Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 20:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Następna strona
 Smoleńsk 10.04.2010 
Autor Wiadomość
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Margaret_ka napisał(a):
. W 2012 roku analiza prof. Biniendy została włączona do materiału dowodowego śledztwa w sprawie katastrofy prowadzonego przez polską prokuraturę wojskową - wiki.

http://www.stefczyk.info/wiadomosci/pol ... f-biniendy

Tego typu informacje prokuratura nie powinna zawierać w mailu do portalu, ale podać do wiadomosci publicznej.
Im więcej jawności, tym mniej teorii spiskowych.


Śr kwi 18, 2012 18:26

Dołączył(a): So lut 18, 2012 17:39
Posty: 30
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Popieram "quas". To nie jest "herezja smoleńska" ale ... ciągle niewyjaśniona katastrofa. Tyle i aż tyle. Jestem daleki od uznania teorii spiskowej, teorii zamachu. Ale najlepiej pasuje teza o bałaganie w przygotowaniu tego lotu. Jeśli nie było możliwości do lądowania, to dlaczego kontrolerzy lotów ze Smoleńska nie wydali zakazu lądowania. To dwa punkty. które są niewyjaśnione i nawet taki laik jak ja to widzi. Katastrofa dała pełni władzę Platformie Obywatelskiej i Rosji możliwość mieszania się w nasze sprawy. Mnie, jako katolika, bardzo smuci sposób załatwienia krzyża, nazywanie "obrońców krzyża" sekciarzami. Dużo wyjaśnia film "Krzyż", który jest relacją z wydarzeń pod pałacem prezydenckim. I wcale tam nie chodziło o poparcie dla PIS, to raczej zamykanie usta inaczej myślącym niż zwolennicy PO. O "herezji" właśnie dlatego się mówi, żeby ocenzurować PiS i obóz narodowy. Ja jest wierny Kościołowi Katolickiemu! Gdzie tu jest miejsce na "herezję"? Chyba, że Polakom - Katolikom nie wolno myśleć.


Śr kwi 18, 2012 18:31
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
złamana_ręka napisał(a):
Popieram "quas". To nie jest "herezja smoleńska" ale ... ciągle niewyjaśniona katastrofa. Tyle i aż tyle. Jestem daleki od uznania teorii spiskowej, teorii zamachu. Ale najlepiej pasuje teza o bałaganie w przygotowaniu tego lotu. Jeśli nie było możliwości do lądowania, to dlaczego kontrolerzy lotów ze Smoleńska nie wydali zakazu lądowania. To dwa punkty. które są niewyjaśnione i nawet taki laik jak ja to widzi. Katastrofa dała pełni władzę Platformie Obywatelskiej i Rosji możliwość mieszania się w nasze sprawy. Mnie, jako katolika, bardzo smuci sposób załatwienia krzyża, nazywanie "obrońców krzyża" sekciarzami. Dużo wyjaśnia film "Krzyż", który jest relacją z wydarzeń pod pałacem prezydenckim. I wcale tam nie chodziło o poparcie dla PIS, to raczej zamykanie usta inaczej myślącym niż zwolennicy PO. O "herezji" właśnie dlatego się mówi, żeby ocenzurować PiS i obóz narodowy. Ja jest wierny Kościołowi Katolickiemu! Gdzie tu jest miejsce na "herezję"? Chyba, że Polakom - Katolikom nie wolno myśleć.

Czyli Polacy Katolicy to tylko ci spod pałacu prezydenckiego?....a reszta to kto?


Śr kwi 18, 2012 18:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 16, 2010 19:45
Posty: 185
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
quas napisał(a):
Oczywiście że miał, Jarosław prawie wygrał.

Dzięki współczuciu i po fałszywej zmianie wizerunku. Jego brat miał bardzo niskie sondaże.


Śr kwi 18, 2012 18:51
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Alus napisał(a):
Im więcej jawności, tym mniej teorii spiskowych.


otóż to :|
Pamiętam jaka byłąm wściekła, jak Miller w tvn 24 dopiero po opublikowaniu raportu wyjaśnił dlaczego komisje pracuja na kopiach nagrań i dlaczego nie badano dokładnie wraku.
Mało mnie szlag nie trafił!!! O ile mniej by było wypisywania głupot jeżeli wyjaśniliby to od razu na wstępie!


Ostatnio edytowano Śr kwi 18, 2012 19:06 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Śr kwi 18, 2012 19:05
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Asphodelus napisał(a):
zięki współczuciu i po fałszywej zmianie wizerunku. Jego brat miał bardzo niskie sondaże.

Tego nie wiesz. Faktem jest że Jarosław prawie wygrał i nie można powiedzieć że Lech nie miał żadnych szans, bo jak widać miał szanse duże. Głosowałem na Jarosława, ale gyby żył Lech zagłosowałbym na niego. Współczucie może być tłumaczniem PO na tak wielkie poparcie Jarosława, ale nikt kto na niego głosował nie powie że oddał głos ze współczucia, tak mówią Ci co na niego nie głosowali i nie znając prawdy, mówią za innych. NIe ma czegoś takiego że Lech nie miał żadnych szans, więc zmachu napewno nie było. Lech miał szanse spore, ale tego kto by wygrał już się nie dowiemy.


Śr kwi 18, 2012 19:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 27, 2009 14:07
Posty: 8227
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
quas napisał(a):
Faktem jest że Jarosław prawie wygrał
i nie można powiedzieć że Lech nie miał żadnych szans, bo jak widać miał szanse duże.
viewtopic.php?f=43&t=8477 - czy odróżniasz braci Kaczyńskich?
quas napisał(a):
Głosowałem na Jarosława, ale gyby żył Lech zagłosowałbym na niego.
Współczucie może być tłumaczniem PO na tak wielkie poparcie Jarosława,
ale nikt kto na niego głosował nie powie że oddał głos ze współczucia,
tak mówią Ci co na niego nie głosowali i nie znając prawdy, mówią za innych.
Może być jednak tak, że część z tych, którzy głosowali na Jarosława,
gdyby nie było Smoleńska 2010, na wybory wcale by nie poszła.

_________________
The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)

Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna.
(Weatherby Swann)

Ciemny lut to skupi.
(Bardzo Wielki Elektronik)


Śr kwi 18, 2012 19:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt sty 04, 2011 20:56
Posty: 20
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Poważni ludzie, nie będą każdej głupiej teoryjki weryfikować.
Jak nie wierzysz poczytaj o innych katastrofach- samolot nie miał szans.

Co do przyczyn- ogólnie są znane (choć jest jeszcze sporo niewyjaśnionych rzeczy oczywiście): bałagan w organizacji lotu i w wierzy rosyjskiej.

Zgadzam się, że nie można powiedzieć, że Lech nie miał szans, ale wiązanie tego z zamachem jest naciągane, jak wszystkie pseudodowody na zamach, którego nie było.


Elbrus- nie rozumiem, czemu sądzisz, że nie odróżnia ich??Wypowiedź jest logiczna.
Też uważam, że PiS ma na tyle stały elektorat, że Lech też miał szanse, na podobny wynik, co Jarosław.


Śr kwi 18, 2012 19:26
Zobacz profil
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
"Chciałbym, żeby niektóre części Kościoła nie dały się wmanewrować w kłamstwo smoleńskie. Bo z wypadku robi się zamach. Kościół nie powinien tego żyrować"
dzisiejsza wypowiedź Tadeusza Mazowieckiego.


Śr kwi 18, 2012 19:32
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Mainstream wypuścił w przestrzeń medialną słowo:bzdury.
Oczywiście dotyczy to hipotez, które mówią o możliwości zamachu.
Słowo to nie funkcjonowało wówczas, gdy Rosjanie rozpowszechniali kłamstwa katyńskie.
Najpierw Stalin twierdził, że polscy oficerowie uciekli do Mandżurii, a potem, gdy odkryto groby pomordowanych, że zbrodni dokonali Niemcy, nazywali to wówczas zbrodnią ludobójstwa.
Obecnie sowieccy agenci uczepili się slowa "bzdury" i wszelki hipotezy o zamachu, coraz bardziej prawdopodobne tak określają.
Eksplozje nastąpiły nie podczas próby lądowania, a podczas odchodzenia na drugi krąg:

http://www.youtube.com:80/watch?v=UPAtz ... ature=relm


Śr kwi 18, 2012 20:01
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Samo gołosłowie.
Dziwi mnie jak chrześcijanie bez żadnych rozsądnych przesłanek imputują (oczywiście w domyśle, bo głośno nikt nie powie) rządowi masowe morderstwo na prezydencie RP i praktycznie całym dowództwie WP. W jaki sposób z nienawiścią rzucają kolejne oskarżenia i insynuacje. W jak rządny krwi sposób przedstawiają coraz to bardziej wymyślne hipotezy i animacje jako objawioną rzeczywistość.
Gita, w swoim zacietrzewieniu i nienawiści porównałaś dzisiejszy rząd RP do Stalina i jego zbrodni.


Śr kwi 18, 2012 20:41
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Kozioł napisał(a):
Samo gołosłowie.
Dziwi mnie jak chrześcijanie bez żadnych rozsądnych przesłanek imputują (oczywiście w domyśle, bo głośno nikt nie powie) rządowi masowe morderstwo na prezydencie RP i praktycznie całym dowództwie WP. W jaki sposób z nienawiścią rzucają kolejne oskarżenia i insynuacje. W jak rządny krwi sposób przedstawiają coraz to bardziej wymyślne hipotezy i animacje jako objawioną rzeczywistość.
Gita, w swoim zacietrzewieniu i nienawiści porównałaś dzisiejszy rząd RP do Stalina i jego zbrodni.

Bzdury, nienawiść, zacietrzewienie to wasze ulubione pustosłowie.
Merytoryczna dyskusja i odpieranie dowodów zamachu, to zbyt trudne na wasze zainfekowane
komórki mózgowe.


Śr kwi 18, 2012 20:52
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Gdyby były jakiekolwiek dowody, to można by o nich porozmawiać, gdyby były ....

Gita, potrafisz co rano spojrzeć w lustro?


Śr kwi 18, 2012 21:12
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
No chyba po jest spowiedź, by typy takie jak gita mogły spojrzeć w lustro bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji wymagajacych sprzątania łazienki.
Wyzna taki jeden z drugim grzechy - konto czyste - mozna grzeszyć dalej...i tak do nastepnego razu, by wyznac ponownie te same grzechy i przez chwile poczuc się lepiej :D


Śr kwi 18, 2012 22:16
Post Re: Smoleńsk 10.04.2010
Asphodelus napisał(a):
. Jego brat miał bardzo niskie sondaże.

Więc tym bardziej nie może byc mowy o żadnym zamachu. Po co ktokolwiek miałby zabijac prezydenta ,skoro ten facet pół roku później odszedłby od władzy i byłby na emeryturze prezydenckiej


Cz kwi 19, 2012 5:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL