenty nagrań;
Tak.
Cytuj:
• Przed 10.04.2010 do polskich służb zgłosił się człowiek z Rosji, ostrzegając, że może być próba zamachu; jednak polskie służby odesłały tegoż człowieka do Rosji; co ciekawe Tusk jednak leciał innym samolotem;
Tego nie wiem; wiem natomiast że po zamachu zgłosiła się osoba, która twierdziła, że ma informacje; nasze służby zadenuncjowały tę osobę Rosjanom; obecnie jest "zaginiona"
Cytuj:
• Tupolew był remontowany na Krymie;
To akurat żadna tajemnica
Cytuj:
• Wbrew zapewnieniom polityków PO, że w kwestii trumien wszystko jest dopatrzone, ciała zostały zbeszczeszczone (w trumnach znaleziono niedopałki papierosów, w jednej trumnie były dwie głowy, itp.)
Tak

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Pn cze 19, 2017 0:05
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pn lis 03, 2014 15:36
Posty: 427
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
• Przed 10.04.2010 do polskich służb zgłosił się człowiek z Rosji, ostrzegając, że może być próba zamachu; jednak polskie służby odesłały tegoż człowieka do Rosji; co ciekawe Tusk jednak leciał innym samolotem;
Tego nie wiem; wiem natomiast że po zamachu zgłosiła się osoba, która twierdziła, że ma informacje; nasze służby zadenuncjowały tę osobę Rosjanom; obecnie jest "zaginiona"


Tu niewykluczone że ja coś pokręciłem, w końcu z pamięci tylko przedstawiałem wykład, jaki został mnie i nie tylko mnie wygłoszony.

_________________
Także http://forum.wiara.pl/search.php?author=gaazkam&submit=Szukaj


Pn cze 19, 2017 0:09
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
gaazkamm napisał(a):
Ciekawy punkt widzenia, ja jednak wolałbym znać prawdę.

A tej nie poznam póki nie poświęcę sporo energii na przekopywanie się przez tę stajnię Augiasza...

Podkomisja Macierewicza wyjaśni :D


Pn cze 19, 2017 6:25
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
• Udowodniono, że twierdzenie o brzozie jest absurdem;
Tak
A jak? Gotując parówki, czy obserwując wybuchającą stodołę?


Pn cze 19, 2017 7:12
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
zefciu napisał(a):
Marek_Piotrowski napisał(a):
Cytuj:
• Udowodniono, że twierdzenie o brzozie jest absurdem;
Tak
A jak? Gotując parówki, czy obserwując wybuchającą stodołę?

Usuwając słowo "brzoza" z tekstu piosenki telegrafistki z serialu 4 pancerni i pies :rotfl2:


Pn cze 19, 2017 7:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL