Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 15:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona
 Platforma Nieobywatelska 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Platforma Nieobywatelska
gita napisał(a):
Uważam, że się znowu mylisz


A dlaczego uważasz, że się mylę? Uzasadnij swoje stanowisko. Bo ja uważam, że PiS szykuje nam państwo policyjne. Udowodnij mi, że nie mam racji.

Cytuj:
Po drugie takiej DYSKRYMINACJI JEDYNEJ KATOLICKIEJ telewizji jaka była za czasów rządów Platformy już nie przeżyję.


Przeżyjesz jeszcze gorszą, jak PiS odda władzę. Akcja rodzi reakcję, gito. Naprawdę powinniście już zacząć się bać tego, co zrobią z wami ci, którzy przyjdą po was..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt maja 17, 2016 8:53
Zobacz profil
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Johnny99 napisał(a):
gita napisał(a):
Uważam, że się znowu mylisz


A dlaczego uważasz, że się mylę? Uzasadnij swoje stanowisko. Bo ja uważam, że PiS szykuje nam państwo policyjne. Udowodnij mi, że nie mam racji.

Cytuj:
Po drugie takiej DYSKRYMINACJI JEDYNEJ KATOLICKIEJ telewizji jaka była za czasów rządów Platformy już nie przeżyję.


Przeżyjesz jeszcze gorszą, jak PiS odda władzę. Akcja rodzi reakcję, gito. Naprawdę powinniście już zacząć się bać tego, co zrobią z wami ci, którzy przyjdą po was..

Ty się do tego mocno przyczyniasz, że przyjdą ci, których należy się bać.
Zastanów się człowieku co robisz, otwierasz drogę obecnej totalnej opozycji, mam nadzieję, że to ci się nie uda. Żegnam!


Wt maja 17, 2016 8:58

Dołączył(a): Pt gru 07, 2012 8:14
Posty: 238
Post Re: Platforma Nieobywatelska
gita napisał(a):
... Żegnam!


Aha akurat. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.


Wt maja 17, 2016 9:00
Zobacz profil
Post Re: Platforma Nieobywatelska
gita napisał(a):
Dziękuję za uznanie :-D

nie ma to jak samouwielbienie :?
gita napisał(a):
Ty się do tego mocno przyczyniasz, że przyjdą ci, których należy się bać.

A kogóż to należy się bać? I tak od października wstaję o 5 rano, aby nie być zaskoczona w piżamie i nie dostać zawału o 6 :D.


Wt maja 17, 2016 9:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Platforma Nieobywatelska
gita napisał(a):
Ty się do tego mocno przyczyniasz, że przyjdą ci, których należy się bać.


Ja na razie się boję PiS. A ty nie jesteś w stanie podać mi żadnego argumentu za tym, żebym się nie bał. Więc boję się tym bardziej. To tak działa, gito.

Cytuj:
Zastanów się człowieku co robisz, otwierasz drogę obecnej totalnej opozycji, mam nadzieję, że to ci się nie uda. Żegnam!


Już wolę obecną opozycję od władzy, która odmawia publikacji wyroków sądowych, a Zgromadzenie Sędziów SN nazywa "zebraniem kolesi". Tego nie było nawet za Jaruzelskiego, gito. PO to byli krętacze, złodzieje i aferzyści, ale byli świadomi istnienia reguł, nawet jeśli je łamali - przynajmniej próbowali się z tym kryć. Dzięki temu można było ich normalnie odsunąć od władzy, na co zasłużyli. Natomiast PiS wydaje się w tej chwili zdolne do wszystkiego. Dlatego ich boję się bardziej. A ty nie potrafisz mi uzasadnić, że jest inaczej. Więc czemu miałbym uznać, że jest inaczej?

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt maja 17, 2016 9:28
Zobacz profil
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Smokepsv napisał(a):
gita napisał(a):
... Żegnam!


Aha akurat. Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

A więc ciesz się, ciebie nie żegnam, a jedynie Johnnego99.


Wt maja 17, 2016 9:32
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Żegnasz, zanim podałaś choć jeden sensowny argument. Czyli faktycznie jest się czego bać. Musimy odsunąć PiS od władzy i to jak najszybciej :(

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Wt maja 17, 2016 9:35
Zobacz profil
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Johnny99 napisał(a):
Żegnasz, zanim podałaś choć jeden sensowny argument. Czyli faktycznie jest się czego bać. Musimy odsunąć PiS od władzy i to jak najszybciej :(

Żegna, bo zagnałeś w kozi róg :D


Wt maja 17, 2016 9:43
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Helenka napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
Żegnasz, zanim podałaś choć jeden sensowny argument. Czyli faktycznie jest się czego bać. Musimy odsunąć PiS od władzy i to jak najszybciej :(

Żegna, bo zagnałeś w kozi róg :D

Ten się cieszy, kto się cieszy ostatni, droga Helenko, a więc ciesz się z tego, że nie rządzi nami Platforma, która, aby było śmieszniej nazwała się obywatelską, a prawie wszystko robiło przeciw obywatelom nic sobie nie robiąc z miliów podpisów obywateli proponujących referendum w ważnych dla ludzi sprawach. Mam nadzieję, że pamiętasz: miliony podpisów obywateli wrzucane były do niszczarki.


Wt maja 17, 2016 10:02
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Johnny99 napisał(a):
Już wolę obecną opozycję od władzy, która odmawia publikacji wyroków sądowych, a Zgromadzenie Sędziów SN nazywa "zebraniem kolesi". Tego nie było nawet za Jaruzelskiego, gito. PO to byli krętacze, złodzieje i aferzyści, ale byli świadomi istnienia reguł, nawet jeśli je łamali - przynajmniej próbowali się z tym kryć. Dzięki temu można było ich normalnie odsunąć od władzy, na co zasłużyli. Natomiast PiS wydaje się w tej chwili zdolne do wszystkiego. Dlatego ich boję się bardziej. A ty nie potrafisz mi uzasadnić, że jest inaczej. Więc czemu miałbym uznać, że jest inaczej?


Czyli wolisz kogoś kto łamie reguły, ale się z tym kryje, od kogoś kto łamie reguły mówiąc przy tym: tak, łamię pewne reguły, bo moim celem jest skonstruowanie reguł lepszych?
To prawda, że takie działanie może wywoływać wrażenie, że ten ktoś "jest zdolny do wszystkiego".
Ale głosując na PiS dopuszczałem taką możliwość, ba nawet sobie jej życzyłem.
Reguły muszą zostać zmienione. Były bowiem do tej pory zbyt mętne.
Wolę reguły ostrzejsze, ale przejrzyste niż swobodne, ale mętne po to, by łatwiej je w majestacie prawa było naginać i łatwiej kraść.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt maja 17, 2016 10:24
Zobacz profil WWW
Post Re: Platforma Nieobywatelska
I to jest wlasnie przerazajace, ze ludzie uwazajacy siebie za prawych, sprawiedliwych, ba! chrzescijan, z taka pogarda odnosza sie do obowiazujacego prawa, ze je lamia, ignoruja, niszcza do miego zaufanie w imie (blizej niesprecyzowanego) wyzszego dobra. (Dla przypomnienia: Panu Jezusowi by to do glowy nie przyszlo.)

Ktorym jest, jak widzimy juz dzis, republika niekompetentych kolesi, powszechna inwigilacja zwalnianie niepokornych dziennikarzy, wyrzucanie publicznych pieniedzy przez okno na bzdury (kolejna konisja snolenska zlozona z wyjatkowych "fachowcow"), wydumana krytyka poprzednikow zeby zadymic wlasna niekompetencje itp itd.


Wt maja 17, 2016 10:38

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Platforma Nieobywatelska
medieval_man napisał(a):
Ale głosując na PiS dopuszczałem taką możliwość, ba nawet sobie jej życzyłem.


Życzyłeś sobie jawnego łamania prawa? OK.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Wt maja 17, 2016 10:49
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Platforma Nieobywatelska
Kael napisał(a):
I to jest wlasnie przerazajace, ze ludzie uwazajacy siebie za prawych, sprawiedliwych, ba! chrzescijan, z taka pogarda odnosza sie do obowiazujacego prawa, ze je lamia, ignoruja, niszcza do miego zaufanie w imie (blizej niesprecyzowanego) wyzszego dobra. (Dla przypomnienia: Panu Jezusowi by to do glowy nie przyszlo.)

Serio?
To o co do niego mieli pretensje ci wszyscy faryzeusze?
Czy nie o to właśnie, że nie przestrzega Prawa?
Choć jak się okazało nieprzestrzeganie mnóstwa mętnych przepisów było dobre, kiedy miało na celu dobro?
Kael napisał(a):
Ktorym jest, jak widzimy juz dzis, republika niekompetentych kolesi, powszechna inwigilacja zwalnianie niepokornych dziennikarzy, wyrzucanie publicznych pieniedzy przez okno na bzdury (kolejna konisja snolenska zlozona z wyjatkowych "fachowcow"), wydumana krytyka poprzednikow zeby zadymic wlasna niekompetencje itp itd.

Sorry, ale to wszystko tylko spektrum medialne. Jak to kiedyś pewien psychiatra napisał: ludzie nie widzą rzeczywistości tylko medialną papkę podawaną im przez media. Tak jak w przypadku zamachu na WTC. Znane są przypadki osób, które widziały z okien swych domów walące się wieże i... podchodziły do tego na luzie. Dopiero jak zobaczyły to w tv, wtedy zareagowały. Wniosek: wystarczy, że media za czasów PO/PSL czegoś nie pokazywały to było ok. Teraz z kolei różne media pokazują pewne rzeczy istniejące od zawsze i nagle ludzie je widzą. Szok!
JedenPost napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Ale głosując na PiS dopuszczałem taką możliwość, ba nawet sobie jej życzyłem.

Życzyłeś sobie jawnego łamania prawa? OK.

Życzyłem sobie zmiany mętnych przepisów. Nie sądziłem, że te przepisy są tak mętne, że trudno jest je zlikwidować. Zwłaszcza przy wydatnej pomocy TK.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Wt maja 17, 2016 11:04
Zobacz profil WWW
Post Re: Platforma Nieobywatelska
No ale prawo najezdzcow, czyli Rzymian przestrzegal starannie. Podatki, zadnych powstan itp. Pierwsi chrzescijanie i to mimo przesladowan, zadnych ludzkich praw nie lamali. Jedynie te, ktore zahaczyly o boskosc ludzi.
Prawo zydowskie te przestrzegal. Nie watpisz chyba, ze nie? Ale oczywiscie to kwestia zrozumienia.
Co mu faryzeusze zarzucali to jedno, jak bylo naprawde to drugie.


Wt maja 17, 2016 11:12
Post Re: Platforma Nieobywatelska
gita napisał(a):
Ten się cieszy, kto się cieszy ostatni, droga Helenko, a więc ciesz się z tego, że nie rządzi nami Platforma, która, aby było śmieszniej nazwała się obywatelską, a prawie wszystko robiło przeciw obywatelom nic sobie nie robiąc z miliów podpisów obywateli proponujących referendum w ważnych dla ludzi sprawach. Mam nadzieję, że pamiętasz: miliony podpisów obywateli wrzucane były do niszczarki.

Za to nazwa PiS to szyderstwo, bo to samo bezprawie i niesprawiedliwość.


Wt maja 17, 2016 11:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL