Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
A we Francji miał jakieś szanse? Wiem ze według ciebie Trump to agent Moskwy. Ja tak nie uważam. Ale we Francji Le Pen nie miała za dużych szans ani w wyborach prezydenckich ani w wyborach parlamentarnych. Teraz Francja ma podobnie jak Polska jedna partie z pełna władza. Zobaczymy czy bedą takie same protesty i czy cokolwiek się zmieni. Z tego co ja czytałem o prezydencie Francji to człowiek znikąd i bez wizji przyszłości. To co mówi to takie ogólne słówka. Czas pokaże czy cokolwiek się zmieni.


Wt cze 20, 2017 16:58
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
A we Francji miał jakieś szanse? Wiem ze według ciebie Trump to agent Moskwy. Ja tak nie uważam. Ale we Francji Le Pen nie miała za dużych szans ani w wyborach prezydenckich ani w wyborach parlamentarnych. Teraz Francja ma podobnie jak Polska jedna partie z pełna władza. Zobaczymy czy bedą takie same protesty i czy cokolwiek się zmieni. Z tego co ja czytałem o prezydencie Francji to człowiek znikąd i bez wizji przyszłości. To co mówi to takie ogólne słówka. Czas pokaże czy cokolwiek się zmieni.

Polska nie ma jednej partii u władzy - wybory w 2015 w RP wygrał blok wyborczy PiS+SP+Polska Razem, po nazwą PiS.....dlatego też pieniądze z budżetu otrzymała jedynie PiS, koalicjantom pozostało jedynie obyć się smakiem :D
A czy we Francji będą protesty - zapewne będą, w demokratycznym kraju protesty to żadne nowum.
Tylko państwa autorytarne nienawidzą i boją się manifestacji.


Wt cze 20, 2017 17:41
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
A we Francji miał jakieś szanse?
W Polsce i USA też teoretycznie nie miał mieć szans.
Cytuj:
Wiem ze według ciebie Trump to agent Moskwy.
Nigdy nie byłem tego pewien. Po zrzuceniu MOAB-a na Assada wykluczyłem ten scenariusz.
Cytuj:
Z tego co ja czytałem o prezydencie Francji to człowiek znikąd i bez wizji przyszłości.
Nic dziwnego, że putinowska prasa, którą czytasz właśnie tak o Macronie pisze. Uparłeś się dostarczać coraz więcej dowodów, że Twoje środowisko jest proputinowskie?


Wt cze 20, 2017 19:34
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Twierdzisz że wszystkie media od prawej do lewej są proputinowskie?


Wt cze 20, 2017 20:44
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Coroner napisał(a):
Twierdzisz że wszystkie media od prawej do lewej są proputinowskie?
Nie. Ale te, które wyrabiają opinie Coronera najwyraźniej są, skoro sam Coroner przyznał, że wyrabiają u niego idee irracjonalne, a zgodne z interesem Putina.


Śr cze 21, 2017 6:09

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Od GROMU też się panu ministrowi Macierewiczowi dostało... ale Honorową Odznakę GROM - no cóż w słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów żeby opisać tę żenadę.

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Pt cze 23, 2017 15:43
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Dla mnie najistotniejsze znaki zapytania to:

-brak zwrotu tel satelitarnych i innych (
z tego co mi wiadomo)

-film "samolot plonie": i "strzały" oraz analizy filmu

-dwie osoby dzwoniace z samolotu - kilkanascie tel włączonych

-odlot samolotu Ił z rzekomo kolumna samochodow dla p prezydenta

-informacja o 3 osobach dajacych znaki zycia

https://www.youtube.com/watch?v=SMMwrLPkAy0


Wt cze 27, 2017 14:06

Dołączył(a): Wt lis 04, 2014 11:30
Posty: 57
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
A wszystko to rzekomo wiarygodne informacje.
Jedyne co na pewno się zgadza to to że rosyjski Ił 76 po dwóch próbach odszedł na lotnisko zapasowe czyli do Moskwy. Tak miał dostarczyć samochody dla kolumny.

_________________
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem


Śr cze 28, 2017 10:06
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Szykuje się nam wojna z Rosją?
Cytuj:
Kolejne rewelacje ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza dotyczące katastrofy smoleńskiej! Szef MON zapowiada ujawnienie nieznanych nagrań załogi tupolewa. Otwarcie oskarża też Rosjan o zabicie prezydenta Lecha Kaczyńskiego i innych ofiar katastrofy smoleńskiej: Działania nawigatorów rosyjskich i moskiewskich dysydentów miały na celu doprowadzenie do katastrofy polskiego samolotu - mówi. Dziennikarz nie miał wyboru i po tych słowach zapytał ministra wprost: Czy Polska jest gotowa do wojny?[...]
- Polska jest przygotowana na atak agresora z zewnątrz. Mamy zdolności odstraszające, a także dysponujemy wraz z sojusznikami niezbędnymi zdolnościami obronnymi. Są one wystarczająco skuteczne, by obronić terytorium Polski - odpowiedział minister.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... n=BigShare

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr wrz 06, 2017 19:54
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Ten pan (Macierewicz) juz calkiem odlecial.
Zachowuje sie jak Kim, tylko broni atomowej nie ma. Chyba bedzie z kijow strzelal do czolgow!

Wojna z Rosja o katastrofe spowodowana polskim balaganem i prowizorka to alternatywna rzeczywistosc.

A moze naprawde ktos testuje na nim i innych bron dzwiekowa jak na Amerykanach na Kubie?


Śr wrz 06, 2017 21:38
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Wreszcie wydatki Podkomisji Smoleńskiej bedą ujawnione. Ciekawe na co idą miliardy.
Cytuj:
Podkomisja smoleńska, czyli zespół ekspertów Antoniego Macierewicza, wydała w pierwszym roku działalności 1,4 mln zł. W tym roku jej budżet jest na zbliżonym poziomie. Postanowiliśmy powiedzieć "sprawdzam", gdy tylko wypłynęły informacje o jej finansach. Sprawa zaczęła się w lutym br.[...]
... jeszcze w lutym wysłaliśmy do Podkomisji wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Najpierw leżał bez odpowiedzi. Później otrzymaliśmy mgliste wyjaśnienia i wciąż - brak zgodnej z przepisami odpowiedzi. Dlatego poszliśmy do sądu. I wygraliśmy.[...]
Sąd jest przekonany, że poznanie szczegółów umów umożliwia ich "obywatelską ocenę". W ten sposób można ocenić czy zadania, za które płacą wszyscy polscy podatnicy, są powierzone odpowiednim osobom. Jednocześnie sąd jest zdania, że tylko przez sprawdzanie umów można ocenić, czy "nie były w istocie zakamuflowanym sposobem nieuprawnionego przepływu środków publicznych do osób prywatnych".
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 81242.html

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz paź 26, 2017 6:59
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Jak nisko trzeba upaść? Tytuły i dyplomy nie gwarantują mądrości. Burak burakiem:
Cytuj:
Doktor Uniwersytetu Warszawskiego Wojciech Jabłoński zorganizował barbarzyńską akcję. Mężczyzna skrzyknął na Twitterze przeciwników Jarosława Kaczyńskiego, by ci obsikali pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej mieszczący się na placu Piłsudskiego.
http://newsweb.pl/2018/05/27/wojciech-jablonski/

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 5:39
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
I ktos przyszedl? Bo jest roznica miedzy "zorganizowal" a "organizuje". Np dom, gdzie mieszka posel Brejzy zostal podpalony naprawde.
Niestety, w zalinkowanym artykule natychmiast (rownie chamsko) wykorzystano tego newsa do przylozenia opozycji i - posrednio - niepelnosprawnym.
Jakby jeden cham byl dowodem na chamstwo wszystkich nieklaniajacych sie prezesowi.
A wyksztalceniu juz krotko po drugiej wojnie swiatowej przestalo nobilitowac i stawiac pewne wymagania osobiste. Przykladem jest chocby pewna znana poslanka - pani profesor.


Pn maja 28, 2018 6:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Kael napisał(a):
I ktos przyszedl?

To ma być dopiero jutro.
Kael napisał(a):
Niestety, w zalinkowanym artykule natychmiast (rownie chamsko) wykorzystano tego newsa do przylozenia opozycji i - posrednio - niepelnosprawnym.

To inna para kaloszy, ale czego spodziewać się po poprawności politycznej?
Kael napisał(a):
Jakby jeden cham byl dowodem na chamstwo wszystkich nieklaniajacych sie prezesowi.

Oczywiście,że nie jest, ale dzięki takim ludziom opozycja (a w ogóle jest?) traci.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn maja 28, 2018 6:52
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Malgosiaa, a partia rzadzaca traci "dzieki" prof. Pawlowicz? Nieszczesciem Polski jest, ze na chamstwie dzis sie nawet zyskuje.


Pn maja 28, 2018 7:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL