Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 17:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Rozkopywac groby po to, zeby co stwierdzic?
Po tej wlasnie akcji stwierdzilam, ze trzeba bylo wszystkie ofiary pochowac w jednym zbiorczym grobie na Powazkach i to byloby najzdrowsze dla Polski rozwiazanie. Zadnych podwojnych grobow, zadnych podwojnych sarkofagow, zadnego sprawdzania czyj palec w czyjej trumnie i zadnego grania trumnami.

A demonstrowac sobie mozna: bez podjudzania wyznawcow, bez blokowania miasta co miesiac od siedmiu lat, bez udawania zaloby i bez robienia z tego sprawy panstwowej.


Wt cze 13, 2017 17:14
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Poczytaj doniesienia może załapiesz.


Wt cze 13, 2017 17:49
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Dziekuje za wskazowke.
Ty ciagle nie zalapales, ze PiS po prostu putinowskimi metodami gra zmarlymi, zeby podzielic kraj. A jak ktos ma inne zdanie, to juz wrog do likwidacji.
Bezczelni prowokatorzy zwykle (czasowo) wygrywali z normalnymi ludzmi. Najczesciej, niestety, z oplakanym skutkiem dla wszystkich.

Pochwalasz marsze falang nacjonalistow pod domami rodzin ofiar ich idoli? No, niechze sobie demonstruja z prawa lapa do gory. A z ex ksiedzem Miedlarem nawet pomodlic sie mozna pod haslem: raz sierpem, raz mlotem...

A potem rozpaczasz, ze normalnych uczciwych politykow nie ma w Polsce. A skad ich brac?


Wt cze 13, 2017 18:02
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
I powiedz jeszcze ze rozkopywania grobów było pozbawione podstaw.
I powiedz jeszcze ze zgłoszona i legalna demonstaracje można rozwalać tylko dlatego ze nie zgadzam się z nimi.

A niech sobie demonstrują.
Nie mam nic przeciwko legalnym demonstracja ani KOD ani Rodzin Smoleńskich czy kogokolwiek w to miejsce wstawimy. Jak jest legalna to policja jest po to żeby zapewnić bezpieczeństwo maszerującym. Jak ktoś próbuje rozwalić to policja ma obowiązek reagować. Obywatele maja być równi wobec prawa. Dokąd będzie inaczej będzie to budzić mój sprzeciw.

Konstytucja gwarantuje wszystkim prawo demonstracji jako równym wobec prawa, to PiS wbrew Konstytucji - jak stale - wybiera uprzywilejowane demonstracje dla suwerena i zakazuje demonstrować gorszemu sortowi.
Ale obiektywni i tak tego nie dostrzegają.
Fakt, że Rosjanie potraktowali zwłoki dokładnie tak samo jak zwłoki Rosjan nikogo nie dziwi, a prokurator Pasionek będący wtedy w Moskwie milczał.
Po katastrofie samoloty prowadzonego w Alpach przez pilota samobójcę, przez 4 miesiące pracowało przy identyfikacji rozczłonkowanych zwłok 380 specjalistów.
A i tak pochowano w zbiorowej mogile kilkanaście kilogramów fragmentów ciał. Podobnie jak po katastrowie samolotu holenderskiego zestrzelonego nad Ukrainą.
Nie do pomyślenia aby Polacy czekali te 4 miesiące.
Inna sprawa - totalne oburzenie, ze w trumnie śp. L. Kaczyńskiego znajdowały się fragmenty 2 ciał - przecież ciało z miejsca katastrofy zabrał Jarosław. Mogli je przebadać po przylocie do Polski, a nie dopiero w 2016r.


Wt cze 13, 2017 18:32
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Jeżeli uzyskają zgodę to jak najbardziej.
Jak dla mnie nie widzę za bardzo różnicy pomiędzy manifestacja ludzi od Miedlara czy ludzi od Kijowskiego.
Jeden warunek. Musza przestrzegać obowiązującego w Polsce prawa.

Odnośnie granie na trumnach. Gdyby było to zrobione od początku nie byłoby potrzeby teraz rozkopywania grobów.
PO zrobiła wszystko na zasadzie jakoś to będzie. A PiS od początku zapowiadał ze będzie wyjaśniał wszystko od początku. Cóż Polacy wybrali i dali im mandat do prowadzenia tego. Gdyby Donald Tusk przeprowadził wszystko dobrze nie byłoby podstaw do takich działań.
Juz dawno wszyscy by zapomnieli o całej sprawie.
Ja rozumiem rodziny ze chcą wyjaśnienia sprawy do końca. Gdyby mój ojciec, matka, brat, siostra, żona, syn, córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach tez chciałbym się dowiedzieć maksymalnie dużo co się stało i dlaczego. Tez bym chciał wiedzieć czy w trumnie której zabroniono otwierać są szczątki moich bliskich czy przypadkowe szczątki. Komorowski ostatnio wypowiedział się ze miał pomysł żeby wszystkich pochować we wspólnej mogile.

Osobiście mam dość sprawy smoleńska, katastrofy czy zamachu. Ale dla naszej państwowości wyjaśnienie tej tragedii jest konieczne.


Wt cze 13, 2017 18:33
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
Coroner napisał(a):
I powiedz jeszcze ze rozkopywania grobów było pozbawione podstaw.
I powiedz jeszcze ze zgłoszona i legalna demonstaracje można rozwalać tylko dlatego ze nie zgadzam się z nimi.

A niech sobie demonstrują.
Nie mam nic przeciwko legalnym demonstracja ani KOD ani Rodzin Smoleńskich czy kogokolwiek w to miejsce wstawimy. Jak jest legalna to policja jest po to żeby zapewnić bezpieczeństwo maszerującym. Jak ktoś próbuje rozwalić to policja ma obowiązek reagować. Obywatele maja być równi wobec prawa. Dokąd będzie inaczej będzie to budzić mój sprzeciw.

Konstytucja gwarantuje wszystkim prawo demonstracji jako równym wobec prawa, to PiS wbrew Konstytucji - jak stale - wybiera uprzywilejowane demonstracje dla suwerena i zakazuje demonstrować gorszemu sortowi.
Ale obiektywni i tak tego nie dostrzegają.
Fakt, że Rosjanie potraktowali zwłoki dokładnie tak samo jak zwłoki Rosjan nikogo nie dziwi, a prokurator Pasionek będący wtedy w Moskwie milczał.
Po katastrofie samoloty prowadzonego w Alpach przez pilota samobójcę, przez 4 miesiące pracowało przy identyfikacji rozczłonkowanych zwłok 380 specjalistów.
A i tak pochowano w zbiorowej mogile kilkanaście kilogramów fragmentów ciał. Podobnie jak po katastrowie samolotu holenderskiego zestrzelonego nad Ukrainą.
Nie do pomyślenia aby Polacy czekali te 4 miesiące.
Inna sprawa - totalne oburzenie, ze w trumnie śp. L. Kaczyńskiego znajdowały się fragmenty 2 ciał - przecież ciało z miejsca katastrofy zabrał Jarosław. Mogli je przebadać po przylocie do Polski, a nie dopiero w 2016r.

Powiedz czy była sytuacja gdy zabroniono manifestacji KOD? Ja takiej sytuacji nie zauważyłem.
Osobiście uważam ze nie powinno być sytuacji ze wladża może zgodzić się na demonstracje.


Wt cze 13, 2017 18:38
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
Jeżeli uzyskają zgodę to jak najbardziej.

Ty myślisz, ze polemizujesz z idiotami??? :o ....PiS swoją ustaw o "demonstracjach cyklicznych" zablokował tą możliwość.

Cytuj:
Ja rozumiem, że rodziny chcą wyjaśnienia sprawy do końca. Gdyby mój ojciec, matka, brat, siostra, żona, syn, córka zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach

A potrafisz zrozumieć te rodziny, które sprzeciwią się ekshumacji swoich bliskich?

Coroner napisał(a):
Powiedz czy była sytuacja gdy zabroniono manifestacji KOD? Ja takiej sytuacji nie zauważyłem.

Znów traktowanie interlokutorów w kategorii idiotów.

Cytuj:
Osobiście uważam ze nie powinno być sytuacji ze wladża może zgodzić się na demonstracje.

:o


Wt cze 13, 2017 18:42
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
I co robisz takie wielkie oczy.
Uważam ze demonstracja powinna być zgłaszano i koniec. Państwo nie powinno mieć możliwości blokowania. Oczywiście organizatorzy są odpowiedzialni za cała demonstracje. Policja jest od tego aby zabezpieczyć przemarsz takiej demonstracji.
I nie manipuluj. Ja nie wypowiadałem się o obowiązującym prawie a obywatelach RP i próbie rozwalenia demonstracji która była legalna.


Wt cze 13, 2017 18:48
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
I co robisz takie wielkie oczy.
Uważam ze demonstracja powinna być zgłaszano i koniec. Państwo nie powinno mieć możliwości blokowania.

Gdy demonstrację zgłoszą faszyści lub komuniści też?

Cytuj:
I nie manipuluj. Ja nie wypowiadałem się o obowiązującym prawie a obywatelach RP i próbie rozwalenia demonstracji która była legalna.

Nie wypowiadałeś sie o obowiązujacym prawie, bo tak było wygodne dla Ciebie.


Wt cze 13, 2017 18:52
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Komuniści robią u nas demonstracje i jakoś nie widzę protestów. Partia Razem. A faszystów jakoś w Polsce nie widziałem.


Wt cze 13, 2017 19:10
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
Komuniści robią u nas demonstracje i jakoś nie widzę protestów. Partia Razem. A faszystów jakoś w Polsce nie widziałem.

"Kupujących piwo" salutem rzymskim też nie zauważyłeś....


Wt cze 13, 2017 19:22
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Twoje konfabulacje o mojej wypowiedzi mnie nie interesują.
A zapomniałem ze faszysta to każdy kto nie jest ze skrajnej lewicy. No to mamy w Polsce faszystów. Bo faszysta to ten który nie zgadza się na związki jednopłciowe, kto jest przeciwko aborcji itp.
Będąc swojego czasu za granica RP zostałem nażwany faszysta bo uważałem ze homoseksualizm to dewiacja.
Według nowomowy europejskiej jestem faszysta


Wt cze 13, 2017 19:25
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Mówisz o tym:
Obrazek


Wt cze 13, 2017 19:28
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Chcesz nadal się kompromitować, Twój wybór, ale nie wszyscy zapomnieli
http://polska.izraelczyk.pl/?p=678


Wt cze 13, 2017 19:53
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
Mówisz o tym:
Obrazek

Dalej w przeszlosc na terenach Polski nic nie znalazles?

Ja pisze o czasach obecnych: Europa Srodkowa rok 2017. Ten temat dotyczy czasow po 10.04.2010


Wt cze 13, 2017 20:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL