Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 11:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
gita napisał(a):
A od kiedy o.Rydzyk jest właścicielem ND???

Od kiedy powołał dziennik do życia, za zebrane pieniądze, podobnie jak RM, TVTrwam, fundacje Lux Veritatis i inne. I nic się w nich nie dzieje się bez zaleceń i akceptacji o. Rydzyka.
Porozpisywanie na różne spółki to oczywiście mydlenie oczu.


Śr kwi 02, 2014 16:11
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Wiesz co Alus, , że żal mi Ciebie, na prawdę mi Ciebie żal.
Przed chwilą oglądałam program:"Po dwudziestej" i w sprawie katastrofy smoleńskiej zawiązała się koalicja:PO.PSL,TR Palikota i SLD,jako fanka Platformy jesteś w doborowym lewackim towarzystwie.


Śr kwi 02, 2014 19:56
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
gita napisał(a):
Wiesz co Alus, , że żal mi Ciebie, na prawdę mi Ciebie żal.
Przed chwilą oglądałam program:"Po dwudziestej" i w sprawie katastrofy smoleńskiej zawiązała się koalicja:PO.PSL,TR Palikota i SLD,jako fanka Platformy jesteś w doborowym lewackim towarzystwie.

Żałujesz, że nie żyję non stop w oparach absurdu jakie serwuje Macierewicz?


Cz kwi 03, 2014 8:28
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Wiesz co Alus, , że żal mi Ciebie, na prawdę mi Ciebie żal.
Przed chwilą oglądałam program:"Po dwudziestej" i w sprawie katastrofy smoleńskiej zawiązała się koalicja:PO.PSL,TR Palikota i SLD,jako fanka Platformy jesteś w doborowym lewackim towarzystwie.

Żałujesz, że nie żyję non stop w oparach absurdu jakie serwuje Macierewicz?

Macierewicza słuchałam dzisiaj w programie:"Polityka przy kawie", nie słyszałam, aby zachęcał Cię do życia non stop w oparach absurdu. Słyszałam natomiast wiele mądrych. logicznych rzeczy, które nie są do zrozumienia przez Ciebie, przykro mi.


Cz kwi 03, 2014 9:10
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Wiesz co Alus, , że żal mi Ciebie, na prawdę mi Ciebie żal.
Przed chwilą oglądałam program:"Po dwudziestej" i w sprawie katastrofy smoleńskiej zawiązała się koalicja:PO.PSL,TR Palikota i SLD,jako fanka Platformy jesteś w doborowym lewackim towarzystwie.

Żałujesz, że nie żyję non stop w oparach absurdu jakie serwuje Macierewicz?

Macierewicza słuchałam dzisiaj w programie:"Polityka przy kawie", nie słyszałam, aby zachęcał Cię do życia non stop w oparach absurdu. Słyszałam natomiast wiele mądrych. logicznych rzeczy, które nie są do zrozumienia przez Ciebie, przykro mi.

Zrozumieć Macierewicza może jedynie ktoś o podobnej mu mentalności i sposobie postrzegania rzeczywistości.


Cz kwi 03, 2014 9:21
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Rządy PO już się kończą, długo już nie bedą rujnować Polski i działać przeciwko naszej ojczyźnie. Jedyny ich ratunek jest w fałszerstwach wyborczych np. na ruskich serwerach, albo inwazja Rosji na EU co jest pewne, to tylko kwestia czasu. Ale nawet gdyby przejęli władzę przez sfałszowanie wyborów i był pokój, to nawet wtedy nie będą chcianą władzą i Polacy będą przeciwko im coraz intensywniej występować. Ich władza w ogóle nie liczy się z głosem społeczeństwa, bo nie jemu służą a obcym interesom i od nich pochodzą. Działają przeciw Polsce. Dlatego zabezpieczyli się bo nawet zafałszowana wyborach kolejna kadencja nie utrzyma długo społeczeństwa w ryzach. Już kończy się czas kiedy potężną propagandą kompletnie oderwaną od rzeczywistości można mamić społeczeństwo. Na propagandzie sukcesu nawet kiedy się wali i kłamstwach można pociągnąć kadencje, dwie...w tym są mistrzami, ale to już się wyczerpuje. A PO dobrze wie że gwarantem ich istnienia jest już tylko władza, dlatego zabezpieczyli się bo ich kolejna kadencja już nie będzie tak mile widziana przez Polaków i w razie czego przeciwko narodowi i Polsce dali se możliwość sciągnięcia sił z obcych państw na nasze ziemie aby walczyli przeciwko Polakom a w obronie ich władzy która jest już jedynym gwarantem ich politycznego istnienia.


Cz kwi 03, 2014 11:23
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
@quas, bardzo ci wspolczuje, ze wierzysz w takie brednie.
Moze uwazasz, ze to z podpuszczenia PO Rosja zajela Krym, zeby NATO stacjonowalo w Polsce?

To mozna leczyc....


Cz kwi 03, 2014 11:47
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
Żałujesz, że nie żyję non stop w oparach absurdu jakie serwuje Macierewicz?


Moja odpowiedź:
Macierewicza słuchałam dzisiaj w programie:"Polityka przy kawie", nie słyszałam, aby zachęcał Cię do życia non stop w oparach absurdu. Słyszałam natomiast wiele mądrych. logicznych rzeczy, które nie są do zrozumienia przez Ciebie, przykro mi.[/quote]

Alus napisała:Zrozumieć Macierewicza może jedynie ktoś o podobnej mu mentalności i sposobie postrzegania rzeczywistości.[/quote]

Moja odpowiedź:
Dziękuję za ten komplement.


Cz kwi 03, 2014 12:08
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Pamięć i Honor Prezydentowi Polski, gen. Błasikowi i reszcie ważnych osobistości zamordowanych pod Smoleńskiem, które od początku były szargane przez obecną władzę.

O 20:20 Anatomia Upadku 2 w TV Puls.


Cz kwi 10, 2014 13:44
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
quas napisał(a):
Pamięć i Honor Prezydentowi Polski, gen. Błasikowi i reszcie ważnych osobistości zamordowanych pod Smoleńskiem, które od początku były szargane przez obecną władzę.

O 20:20 Anatomia Upadku 2 w TV Puls.

Film dopiero o 20.20, natomiast cały dzień transmitowane są w telewizji internetowej PiS, obchody czwartej rocznicy największej tragedii, jaka spotkała Polskę po 1945r.
W telewizji Trwam c.d. transmisji po godz. 16.00, a o godz. 19.00 msza święta w intencji ofiar, z Archidiecezji św. Jana w Warszawie.
W mojej parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi, msza odprawiona będzie o godz. 18.00, a wcześniej na rondach Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marszałka Płażyńskiego zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.
Oczywiście wezmę udział we mszy świętej w intencji 96 ofiar tej tragedii, a wszystko wskazuje na to, że był to zamach.


Cz kwi 10, 2014 14:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2796
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
A mi jest żal. Masowa niechęć do wyższych wartości, wyśmiewanie się z POLSKOŚCI, WIARY, piętnowanie dążenia do prawdy.
Służalczość władzy wobec silniejszych państw.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ... - tym, któzy wtedy tragicznie odeszli.

Spokój ducha, wyzbycie się nanawiści i tolerancję daj Panie, tym, którzy wciąż atakują, zamiast podać rękę.


Cz kwi 10, 2014 21:00
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
andej napisał(a):
A mi jest żal. Masowa niechęć do wyższych wartości, wyśmiewanie się z POLSKOŚCI, WIARY, piętnowanie dążenia do prawdy.
Służalczość władzy wobec silniejszych państw.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ... - tym, któzy wtedy tragicznie odeszli.

Spokój ducha, wyzbycie się nanawiści i tolerancję daj Panie, tym, którzy wciąż atakują, zamiast podać rękę.

Nie dziwi masowa niechęć do wyższych wartości gdy społeczeństwo non stop jest bombardowane kłamstwami o tragedii smoleńskiej, w celach li tylko politycznych.
Przy czym wymyśla się absurdalne, karkołomne tezy o przyczynie...sztuczna mgła, ścięta 5 dni przed katastrofą brzoza, mnóstwo wymyślonych materiałów wybuchowych, gen Błasik wpuszczający prezydenta do samolotu naszpikowanego materiałami wybuchowymi.....etc.
Takie ohydne zagrania skutkują, że z dramatu uczyniono polityczna farsę, wywołująca odruch obrzydzenia.
Takiego rodzaju polskość odbija sie czkawką :(


Pt kwi 11, 2014 8:01
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Polskość "czci" rocznicę katastrofy smoleńskiej
http://natemat.pl/98217,w-rocznice-smol ... z-kolegami


Pt kwi 11, 2014 8:14
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Teraz, gdy terrorystyczny atak na Boeninga777 kolejny raz pokazał na co stać Putina, w zamach smoleński nie wierzą już jedynie agenci i zatwardziałe lemingi.
Czy tym razem Tusk też będzie proponował, aby strona ruska dochodziła prawdy?


Pt lip 18, 2014 15:36
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
gita napisał(a):
Teraz, gdy terrorystyczny atak na Boeninga777 kolejny raz pokazał na co stać Putina, w zamach smoleński nie wierzą już jedynie agenci i zatwardziałe lemingi.
Czy tym razem Tusk też będzie proponował, aby strona ruska dochodziła prawdy?

Czyli zaliczasz RM o NDz do grona lemingów? :brawo:


Pt lip 18, 2014 15:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL